Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
6. jan 2010

ass - tak ale isli sme spat o 10-tej a vstavanie o 8 rano, tak to je peknych par hodin 😀 😀 😀
ja premyslam ze sa pojdem prejst, je velmi vela snehu, ani sa nesmyka a snezi, tak asi zavolam kamoske, ci nedame prechadzku... planovala som ist aj autom do TT, ale v takomto pocku to riskovat nebudem 😀

nelie - a ty co porabas dnes???

asshanti
6. jan 2010

jasne vieri, autom neriskuj, prechadzka bude fajn... 😉 ja budem vegetit pri telke, este musim pozehlit manzelovi uniformu do prace a potom pojdeme k svokrovcom, dufam, ze sa ma vsetci nebudu vypytovat vela, aby som sa nerozplakala... 😒 ja som bola vcera vecer taka unavena, ze ani neviem ako som vlastne zaspala, vstala som pred desiatou, tak sme super oddychnuti... 😉

nellie_
autor
6. jan 2010

no ja akurat dovaram gulasik.. ako tu kraaaaaaaasne rozvoniava 😎 😎 😎
a inak sa chystam iba lebedit dnes... uz citam posledny diel Twilight sagy a akurat Bella zistila ze je tehotna tak dnes budem citat ako besna 😀 😀 😀

a mozno vecer vybehnem s drahym na prehchadzku, milujem vecerne prechadzky po snehu 😵 😵 😵
a tak krasne vela nam ho napadalo do rana...

asshanti
6. jan 2010

ahaaa, takze na zapade mate vela snehu... to mozem cakat, ze do rana ho bude vela aj u nas na vychode... 😠 tak to ma radsej drahy odvezie do prace a potom poobede vyzdvihne...
uz sa aj ja musim pustit do Twilight, stoja mi na policke, lebo potom asi nebude casu... 😀 lenze mam este nejake neprecitane casopisy a docitavam tu tehu knizku... akosi nestiham... 😉

vierka
6. jan 2010

ass - ved ste im nemali este nic hovorit, aby ti to nepripominali tym, ze sa stale pytaju... lebo take tie otazky su dost bolestive...

nelie - no ja si pojdem upiect jaternicku na obed 😀 😝 ale aj taky gulasik by nebol zly...
no tak to veru budes citat ako besna, lebo to je dobry diel, velmi sa mi pacil 😀 😀 😀

no a kamoska mozno pride dnes na navstevu a pride vlakom, tak ju pojdem pockat na stanicu a potom ju tam pojdem aj vyprevadit, tak budem mat dneska pekne prechadzky a naozaj je tu krasne nasnezene dnes 🙂

asshanti
6. jan 2010

ja som s nimi nebola, ale ked som volala drahemu po sone, tak bol tam a videli, ze sa daco deje, lebo ani nechcel dojest co si akurat nalozil na tanier a isiel hned za mnou... pocula to jeho mama, babka a synovec, ale tak dufam, ze to nerozsirovali dalej, asi nie... lebo este nic nie je potvrdene a ja verim, ze vsetko bude v poriadku! 😔 😔 😔
ja si vegetim v posteli s casopisom, o chvilu si dam mnam mnam kapustnicku a potom uz nic, aby som mala miesto na kopu chodov u svokry, lebo oni toho mavaju vela... 😀 😀 😀

snecka
7. jan 2010

Ahojte, tak ja už zamakávam, a sa mi nechce, som si odvykla. ☹
Veľmi sa teším babulky, dufam ze to uz konečne vyjde, Nellie vy sa kedy chystáte do centra, hm?
Vaness miláčik ďakujem že sa so mnou teškáš, dúfam že budem úspešná ako ty, ty, ty, a budú mi také krásne týždne ako Tebe svietiť pri nicku. Sledovala som ťa úplne od začiatku až po šťastný koniec, cmuk.
A všetkým cmuk, noo dnes sa idem nabozkávať zase, to neznášam 😝

nellie_
autor
7. jan 2010

bre ranko 😀 😀 😀

aj ja znova v kancli.. sneci ja uz mam boskavacky za sebou 😝 😖 😀 😀
tak si to uzi.. 😀 😀

no my a centrum... 😅 este sa nam nechce... 😀 😀 my sme si s drahym povedali, ze este si v pohodicke dokoncime bytik a prestahujeme sa (co bude asi v maji 😎 ) no a uvidime co a ako dovtedy a potom by sme asi nejak koncom leta skusili uz aj my nejake centrum... 😉
ale zatial sa nam nechce.. 😀 😀

asshanti
7. jan 2010

dobre ranko,

aj ja som v praci, ale moc sa mi nechce... chcela som brat dovolenku, ale drahy je tiez v robote, tak som isla aj ja... vcera u svokrovcov bola pohoda, nikto o nicom nevie, naisto, lebo sa ma len normalne vypytovali, ze ako sa citim, ci je vsetko ok, ci uz vieme co to bude a tak normalka... svagrina ma uz dlhsie nevidela, lebo oni byvaju mimo, tak vravela, ze si mysli, ze to bude chlapcek... tak uvidime... 😀

vanesska
7. jan 2010

bre ranko babule...

vierka... veru ubieha to neskutocne rychlo tie tyzdne... moje nervy teraz som si vsimla ze ty uz mas 39tt tak vy uz mate termin pred dverami... mas uz trochu predporodny stresiiiik?? 🙂

nellie... dakujem za gratulaciu... 😵 je to fakt krasny pocit aj ked doteraz mi to ani tak nedochadzalo ze sa to naozaj podarilo...
a zo zaciatku to ani nadejne nevyzeralo kedze mi miesto IVF hrozila dalsia operacia kvoli tym cystam co sa mi znova spravili a dost rychlo sa zvacsovali ale nakoniec som operaciu tyzden pred terminom zrusila a rozhodla sa po konzultaciach s viacerymi doktormi ist na IVF a odvtedy to zacalo tak krasne vsetko do seba zapadat a aj cela stimulka bola od zaciatku po koniec uplne bezproblemov a vysledok proste uz pri tolkom stasti asi ani inak dopadnut nemohol... 😵 ja si myslim ze po tolkych rokoch snazenia sme si uz asi tu nasu davku smoly a sklamania vycerpali a teraz sa mozeme uz konecne tesit z drobceka... 😵
a vy pokym nie ste este uplne presvedceni ist do centra tak nechodte vsetko chce svoj cas... hlavne vy s tym musite byt uzrozumeni ze to je ta spravna volba pre vas a vase buduce miminko...

snecinka moja... to som rada ze si ma takto v duchu podporovala... 😵 ver tomu ze budem na teba mysliet aj ja ked zacnes novu stimulku... tak dufam ze budes podavat spravicky aby sme ta mohli vsetky sledovat a posielat pozitivne vibracie... 😵 😉
obidve s nellie ste si uz tiez odskakali svoje a babatenko by uz fakt bolo zasluzene... takze verim tomu ze tento rok aj vam uz budu svietit tie tt pri nickoch!!!

ass... a ty si nemala ist dnes na kontrolu?? daj vediet ako si dopadla? a vy este stale neviete co to bude?? to je zlate babo si nechava prekvapko pre rodicov... 🙂

vierka
7. jan 2010

dobre ranko baby 😀 😀 😀
ze jaka provokacia po 11 hodinovom spanku 😝 😀

sneci - no ja tie bozkavacky velmi rada s tebou vymenim... mna nikto este tento rok neboskaval - len na najblizsiu rodinu... normalne mi to chyba a este ked aj manzo nie je doma, tak ma nema naozaj kto 😅

ass - mne tak tiez typoval, ze "Bude to chlapec..." nadychli sa a dopovedali "alebo dievca" 😀 😀 😀
no ty sa to asi naozaj dozvies az na tej porodnej sale 😀

vaneska - nestras ze 39 tt... ale so si uvedomila ze dnes je stvrtok (ja totizto odkedy som doma ani neviem aky je den) a mne nove tyzden naskakuju vo stvrtok, tak na tom asi nieco pravdy bude 😀
stresik ani tak nie, neviem preco 😅 ale podla mna by taky ten zdravy respekt mohol prijst 😀 vcera v noci ked ma navstivili "poslickovia", bolo to neprijemne, ale som si povedala, toto proste predychas a priprav sa na to, ze to bude este horsie 😀 tak ale verim, ze zvladneme 😀

nellie_
autor
7. jan 2010

vieri no to je fakt riadna provokacia ze 11 hodin spat.. 😀
ale dovolim ti to, fakt ti to doprajem lebo o nejake 2 tyzdne uz budes pisat ze ahojte v noci som spala ledva 4 hodiny.. 😝 😀 😀

ale nie neprajem ti to.. ja ti prajem dobrucke babenko ktore sa zobudi iba na papanie a potom budete pekne spat dalej 😉 🙂 😵 😵

vierka
7. jan 2010

nelie - tak ale tu predtym noc ma buntosili poslickovia, tak tuto som si celkom uzivala 😀 len som po nejakych 8 hodinach vstala na cikanie a spala dalej 😀
a mohol by byt maly v tom spanku po maminke, ze by mu ani jedlo vtedy nechybalo 😀 😀 😀

coby, o dva tyzdne napisem o druhej rano, ze dobre ranko 😀 😀 😀

nellie_
autor
7. jan 2010

budes nam pisat nocne reporty... 😀 😀 😀
inak to mas riadne tuhy spanok ked vydzis 8 hodin necikat.... 😕
ja prespim max 6 hodin a aj to uz ked vstanem tak mechur mam na prasknutie a to tebe tam este aj malinky tlaci 😉 fakt klobuk dolu pred tvojim mechurom 😀 😀 😀

asshanti
7. jan 2010

vanesska, na ten kontrolny ultrazvuk ideme az v pondelok, takze musime cakat... 😒 uz keby to bolo za nami... a tiez mam aj poradnu.
ja tiez v pohode prespim celu noc, bez zobudenia sa na cikanie... 😀 niekedy sa zobudim, ale nie kvoli tomu a tak pojdem uz aj cikat, ale niekedy vobec, az rano, ked vstavam do prace... mne sa teraz chce aj pospat, nejako som nemohla zaspat a to som vypinala telku az 23:15 a vstavala som 6:20... dnes musim ist skor zalahnut... 😀 😀 😀

nellie_
autor
7. jan 2010

inak vieri uz rano som sa ta chcela spytat to o akych nocnych poslickoch si pisala???? 😕
ja som to celkom nepochopila 😅

asshanti ja som si tiez pocas sviatkov zvykla neskoro chodit spavat a vcera som si povinne naordinovala odchod do spankoviec uz o 22,15 😀 😀 aby som sa rano o 5,40 prinutila vstat 😀

vierka
7. jan 2010

nelie - no k tomu cikaniu si musim klopkat na drevo... ja som aj pred tehu bola taka, ze som dlho vydrzala... a som si myslela, ze pocas tehu to bude inak, ale zatial nic... takze som spokojna ked pocuvam ostatne tehulky ako idu v noci aj 4 krat na wc v takom stadiu ako som ja... mne sa to stane skor niekedy cez den ze chodim castejsie ze sa citim ze sa mi chce a pridem na wc a len tak cvrknem 😀
no na konci tehu sa moze stat, ze ti tak tyzden dva pred porodom zacnu chodit poslickovia - tzv. falosne kontrakcie... tak mne prisli, ale to ma vkuse bolel chrbat celu noc a sem tam ta bolest vrazala aj do podbruska... no a kedze rano som vstala a nic a ani vedla mna nelezal novorodenec, tak to povazujem za tych poslickov 😀 😀 😀

ass - tak to mas dobre, ze aj ty tak pekne vydrzis, teraz si treba ten spanok uzivat kym sa da 😀

asshanti
7. jan 2010

presne som sa aj ja chcela spytat, ze to aki poslickovia chodia k Tebe v noci, ked manzela nemas doma... 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja chodim cikat cez den dost casto a pojdem aj tesne pred spanim a potom uz az rano ked vstavam do prace, predsa sa kvoli tomu nebudem v noci teperit na wc... 😀 😀 😀
uz cakam len 10 minut kym ma pride ocino vyzdvihnut z prace, lebo ma uz aj riadne boli chrbat a oci a idem domov sa natiahnut... dnes som nemala auto, lebo manzo nase potreboval do prace a otec ma dnes volno, tak isiel k lekarovi na lieky, tak som ostala bez... ale rano nas doviezol a teraz si nas aj vyzdvihne... inac, vcera sa ten sneh premenil na riadny lejak, aj dnes cely den mrhol, no a teraz uz aj snezi... 😒

vierka
7. jan 2010

ass - no ved mohli by aj iny chodit ked manzo nie je doma 😝 😝 😝 😀 ale v tomto stadiu uz si asi nevyberiem kto ku mne pride 😅 😀
no ved jasne, kto by kvoli tomu vstaval... radsej sa zobudit pocikana 😀 nez vstavat 😀 😀 😀
tak si doma riadne odpocin, ja sa idem vyvalit na gauc a nic nerobit 🙂

asshanti
7. jan 2010

mne sa uz teda vobec nechce chodit do prace, hrozne ma boli chrbat sediet cely den za pocitacom a este v tomto pocasi sa tam trepat... asi posluchnem dokiho, ten mi uz od leta vravi, ze ked uz sa mi nebude chciet chodit do prace, staci mu povedat... zajtra zastupujem kolegynu, v pondelok si vezmem paragraf, rano pojdeme na poradnu, potom na nakupy, na obed a potom na ten ultrazvuk, utorok, stredu, stvrtok si asi docerpam tie 3 dni starej dovolenky, v piatok sa pridem rozlucit s kolegovcami, budu to presne plne 3 roky tam odrobene a od pondelka 18.1. sa asi necham vypisat, uvidime co na to doki... 😉

snecka
8. jan 2010

Ahojte,
no to mate riadne držiaky, to ja ani tehu nie som a cez noc chodím pišať. 😒
Ass pravdaže už oddychuj, je to určite veľa za počítačom sedieť, som sa prave zamyslela ze kolko tu uz ja robim a že 12 rokov, no fuj, to som ako mohla vydržať.
😝
Nellie možno nijaké centrum potrebovať nebudete. 😉, bola by som rada.

nellie_
autor
8. jan 2010

dobre ranko 😉 🙂

sneci ja ked vidim ten tvoj cas, kedy uz makas tak mi az ritku stiahne.. 😅 😀
to ja akurat vstavam vtedy a teraz po sviatkoch tak trpiiiim 😒

asshanti
8. jan 2010

dobre ranko,

a ja vstavam este neskor, okolo 6:20, aj to sa mi nechce... 😀 😀 😀 snecinka, a co Ty vlastne robis, ked sa mozem spytat? uz sa tesim, ze je piatok, dnes ma drahy nocnu, tak ja budem uplne vegetit, s knizkou a pri telke, po celom dni v praci to uz fakt potrebujem... inac, vcera mi babo davalo riadne kopance, uz to aj prvykrat bolelo... 😀 😀 😀 v sobotu trosku povysavam a pozehlim, ale len tak dietne a v nedelu ideme do jednej restiky, moja babka mala na Stedry den 85. narodeniny, tak nas teraz pozyva na slavnostny obed. tak celkom pekny vikend sa crta... a dufam, ze v pondelok uz pominu nase obavy a vsetko bude dobre... 😔

snecka
8. jan 2010

Nellie aj mne ritku stíska 😉 ale čo mám robiť, stredné Slovensko hotová pohroma, robotu nenavyberáš. Ass robím v zlievarni, plánovanie výroby, oddelenie techniky riadenia ( smernice, prevádzkové poriadky ), mám nastarosti informačný výrobný program, výplaty asi 100 ľudom, a ekológiu, odbery vôd, odpady..... a to som nenapisala všetko a to všetko za 420€ v čistom ☹ , som sa Vám kus posťažovala no viem že mi nepomôžete, ešte že mi manžel zarobí 😵

asshanti
8. jan 2010

sneci, tak teda mas toho dost za malo penazi... 😒 😒 😒 to je fakt smutne... 😠 😠 😠 ja robim na Katastralnom urade a moja vyplata je este ubohejsia - 380 eur v cistom... 😠 😠 😠 a to si kazdy mysli, ze uradnici kolko zarabaju... ale teda som rada, ze mam stalu pracu v teplucku, v pohode...

nellie_
autor
8. jan 2010

sneci do kelu to ozaj toho ako vela robis a za jak malo penazi.... 😕 😕
si zjavne nedocenena... 🙄 🙄 🙄

Asshanti fuuu ty tiez nezarobis teda vela - to viem ze uradnici v statnej sprave toho vela nezarobia.. tiez som kedysi robila na okresnom - na pozemkovom urade a bola som tam tusim ale rok a potom som odisla sem...

tu som zo zaciatku zarobila tiez malinko ale postupne mi nastastie pridali, takze sa to celkom da.... ja mam okolo 600 v cistom... ale prve roky co som tu bola som zarabala najmenej z celej firmy.. mala som ledva 8 tis. SKK...
ja robim na marketingu - ale v podstate nic s marketingom - robim vyhodnotenia predajov cize som
"statistka" 😀

vierka
8. jan 2010

no caute zeny 😀 😀 😀

dnes trocku skor, ved nebudem predsa kazdy den vyspavat do desiatej 😀 😀 😀

ja som v tej firme robila presne 11 rokov a dva mesiace a moju pracu som neskutocne milovala a konecne po tolkych rokoch bola uz aj tak ohodnotena ze som bola maximalne spokojna, aj pruzny pracovny cas, tak sa dalo 😀

ass - a ty nemas taku pracu ze nesedis len za pocitacom? ja som to mala dobre v tom, ze som mohla kedykolvek aj sa ist prejst, takze som celych 8 hodin len za tym pocitacom netrcala a ked som aj trcala tak som si pekne vylozila nohy a spravila pohodlie 😵

asshanti
8. jan 2010

vieri, ja tiez sa mozem kedykolvek prejst, pozakladat nejake spisy a tak, ale teraz som mala vacsinou taku robotu, ze natvrdo za pocitacom... 😉 a nohy si tam nemam kde vylozit...

vierka
8. jan 2010

ass - ja som si dala pod stol krabicu od papiera a na nej som mavala vylozene nohy 😀

asshanti
8. jan 2010

vieri, dobry napad, asi to tiez skusim... 😀 😀 😀 ale nechystam sa uz byt dlho v praci, tak to teraz este vydrzim... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre