Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
5. feb 2009

no tak to by bolo super, ak by to už konečne niektorej vyšlo.

vierka
5. feb 2009

podla mna sa nehneva... podla mna len nemoze predychat to, ze ta teplotka sa pekne drzi hore 😀

alex
5. feb 2009

vieri bodaj by si mala pravdu 😵

anjelinka
5. feb 2009

Veru tak, joooj, ale nas uz napina 😅

snecka
5. feb 2009

No sme si tu všetky dali zraz kvoli Nellie a ona na nás ser... Alex ráno som mala 36,74.

vierka
5. feb 2009

alex - bodaj by 😀

no je toto od nej pekne??? vobec nie 🙄

alex
5. feb 2009

sneci, tak to nie je ani málo ani veľa. Ja som mala 36,5 , mrcha sa pomalilinky rozbieha...

baby nebojte, čoskoro sa ukáže 🙂

alex
5. feb 2009

no ale toto...

anjelinka
5. feb 2009

Idem pozriet jej grafik 😕

anjelinka
5. feb 2009

Ona asi este nie je v robote, pretoze nema este zaznacene v grafiku, to uz zvykne mat cca o pol osmej 😅

vierka
5. feb 2009

no ja neviem kde sa ta baba flaka 😖
a kde vlastne vidite ten jej grafik??? 😕

alex
5. feb 2009

no veď aj ja som skúšala pozrieť grafík a nič 😖

alex
5. feb 2009

vierka to si musíš nájsť ten link, je tuším na 34 strane.

anjelinka
5. feb 2009

strana 32, tam ma link

anjelinka
5. feb 2009

my sme ako detektivky...co ak sla na krvicku?

alex
5. feb 2009

anjelinka aj mňa to napadlo 😉

anjelinka
5. feb 2009

No lebo to nie je u nej zvykom tak meskat 😒

snecka
5. feb 2009

Kto vie ako nás číta a rehoce sa 🙂 , takto nás nechávať v neistote
Vieročka ktorý dník si dnes?

anjelinka
5. feb 2009

snecik, veru, to mas svatu pravdu,myslela som na to, ze jej ukazal testik rano //, otestovala, nepovedala nam, no a teraz nas nechava takto tapat v tmach 😀 .

vierka
5. feb 2009

no to by jej bolo podobne, nas takto sledovat a smiat sa na nas 😀

snecka - no ked ratam aj den transferu tak som dnes 9 den 😀

anjelinka
5. feb 2009

Asi si dam daku fotku, vsetky ste odhalene 😅

snecka
5. feb 2009

Aká si nádherná anjelik, napíš mi do IP rada by som si pozrela tvoj svadobný albumík 😉
Vieročka už sa teším 😵

alex
5. feb 2009

vieri a cítiš sa ako?

vierka
5. feb 2009

snecka - no este 6 krat sa vyspim a idem na krv 😀

alex - citim sa normalne, ako bezne dni, som trochu unavena z toho utrogestanu, hlavne poobede, ked mam toho za sebou uz viacej, ale zatial to zvladam 🙂

anjelinka
5. feb 2009

vierocka, ja verim, ze to dopadne krasne a uz s nellik zacnete vlnu tehu medzi nami, a potom sa pridame my dve s alexik 😉

a apropo, ja ani neberiem utros a ani nic a som stale unavena 😀 😀 😀 , pridem z roboty, lahnem a spim do jedenastej vecera a potom do druhej, tretej neviem zaspat a rano vstavam pred siestou 🙄 🙄

anjelinka
5. feb 2009

no, samozrejme aj so sneckou...tak, no a uz vsetky budeme tehulkami 😉

vierka
5. feb 2009

anjelinka - tak aj ja dokazem byt unavena aj bez utrosu... takze ten mi to este zdvojnasobuje... ja som si vzdy tak podriemala ked som prisla z prace a potom vecer pred spanim ked som si lahla som rozmyslala nad hlupostami ohladom vysledkov a tak... tak som poobedne driemanie vypustila, aby som vecer lepsie zaspala... teraz zachrnim a este nie som ani poriadne ucuckana 😀 😀 😀

anjelinka
5. feb 2009

vierocka, moj muz pride domov a furt ma najde v perinach, len potom pocujem jak hovori, ze "uz zasa cucas, strasne"...ale jemu to je fajn, lebo ho neotravujem, pusti si svoje strategicke hry a bavka sa do sprav. Nehovorim cez vikendy, hlavne v nedele, ja by som isla niekam von a on dokaze zacat hrat ako sa naobedujeme do osmej vecera vkuse....sa smejem, ze jeho spermie su uz znicene a utlacene tolkym sedenim pri pocitaci 😀 😀

vierka
5. feb 2009

anjelinka - tak to mu mozu kolegovci zavidiet, ze ma taku zenu co by s tale len v posteli chcela byt 😀 😀 😀
no ja ked pridem domov z prace, tak chystam "obed" a ked pride mangel vcera domov sa najeme, pokecame a ideme spinkat 😀

anjelinka
5. feb 2009

Ahaaa, no tak som zabudla povedat, ze my "spinkame", ked pride, potom vstane a ide sa bavkat, cista romantika 😀 😀 😀 Ale inak v pohode, no. Niekedy sice velmi chut nemam, ale sa premozem. Ja neviem, ci to su vsetci muzi taki, este len pride domov a uz je nastartovany...ale pre mna lepsie, aspon zaspim, nevstavam, atd...bo niekedy som mala problem s tym, ze "po" som hned vstavala a vsetky bambulky odisli do prec.
A s chystanim obeda, uz som si povedala, ze ked sa tak v noci zobudim, tak budem varit vtedy, ked nemozem drichmat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre