Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
26. aug 2009

no vieri, hold pravidla su pravidla.. 😅
ale ved my sa spravame ukazkovo... 😀 😀

vierka
26. aug 2009

no jasne, my sme ze uplne konikovke idoly, podla nas by to tu malo byt 😀

asshanti
26. aug 2009

caute kocky,

sneci, tak buduci vikend ideme na svadbu, tak sem mozno nieco hodim, myslim fotecky... inac sa priznam, ze teraz ziadnu foto ani v tehu este nemam, iba z ocovej patdesiatky, ale asi len 3, lebo som robila fotografa...

baby, ja som uz vazne hrozna...!!! dnes som zasa nakupovala... 😝 😝 😝 kupila som si tricko, pekne cierne s dlhym rukavom, iba za 3 eura, tak to nekup... a potom krasnu cerveno - bielu kvetinkovanu suknu, s gumickou v pase, takze ok. a potom na mna vytiahli krasne tehotenske saty... cierno - biele pruzkovane, po kolena, naaaaadhera... to potom aj na jesen vynosim k leginam... som nadsena, ale aj mam vycitky svedomia, lebo nekrestansky utracam... 😖 😖 😖 a drahenmu som kupila krasne oranzove triko s dlhym rukavom...

matusik111
26. aug 2009

Ahojte Kocky, rada sa ku trosku pridam, Nellie mi rozpravala , ze sa tu dobre tehulkuje 😎 , a hlavne po douzivanie Clostilom. Ja som si dnes vybrala Clostil v lekarni, ale zacinam s nim az v oktobri. Mam to na 2 mesiace, tak budem rada, ak sa nam podari na 3 mesiac pridat ku tehulkam , vsak Nellie . 😎 😎

asshanti
26. aug 2009

ahoj matusik, vitaj !!! drzim silno prsteky, aby sa to babatko podarilo !!! ja som cCostilbegyt brala po prvykrat a len 5 dni a hned sa to podarilo, sice neviem ci vdaka tym liekom, ale to je jedno... 😵 😵 😵

matusik111
26. aug 2009

takze vam sa podarilo hned prvy mesaic , ked si brala. Super. Ja som zvedava co to spravi u nas. Citala som, ze babulky, ktore to brali, mali naval tepla, vlasy vypadavali, a pribrali,... mala si aj ty take nieco ?

snecka
26. aug 2009

Mati ja mám všetko čo si vymenovala 😀 ale asi ťažko to bude Clostilom, ja som to všetko stihla ešte pred Clostilom 😀 srandujem.
Ass ja by som ťa nechcela za ženu 😀, takto míňať, deti v Afrike hladujú, ľadové medvede hynú a ty takto, no to je morálka. 😀

matusik111
26. aug 2009

Ako sa hovori, topiaci sa aj slamky chyta,.... takze som sa chytila Clostilu, budem zas o skusenost dalej. 🙂
Dako mam pocit, ze tu stvrdnem este niekolko rokov a budem si tu pisat s babami o 20 rokov mladsimi ..... jedneho dna 😀 😀 😀

nellie_
autor
26. aug 2009

matusik ja som ti vravela ze to neni az take hrozne s tou clostil - tehu statistikou 😀
asshanti je zivy priklad 😉

sneci to bola super hlaska, ze by si nechcela asshanti za zenu 😀 😀 😀
no jej muzik sa musi veru obracat aby mohla takto minat, ze assh 😉 😎 😎 😎
ale tak co by milujuci muzik neurobil pre zeničku 😀 😀

matusik ja som nemala ani navaly tepla, aj vlasy mam vsetky, je to pohoda ja som to jedla ako tic tacy 😀 😀

asshanti
26. aug 2009

nooo, sneci, dakujem Ti velmi pekne !!! 😀 😀 😀 ale uz sa polepsim, naozaj !!! 😔 😔 😔
matusik, ja som nemala ziadne navaly, ani nic co si opisala, uplne bezne...

matusik111
26. aug 2009

dufam, ze sa nerozpapam viac ako som 🙂 , lebo potom sa nedostanem cez dvere a to nebudem este ani nehotna 😀 😀 😀 Lebo mna je radsej satit ako zivit ,... ja som skromna na nove oblecenie 😀 😀 😀
Ale asshanti to ma asi dovolene teraz 😵 😵

nellie_
autor
26. aug 2009

matusik, neboj nic... bude to dobre... 😉 🙂 🙂

babyyyyyyyyyy sharka je tehulaaaaaaaaaaa.....ja som z toho paff toto je udalost roka, ja vam to musim napisat, niektore ju poznate....ona mala prvu ovulu tento rok a hned je tehula 😵 😵 😵 😵

alex
26. aug 2009

nellie ja odpadnem 😵 😵 😵 to je skveléééééééééééééééééééééééé

asshanti
26. aug 2009

to je super !!! velmi sa tesim spolu s nou !!! 😵 😵 😵

baby, tak ja sa zajtra trochu odmlcim, rano idem k lekarovi, dufam, ze bude vsetko ok, potom idem farbit a strihat vlasy a potom asi na navstevu k malickemu dvojtyzdnovemu babatku, Martinkovi. 😵 😵 😵 takze sa tu mavajte, ale potom snad dobehnem... teraz sa utekam holit... 😀 😀 😀

vierka
26. aug 2009

no esteze som prisla!!!!

Shaarka je tehuuuuuuuu!!! no super 😀 a to sme zase kde vycitali??? 😀

ass - podla mna by ti mal mangel davat denne 3 eura na desiatu a drzat kasu 😀 😀 😀 ale ty by si asi nejedla a setrila si na nove tricko 😀 😀 😀 ale nie, srandujem 😀

matusik - tak vitaj medzi nami, ako vidis, takto to u nas funguje - pomaly same tehule 😉
tak to bude len dobre, ked sa nemestis cez dvere - nepohnes sa tym padom z domu a mangel bude mat vacsiu sancu plodit kedy len bude chciet 😝 😀
a inak tu zazijes kopec srandy a nami 😀

baby, ja pridem zajtra rano neskor, idem na poradnu, ale ked pridem, tak chcem pocut najnovsie "klepy", informacie, novinky a nejake srandicky 😀

alex
26. aug 2009

matusik ja som pri clostile pribrala trošku a aj návaly som mala, ale dalo sa to zvládnuť. No clostil mi nepomohol, nám sa to nakoniec podarilo bez neho.

asshanti
26. aug 2009

no vieri, asi mas pravdu... 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹ ale ved ja si teraz musim nakupit veci, lebo ja ziadne tehotenske nemam... ja som doteraz nosila len obtiahnute saty, tak a teraz uz nemozem, tak musim nakupit nove... ved chodim kazdy den do prace... 😵 😵 😵 drzim prsty, aby nam to zajtra obidvom na poradni dobre dopadlo... 😵 😵 😵 😵 😵

ja stale predtym ako mame ist hovorim manzelovi, ze dufam, ze tam babatko este je... a on mi na to, ze kam by islo, ci na vandrovku... 😀 😀 😀 dnes je na nocnej, tak budem spinkat sama... fnuk

zatial pa, lasky !!! 😉 😉 😉

snecka
27. aug 2009

Dobré ráno
No to je góoooooooool, prvá ovu a tehu, hm, krása shaarka gratulujem. Ja sa z toho picnem. 😵
Ass 😵 , srandičky. Len si pokúp nech si pekná tehula 😵
Nellie do riti a my čo robíme? 😒

nellie_
autor
27. aug 2009

dobre ranko.... 🙂 🙂 🙂

sneci vyckaj casu... ja verim, ze do konca roka bude tato temička premenovana....na tehulkovsku 😎 😎
ver mi... 😉 🙂 🙂 🙂
ved pozri ako to tu v tejto teme vypada, same tt v pasoch uz len posledne mohykanky sme tu zostali 😉
a verim, ze coskoro uz budeme aj my v kategorii tehule... 😉

snecka
27. aug 2009

Nellie mne sa zdá že už čakáme dlho, som netrpezlivá 😒? Keď sa šťastie unaví sadne aj na vola, či ako to je. 😔

nellie_
autor
27. aug 2009

sneci neboj uvidis ze to bude coskoro... to mi vravi taky ten môj vnutorny pocit.... 😉

katika82
27. aug 2009

dobré ránko lásky

téééda dalšia tehulka, ja odpadnem

mysme pracovali na detskej už sme chceli búrať tie dvere ale segra tam ma ešte nejaké veci,tak stále niečo robíme okolo toho.
ja som včera poprala nejaké vecičky júúj ešte košieľky odomna tie také zo zadu na šnurovanie také krásne sú. aspon nemusím už fakt nič kupovať.a včera som bola ešte pri strynej ona mala tiež ešte po svojich chalanoch poodkladané veci tam tam tiež kopec košieľok dupačiek. no na doma to drobcovi veru stačí a na vonku na dedine no a k lekárke a tak máme nové pokupené.

už mi toho ani veľa netreba

poradňu mám až 2.9 tak uvidím čo mi povie.

dnes som už v práci juj ale sa mi vôbec nechce tak som si zvykla domka na svoj režim. no už nech som doma tak mi bude dooobre.
včera som maľovala truhlu.máme takú starú truhlu drevenú a kupila som takú krásnu oranžovú farbu tak to ideme namaľovať a na to také kvietky biele pokreslím

no idem vás prečítať čo nové za tie 4 dni

nellie_
autor
27. aug 2009

ahojte katikovci 😉 😵 😵 😵 😵

uz ste nam tu chybali 😵 😵 😵 takze ty si mala take mile povinnosti... 🙂 super, ze vybavičku uz mas pripravenu.... to sa teraz uz len tak suchne a malinky bude na svete 😵 😵 😵

a kedy oficialne odchadzas na MD???

katika82
27. aug 2009

nellie neviem v utorok mi povie na poradni kedy by som mala nastupiť ale do roboty by som chcela chodiť len nejak do polky septembra potom ešte dovolenku vybrať a na MD. bože uteká to ako voda ani mi nehovor ja už stresujem z pôrodu veru.

nellie_
autor
27. aug 2009

neboj porod zvlasnes lavou zadnou 😉 si musis povedat, ze zvladli to miliony zien pred tebou, preco by si nemal ty 😉

a ides si davat aj epiduralku???

vierka
27. aug 2009

caute baby...

ja som prisla do prace, idem sa nahlasit na internet a nemohla som sa prihlasit do pocitaca, som sa zlakla, ze uz v robote so mnou nikto nerata, lebo od 1.9. mam zaucat moju nahradnicku 😅 tak kym sa to rozbehlo som isla aj na obed a tak vam pisem...
poradna dopadla super, babatko sa pekne hybalo, kyvalo rucickou, proste kasny pocit... no lenze doki mi nevedel vobec povedat co cakame 😨 takze najblizsie sa to ukaze asi na 3D v Hlohovci - to ideme o tri tyzdne 😀 takze moje prekvapenie bruskove pokracuje dalej... babatko sme aspon pomerali, teda ja nie, ale doki a podla velkosti vychadza termin na 17.1. 😵

ass - a ty si ako dnes dopadla??? 😀

nelie a snecka - urcite robite vsetko spravne, teda pri Nelie viem urcit co spravne nerobi 😀 😀 😀 ale to je len kvoli praci, takze do konca roka je to tu sama tehulka 😵

katika82
27. aug 2009

vierka to je super že je drobec v poriadku, je to krásny pocit žee vidieť ho ako kopká pekne a vrtí sa tam ako vrtulka

my ideme budúci týžden a tiež nám ide robiť další veľký ultrazvuk tak sa teším že malého uvidím.

nellie no ešte uvidím musím sa opýtať lekára či mi dovolí tu epi kôly tomu že si pichám tie injekdie na riedenie krvi. ale ak mi povolí tak si asi dám

vierka
27. aug 2009

no ja este dobre ze idem na ten 3D, aspon uvidim babatko, lebo neviem ci mi bude ten 24 tt robit utz - asi az potom na tej poradni...
a babatko je teda uz riadne velke, bolo otocene ritkou dolu, tak uz len cakam, kedy budem citit silnejsie pohyby ked je uz vacsie 😀 😀 😀

katika82
27. aug 2009

no vierka niekedy to bude aj bolieť dokonca.ale aspon budeš vedieť že tam je drobec.

no bude ti potom robiť až v 30tt další robia sa vačšinou len tri ultrazvuku 12tt,20tt,30tt a plus kto chce ten 3D.

ale niektorí lekári robia na každej poradni záleží od lekára ale predpísané 3 základné.

ja som bola na 3D v 25tt

vierka
27. aug 2009

no ved preto sa aj tesim na 3D, lebo teraz drobca 10 tyzdnov nevidiet nie je bohvie co... ja idem na 3D to by som mohla byt v takom 22,5 tyzdni 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre