Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
11. jan 2010

ja som zase kupila aj manzovi aby si zobral do prace, lebo ked robia na zime, tak sa mu robia chrastky na usiach a toto mu na to velmi pomaha, tak ale on nebude pred kolegami za "buznu" aby sa tam niecim natieral, tak to nechal doma, tak ja mam aj do zasoby 😀
a to karamelove som nuchala, to pekne voni a mozno zo ma aj taky isty ucinok??? 😀

a sa ta chcem uz dlhsie opytat, ci este pozeravas Muzov na stromoch, lebo tuto sobotu bude nadhernaaaaaa cast 🙂

nellie_
autor
11. jan 2010

vieri - typicky chlap, kde by si pery natieral.. 😀 😀
ja musim mojho donutit vzdy hlavne takto v zime aby pouzil na ksicht niveu ked sa mu supe... a to vzdy hundre jak stary hrniec.. 😀

jasne ze pozeravam Muzov na strome.. je to moja srdcovka teraz 😵 😵
ja som nadavala ked dali Jacka strateneho v mori, som myslela ze to tak teraz nechaju ale 10 casti ale prekvapili ma ked ho dali hned vratit 😵 😵 ja im tak fandim... ale zasa nevadilo by mi ani keby sa dala dokopy s Cashom, lebo on je tak prudko sexi 😀 😀

a co tam bude take nadherneeeee??? 😵

nellie_
autor
11. jan 2010

a este ma seru s tym ze Patrik stratil pamet... 😠
dufam, ze sa mu uz vrati lebo vcera uz mal nejake preblesky... 😀 😀

vierka
11. jan 2010

nelie - ved ja som mu to nekupila na potieranie pier, ale skor tych jeho zamrznutych usi 😀 😀 😀 tak ale zase si uvedomujem, ze som si nezobrala metrosexuala 😀 😀 😀

ja to pozeravam len ten vikend ked manzo nie je doma, ale tak zase ja mam vsetky diely na DVD, tak ale potesim sa a pozriem to aj v TV aj ked je to slovensky 😀
no ja som ti hovorila, ze Cash sa to bude nenormalne pacit 😝 😝 😝 😀
no a co tam bude nadherne, bude to pekna cast lebo Oráč budu mat svadobny vecierok a bude to take krasne proste 😵 😵 😵 som pri tom diely aj plakala 😀 no ale viacej ti k deju nebudem prezradzat
😀

nellie_
autor
11. jan 2010

vieri - ano aj ich dvojica sa mi strasne paci - Orac a Jane.. 🙂 🙂 no uz som zvedava a tesim sa na sobotu.. si ma ale tak navnadila ze si mozno pozriet na nete co su online serialy aj ked otrasna kvalita ale normalne som nedockava.. 😀 😀
inak tam su vsetky pary take zlate.. aj teresa s tym jej aj farar s tou ex-slapkou.. ja im fandim vsetkym 😀 😀

jaaaaaaaj na potieranie uši.. to som prehliadla ja som to automaticky brala ze na pery.. 😀 😀
a coze nenosi ciapku, ked robi vonku?? 😕

snecka
11. jan 2010

Ahojte 😵
no samozrejme maniačky 😉
Nellie a nie si tak náhodou tehu? a ten herpes je príznak 🙂 , hm, kukala som grafík.
Ass vysielame pre Vás, všetky, pozitívnu energiu, nech to všetko dobre dopadne.x-)

vierka
11. jan 2010

no Orac je zlaty, sa mi paci... 😝 a je to taky pohodovy serial, normalne to tak pohladi na dusu a je to take super 😀

no on nosi sice ciapku, ale ked clovek robi denne tych 10 - 12 hodin vonku tak ani s tou ciapkou to nie je bohvie co... ale nastastie tento rok to este nema na tych usiach - klop, klop, klop 🙂

nellie_
autor
11. jan 2010

vieri ja som nan totalne namotala aj segru... 😀 😀 😀 teraz je doma na PN a vcera rano sme jak zavislacky pubertacke v posteli ranajkovali a kukali serial 😀 😀

sneci ahoj... 🙂 🙂
herpes a tehu priznak???? 😕 😕 hej mam vysoke teploty ale pripisujem to skôr k tomu ze mam asi oslabeny imunitny system a preto aj ten herpes... 😅
ja som sa snazila tento cyklus troska zabojovat (kedze som vedela ze drahy bude 3 tyzdne v kuse doma konecne) a mala som doma posledne 4 tabletky clostilu, tak som si ich nasadila, sice som mala davku iba 1 tbl denne ale normalne som bola v soku ze som mala ovu uz na 14DC, to sa mi este nikdy nestalo, ja mavam najskôr az 17DC... 🙂 🙂
lenze akurat cez ovu mal drahy chripku a vysokanske teploty ☹ ☹ ☹ (vzdy sa to musi nejak do..srať 😠 )
takze plodenie bolo skoro ziadne.. ☹ ☹
preto si ziadne nadeje nerobim.... 😒

asshanti
11. jan 2010

ahojte dievcata,

dakujem, ze ste na nas vsetky tak intenzivne mysleli, ste zlatucke a zabralo to!!! vsetko je v poriadku, uz sa mu tam pozdavalo vsetko a uz vieme naisto, ze cakame chlapceka!!! 😵 😵 😵 😵 😵
rano som bola na poradni, tlak, moc, ok, aj ked som sa rozplakala, tak som mala dobry tlak... doktor sa mi velmi ospravedlnoval, bolo na nom fakt vidno, ze ho to mrzi, ale ze mi nevedel ako inak povedat, ze chce pre istotu este jeden kontrolny ultrazvuk, aby sme sa uistili, ze je vsetko v najlepsom poriadku... dal mi na dnes paragraf, do stvrtka mam dovolenku, v piatok idem do roboty posledny den, rozlucit sa s kolegynami a od pondelka 18.1. sme domka. 😉 tak sme si spravili nakup, zasli na obed, na kavu, k manzelovej babke do nemocnice a potom o jednej na ten ultrazvuk. dnu bol so mnou aj manzel, tak vsetko videl, pan doktor mu ukazal ocka, nozicky, chrbticu, vsetko ma v poriadku a potom uz aj povedal, ze sa moze stavit, ze je to naisto chlapcek, videli aj vajicka! 😀 😀 😀 tak baby, aspon si nebudeme zavidiet, vsetky mame chalanov... 😀 😀 😀 uz len budeme cakat na nevesty od nellie, snecky, vanessky a anjelinky... 😀 😀 😀 povedal, ze uz tam nic nevidno na tej oblicke, ze je to v poriadku, mozno ze to minule prekryvala placenta alebo tak... spravil este raz prietoky, boli velmi dobre. malinky bol kludny, lezkal si, nie ako vzdy a vajka ukazal dokonca viackrat... 😀 😀 😀 pribrali sme kilo za 2 tyzdne, takze za celych 7 mesiacov je to 8 kil, v pohode. tak sme velmi stastni a spokojni!!! tatinko sa vytesuje, ze je to chlapcek!!! 😵 😵 😵 v stredu ideme na nakupy, uz chceme pomaly vsetko - kociarik, postielku, veci do porodnice pre mna a maleho... 😉 😉 😉

vierka
11. jan 2010

snecinka - ahoooooooooj 😀 😵

nelie - no ako pubertiacky by ste boli keby ste pozerali na backstreet boys... toto je serial pre vyspele a dozrete zeny 😀
a co sa tyka herpesu, ja som mala prvy krat zimu zrovna v tom mesiaci ked som otehu 😀
a grafik by som aj ja rada videla 😵

ass - tak to sa velmi tesime s tebou, suuuuuuuupeeeeer spravicky 😀 a bude to teda chlapcek, tak sa konecne pochlapil a ukazal 😀 😀 😀

vanesska
11. jan 2010

jeeej ass... gratulujem k dobrym vysledkom...! fujha muselo sa vam riadne ulavit!
a inak ty si pribrala len 8 kg za 7 mesiacov?
do kelu ja uplne zo seba nechapem ale ja som za tychto par tt pribrala uz 3kg fakt hrozne vela jem aj ked papam aj vela ovocia a zeleninky ale aj tak priberam... ked som nebola tehu tak som nevedela za 3 roky pribrat ani 0,5 kg a teraz sa nestacim divit... 😅
aspon teraz viem ake to je ked niektore baby hovoria ze priberaju aj z vody... 😅
inak ako vidim zachvilku tu nastane maminkovsky boom... pojdete jedna za druhou...
a potom ked vsetky porodite tak pride druha vlna tehuliek... ktora uz teraz stoji na startovacej ciare 😉

nellie_
autor
11. jan 2010

assshanti takze vsetko je v poriadku....jaaaaaaaaaj taka som za vas rada... 😵 😵 😵 😵 😵
ja som to vedela ze malinky je zdravyyyy... takze chlapcek.... to ste tu riadnu ligu fagansku zahajili 😀 😀 😀

vieri este aj ty mi to rob s tym herpesom.. ja uz nechcem ziadne plane nadeje... 😀 😀 😀
ja som realistka....

a tu je ten moj grafik.. ale riadne snazenie bolo 11DC takze neverim, ze by chlapci-plavci vydrzali 3 dni 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

nellie_
autor
11. jan 2010

vanesska ved teraz mas pravo priberat.. tak to neries, hlavne ze sa mate s babetkom OK.. 😉 🙂 🙂

asshanti
11. jan 2010

baby, dakujeme velmi pekne, naozaj to bola riadna ulava a obrovska vlna stastia!!! najma tatinko sa velmi potesil, ze je to predsa len chlapcek a ze je zdravucky! 😵 😵 😵 😵 😵 zartoval, ze maly sa zlakol, ze mu v stredu nakupime ruzove vecicky, tak sa radsej ukazal... 😀 😀 😀
vanesska, v pohode papkaj, mate to dovolene! Ty si asi stihlunka, ked si nevedela predtym pribrat, tak podla mna sa telo takto pekne pripravuje na materstvo! ja som bola stihla za mlada, potom som pribrala, pred svadbou som zase poriadne schudla, ale do pol roka som mala vsetko naspat... vaha mi kolisala, ale s tehotenstvom sa mi asi zlepsil metabolizmus, lebo si nic neodopieram, papam aj vela sladkeho a nepriberam velmi... telo malo zaklad a maly si zrejme bral zo starych zasob, tak som mu vdacna... 😀 😀 😀
nellie, to by bolo super, keby to vyslo, nechcem zakriknut, mojko... 😵 😵 😵

nellie_
autor
11. jan 2010

assh verim ze chodite teraz s drahym ako reklamy na zubne pasty.. 😀
ale tak to ma byt a konecne sa kludne vyspite..verim ze to boli riadne nervy hento.. 😔

a hej, bolo by to krasne keby to vyslo, ale ja neverim, ze by som mala take stastie 😉
ja uz som nejak tak zmierena s tym ze v lete pojdeme do centra a budeme to uz riesit bud cez IUI ale IVF.. 😉

nellie_
autor
12. jan 2010

dobre ranko.. 😀

je to trapne pisat si sama so sebou, vcera posledny a dnes prvy prispevok.. 😀 😀
ale mam taky ritual ze pri ranajkach listujem na konovi.. 😀 😀
dnes mam zasa nejak vela roboty tak sa budem musiet do toho pustit.... 🙄

asshanti
12. jan 2010

dobre ranko,

nellie nevadi, lepsie ako by to tu malo stagnovat... 😀 😀 😀 ja mam sice dovolenku, ale drahy vstaval o 5:15 do prace, tak som sa zobudila a uz sa mi neda zaspat... este som sa asi hodinu a pol prevracala na posteli, no nic z toho, tak som sa uz isla umyt a uz aj surfujem po nete... teraz sa idem naranajkovat, lebo uz nam skvrka v brusku. 😉 ale je to pravda, ze podvedomie je silna vec, dnes som spala ako babatko, teda ako 2 babatka, az kym nezazvonil budik! 😵 opadol zo mna zrejme stres a stacilo mi aj 6 hodin spanku a som fit! 😵 😵 😵

nellie, hlavu hore, ved vidis, ze kazda tu otehotnie nahodou ked sa prestane snazit, alebo v centre uz urcite!!! zanedlho sa uz vsetky budeme tesit na ultrazvukoveho snimky vasho drobceka, moja!!! 😵 😵 😵

vierka
12. jan 2010

dobre ranko baby 😀

nelie - ja ti nechcem davat plane nadeje, ja som len spomenula moj pripad 😀 a voooooobec mi nebude vadit, ked pojdes v mojich slapajach 😉 😵

my mame dneska poradnu, ale az o 13.00, ale vstala som skor, lebo chcem ist tak na 10.30 do prace pozriet a pokavickovat s babami a odtial na poradnu... este si aj natankovat do auta musim - uz som to asi aj zabudla, ved som naposledny tankovala v roku 1942 😀 😀 😀
no a dnesna vaha - za tyzden som nepribrala ani deko 😕 tak som zvedava co na to doki povie 😅

nellie_
autor
12. jan 2010

vau ake ranostajky.. vy sa nezdate 😀 😀

assh takze si sa super vyspinkala.. aj ked malo ale niekedy staci aj menej hodin vydatneho spanku 😉
a co dnes sa chystas robit, ci len tak si uzivat volno? 😉

vieri takze si ides pokvakat do kanclu 😉 treba, treba.. 😎
fuuuha to dobre davno si netankovala.. 😀 😀 😀
a nemyslim, ze by to bolo zle ze si nepribrala ani deko za jeden tyzden 😉

vieri a ver tomu ze by som rada sla prave v tych tvojich slapajach.. 😉 😀 😀
ale este to asi tak skoro nebude 😀 😀

vierka
12. jan 2010

no ja som dnes vstala skor, lebo kym sa naranajkujem, namalujem, kym sa dostanem do auta - lebo pozeram ze opat mam zamrznute dvere, kym natankujem a tak 😀 a kto vie kde vsade strajkuju ti kamionisti a ake budu cesty 😅
a minule som videla reportaz ze staci ked clovek spi jeden den v tyzdni aspon 9 hodin a je menej depresivny, tak som to nechcela uz moc prehanat, lebo to by som mala naozaj uz vsetko na salame 😀 😀 😀
no minule sestricka povedala, ze to ze nepriberam ja, neznamena ze nepribera maly... 🙂 a pas sa mi zvacsuje, takze tam dolu je urcite vsetko oki 😀 ale pritom jem ako za 4-roch, nie ako za dvoch 😀 😀 😀

asshanti
12. jan 2010

ahoj vierka, myslim si, ze Ti doki nepovie nic, citala som, ze v tom poslednom mesiaci sa priberanie bud uplne zastavi alebo zena pribera len velmi malinko, takze to urcite bude v pohode! ani sa mi verit nechce, ze o chvilku je Tvoj maly Patko medzi nami, strasne to leti!!! 😵 😵 😵 kolko si pribrala spolu?

ja dnes dam aspon raz do pracky, uz som utrela riad, este poumyvam a trosku pozehlim, nie vela, kazdy den si dam taku polhodinku, aby som nezlenivela... 😀 a o jednej idem k zubarovi, mal ist moj drahy aj s mojim otcom, ale objednaval ich este v decembri a nevedel, ze bude prave v praci, tak idem namiesto neho. aj tak mi zubar v septembri ked som bola naposledy pri nom povedal, aby som este raz dosla v januari, ked budem vladat... 😀 😀 😀 len mi vycisti zubny kamen. 😉 a inac budem vegetit pri telke, na nete a s casopisom, ked budem stihat... 😀 zajtra ideme na ten velky nakup, uz som si dnes spisala zoznam co vsetko potrebujeme pre maleho a pre mna, teda poviem vam, ze 1.000 eur bude malo... 😀 😀 😀 prakticky nemam nic, len nejake oblecenie, tak zajtra poriesime take veci ako kociarik, vajicko, postielku, spaci vak, deky, veci do porodnice pre mna a este ostatne veci pre malickeho co nemam... uz sa velmi tesim!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
12. jan 2010

ass - ako citam tak ta cakaju velke nakupy, tak si to riedne uzi, lebo je to velmi chutne takto vsetko chystat 😀
no ja som doteraz pribrala 10,5 kg, ale vsetko to mam viacmenej len v prskach a bruchu 😀

nellie_
autor
12. jan 2010

vieri ved to je jasne, ze malinky pribera aj ked ty na vahe nejdes hore.. 😉
ale to mas super tehotensky metabolizmus, ty si vlastne stale rovnaka iba brusisko ti narastlo 😀 😀
inak poviem ti ze mas riadnu odvahu, v takom vysokom stadiu tehotenstva stale soferovat... 😅
mne by to moj drahy isto nedovolil ako ho poznam.. 😅

fuuuha asshanti zajtra veru urobite riadny prievan na vasich uctoch 😀 😀
ale zas ked to treba, tak co narobite.. 😉 🙂
a ved co by ste pre Alexa neurobili, no nie? 😉 (uz by si si mala zmenit pas, ze viete pohlavie.. 😉 🙂)

inak aj moja svagrina caka chlapceka a tiez sa bude volat Alex... 😵 😵 😵

vierka
12. jan 2010

nelie - no ved kto vie ako to bude po porode 😀 ale ved ma poznas, mne kila navyse nevadia - bude aspon viacej podusiek v posteli 😝 😀
no ale ja som na to tak trochu odkazana... keby som isla na vlaku, tak musim prejst kus cesty, tak takto je to rychlejsie a mam este minimalne 30 cm priestor pred volantom, tak sa da... a Patusko poslucha ked soferujeme je pekne kludny...

vierka
12. jan 2010

dobre babulky, pre teraz sa lucim, vyrazam pomaly do TT, tak vam prajem pekny zvysok dna a vecer, alebo zajtra sa ozvem ako sme dopadli 😀

asshanti
12. jan 2010

vierka, tak davajte na seba pozor a nech vsetko dobre dopadne, papa. 😵 😵 😵

nellie, jasne ze pre malickeho vsetko len to najlepsie! a ved, ostane nam to hadam pre druhe babenko a ked to bude dievcatko, tak mu vsetko nakupime! 😉 ja teraz budem setrit, lebo kedze budem doma, nebudem mat az taky pristup k roznym aj nepotrebnym nakupovackam... 😀 😀 😀 a ked pojdeme na nakupy, tak to budu len same potrebne veci. a este potrebujem aj nove saty a topanky, toho 30. januara by sme mali ist na svadbu, dufam, ze sa budem dobre citit... 😉
a jasne, idem si hned zmenit to pohlavie, dik za upozornenie! takze budes mat synovceka Alexa, tesim sa, pekne! 😵 😵 😵

nellie_
autor
12. jan 2010

no len jej to meno tak znechucuju vsetci.. mne sa paci strasne... 😉
jej svokra nechce aby ho dala, lebo ze kazdy druhy pes v ulici sa tak vola... 😅
a no a co sak teraz je to bezne ze psom davaju vseliake mena.. nechapem takym predsudkom.. 🙄

vieri ved jasne ked ides opratne tak ti to soferovanie teda tolerujem... co uz s tebou.. 😀

asshanti
12. jan 2010

ved prave, ze teraz psikom a inym zvieratkam davaju normalne ludske mena, tak co uz s tym narobime... 😀 😀 😀 mne to nevadi, nam sa to meno velmi paci a mame ho uz strasne dlho vybrane, tak ho nebudeme menit. len ma stve, ze kazdy sa ma pyta, ze ci to bude Alexander... 😠 😠 😠 ked poviem Alex, tak myslim ALEX !!!
tak ja obedujem spisske parky, lebo od vcera som na nich mala chut, len som si ich rano zabudla spravit... 😀 😀 😀 a o hodinku ideme k tomu zubarovi. 😉

vierka
13. jan 2010

ahojte baby 😀

kde ste vsetky dnes??? 😕

tak poradna vcera ukazkova ako vzdy... tlak 120/80, moc negativny, prirastok na hmotnosti ziadny, ziadne opuchy ani krcove zily... maly mal odozvy a prietok y v poriadku.. nevazila mi ho, ze ked mi ho vazili na minulej poradni, ze tak nebude, ze potom na dalsej mi ho odmeraju... inak som zatvorena, krcok na hodnote 1,5 cm ako vzdy... takze to zatial na porod nevyzera - tak budeme rodit asi az v lete 😀 😀 😀 malemu sa nejako do tej zimi nechce 😝 😀

nellie_
autor
13. jan 2010

ahoj vieri... 🙂

no vieri zasa ukazkove hodnoty u teba... 😉 neboj sa ono sa ti ten krcok zrazu tak otvori ze aj zabudnes jak sa volas.. 😀 😀 😀

ja som dnes troska vytazena, lebo zajtra mam volno tak musim dnes zamakat nech si zajtra kludne uzivam volna.. 😎 ideme zajtra kupit dlazbu a obklad do kuchyhne - uz sa tesim... len dufam, ze daco slusne vyberiem... lebo MM sa smeje ze dufa ze zas este pre mna nebudu nikde vyrobene.. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre