Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
26. okt 2009

😅 No asi myslis Jacka - tak ten je kus 😝 ale pockaj si ked sa tam objavi Cash a ukazu ho aj bez tricka... 😝 nebit vydata, tak ten chlap si to pekne odnesie 😝 😀 😀 😀
ale mne sa napriklad na ceskom dabingu paci ako Jack hovori Merin ze "kouči" (pis ako pocujes) - na sk jej hovori trenerka 😅

no ja som na ten mejdan videla uputavky este davnejsie a chcela som to vidiet, tak uz som si to nasla, tak budem pomaly stahovat... ved len ten Navrh som si stahovala cely vikend co bol rozdeleni na 9 casti 😀

no a co sa tyka zufaliek - 5 diel je excelent, sa budes smiat hned od zaciatku 😀 😀 😀
no a co sa tyka 6-tky, tak som ju nepozerala, ale ja ju najdem uz tak v sobotu, nedelu v pohode na nete... ja chodim na taku stranku war-forum.net - tak som registrovana a tam najdes linky na filny, serialy, rozpravky a tam to hned cez vikend je... tak ja chodievam smirovat na tu stranku...

alex
26. okt 2009

ahojte filmové a seriálové maniačky 🙂

alex
26. okt 2009

joooj, mne sa tak neche a ešte ani nemám nejako robotu, tak mi to pomaličky ubieha. A aj hlávka trošku bolí...

nellie_
autor
26. okt 2009

vieri aj ja chodievam na warforum.. a este ti dam tipy je aj cucaj.sk a http://www.war4us.eu/index.php
a ja si vzdy hladam take filmy co su rozdelene len na 4 linky.. lebo keby ma viac tak to ma slak triafa pri tom 😀
takze ja sa prehrabavam po vsetych tychto strankach... 😀 😀

no tak na ten piaty diel zufaliek sa uz tesim, dnes si ho pozriem... 😎 😎

a tesim sa na Casha.. dufam, ze sa tam objavi uz coskoro 😀 😀

vierka
26. okt 2009

alex - ahojcek... 😀 tak si to dneska uzi, kasli na vsetko a len prekne prezivaj v praci 😀

nelie - no a ja som na warforume nasla len mejdan tak na 7 dielov a navrh tak na 9 😅 ale tiez ma pri tom porazalo... ale cez vikend som stiahla, tak uz je dobre 😵
no potom povedz ako sa ti pacil ten piaty diel, ale ja som sa smiala najviac na Gabi a Carlosovi - to nemalo chybu 😀 typicka Gabi 😀

no jooooo, Cash 😝 neviem ci sa objavi v prvej serii, ale viem kde sa objavi bez tricka - druha seria 4 ci 7 diel 😝 to normalne ma clovek chut oblizovat telku a prosim pri nej "sundej si halhoty!!!!!!" 😝 😀 😀 😀

nellie_
autor
26. okt 2009

ahoj alex.... 😉

vieri no tak na ten Cash diel sa teda tesim... 😀 😀 😀
dufam, ze drahy nebude doma ked to budem pozerat.. lebo vcera som sa rozplyvala nad Thomasom Puskailerom a drahy ganil ze co sa mi na nom paci - ze sak ma papulu jak na 2 cici... ny.. 😀 😀 😀

asshanti
26. okt 2009

ahoj alex, co, migrena z pocasia...??? mna trosku boli zaludok, ale da sa vydrzat...

tak co, pozerali ste vcera Superstar? mne sa najviac pacil Ben, bol rozkosny!!! dalej Denis Lacho a aj martin Chodur, su ovela lepsi ako dievcata, z tych sa mi najviac pacila ceska Marketa. 😉 😉 😉 😉 😉

nellie_
autor
26. okt 2009

jasne ze som kukala superstar... 😎 😎 😎

mne sa strasne paci Denis Lacho.. tak uzasne spieva... 😵 😵 😵
a chodur - ja neviem on je taky dobry az ma nudi 😅 😅 a tie jeho tanecne kreacie.. no mala som dost 😀 😀
z dievcat sa mne najviac paci Dominika... 😉

dajte tip na vyhadzov.. 😉 ja myslim ze pojdu - Smajda a Istvancova... a nevadilo by mi ani keby Leona vypadne.. 😅

asshanti
26. okt 2009

Denis je bombovy, aj mojej mamine sa velmi paci!!! no z Chodura som veru mala riadne zachvaty smiechu, fakt to vyzeralo na epilepticky zachvat... 😀 😀 😀 😀 😀
ja by som chcela, aby vypadol Smajda (nenavidim jeho hrozne vlasy, vyzera jak idiot!!!) a z bab moze byt Leona, vcera bola hrozna...

alex
26. okt 2009

no kočky, mne sa Ben nepáči vôbec, má pekný hlas, ale nič extra. Denis Lacho je super, Chodúr a aj Bendik. Z báb ma prekvapila Ištvancová, zaspievala pekne.
Na vypadnutie je podľa mňa Šmajda, aj keď nespieva zle a Ištvancová.
Leona má skvelý hlasisko, veľmi sa mi páči, ale tá pesnička jej včera nesadla. Inak je teraz dosť silná zostava, ale myslím, že Slováci poväčšine povypadávajú, zostane len Lacho a Dominika a Češi.

vierka
26. okt 2009

nelie - tak Thomas bol zlaty ked posielal ten usmev pre Hejmu 😀 no a mne keby povedal moj mangel ze ma velku hubu ze na co by mi taky bol - tak ja by som mu odpovedala, ze ved ja mam velke Didi tak asi nato!!! 😀 😀 😀

no co sa tyka spevu, tak vy moc dobre viete, ze Bena ja mooooozem, ale nepacilo sa mi ako vcera zaspieval toho Justina - lebo toho mozem teeeez a nejako mi to tam nesedelo... Inak ja som superstar pozerala dnes rano v praci, lebo som vcera plnila mangelske povinnosti vecer...
no a vazne neviem kto dneska vypadne, lebo to je take otazne ze za koho budu ti ludia vlastne hlasovat 😀

vierka
27. okt 2009

dobre ranko kocky, tak ako dnes??? 😀

nellie_
autor
27. okt 2009

ahojte.. 😉

prave som pocuvala na exprese thomasa s nikoletou... ja si nepomozem ale mne je faaakt sympaticky ten thomas... 😵 😵 😵 taky mily.. a keby nevypadol bol by spieval Roba Grigorova - Ona je madona.. no tak to by bola ina sou.. ta jeho slovencina.. 😀 😀 😀 ale aj tak klobuk dole pred nim, ze za par mesiacov sa naucil po slovensky a celkom slusne...
a nikolety mi bolo luto - mala ist Istvancova... 😠 😠 😠 ja fakt nechapem kto tej nechutaske posiela hlasy.. asi si fakt jej taticko zobral uver na to.... 😒 😒 kazdy koho poznam tak na nu nadava ze aka je nesympaticka.. 🙄

vierka
27. okt 2009

nelie - uz som len zacala kedy zacne o svojom Thomasovi 😀
je zlaty, velmi mu to svedcalo aj take vlasy ake mu spravili, velmi pekne... a ako sa este vcera usmial do kamery, bolo to zlate 🙂 😀
no ja neviem kto komu posiela hlasy, ale normalne som nechapala ked tam vcera zostali stat tie dve baby 😨 som pozerala ako puk 😕 akoze co tam bola este ta trojica, tak by som ked tak vyhodila toho blondaka, lebo podla mna ten jeho vykon v porovnani s nimi dvomi nic moc...

nellie_
autor
27. okt 2009

vieri - no zabijem sa ked je pekny..????? 😀 😀 😀 😀
ja si nepomozem ale ked on mne sa fakt paci... uz som vcera aj drahemu sla na nervy a bol uplne rad ze vypadol.. a potom sa mi vychechtaval, ze ci vstupim do jeho "Chodur klubu" - reku nie ja uz mam novy klub-"lacho" 😀 😀 😀
akoze chodur je dobry.. ale mne je uz tak dobry az ma nudi... 😅 😅

vierka
27. okt 2009

no veru pekny je, to ti neberiem 😝 😀
ja ako ani ziadneho favorita nemam, pozriem si to tak pre show, pretoze je to aj tak na ludoch ako posielaju sms - takze to casto nie je o tom kto ako spieva a kto si to ako zasluzi byt superstar...
napriklad si zober, ze o nasej prvej superstar nie je pomaly ani pocut a to uz nehovorim o poslednej... podla mna by to mal vyhrat clovek, ktory super spieva, ale bude aj nieco pre tu hudubnu karieru aj robit 😀

nellie_
autor
27. okt 2009

vieri ved hej.. tam je to o inom.. ved koscova poriadne nic nenaspievala a napr. Zdenka predna sa ako uchytila a to skoncila ale piata či ako.... je to len sutaz a je to o sympatiach ludi.. takze mna by neprekvapilo keby je v prvej trojke Ben - lebo aj ked spievat moc nevie tak pubertacky za neho hlasuju brutalne.... 😒

no ved uvidime ako to dopadne... 😀 😀

asshanti
27. okt 2009

dobre ranko,

veru, mal ist Smajda a Istvancoca, ale co uz... som zvedava co bude nabuduce...
ja som vcera dosla domov, zjedla polievku, drahy urobil chlebicky, lebo sme cakali navstevu. dosli kamosi s tym dvojmesacnym Matkom a stvorrocnou Karinkou, tak sme mali veselo. mala bola cely cas hore s mojou mamou, sama tam chcela ist, kreslila si, vystrihovala, skakala, v kuse kecala, no zlatucka. a maly je dost zaplakany, chce stale byt len na rukach, tak ho raz mala jeho mamina, raz ocina a potom som prisla na rad ja... a krasne mi zaspinkal na rukach, na viac ako polhodinu, teda uspech!!! 😀 😀 😀 tak som si potom s nim sadla a pekne mi hajal na rukach a v tom moj malinky pokladik v brusku zacal kopkat, asi 3 krat za sebou, asi ziarlil... 😀 😀 😀 tak kamoska hovori, ze malemu Matkovi je u mna dobre, makkucko na brusku... aspon na chvilu zrelaxovala, lebo je furt na nich v byte sama, teraz je aj mala chora, aj maly nejake sopliky ma, este chodi aj na vysku, takze je dost vycerpana... tak na chvilu vydychla a kludne posedela. odchadzali okolo osmej, ja som isla do sprchy a potom nase mimko zacalo opat tak makkucko kopkat, aj manzelik to citil, mal ruku na brusku, pekne ma nanho pusinkoval a potom aj prilozil ucho a pocuval, az som mu musela hovorit, ze uz dost, lebo som nevidela na telku... 😀 😀 😀 ale bolo to krasne, tak velmi ho lubime a tesime sa nanho!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
28. okt 2009

dobre ranko 😀

dneska prezivam vaznu krizu 😔 uz sa vam niekedy stalo, ze vam zvonil budik a budili ste mangela ktory spal vedla vas, lebo ste si mysleli, ze je vikend a ide do prace len on??? 😕 no tak toto sa mne stava pravidelne, ale dneska s malym rozdielom, ze mangel vedla mna nelezal 😅 😀 tak si predstavte ako stucham do vzduchoprazdna ze ma vstavat do prace 😀 tak tomu hovorim vazna kriza a odmietanie vstavania 😀 😀 😀

asshanti
28. okt 2009

ahojky,

vierka, takze vesele ranko si mala... 😀 😀 😀 😀 😀 vidno, ze Ti manzelik chyba!!! 😵 😵 😵
my sme vcera opat posedeli s navstevou, boli kamosi co sme im v oktobri boli na svadbe, posedeli asi do desiatej vecer, tak sme super pokecali a nasmiali sa... a dnes ma zabehnut byvala spoluziacka so snubencom, chce aby som jej pozicala kosik na redovy na svadbu, tak zajde omrknut... ale dnes sa mi chce teda riadne spat!!! som vcera este poumyvala riad a pospratovala veci, tak sme sli spat okolo jedenastej, uz som bola mrtva...

vierka
28. okt 2009

ass - no on mi chyba skor cez den.. ale tento ranny stav bol skor dosledok toho, ze sa mi absolutne nechcelo vstavat do prace a chcela som do nej poslat radsej niekoho ineho, ale nebolo koho 😀 😀 😀
takze ty mas navstev posledne dni, tak ale aspon si odpocinies, nasmejes sa a stretnes sa s prijemnymi ludmi a to je vzdy len a len dobre 😀

alex
28. okt 2009

Dobré ránko,
Vierka, no budeš to musieť ešte pár týždňov vydržať a čoskoro už nebudeš musieť vstávať do práce 😉

nellie_
autor
28. okt 2009

ahojte koťuhy... 😀 😀

vieri to je teda kriza... 😀

a ja som dnes doma.. 😎 😎 😎 a rano som sa chystala ako dlho budem spat a zabudla som ze byvam na dedine tak ma uz o 8 zobudil debilny dedinsky rozhlas... 😠 😠 😠

akurat varim.. sosovicovu polievku a francuzske zemiaky.... 🙂 🙂

alex
28. okt 2009

mňááám francuzáky, nellie pošli mi 😉

asshanti
28. okt 2009

nellie, Ty nasa sikovnica!!! veru, francuzske zemiaky mam rada, aj jedna moja kolegyna ich dnes robi... ja sa uz tesim na obed, fazulova s fliacikmi a kuraci platok zapekany s nivou, mnamky... 😀 😀 😀

vierka
28. okt 2009

no uz viem komu idem dnes na obed 😝 😀

alex - no sice potom uz vstavat nebudem musiet, ale kto vie, ci budem vobec spavat 😀 😀 😀

nelie - ja by som taky rozhlas rozbila prakom 😝

a katiku mame kde??? neporodila nam uz nahodou??? 😅

nellie_
autor
28. okt 2009

kludne dojdite baby.. mam plny plech... 😀 😀 😀
akurat som ich vlozila do truby tak sa uz pecu... 😎
kym sa dopecu tak to akurat stihate dojst... 😀 😀

vieri ja mam osvedcene ze ked mozem spat tak na ten just som hore skoro... 😒
ale dnes sa mi chcelo spat a krakajuca ludovka v rozhlase mi to zrusila... 😠 😠 😠

vierka
28. okt 2009

chvalabohu ze k nam pocut rozhlas nie je, lebo inak by to s nim zle skoncilo 😀 😀 😀

ja som sa tesila ze sa v sobotu vyspim, ale budeme s manzom ktory pride v piatok vecer skoro vstavat, lebo ideme vybavit nejake veci do mesta a objednat kocik 😀 tak ale mozem si potom este schrupnut ked sa vratime 😀

nellie_
autor
28. okt 2009

vieri ty si jak šipkova ruženka... 😀 😀 😀 😀
ale len si pekne predspi.. od februara budes o spanku iba snivat... 😝 😀 😀 😀

vierka
28. okt 2009

praveze nespim nejako vela... o 22.00 chodim spavat a o 5.00 vstavam 😅 tak aspon cez vikend si lubim odpocinut 😀
no uz asi od januara sa nevyspim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre