Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
21. aug 2009

ahojte babiky. 😵 😵 😵

snecka, som rada, ze si sa ozvala a ze si uz na tom lepsie, neboj sa, ono to pride, uvidis !!!

baby, tak moj muzicek je na tom uplne opacne, on chce strihat pupocnu snuru a kamerovat !!! ale to mu nedovolim... 😀 😀 😀 no pri porode bude urcite, on s tym nema problem, vraj by ma odrodil aj sam doma... 😀 😀 😀

nellie, co sa tyka tych rozvodovych papierov, tak to pouzivam aj ja niekedy... ale dnes to v noci pouzil manzelik na mna... viete, ja rozpravam zo spanku a dnes som vykrikovala, ze Peto, Peto, Peto a on sa tak nevola... 😖 😖 😖 mne sa snivalo, ze sme mali stretko zo skoly a jednemu spoluziakovi doslo zle a odpadol, tak som kricala, ze mojko Petovi je zle, pomoz mu... a aj s priezviskom... 😖 😖 😖 tak mi v noci oznamil, ze ked este raz budem vykrikovat nejake muzske meno a nebude to jeho, tak sa so mnou rozvedie... 😀 😀 😀 si asi musim prelepovat pusu na noc, lebo este vyhucim take veci co nechcem... 😀 😀 😀

nellie_
autor
21. aug 2009

vieri no asi tak....to si presne vystihla 😀 😀 😀 😀 😀

ashh to je velmi ale velmi nebezpecne take vykrikovanie zo sna 😀 😀 😀 😀 😀
to napr. mojmu drahemu sa raz snivalo ze som ho podviedla a on sa so mnou normalne pol dna nebavil... 😀 😀 a ja som nechapala ze co som mu urobila a ked to povedal, ja vybuch a nastatie ho to prešlo 😀 😀

vierka
21. aug 2009

ass - no ale moj mangel sa vola Peto... takze to laskavo vyklop!!!! co mas s nim?????? 😀 😀 😀

nelie - tak to ja by som sa s tym mojim potom nebavila pravidelne.. ja ked ho mam v snoch, tak jedine s nejakou rajdou a potom im nadavam a som zufala a on sa mi este v tom sne posmieva a ja vstanem viacej unavena nez keby som nespala 😀

ale ja som mala vcera jeden z tych mojich sebaznicujucixh dni - strasne som si svihla ruku o klucku na dverach, mam tam aj modrinisko, boli ma to ako svet... tak ked vecer manzo prisiel domov, tak mu to ukazujem, ze co sa mi stalo a nech mi pofuka a polutuje ma... on len pozrel na mna ocami ako psik, ze on je viacej zniceny z prace - lebo chudak robil az do 20.00... tak ja mu na to, ze nech teda polutuje nase babo, ze aj jeho nieco boli... a on sa vyplasene chytil mojho brucha, ze co sa deje, co babo boli... a ja tak na to "babatko boli maminkina ruka" 😀 😀 😀

nellie_
autor
21. aug 2009

vieri ty sa tiez vies tak sebanicit?? a ja ze to ja som len take nemehlo... ja sa otrieskavam brutalne... ale fatk.. ja mam nohy ako tyrana zena, sama modrina 😀 😀 😀
drahy sa mi smeje ze mi donesie od svokry z pivnice pavuka, lebo moja mama to zanedbala a nespravne ma naucila chodit 😅 😀 😀 😀

asshanti
21. aug 2009

vierka, naozaj nic s nim nemam...!! 😀 😀 😀 sice neviem kde byvas, ale tipujem na zapad a my sme na uplnom vychode, tak by sme sa k sebe neprepracovali... 😀 😀 😀
nellie, to aj mojmu sa parkrat snivalo, ze som ho podviedla a tiez bol z toho vselijaky a musela som si ho udobrovat a mojkat... 😉 😉 😉

vierka
21. aug 2009

ass - udorbujes si ho a pritom si ani nic nevyviedla 😀
no praveze ten moj chodieva na tyzdnovky kde tade po slovensku 😲 😀 😀 😀

nelie - tak to sme dve - ja ked v lete vytasim nahy do kratasov, tak samam modrina... a ked ma niekto napriklad kopne pod stolom ked niekde sedime, alebo mi niekto omylom stupi na nohu a zacne s ahned ospravedlnovat tak ja vzdy poviem "Len si udri, som zvyknuta" 😀 😀 😀

snecka
21. aug 2009

😀 😀 😀,
no teda, Ass pozor nie, že sa prezradíš 😀. Neviem či ste v správach zachytili asi nie však, správy nepozeráte, že na slovensku je každy desiaty otec naozaj biologickým otcom svojho dietata, no čo nato poviete? 😀 Mňa sa zase moj mm vypytuje kadejake otázky ked zaspavam, som v hladine alfa a ja si nic nepämatám, je to tiež nebezpečné nie? 😀 😅

vierka
21. aug 2009

ass a snecka - ja byt vami, tak nosim asi usta na zamok 😀 😀 😀

no ja tiez neviem ako tomu mojmu vysvetlim toho cernocha 😀 😀 😀 ale hadam uveri, ze je to jeho 😀 😀 😀

asshanti
21. aug 2009

asi si naozaj nejakym leukoplastom prelepim usta, lebo je to nebezpecne... 😀 😀 😀

vierka, naozaj, so ziadnym Petom nic nemam !!! 😀 😀 😀 dufam, ze sa nevola Jakubik, lebo to je priezvisko toho spoluziaka, co som ho aj cele meno citovala... 😀 😀 😀

vierka
21. aug 2009

ass - no ved hocikto moze povedat, ze sa vola Jakubik 😀 😀 😀

este ze si nepovedala aj adresu, inak by bol Jakubik asi bez zubov dnes 😀 😀 😀

katika82
21. aug 2009

snecka ja som to včera počúvala o tých otcoch skurát sme boli na večery tak sa drahý smial a hned mal pripomienku no že hádam ja osm.a ja som ho ešte začala naťahovať. lebo my sme cez zimu bývali u kolegu lebo tu bol problém s ubytkom tak sme bývali u neho v podkrový on už ma tiež svoju rodinku.no a drahý mával nočné niekedy tak a ked bolo zlé počasie tak som hore k nemu nešla. tak sa smial že ak bude malý futbalista tak asi vie po kom bude lebo ten kolega hráva futbal.a minule som mu zadrela že no a keby sme dali meno malému Ľubko?? a on že .. .. a čo že po ocinovi??? my sa tiež tak doberáme

katika82
21. aug 2009

bože malý má dnes asi disko deň v brušku, keby ste vedeli čo tam stvára. normálne mi bruško nadskakuje ako sa tam vrtí stále. niekedy sa celý den ani nehne a dnes od rána od šiestej stvára samé kúsky akrobatické.

asshanti
21. aug 2009

katika, to je super citit tie pohyby, vsak...??? 😵 😵 😵 no, ale niekedy zasa ani nie, ked ta riadne kopne... ale uz sa na to velmi tesim !!! mne bolo dnes zase dost zle, od rana ma len napinalo a napinalo na zvracanie, este aj v robote, len som musela predychavat... ale vypila som caj a zjedla suche pecivo, tak je uz trochu lepsie...

anjelinka dneska nedojde ??? chcela som sa jej spytat, kedze je z KE, ci maju v Optime nejake vypredajiky, lebo sa s manzelikom chystame v nedelu na nakupy. to vyrocie pojdeme oslavit, dobre sa napapkat a chcem si kupit saty na svadbu a nejake tehu nohavice na jesen, lebo mi uz ziadne nepadnu, hoci ich mam kopec... 😵 😵 😵

katika82
21. aug 2009

vierka a ty ešte necítiš prvé pohyby??? to už pomaličky začneš veru cítiť

vierka
21. aug 2009

katika - citim... vecer ked si lahnem ... sem-tam zake simorenie... ale zatial nic velke 😀

katika82
21. aug 2009

juj tak to je super.ono najlepšie to aj ja cítim večer alebo aj cez den ked ležím na chrbte a nohy vystreté tak vtedy začne najviac.ale ja už hocítim teraz aj po sediačky aj po stojačky hociako.a veru niekedy to už aj bolí 😝

vierka
21. aug 2009

no ved 10 tt je 10 tt... ja zatial len vecer, aj to sa musim sustredit a potom sa mi uz cakt nechce a zaspim... ale som zvedava co povie buduci tyzden doki, ze ako sme na tom a ako by sme mali byt a tak 😀

katika82
21. aug 2009

no to budeš mať zasa veľký ultrazvuk žeee?to už drobčeka krásne uvidáš aj pohyby aj všetko. my sme boli aj mužíčkom obaja a on uplne paf bol z toho. ja idem až 2.9 a tiež budem mať další veľký ultrazvuk v 30tt

vierka
21. aug 2009

no ved aj minule sa uz bubacik vrtel jak o zivot 😀 a bola by som rada, keby mi dal doki aj nejaky aktualny obrazcok... rozmyslam ci sa neopytam manza ci nechce ist so mnou.. ale pochybujem ze ho uvolnia z prace, lebo maju toho strasne vela, ukoncuju stavbu 😒
no a potom ideme na 3D - 20 septembra, tak to manzo urcite uvidi nase bejby 😀

alex
21. aug 2009

Ahojte mojky 🙂

katika82
21. aug 2009

ahoj alex

vierka no tak z 3Duž budeš mať aj videjko takže budete kukať u nás už celá rodina kukala, aj kamošky tak sa smiali že noštek má poo ocinovi
😀

alex
21. aug 2009

my ideme na 3D 16.9. aj s manžom, tak sa tešíme. Inak aj ja chcem aby bol pri pôrode, ale včera sme sa aj trošku chytili pre to... som mu hovorila, že som pozerala prednášky a on, že načo by tam chodil. No tak som na neho nakričala, že pôrod nie je len tak a že aby vedel čo ho čaká a o čom to vôbec je. Tak uvidíme...

nellie_
autor
21. aug 2009

no tu sa uz rodi vo velkom???? 😀 😀 😀

ja by som asi tiez chcela aby bol môj Lubi pri tom...ale neviem ci by som ho tam dostala... 😀 😀

to 3D sono je fakt riadna vymozenost... 😎 😎

alex
21. aug 2009

nellie môj muž sa k pôrodu tiež veľmi neťahá, ale povedal, že keď chcem aby tam bol, tak pôjde.
Však keď bol pri plodení, nech je pekne aj pri rodení, nie 😉

katika82
21. aug 2009

alex no môj sa tiež najskôr nemal dáko ale ked počul že ako potom niektoré ženy zanedbajú ked sa tam trápia samé tak povedal že pôjde. on sa len bojí že mu bude zle 😀

nellie_
autor
21. aug 2009

moja svagrina aj chcela aj boli dohodnuti ze jej drahy pojde a ked doslo ku pôrodu tak ho vyhodila, ze predsa len nemusi vidiet vsetko 😀 😀 😀

ja veru neviem ako to u nas dopadne ak to raz bude aktualne 😅

alex
21. aug 2009

no veď uvidíme... možno ho aj ja vyhodím, ale odíde sám, ak sa nebud cítiť dobre.

katika82
21. aug 2009

no môj šéf bol pri pôrode manželky a ked prišiel tak povedal že katka usúdil som že žiadny muž by pôrod nezvládol a ak áno tak by si dal zaň poriadne zaplatiť a ešte by pri tom musel byť aj poriadne ožratý aby to prežil 😀 😀 😀
že on by to nezvládol že nás obdivuje

pajass
21. aug 2009

alex, katika : Ahojte kočky, za jak dlouho po nasazeni clostilu jste otěhotněly?? Čekaly jste dlouho?

katika82
22. aug 2009

pajas ja som otehotnela až po vysadení clostylu a či mi pomohol clostyl to neviem.ja som po druhej jeho dávke dostala zápal maternice tak mi ho lekárka už potom nedala a na další mesiac od toho som otehotnela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre