Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

snecka
4. feb 2009

Nellie to by bola nádhera, keby ti to vyšlo, naozaj skús nejaký citlivejší, je možné že bolo skoro 😉
Alex to ma mrzí ☹
Baby do koľkých dní má prísť menzes po vysadení Utrogestanu, mám voľaký výtok. 😒

nellie_
autor
4. feb 2009

ja sa praveze snazim na to nemysliet..pretoze ja proste neverim tomu ze ja...chapete JA, by som mohla byt tehula... 😅

ja tomu proste neverim.... alex uvidim, mozno v piatok behnem ku nej na krv ze mrcha nechodi - teda ak dovtedy nepride....

anjel super ze idete po vysetreniach... 😉 urcite to bude nejaka prkotinka kôli ktorej sa nedari...

alex to ma mrzi ze teplota klesla....ale neboj nabuduce to uz musi vyjst... 😉

anjelinka
4. feb 2009

Nellik, ja ti uz neviem, co mam povedat, tiez som za to, aby si sla na krvicku, ved mas dobru pani doktorku 😉

alexik, nieee, nedepkuj, ved ste s manzelikom este mladiiii, ako pisem, mame tolko moznosti na vyber. A tesim sa, ked raz otvorime temu, ze Clostilky tehulky 😵

nellie_
autor
4. feb 2009

sneci ty si kolky den po vysadenie??? aj ja mavam po utrosi taky kremovy vytok....
a baby nechcem byt teraz nejaka nechutaska ale rano ked som si dneska merala tak som mala cely teplomer taky divne mokry a ked som sa postvila z postele tak som mala cele gaturky mokre..neviem co to bolo..ja som sa zlakla ze to je mrcha, lebo ja potme meriam a uz som sa zlakla ze si oridam celu plachtu.. 😅 😀 😀

inak toto meranie je fakt dobra vec... 😉

vierka
4. feb 2009

snecka - mojka tak to ti neviem poradit, lebo ja mam tento mesiac utros prvy krat 😒

nelie - tak sa proste o tom nebudeme bavit a pripominat ti to a uvidime... ale v kazdom pripade drzim palceky 😀

anjelinka
4. feb 2009

nelli, ta prkotina je zrejme moja ovulacia, ktora raz pride, inokedy nie a kratka LF 😀 , tak ja uz mam aj rec pripravenu na pana doktora 😀

a pamatate, ked otehotnela silwietta, tak mala biely vytok a tiez si myslela, ze neni tehulka a bola...

alex
4. feb 2009

vieri ja viem... len je to strašne ťažké po toľkých sklamaniach. Ja viem, že zajtra bude dobre, vlasne už teraz je lepšie 🙂 Ja sa hlavne kvôli manželovi snažím byť hrdinka, lebo on je z toho vždy stašne sklamaný, keď to nevýjde.

Uff, no zvládnem to a už sa neviem dočkať toho, kedy mi moje bobáčiky vložia do bruška 😵

anjelinka
4. feb 2009

alex, takze este planujes jedno iui aspon? predsa, este si kratko po laparke, by si to mohla vyskusat.

snecka
4. feb 2009

Nellie druhý deň, taký mám aj ja už som sa zľakla že mám zase dáku pliagu 😠
že oridam 😀 , ževraj v tehu býva výtok no Nellie choď na krv už dnes!!!!!!!!§

vierka
4. feb 2009

anjelinka - podla mna ti pomoze, verim tomu 😉

alex - mojka ja viem, prezivam to iste ako ty... aj mna sem-tam chyti depka a vsetko mi vtedy pride tazke... ale to trva len tak den a potom idem zase dotoho, ved ciel mame jasny 😀

alex
4. feb 2009

anjelik nie, už chcem ísť na IVF. Ja už nechcem viac čakať, lebo na IVF idem ako na istotu, ale baby, ak nám to nevýjde na 1x, tak ma to asi položí. To si asi aj poplačem. Ale na to radšej nemyslím.

snecka
4. feb 2009

Alex zlatko aj môj mužík to zle znáša, už len čakám kedy povie že na to kašle, toho sa bojím 😔

nellie_
autor
4. feb 2009

nie dneska je len streda..ja si este pockam radsej do piatku..... 😉
nepoznas ten vyraz - oridať?? 😀 😀 😀 😀

anjelik neboj, oni ta daju do poriadku 😉

sneci a neboj nemas ziadnu pliagu..to su typicke poutrošove vytekance... 😀 😀 😀
ja som stara utrošarka ja to ovladam.. 😀 😀 😀 😀

alex
4. feb 2009

sneci, tak tohoto sa ja nebojím, že by sa chcel na to môj mužík vykašlať, lebo on ma do toho všetkého ,,dokopal,,. On už chcel aby som išla na IVF miesto tohto IUI, ale ja som povedala, že to skúsime ešte takto. Nevyšlo, ale aspoň si môžem povedať, že som tomu dala šancu.

vierka
4. feb 2009

alex - mala by si brat aj pri IVF moznost, ze to na prvy krat nemusi vijst... aj ked by som ti to z celeeeeeho srdca zelala 🙂

snecka - ja som tiez mala niekedy stavy, ze som sa mangela pytala, ze ci ho to so mnou stale bavi, ze nemozem byt tehu a on povedal, ze s inou zenou by babo ani nechce a nakoniec je polovica chyby aj v nom 😅

alex
4. feb 2009

idem na anglinu 🙂

nellie_
autor
4. feb 2009

baby aj ten moj maval hrozne takze obdobia..najhorsie to bolo po lete minuly rok ked vedel ze mu hrozi spg a on si stale myslel, ze chyba bude v nom a raz dokonca aj plakal, ze on sa s tym nevyrovna ak bude chyba v nom...vtedy to bolo najhorsie...a potom po vysledku spg tak potom uz to bral tak inak...

a teraz sme si vlastne povedali ze to nebudeme silit a ze ideme brat ten uver, a ze nevieme ako on s robotou, tak ze pockame este a potom budeme riesit centrum..

anjelinka
4. feb 2009

Alexik, kazdopadne, neboj sa dopredu, vzdy je tam sice ten strach, on bude stale, ale potom ten krasny pocit, ked budes tehulkou 😉

Ja tiez asi budem s kolegynou chodit na anglictinu, ved ked davaju, tak bereme 😀

anjelinka
4. feb 2009

Nellik, a vsetky ostatne, mam kamosku, ktora potratila v siestom mesiaci, no a teraz sa im neda otehu, a ked sme tak boli vsetci styria, tak sme sa zhodli, ze raz muz pociti tuzbu mat dieta, no a co ak im ho my nebudeme vediet dat, tak pojdu za inymi, takymi, ktore im to babo daju. Toho sa desim ja. Moj muz sa preto uz so mnou aj pohadal, ze preco tak hovorim, tak som sa ho spytala, ze keby fakt uz ina sanca nebola, tak ci by sa zmieril s adopciou, samozrejme, ze neodpovedal....takisto manzel aj tej kamosky.

Aj tu u nas v praci je jedna pani, velmi pekna, zlata, no a muz ju nechal po osmych rokoch manzelstva, stale tvrdil, ako ju miluje a ze ju nenecha, aj keby nemali deti, no a uz ma dieta s inou. Este ani rozvedeni neboli a uz cakala ta druha dieta. Oni vyskusali aj umele, aj vsetko mozne, dokonca aj viackrat ako trikrat, neprislo sa na pricinu, preco nemozu otehotniet, jednoducho nevysvetlitelne. Ked ju vidim, tak vzdy si tak poviem, ze aka krasna zena, mi jej pride luto a na druhej strane, ze sa to moze stat aj mne. 😔 😔

vierka
4. feb 2009

nelie - no ono sa to podari ked to clovek neriesi a riesi nieco ine 😀

nellie_
autor
4. feb 2009

no toto sme sa bavili aj s mojim on tvrdi, zeby ma nikdy neopustil keby nemozem mat deti, ale ze adoptovane by neprijal..ale moc sa o tom nebavime, pretoze ved este je tolkoooooo moznosti mam svoje vlastne babo, ze toto zatial nemienim riesit...
ja stale verim ze nam to vyjde prirodzene.... 😉 😵 😵 😵 😵

ja som taka vecna optimistka.... 😉

anjelinka
4. feb 2009

vierka, ale proste my na to nevieme nemysliet 😒 , ved po tom tuzime, to chceme, tak...my sme uz aj riesili, prerabali a nic... 😔 😔

Nellik, moj muz by neprijal adoptovane, tiez to viem.

vierka
4. feb 2009

anjelinka - podla mna toto je velmi individualne... lebo moja krsna ti nikdy nemali deti, ani si nikdy ziadne neadoptovali a stale su spolu, aj ked po dietati velmi tuzili... mna a sestru beru skoro ako vlastne dcery a jej deti im normalne hovoria babka a dedko a oni ich povazuju za svoje vnucatka... cize je podla mna individualne ako sa k tomu ti dvaja ludia postavia a ci maju silu a lasku aby spolu boli aj bez deti 😉

nellie_
autor
4. feb 2009

vieri to si krasne napisala.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anjel v tomto s tebou plne suhlasim..ono to nejde "nemysliet na to" ked si raz povies ze babo chces a velmi po nom tuzis a ono nie a nie prist, tak proste sa to neda len tak odosobnit a nemysliet na to.... 🙂 🙂

ja momentalne teraz ale neviem co si mam mysliet...mam take divne pocity... 😅

vierka
4. feb 2009

nelie - si nejaka precitlivela 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. feb 2009

vieri žeby?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som praveže jak nervozna furia...uplne take maličkosti ma vytacaju ze sama nechapem... 😀 😀 😀
momentalne to bola vo fun radiu Lucia kolarova boze to je take tela...a tie jej reci...
ze ovlada soubiznis a trepala len o upotenych chlapoch a zarezanych tangačoch a skoro som kôli nej radio rozbila... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
4. feb 2009

Ja som z ineho precitlivela teraz. Manzel mi pise, ze zvysovali u nich platy v robote. Jeden jeho kolega si bol vyzobrat este vyssie zvysenie nez mu dali. Jedna, co nic na firme nerobi, bere plat skoro jak moj muz, no a som zvedava, kolko zvysili muzovi, boze, je mi do revu z toho. Ze ta krava nerobi fakt nic, ze cely den cita net a moj muz nevie, kde sa ma pohnut kazdy den... 😔 😔 😔

anjelinka
4. feb 2009

A najhorsie, ze teraz je s pracou tazko, tak clovek musi byt ticho, neviem si predstavit, zeby prisiel muz nedajboze o pracu 😔

nellie_
autor
4. feb 2009

no to aj tu mame take nespravodlive...to je tak vsade anjel asi....hej teraz v dnesnej dobe je najhlavnejsie si robotu udrzat, lebo je to ozaj vsade nahnute....

nas si dal vsetkych minuly tyzden sef zavolat a povedal ze prepustat nebude...ale my sme potravinarsky podnik, takze mlieko pojde stale, to ma tesi.... 😉
ale sef nas sokol ze budeme mat 40 hodinovy pracovny tyzden a mali sme len 37,5 takze od 1.3. budem v kancli o pol hodku kazdy den dlhie a za tie iste prachy..zbohom pekne casy... 😠
ale to znamena ze o pol hodku dlhie poobede na nete.. 😀 😀 😀 😀 😀 lebo kazdy den pol hodku do konca prac. doby len surfim... 😀 😀 😀 😀

anjelinka
4. feb 2009

Nellik, vsade je to tazke s pracou, preto mozeme byt radi, ze robime, to je fakt. Ale sa robi velka nespravodlivost. Vies, hlavne, ked ta robota bavi, ale platovo je to ubohe.

My tiez mame 37,5, chodim na siedmu a som do tretej. Ale uz pol hodku by som nechcela. Teraz som tu niekedy dlhsie, ked je vela roboty, ale uz len trpim 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre