Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
24. nov 2009

Vierka tak to je super. Ja sa spolieham na to, že keď budem kojiť, čo dúfam budem, tak tie kilá pôjdu dole 😅

alex
24. nov 2009

Inak som dala new foto 😉

vierka
24. nov 2009

prosim ta ake kila chces davat dolu, ved si ako prutik a mas krasne brusko 😀
ja sa kilami netrapim, proste chcem aby mal maly to co potrebuje, to je dolezite a co bude po porode neriesim - hlavne ze bude maly zdravy a budeme stastny ze ho konecne po tych rokoch mame... a kila navyse ma netankuju - ved aspon bude viacej podusiek v posteli 😀

alex
24. nov 2009

vierka ty si zlatá, vieš človeka podporiť. Ale od prútika mám ďaleko. No kilami sa tiež veľmi netrápim, keď schudnem super a keď nie, tak nevadí...

vierka
24. nov 2009

akoze ja na tych fotkach nevidim ze by si bola tlsta 😕 😀

asshanti
24. nov 2009

aj ja vela jem, manzo sa zo mna smeje, ze ci este mozem stlacit do seba toto vsetko... 😀 😀 😀 chcem, aby malinke bolo zdrave a malo dostatok vsetkeho, vitaminov, bielkovin, atd., takze sa netrapim a jem vela! myslim si, ze som pribrala normalne a na to kolko jem, tak som este velmi malo pribrala... 😀 😀 😀
alex, pekne fotky, uz mas riadne velke krasne brusko! 😵 😵 😵

nellie_
autor
25. nov 2009

jej dneska otvaram ja... 😀 😀 😀

ahojte... 🙂 🙂

Kati Tebe prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie k dnesnym meninkam... 😵 😵 😵 😵

vierka
25. nov 2009

dobre ranko baby 😀

ja som este len prisla do prace, ranajkujem a kolegynu prehanam nech robi co by som robila ja, to je zivot 😀 😀 😀

Kati aj ja ti zelam vsetko len to naj, naj, najsamlepsie k dnesnym meninkam 🙂 cmuk 😝 😀

nellie_
autor
25. nov 2009

Vieri dobre si si to zariadila 😀 😀 😀
aj ja chcem taku zastupicku 😀 😀 😀

ja sa uz tesim na zajtra lebo mam volno 😎 😎

Inak ja kazdy den pozeram ci Katka pridala fotky Lukaska a stale nic ☹ ☹
ja uz ho chcem vidiet 😵 😵 😵 asi je vytazena mamickovskymi povinnostami tak nestiha ani foto pridat.. 🙂 🙂

asshanti
25. nov 2009

dobre ranko baby,

katike prajeme vsetko najlepsie k dnesnym meninkam!!! 😵 😵 😵 😵 😵

aj ja som uz zvedava na fotky malickeho, ale chapem, ze asi nestiha, chudatko... 😵 kocky, mne dnes take brucho vyfuklo, riadne velke je... 😀 😀 😀 😵 😵 😵

alex
25. nov 2009

Dobré ránko,

Katike všetko najlepšie k meninám! 🙂

No ja som pridala novú foto bruška 😉

vierka
25. nov 2009

nelie - no len som zvedava ako to bude zvladat ked jej nebudem stat za chrbtom ako opora 😅 😀
a ty mas zase zajtra volno??? sa maaaaaaaaaaaaaas 😵 ja som dnes prisla neskor, tak ja budem musiet este aj nadrabat, lebo musim skor odist, lebo pojdme pre auto do servisu dneska a sme dohodnuty na pol tretiu, takze budem v minuse 😖

no asi Katika nestiha, alebo si uziva maleho, ale verim, ze coskoro prida nejake fotecky nech sa mozeme vytesovat 😀

alex
25. nov 2009

vierka, ja som v práci len do 12:20, juchúúúú 😀 ideme na 3D a už sa mi nechce vracať do práce, takže
sa pôjdem ulievať ku kamoške a večer ideme cvičiť.

vierka
25. nov 2009

no ja som dnes prisla o 7.30 a chcem odist o 14.00 - pricom by som mala oficalne odist az o 15.30 😅 😀 ale ved nejako dozeniem este za tie tri dni 🙂

idete na 3D? tak to sa tesim na fotecky 😵

asshanti
25. nov 2009

alex, tak dufam, ze Jakubko bude fotogenicky na tom 3D a bude sa pekne ukazovat!!! 😵 😵 😵 ja mam vyse troch hodin nadcas (chodim autom a cakam aj maminu), dnes sme mali byt do 16:15, ale pojdeme uz o tretej, super!!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
25. nov 2009

dnes vidim ze vsetky planujete aky unik hromadny... 😀 😀 😀

ja odidem klasicky o 15,15 😎 skusim nahovorit draheho nech pride po mna rada by som vybehla niekam na pizzu 🙂

vierka
25. nov 2009

no ja by som tu aj zostala, ale nemoooooooozem 😅 ved v servise mam byt po auto o 14.30 😀

asshanti
25. nov 2009

pizzu by som si aj ja dala s drahym... ale momentalne som taka nazrata z obedu, ze nevladzem ani dychat... 😀 😀 😀 este vydrzim 2 hodinky a palim domov. dnes som aj nejaka unavena, rano ma zobudila len mama, asi som si zabudla natocit budik... 😅 😅 😅

nellie_
autor
25. nov 2009

vieri takze uz je opravene?? 😎 😎 😎
uz budes zasa mobilna... 😀 😀 😀

asshanti ja sa tak tesim ako sa zajtra rano vyspim.. 😎 a pritom viem ze isto nie.. 😀 😀
vzdy ked sa chystam ako na jed sa mi nechce spat alebo zacne krakať o 8,00 dedinsky rozhlas 😠 😠

asshanti
25. nov 2009

nellie, to presne aj ja! ked si poviem, ze dneska sa uz teda krasne, hoci aj doobedu vyspinkam, tak bud ma niekto zobudi telefonom alebo zazvoni u nas doma, alebo ten debilny dedinsky rozhlas, to poznam... 😀 😀 😀 😠 😠 😠 alebo v lete pravidelne sused, ktory nerobi cez tyzden nic, v sobotu pre istotu zacne od siestej rano kosit s kosackou alebo murarcit nieco na dome... 😠 😠 😠

nellie_
autor
25. nov 2009

assh tak takych pakov mame aj my... ze uz od siestej rana buchaju a kosia alebo strk prehadzuju a mna ide porazit potom... 😠
jak keby nevedia pockat aspon do 9 kym sa normalni ludia vyspia 😀

asshanti
25. nov 2009

no hej, ale cely tyzden nerobia nic, ani do roboty nechodia a v sobotu sa tvaria, ze jaki pracoviti oni su... 😀 😀 😀 a Ty sa nevyspis ani cez tyzden ani cez vikend... 😠 😠 😠
inac, dnes mam taky novy zlto - hnedy pruzkovany dlhsi pulover a kolega na mna rano, ze vyzeram ako vcielka Maja, aj brusko mam... 😀 😀 😀

vierka
26. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

Milous uz je plne funkcny, takze som uz opat mobilna 😀 😀 😀 a dneska nas caka to fotenie, tak som veru na ten vysledok prudko zvedava 😅 😀

asshanti
26. nov 2009

dobre ranko,

vierka, tak super, ze auto uz mas k dispozicii! a na tie krasne fotecky som velmi zvedava aj ja!!! dufam, ze sa s nami potom podelis... 😉 😉 😉
mna dnes priviezol do prace oco, ide na cukrovku a manzo potrebuje nase auto s tahlom, lebo dnes ide s kamosom po tu detsku izbu, matrac si vyzdvihneme neskor, zmesti sa nam do kufra. tak sa tesim, ked sa uz nabytok zacne skladat!!! 😵 😵 😵

vierka
26. nov 2009

ass - no ja som skor zvedava ako na nich budeme vyzerat... a manzo este nie je upovedomeni v tom, ze co na tych fotkach chcem - tak som velmi zvedava ako sa bude tvarit 😀 😝
tak drzim palce na dnesny cukrovkovy test, ale to v pohode zvladnes 😉
tak to je super, ze uz dneska pride nabytok do detskej, potom to musis odfotit ako to vyzera 😀

asshanti
26. nov 2009

na cukrovku ide moj otec (pravidelna kontrola), my az o 3 tyzdne... 😉 😉 😉
a uz vies co chces mat na tych fotkach...??? 😵

vierka
26. nov 2009

jaaaaaaj, som to zle precitala... prepac 😅 😀
no viacmenej mam par napadov co by som chcela... este uvidim s cim na mna vyrukuje fotograf / ka a nejako to dame hadam dokopy 😀 len sa bojim, ze si nebudem vediet vybrat ktore fotky chcem a ze to nakoniec skonci tak ze budem mat doma 50 fotiek a budem za ne platit velke peniaze 😅 😀

asshanti
26. nov 2009

ale neboj, urcite to budu krasne fotky, tesim sa na nich, som velmi zvedava!!! 😵 😵 😵
ja dnes zastupujem kolegynu, je sice nestrankovy den, ale uz mam 2 zmluvy na stole od osmej rana... dufam, ze nebude taky frmol ako v pondelok, uvidime ked dojde postarka... 😀 😀 😀

alex
26. nov 2009

Dobré ránko,
kočky mne sa dnes snívalo, že som bola na poradni a mala som skrátený krčok... to z toho čítania tu 🙂 Ale bola som ráno na poradni a všetko je ok, aj krčok, dokonca už boli aj výsledky z cukru a všetko ok.
Ďalšiu poradňu mám 11.12. a to už ma aj vypíše na materskú a bude mi robiť veľký ultrazvuk.

Včera sme boli aj na tom 3D-čku, Jakubko bol už hlavičkou dolu, ale telíčko mal presne tak, že mi pozeral do chrbta, takže aj foto tváričky máme len z profilu a nie z predu. Máme už kilo, podľa meraní.
Ja mám +6,5kg, takže nič hrozné, keď maličký má kilo, tak mám len 5,5kg navyše z toho niečo je placenta, niečo voda... Uvidíme ako budeme priberať ďalej, máme ešte 3 mesiace pred sebou.

asshanti
26. nov 2009

alex, tak vyborne, ze je vsetko v poriadku! 😵 😵 😵 toho sa vzdy aj ja najviac obavam, len aby bolo babatko zdrave a malo sa dobre... vobec si nepribrala vela, ani vierka, ani ja, sme asi ukazkove tehule, lebo nie je dobre, ak zena priberie prilis vela... teda som zvedava co to bude do marca, ale spolu takych 13 kg pribrat za tehotenstvo je normalne. nieco vyzi babo, plodova voda, placenta a tak, takze mozno nam vela kil navyse ani neostane... 😀 😀 😀 kamoska vravela, ze po porode mala hned nejakych 10 kil dole... (ale pribrala 24...). 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre