Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
28. okt 2009

vieri ups.. som sa sekla.. jasne ze som myslela ze uz od januara... 😅 😀 😀 😀

vierka
28. okt 2009

no ved uvidim, dufam, ze ma nepostihne to co baby na konci tehu, ze odkedy boli na materskej, tak zle spavali 😅

asshanti
28. okt 2009

aj ja sa uz tesim kedy sa dobre vyspim... vecer som unavena, rano sice nevstavam skoro, az 6:25, ale nechce sa mi... v piatok mam dovolenku, tak mozno, rano prezleciem postelne pradlo, vytriem prach a povysavam hore, mama ostatne dole a ideme do mesta obzriet nejake skrine, komodu do detskej izby, chcem to kupit pred Vianocami a tiez nejaky kabat si kupit a strihat ku kadernikovi. a tiez kupit novy koberec mame do haly, krasny fialovy, sice tam ma takmer novy, dvojrocny, ale chce teraz fialovy, aby pekne ladil k stenam a ten starsi pojde babatku do detskej izby, tak super, je taky pekny a makkucky... 😵 😵 😵 😵 😵 tak dufam, ze v sobotu sa uz konecne vyspinkam...

vierka
29. okt 2009

dobre ranko baby 😀 tak ako dneska??? 😀

nellie_
autor
29. okt 2009

veri zeby treska??? 😀 😀 😀

dobre ranko... 😎 no vcera mi bolo veru lepsie doma.... dnes leje ako sproste.. 🙄 🙄

vierka
29. okt 2009

aj parizsky salat moooooze byt 😀

praveze dneska by bolo doma super... vonku prsi a clovek by mohol len tak polehovat kade tade 😀

nellie_
autor
29. okt 2009

no ved tak som to myslela ze dnes je mi tu zle a vcera mi bolo ovela lepsie ked som bola doma... 😀 😀 😀
ale ved uz iba dnes a zajtra a finito.. 😎 😀 😀

mnam inak parizsky salat som 100 rokov nejedla..a ani tu tresku ked sa tak nad tym zamyslim.. 😀 😀

vierka
29. okt 2009

no este ze uz je zajtra piatok, to ja planujem vypadnut z prace o 13.00 a potom vecer si pojdem pre mangela na stanicu do TT 😀
a o dva tyzdne, budem mat 4 dnovy vikend, lebo tam je v utorok sviatok a v pondelok nam nakazali byt doma 😀 to uz musi byt asi vazne clovek zufaly ked sa tesi na nieco co bude o dva tyzdne 😀 😀 😀

no veru, to som uz pekne dlho nejedla ani ja 😨

nellie_
autor
29. okt 2009

vieri ved to je super ked su take svetle body na ktore sa da tesit dopredu... 😎 😎
ja sa uz teraz tesim na dalsie "modre volno" co budem mat buduci tyzden... 😀 😀
super to vymysleli... 😀

asshanti
29. okt 2009

dobre rano...

tak dnes tak vselijako... som zjedla mini kusok chleba s maslom ako kazde rano doma a o par minut som vsetko vyvratila do umyvadla... 😖 😖 😖 maly asi nechce ranajkovat... 😀 😀 😀 ale spravila som si cierny caj (aj keby som asi nemala, ale luhovala som ho kratko) s citronom, tak mi uz je trochu lepsie. u nas na vychode vobec neprsi, je krasny jasny jesenny den, dokonca je aj o nieco teplejsie ako po minule dni. len sa mi chce veeeeeeeeelmi spat, vcera bol "busy" vecer..... sme boli s manzom pre jeep, ktory mu opravoval jeden chalan, tak som ho tam musela odviezt, aby si ho vyzdvihol a potom som este svokrovcov viezla k jednym znamym a spat, tak som od rana z prace dosla domov po osmej vecer... 😒 😒 😒

alex
29. okt 2009

ahojte, baby, ja by som si tak dala tresku a do toho ešte pikantný šalát... uff, ste mi chute narobili.

vierka
29. okt 2009

nelie - tak ale je to tak trochu zufale, ked nas musia drzat take svetle body pri zivote 😀
pri slove zufale mi napadlo, ci si pozerala uz ten piaty diel 😵

ass - no je vidiet ze je to chlap a ze nemusi masielkovi chlebik, keby si mu dala taky kus masa, alebo klobasu, neboj sa, pytal by si este 😀

alex - no to su vazne tehu chute toto 😀

a nevieme co je teda s tou Katikou? neporodila nam uz???

alex
29. okt 2009

Vieri, ja tú tresku som tak papávala, ale už som ju fakt dlho nemala... až sa mi sliny v hube zbiehajú 😅

myslím, že katika ide na sekciu, takže hádam by nám dala vedieť.

asshanti
29. okt 2009

vieri, veru to som presne aj ja rano vravela, ze chlapcekovi nechuti maslovy chlebik.... 😀 😀 😀 ale uz som mu dodala zemlik so sunkou a moravskym maskom... tak je to uz lepsie!

katika sa uz mozno aj pripravuje na cisarsky rez... ale mna velmi tesi, ze moj chrobacik krasne kopka, citim ho aj cez den, aj pred chvilkou, je to krasne!!! od nedele proste kazducky den, waw!!! 😵 😵 😵 😵 😵

alex
29. okt 2009

ass super, že už kopkáte 😵 ja sa tiež tomu teším. A zo začiatku som ho cítila len keď som ležala, ale teraz už aj keď sedím, tak cítim ako kopká.

asshanti
29. okt 2009

ano alex, je to tak! aj ked sedim, tak to citim, je to zatial take makkucke kopkanie, ale viem, ze je to ono, lebo aj manzelik ked mi dal predvcerom ruku na brusko, tak to citiĺ!!! 😵 😵 😵 😵 😵
a tu tresku s pikantnym salatom aj ja zboznujem!!! uz mi prestalo byt zle, tak som uz hladnejsia, este polhodku a ideme na obedik - paradajkova polievka a vyprazany bravcovy rezen, moze byt! 😀 😀 😀 Ty sa citis dobre?

alex
29. okt 2009

Ja sa cítim skvele, akurát som ale nervózna, lebo ešte stále nemám výsledky z amnia, zajtra by mi mali volať, ale idem im ja zavolať teraz, lebo ja som už 24tt a ak by nebolo niečo v poriadku, tak len do ukončeného 24tt sa s tým dá niečo robiť. Ale na to ani myslieť nechcem... 😔
Inak je mi super, včera som aj na psychofizickej príprave na pôrod, to je cvičenie s pôrodnou asistentkou, veľmi dobre mi to padlo, trošku sa hýbať.

asshanti
29. okt 2009

alex, mojko, na take ani nemysli, vsetko bude super, urcite!!! Jakubka si videla, citis ho, takze musi byt peknucky a zdravucky!!! ale viem, ze si nervozna, to som aj ja bola a aj som, je to pochopitelne, lebo tie zazraky v nasich bruskach velmi lubime a tesime sa na nich!!! 😵 😵 😵 😵 😵 drzim prsteky, daj urcite vediet ako si dopadla!!! 😉 😉 😉

alex
29. okt 2009

ass, tak som tam volala, zajtra si ideme po výsledky, ale je to v poriadku. Som šťastná ako blcha 😵 😵 😵

vierka
29. okt 2009

aleeeeeeex, tak to velmi rada citam, ze je vsetko v poriadku... tesim sa s vami!!! 😀 😀 😀

a tie pripravy na porod su super, alebo cvicenie pre tehulky... pokial tehulka moze, tak by mala trochu cvicit, aby bola trochu pripravena na porod, lebo je to aj fyzicka zataz, tak aby to zvladla 🙂

ass - tesim sa ze uz kopkate kazdy den, ved som ti vravela ze pride den a budes to citit kazdy den - aj ja som to tak mala zo dna na den 😀 😀 😀

alex
29. okt 2009

vieri je to super, taký balvan mi padol zo srdca.

vierka
29. okt 2009

ja som na vas tak myslela a verila ze to bude v poriadku... tak sa teskam s vami 😵

alex
29. okt 2009

Teraz už si môžem tehuľkovanie užívať dosýtosti.
Vierka ty chodíš cvičiť?

asshanti
29. okt 2009

alex, som velmi rada a tesim sa s Vami!!! 😵 😵 😵 😵 😵

asshanti
29. okt 2009

to mas teda pravdu alex, uz vies ze Tvoj Jakubko je naozaj zdravucky!!! aj ja by som chcela mat taku istotu... ale dufam, ze ked testy z krvi boli ok, ani na ultrazvuku mi nic nepovedal, okrem tej placenty, tak by to malo byt dobre... 😔 😔 😔 v pondelok alebo utorok idem na poradnu, tak uvidime. 😉 😉 😉

katika82
29. okt 2009

ahojte babulky

ja som bola dnes na poradni takže sme stále koncom panvovým a vraj sa už ani neotočíme lebo máme 3472g a žiadne miestečko, takže nám teda stanovil definitívne terín pôrodu na 10.11. cisárskym. že kým sa neotváram a nemám problémy tak toho 3. ešte nejdeme stresovať ale necháme to na toho 10 ako bol aj pôvodný termín. ale vraj môžem čakať že to na mna dovtedy príde takže hned utekať na príjem a zavolať jemu a on príde na sekciu.

vierka
29. okt 2009

alex - jasne uzivaj si 😀
no ja som chodila na kurz a pred nim sme aj hodinku - hodinku a pol cvicili... a kurz vcera skoncil, ale na cvicenie raz do tyzdna budem dalej chodit - doki mi dovolil, tak budem chodit 😀

ass - urcite je vsetko v poriadku, keby nebolo, tak to krv ukaze... aj na utz je vela veci vidiet, takze sa nemas coho bat, vsetko je v poriadku 😉

katika - tak malinky je uz pekny valibuk... takze predsa len sekcia 😒 no ale hlavne, ze maly bude behom dvoch tyzdnov na svete, sa na neho tesime a urcite to dobre dopadne 😉

alex
29. okt 2009

katika no je to tu čo nevidieť a teda valibuk je to riadny a ešte za tie dva týždne určite čo to priberie.

asshanti
29. okt 2009

ahoj katika, si nam tu uz chybala!!! 😉 😉 😉 maly je uz riadny chlapisko, skoda ze to musi byt sekcia, ale aspon nebudes mat tie porodne bolesti a strach, rychlo to bude za Tebou, ved to uz o necele 2 tyzdne... drz sa!!! 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
29. okt 2009

no ja som si veľmi priala cisársky od začiatku, ale potom ked som začala chodiť na tie predpôrodné kurzy tak by som aj normálny brala ked nám hovorila tá asistentka ako môže byť pri tebe manžel a tak, no ale hlavne nech už je táto malá mrvenička von, lebo už sa to fakt niekedy nedá vydržať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre