Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
16. jan 2009

ja idem v pondelok na folikulometriu a dúfam, že v stredu-štvrtok by mohla byť IUI, už sa neviem dočkať 😵

vierka
16. jan 2009

alex - budem ti drzat palce... a verim, ze stred tyzdna bude pre nas uspesny, mne dopadne dobre kontrola a tebe IUI 😉

alex
16. jan 2009

nooo to by bolo super. A kedy asi tipuješ, že budete mať IVF?

nellie_
autor
16. jan 2009

ahojte babenky... 😉

ta moja teplota je taka hrube divnaaaaa http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

snecka
16. jan 2009

Ahojte moje zlatúšiky,
cítila som že na mňa myslíte, takže v pondelok máme IUI. hurrááá, aj keď...???.hlavne myslieť pozitívne však?
Endometrium 8mm, zázrak vajce na ľavo po troch mesiacoch 19mm a napravo 13mm pišišvík, z toho nebude nič ale z toho druhého by aj mohlo byť 😉, zajtra o 21.00 pichám Pregnyl a v pondelok o 07 hod odber materiálu a o 09. hod IUI.
Voľáke mám pochybnosti nie je už veľké to moje jajco? 😖
Ešte mi doki nakázala byť v kľude aby mi neprasklo do pondelka, takže sa idem vyvaľovať.
V pondelok to tu bude zavírené samými dobrými správami. 😀

nellie_
autor
16. jan 2009

snecik, neboj vôbec nie je velke...do pondelka bude akuratne dobre vyzrete aby sa hned do neho spermijky zavrtali... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alex
16. jan 2009

sneci tak to sú super správičky, ty v pondelok IUI a my s nellie kontrola 😵
Folikul má akurátnu veľkosť, takže kľud a v pondelok myslím na teba ešte viac než dnes 😉

alex
16. jan 2009

dobre nám to vyšlo takto naraz, ešte aj tehule by sme naraz mohli byť. Ale poteším sa, keď to aspoň jednej výjde 😉

vierka
16. jan 2009

sneci - folik je podla mna akurat, mas krasne vysledky... este do zajtra pekne narastie nad 20 a bude to super.. len sa pekne nenamahaj, nech sa s tym pokladom nic nestane, nozky si vyloz a mangel nech ta obskakuje 😀
v pondelok budem na teba mysliet 😀

alex - no neviem nakedy, podla toho ako budem reagovat... vacsinou je odber na takych 10 - 12 den... a potom po par dnoch zase vklad... tak ciste teoreticky by som mohla ist ale 28.1. na vklad...

alex
16. jan 2009

vierka to je tu čo nevidieť, hlavne pi veľa vodičky nech sú folíky krásne a nemáš ten OHSS.

vierka
16. jan 2009

alex - to hej... a na valentina by sme mohli dostat krasny krvny test ako darcek 🙂
jasne pijem - uz mam 1,5 litra v sebe co u mna nie je zvykom a uz som bola aj 5 krat na wc - tak vela nechodim ani cez cely tyzden co teraz 😀

snecka
16. jan 2009

Ďakujem pipuľky, veď ja Vám to vrátim, v pondelok na nič iné nebudem myslieť len na Vás, to ste ma ukľudnili, že nie je veľký, potrebovala som to počuť 😅 . To by bolo faaakt nádherné keby sa nám podarilo naraz v januári všetkým otehotnieť, potom by sme si vytvorili ďalšiu témičku v tehuľkách, už sa tešííím, aby to už bolo.
Alex meriaš teplotu tento mesiac? Ja to trošku flákam, ale po ovu budem merať ako besná a modliť sa aby neklesla.
Vieročka tak ti gratulujem k prvej včeličke, a naozaj pi vodičku a buď hlavne v pohode, ale ja viem že ty budeš ty si taký náš optimista blonďavý 😀

vierka
16. jan 2009

snecka - su to krasne vysledky, tak sa pekne setri a budem na teba mysliet a drzat ti palceky... s tou temou samozrejme suhlasim a hned sa k vam pripojim potom 😉 😀
a pijem velmi vela, v praci si pomaly myslia, ze som musela byt vcera riadne stata, ked mam dnes take susaky 😅 😀 a som si povedala, ze tento mesiac sa nebudem roculovat nad nicim 😀

alex
16. jan 2009

sneci meriam, zatiaľ som na tom takto:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mala by som piť tú alchemilku, myslíte, že keby som dnes začala, tak to bude mať nejaký účinok?

snecka
16. jan 2009

Vieročka, nech si myslia, ty predsa vieš že je to pre dobro veci a oni ti môžu vyliezť na hrb 😝 a nerozčuluj sa.
Alex pi, ja som ju pila asi tiež tri dni, lebo som mala dlho mrchu,určite to význam má. Alex zatiaľ teplota dobrá, uvidíme po ovu ako sa bude dvíhať, naša Nellie ju má už aj teraz vysokú, ale ešte jej má kedy klesnúť.

alex
16. jan 2009

ok, tak si dnes urobím. Ja mám taký sypaný a nechce sa mi s tým babrať, cediť to a tak. Ale nemôžem byť predsa taká lenivá.
Ja tiež veľa nepijem, ale kupujem si teraz Aquilu zelený čaj, to mi strašne chutí a 1,5l aj dve by som v robote stiahla v pohode. A ešte Rajec bylinka ma chutí, všetky príchute. Takže aj ja sa snažím teraz piť viac. Na wc, som každú chvíľku, sa cítim ako prietokový ohrievač.

shaarka
16. jan 2009

dlho som tu nebola, caute, ako sa dari? 😀

nellie_
autor
16. jan 2009

s tym pitim sa na vas bavim...vy ste ale herminy.. 😀 😀 😀 😀 je prietokovy ohrievac a ze jak keby si bola stata vieri.. 😀 😀 😀
a to preco ste sa dali na taky ukazkovy pitny rezim??? 😅
ja tak pijem stale....moja norma je - rano 0,5 litra zeleneho caju, alebo alchemilky...+ 3dcl nejakeho ovocneho a potom povinne v kancli vypijem 1,5 l vody...mne najviac chuti voda obycajna z vodovodu alebo Lucka a pridem domov a este aspon 4dcl caju si robim.....takze ja som zvyknuta na takyto rezim... 😀

joj babenky to by bola krasa keby sme sa vsetky presunuli do tehulkovskej temicky tento mesiac
... 😵 😵 😵 😵

ale ja mam divny pocit z tych vysokych teplôt sa mi to nezda.... 😔

nellie_
autor
16. jan 2009

striguska pekne od teba ze si zavitala 😉 ty ryšulka naša.. 😎 😵 😵

shaarka
16. jan 2009

joj 😀

vierka
16. jan 2009

nelie - no mne doporucili baby vela pit ked stimulujem... tak mam dnes prvy den rekord v piti... mne vzdy stacilo tak liter denne a viacej som nepotrebovala... ale teraz sa fakticky fakt snazim 😀
a keby sa cikalo na olympiade, tak dnes mam urcite zlatu medailu 😀

shaarka
16. jan 2009

ja som dnes zvladla len pohar caju a nejaku mineralku a polievku. a piskam (kedze som z KE) kazde dve - tri hodky. litre denne? to by som so rovno mohla prestahovat kancel pred wecko 😀

vierka
16. jan 2009

ja som dnes uz premyslala nad tym, ze investujem do notebooku 😀

shaarka
16. jan 2009

tak to hej, to je praktikush, ale zas stranky by som tam asi nevybavovala, alebo hej? 😎 😵 😀

vierka
16. jan 2009

no podla toho ake mate velke kabinky 😀 😀 😀

shaarka
16. jan 2009

no teda. to by sa dalo rozoberat este dlho, ale pripomeniem, ze k praci potrebujem aj nejake mapy napr. a stol so stolickami na jednania 😀
idem si asi lahnut, nejak sa mi zozimilo. a stale nie som rozhodnuta, ci ideme zit, alebo nie.
poradte 😝

anjelinka
18. jan 2009

Ahojte zenusky,

vidim, ze sa vam dari fajn.

Vierocka, snecka, veeeelmi na vas myslim, drzim palceky, ja pevne verim, ze uz aj pre nas bude tento rok stastnejsim.

Nam uz v piatok doniesli linku, poskladanu, takze trebalo len policky vrtat, bol tu vcera jeden stolar, no ale vsetko nestihli, tak zajtra to budu dokoncievat, uz chcem mat pokoj, lebo to robite jednu miestnost, ale vo vsetkych ostatnych ako keby bomba spadla. "Tesim" sa na to upratovanie 🙄 🙄 .

Sefka ide na tyzdennu dovolenku, takze pridem kuk aj z roboty.

Dobru nocku 😔

vierka
19. jan 2009

ahojte babulky 😀

anjelinka - ty asi vazne nemas co robit ked buntasis tak v noci 🙂 to ja som mala vtedy uz oratanych bilion oveciek 😀

alex
19. jan 2009

ahojte, kontrola dopadla dobre, na pravo 2 folíky, jeden 17mm a druhý 19mm. V ľavo jeden 12mm a také frcky malé. Dostala som injekciu Pregnyl a v stredu IUI 😵

Nellie ty ako?

alex
19. jan 2009

sneci aj od teba čakáme info 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre