Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
5. mar 2009

u mna je kazdy mesiac iny, takze co je normal to teda neviem... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
5. mar 2009

nelie - aj ja myslim ten pripad, kedy sa ti po vysadeni utrosa tak dlho drzala teplota hore, ze sme tomu vsetky pepadli, to bolo tusim minuly cyklus, nie? 🙂

nellie_
autor
5. mar 2009

ano ano minuly cyklus...ved graf mam v albume tam to pekne vidno... 😉
takze ja som pekne nohami pri zemi...minuly mesiac som sa nechala strhnut.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale teraz veru nie...mozno zajtra kupim test a v nedelu by som ho mozno teda uvidim podla teplôt a mozno by som ho skusila......

alex
5. mar 2009

Ahojte kočky,

Nellie nebudeme sa namotávať tento mesiac, ale len tak testík skúsiť môžeš, nie ... 😉

Inak sa mám super, lebo zajtra ideme na víkend lyžovať 😵

vierka
6. mar 2009

dobre ranko babulky 😀

nelie - tak tento mesiac slubujeme ze sa nedama strhnut ani my 😀
ihaaaaaaaaaa, jaka nova fotecka 😀 jaka kocka 😝 😀

alex - tak ten vikend ti zavidim, tak si to tam riadne uzi a nedolam si nohy a ruky pri tom lyzovani... nohy by mi ani tak nevadili, ale keby si mala ruky dolamane, ako by si nam potom pisala??? 😀

nellie_
autor
6. mar 2009

ahojte.... 🙂 🙂 🙂 🙂 dneska uz klesam,takze zajtra alebo v nedelu je tu mrchana.... 😉
ale vravim toto je prvy mesiac za cele nase snazenie, co mi to vôbec nevadi a je u mna vitana... 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

vierka
6. mar 2009

nelie - ahojcek 🙂 ved hej, tento cyklus sa pekne zbavime tej cysty 😀

nellie_
autor
6. mar 2009

ano ano presne tak to mam naplanovane vieri 😀 😀 😀 😀 😀

a svina fertility mi dalo VIP a to sa mi tak pači take vyfarbičkovane a mne to vzdy dá na 5 dní len na konci cyklu to si toho teda moc neužijem.... 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
6. mar 2009

nelie - tak ten fertility ti to dava asi ako potechu ked vidi, ze je koniec cyklu a ide mrcha, tak ta chce niecim potesit 😀

nellie_
autor
6. mar 2009

Vieri zeby bol taky ohladuplny a robil takuto charitu??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale sak potesi...mne sa to tak pači take vyfarbičkovane 😀 😀 😀 😎 😎 😎

Alex, takze super vikendik pred tebou 😉 mna caka asi nakup obkladaciek a sprchovacieho kuta 😀

vierka
6. mar 2009

nelie - no podla mna je ta fertility zena, chlap by to takto nespravil 😀 😀 😀
tak aj ty budes mat pekny vikend, ked si idete vyberat nieco taketo 😀

nellie_
autor
6. mar 2009

vieri ty si čislo, ze fertility je zena... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale na tom nieco bude...a vidis ona je solidarna ku nam zenam ked uz v nedelu mame to MDŽ 😀 😀 😀 😀

ale hej, tesim sa na to behanie po obchodoch 😎 😎 😎 😎 dufam ze najdem taky obklad aky som si vylovila na modrej streche.. 😀 😀 😀

vierka
6. mar 2009

nelie - 😀 podla mna urcite je 😀 ved aka je citliva a empaticka 😀 keby si bola tehotna, tak ti tam urcite ziadne kvietky neda, ale rovno cumliky nakresly 😀 😀 😀
podla mna urcite nieco vyberiete, ved teraz je toho neurekom a potom musis odfotit a dat do albumu ze co ste vykoumali 😉 🙂

nellie_
autor
6. mar 2009

ano vieri jasne ze pofotim a budem vam machrovat...ked uz nie tehu testom, tak aspon sprchačom 😀 😀 😀 😀 😀
ale teraz mi to fakt prvy krat nevadi ze dojde mrsina...ja sa na nu aj tesim, lebo konecne sa mi ulavi od cystovej bolesti... 😖
ale o mesiac budem tehula to si piste za usi... 😀 😀 😀 😀

vierka
6. mar 2009

nelie - treba si robit predsa radost a tesit sa z inych veci a byt stastna nielen z tehu 😀 takze nakup poriadne drahe kachlicky a nadherny sprchovy kut!!! 😀 😀 😀
no ja som si to uz zapisala centrofixkou za usi 😀 😀 😀

nellie_
autor
6. mar 2009

vieri a budes teraz normalne ze cool-ová 😀 😀 😀 😀 take tetovacky hocikto za usami nema 😀 😀 😀
a neumyvaj si ich...mesiac musis s nimi vydrzat... 😀 😀 😀

este ze je dneska piatok 😎 😎 😎 ale nejak sa mi nakopila robotka a mne sa tak nechce 😅 ☹ ☹

vierka
6. mar 2009

nelie - normalne aj budem nosit vypnute vlasy aby to kazdy videl 😀 😀 😀
tak ja som mala vcera taky blby pracovny den, dnes sa to celkom da, tak normalne robotky a stiham pomalicky si robit 😀

nellie_
autor
10. mar 2009

ahojte....zasa sme zapadali riadne prachom.... 😅
no takze ja od soboty mrchujem a vyplavujem cystu aby som tento cyklus mala // 😎 😎 😎 😎

ja mam teraz hrozne roboty v kancli robim vsetky mozne uzavierky az sa mi z klavesnice a monitoru parí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
12. mar 2009

Dievcata, ahooooojte....kde ste kto?????? 😵

vierka
12. mar 2009

nelie - tak to je dobre ked mrchujes.... nech sa ti len pekne vsetko z tela vyplavi a buduci mesiac nech si tehu... stale to mam zapisane za usami 😀 😀 😀

anjelinka - ahojcek, teba som uz sto rokov necitala, ako sa mas? 😀

anjelinka
12. mar 2009

vieruska moja zlata, cauko, aaaale, mam sa fajn. zajtra mam dovolenku, ideme do martina k svokre, odtial do turcianskych teplic kupelov na jednu noc, vytesujem sa...

a tyyyy ako?

vierka
13. mar 2009

anjelinka - no ja tak po starom.... ale dobrom 😀 😀 😀 nic nove, len tak zijem ako doteraz, pohodka 😀
tak tie kupele ti zavidim, aj ja by som isla... som prave rozmyslala, ze by som si zasla niekam aspon na masage 😀

alex
14. mar 2009

Ahojte kočky, mne dnes dorazila mršisko. Čo sa týka nášho IVF, tak to nám hrozí najskôr až za tri mesiace, lebo musíme ísť na genetiku. Objednaný sme presne o mesiac a na výsledky sa čaká min. mesiac a pol ☹ čo už... aspoň si môžem hľadať novú prácu.

nellie_
autor
16. mar 2009

ahojte babenky... 😉 🙂 🙂 🙂
alex to ma mrzi, ze 3 mesiace musite cakat... 😔 ale nebojkaj to ubehne ako voda uvidis 😉

anjelinka
16. mar 2009

Dobre ranko,

tak ja uz som doma, vcera sme dosli neskoro vecer, ale v kupeloch bolo super, byvali sme v super penzione, uz davno som nebola tak spokojna s ubytovanim, len mi je luto, ze to bola len jedna noc, ale stihli sme posnazit 😀 .

alex, to mi je luto, ale cas tak rychlo leti 😉 , cize si ani neuvedomis a IVF je za dverami 😉 .
A chces novu pracu? To som nevedela.

Inak moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef vcera som nemerala, vstali sme az o pol desiatej, nechcela som si kazit rano meranim. Nemyslim si, zeby to bola ovu, lebo ani hlien som nemala, tak neviem.

Nellusi, tak ako sa mi mavas?

vierka
16. mar 2009

ahojte babenky 😀

alex - a kam ides vlastne na tu genetiku??? to robia v blave, alebo kde??? 😕
neboj sa, tri mesiace rychlu prejdu, ved ja uz mam tiez jeden za sebou ani neviem ako 😅

anjelinka - tak to ti zavidim, ze si si dobre odpocinula a ze bolo proste super 😀

alex
16. mar 2009

ahojte kočky,
anjelik s robotou to nie je dobrovoľný odchod... nejako som nesplnila ich predstavy 😅

vieri genetika je na Kramároch v BA.

No keď si spomeniem, že tri mesiace musíme čakať, sa mi až panenky pretáčajú... ja to strašne dlho. Ale vydržím...

vierka
17. mar 2009

dobre ranko babulky...

alex - urcite si coskoro najdes lepsiu pracu, aspon sa trochu zabavis pri tom cakani na vytuzene babo 😉
tak to je dobre, ze to robia aj v Ba, tak drzim palceky aby vysledky boli potom co najskor 😉

anjelinka
17. mar 2009

Dobre ranko, takze ja tento cyklus zasa bez ovu, ved ja ani neviem, co to je 😀 😀 😀

alex, no a co, nech si trhnu nohou...pamatas, ako si dostala lepsiu ponuku, no a neodisla si? Nieco sa mi take matne mari...mozno si mala vtedy odist...ale ty si sikovna, takze nepochybujem, zeby si si nenasla novu pracu...a urcite lepsiu.. 😉

nellie_
autor
17. mar 2009

babenky tieto dva dni som nestihala...ale odzajtra sa vam venujem, podklady na dozornu radu som sefovi uz odovzdala... 😝 😝 😝 😝
mala som fakt perno.. 😖 😖 😖

Anjelik este ste sa neodhodlali do centra? ja sa tomu tiez stale vyhybam jak cert krizu 😅
som zvedava ako tento mesiac ci bez clostilu budem mat ovu to ma fakt hrozne zaujima..... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre