Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
20. jan 2009

nie ze nepaci....ibaze neviem co to je.. 😅 😀 😀 😀 😀

alex
20. jan 2009

no to je pipík 😉

vierka
20. jan 2009

nelie - takze dolezitejsi je novy prezident nez vas syn - ktory zatial nema usi a vlasy? 😀 😀 😀 tak ale aspon mu mozete potom povedat, ze bol plodeni pri takej velkej historickej udalosti 😝 😀

snecka
20. jan 2009

No jasné Alex, máš 100 bodov, Nellie už vieš? 😅

vierka
20. jan 2009

baby tie vase vyrazi 😀 😀 😀

alex
20. jan 2009

sneci 😉

juj mňa bolí žalúdok 😒

mirip
20. jan 2009

ahojte, no super, konečne nejaká téma kde nie je xyz tehúl ale samá snažilka 🙂 už ma to totiž deptá, kdekolvek vojdem do témy tak samá tehula, len ja nie, dokonca už aj naša téma budúce tehulky s endo........za posledné dva týždne tam pribudli tri tehule 😔

alex
20. jan 2009

mirip, tak tu budú tehule až tak za dva týždne, že baby 😉

A ako pokračujete?

mirip
20. jan 2009

prečo až za dva týždne? ktorá sa chystá? ty? ja som teraz napr. 17DC a ani netuším či bola, je alebo bude ovulka 😔 to sledovanie ma už nebaví

alex
20. jan 2009

no snecka mala v pondelok IUI, ja mám zajtra, nellie sa blíži ovulka a vierka stimuluje na IVF.

A doky vám už schválil snažilkovanie, myslím, že si čakala na to.

mirip
20. jan 2009

hej, už sami skúšame ale absolútne nič nesledujem, som bola nachcípaná tak som sa venovala tomu, a ešte nemám stery z hrdla dúfam že tam nebude nič ☹ a ešte výsledky z preventívky zo sterov, až potom ked bude všetko ok by sme mohli vo februári, takže ešte sú tam dve "ale" a až ked sa tie odstránia potom budeme môcť 😔

alex
20. jan 2009

joj veď február je tu čo nevidieť, takže sa hlavne pozitívne nalaď 😉

mirip
20. jan 2009

len ak bude všetko aj sterky z....... aj z hrdla ok inak ešte nie 😔

alex
20. jan 2009

bude to ok uvidíš ...
ja som zvedavá, čo bude zajtr...

nellie_
autor
21. jan 2009

ahojte babenky.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
vcera bola ovulkaaaaaaaa..este nikdy som ju tak necitila ako teraz...a rano som hned vedela ze bude teplotka hore... 😵 😵 😵 😵 😵
takže baby - tento mesiac je nas.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

mollyweasley
21. jan 2009

Ahoj holky, nevím, která z vás tady psala o té sliznici, jako že ji má málo (8 mm). Mi strašně moc pomáhá kontryhel (u vás tuším alchemika). Stačí mi tři hrníčky během cyklu a už to jde na MS poznat. Bez toho čaje je to někdy jenom špinění. Takže Pokud si chcete pomoct, fakt doporučuju pít ten kontryhel dvakrát denně, jak je doporučené a nejlépe jako sypaný čaj, ten je prý lepší 😉
Vierko, jak vypadá ta tvoje stimulace na IVF? Všechno to tady piš, sice se moc neozývám, ale drze vás tady sleduju a už se nemůžu dočkat! Za tři až čtyři týdny mě to taky čeká.
Mirip, taky mě ty těhule všude už deptají, ale na druhou stranu je mi vždycky líto, když otevřu nějaké starší téma třeba oledně IVF nebo KETu, přečtu si příspěvky dva roky staré, jak se tam ty holky těší, jak si jsou jisté, že to či ono zabere a vlastně hned u jejich profilu mužu vědět, jestli to zabralo. Některé už mají napsané dítě, některé týden těhotenství a některé bohužel pořád ještě "snž". A to mě deptá. Tolikrát jsem si už byla jistá, že to vyšlo, dívala jsem se na kočárky, plínky...a nic. A ani rada mojí švagrové, že když to budu fakt chtít, tak se to povede, mi nepomohla. Ona prý otěhotněla díky tomu, že si byla jistá, že už je těhotná, ale ve skutečnosti otěhotněla až za týden...Jóóó...já jsem si takhle byla jistá před dvěma lety, když jdme začínali...čtyři měsíce jsem neměla MS. Pak jsem si byla jistá pokaždé, když se utrogestan sekl a posunul mi MS o dva týdny. Pak jsem si byla jistá pokaždé, když jsem nedostala klasické krvácení, ale jenom špinění. Já jsem si vlastně jistá skoro pořád, že ten další měsíc už to vyjde. Teď třeba věřím v to IVF. Ale uvidíme za rok...třeba budu pří vší smůle v tématu "opakovaná nepovedená KET" a budu doufat zase...
Nějak jsem se (opět rozepsala), a jak to tak vidím, tak zase negativně. Ale nenechte se zmást, jsem naladěna optimisticky 😉 Mějte se krásně.

nellie_
autor
21. jan 2009

molly ahoj, ja pijem aj alchemilku... 😉 niekedy mi zaberie, niekedy nie...je pravda ze tento cyklus som ju nepila ale beriem Femigard a ten je tiez na rast sliznice...teraz mam zasa po dlhej dobe nizku sliznicu, naposledy pred laparkou som ju v oktobri ju mala na 13DC 14mm ale to nechapem tomu doteraz... 😀 😀 😀 😀 😀

snecka
21. jan 2009

Dobré ráno 😵
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... Vám pripájam môj posledný graf 😀
Nellie čo som ti vravela, že zajtra bude teplotka hore, tých 8mm úplne stačí a vieš že Clostil sliznicu znižuje, ja som mala tiež bez Clostilu 11 mm a inak mám s Clostilom 7-8mm, takže naše sliznice sú OK už len nech vajko putuje do maternice tam sa zavŕta a my budeme mať zachvíľu pozitívne tehu testy 😉
Alex myslím na Teba, držkaj sa , cmuk 😵
Aj ty Vieročka, cmuk 😵
Mirip možno práve teraz je ten správny čas keď sa nesleduješ. 😉

nellie_
autor
21. jan 2009

Sneci ty si moja sibilka.. 😉
uz som ovela ovela kludnejsia, lebo som sa ozaj bala ze ten velky folik nepraskne a bude cysta.....ale fakt som doteraz folik tak necitila.... 😵 😵 😵 😵 a dneska mam riadne citlive podbrusko este stale....

Aj ja myslim na vas vsetky.... 😵 😵 😵 😵 😵 tento mesiac to tu je riadne napinave... 😵 😵 😵

alex
21. jan 2009

Ahojte kočky, tak ja som doma. Odovzdala som len manželov matroš a o pol jedenástej ideme na to 😉

nellie_
autor
21. jan 2009

Alexik, myslim na vas..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vyjde to teraz uvidis ze ano.... 😉 😵 😵 😵

alex
21. jan 2009

nellie práveže teraz mám taký blbý pocit...nejako necítim ovulku, ale inak pohoda, keď to výjde, tak sa budem moc tešiť a keď nie, tak to centrum vyrieši. Smútiť nebudem predsa...mne stačí, ak to výjde aspoň vám 😉

nellie_
autor
21. jan 2009

ja to citim podobne alex....ja tiez sa nemienit ist vesat ak to nevyjde...ved nevyjde teraz vyjde nabuduce....nemienim sa depkovat preto.... 😉

alex
21. jan 2009

no ale už sa objavil hlienik ovulačný, tak sa tam asi niečo deje 😉

snecka
21. jan 2009

Alex to je sex? čo? Každý v inej miestnosti 😀 . Ani ja sa vešať nebudem predsa je ešte moznostíííí ako mať bábo tak jedna snáď určite vyjde. 😉
Booože ja Vám to tak prajeem z celého mojho veľkého srdiečka. Ach 😵
Nellie ešte keby som ti vysibilovala tehu, budeš tehu, budeš tehu, budeš tehu, všetky budeme tehu 😀

alex
21. jan 2009

už som tuuu :o) a budem tehuuuuu, výjde to. Jedno vajo už číha na spermijky, druhý folik ešte nepraskol, ale čoskoro praskne. Dostala som Duphaston, od zajtra začnem brať 2x1.

nellie_
autor
21. jan 2009

alex no super...vidis a tak si sa bala ze to presvihnete... 😉 🙂 😵 😵 😵 😵
paradička....
takže teraz uz len cakame..... 😎 😎 😎 😎 😎

alex
21. jan 2009

nooo, to je to najhoršie z toho celého 😖 😀

nellie_
autor
21. jan 2009

to je ale budeme sa navzajom podporovat, ked nas je tu tolko cakateliek.... 😎
ale sa mi rata ze ake to mame teraz vsetky napäté... 😉 😀 😀

nellie_
autor
21. jan 2009

toto je napínavejšie jak derrick... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre