Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
24. mar 2009

my sme mali tiez v lete 21.7.2007 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
24. mar 2009

no my sme mali mať pôvodne v auguste ale ked nám panbožko doprial takúto radosť tak musíme skôr aby som nemala moc veľké bruško

nellie_
autor
24. mar 2009

Kati ano 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to budes vo 4-tom mesiaci, to sa este da... 🙂 🙂

katika82
24. mar 2009

noo dúfam že zoženiem nejaké šaty na ktorých to nebude až tak vidno moc

vierka
25. mar 2009

caute zaby 😀

katika - tak ako si dopadla u toho lekara???

snecka
25. mar 2009

Cau rosnicka, 😀
vyspinkaná, mne sa dnes nic nechce. 😒

snecka
25. mar 2009

Katika ako? 😕

nellie_
autor
25. mar 2009

aj ja som zvedava co katika vcera u doktora ...

inak caute koťuhy 😀 😀 😀

snecka
25. mar 2009

Ty si koťuha,
No ja som od Katiky chcela aby si spravila album a ona zmaže aj svoju fotku z pasu, to čo je za poriadok toto 😕

alex
25. mar 2009

ahojte kočky 🙂
aj ja som zvedavá 😉

snecka
25. mar 2009

Jejo alex, ako sa mi máš? Čo porábaš? Ako ste na tom? Píš a preháňaj 😉 . A náš anjelik je kde? 😕

alex
25. mar 2009

sneci celkom fajn sa mám, čakám na 14.4. kedy ideme na tú genetiku, no a potom budem čakať na výsledky. Zatiaľ to celkom ubieha, uvidíme, či nezošediviem dovtedy.
A vy ako, kedy idete na IVF?

snecka
25. mar 2009

Alex žiadosť už máme schvalenú, ale ideme len v júni, potrebujem si oddýchnuť od liekov. Prečo ste vlastne išli na tú genetiku, je to bežný postup u Vás v centre alebo mali podozrenie že niečo nie je v poriadku alebo ako to vlastne je?
Keď si vydržala do teraz tak ten kúsok vydržíš, my ženy sme silné osobnosti. 😉

nellie_
autor
25. mar 2009

alex ahojky.. 😎 😎 😎 😎
no ako to nakoniec dopadlo v tej tvoje robotke???

anjelik asi stale nestiha.. 😕 😕 😕

alex
25. mar 2009

sneci, manžel mal zlý SPG, nie je to bežný postup pre každého. Lekár chce asi zistiť, či to nie je niečo dedičné, že to je také zlé. No uvidíme...

nellie, zatiaľ stále neviem, čo v práci, keďže šéfka si ešte stále nenašla na mňa čas 😠

alex
25. mar 2009

letím na anglinu, potom ešte nakuknem 😉

vierka
25. mar 2009

snecka - mne sa dnes nechce celyyyyyy den a to mam dnes toho akosi vela 😕 😅 😀
a tebe to cakanie tiez prebehne rychlo, tomu verim 🙂

anjelinka, tak moc pracuje... sak by to nemala prehanat, nemam rada bohatych ludi 😀 😀 😀

nellie_
autor
25. mar 2009

vieri to je dobre ze nemam rada bohatych ludi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
25. mar 2009

nelie - sak vies ako, tolko robi, tak bude mat asi aj vela penazi za to 😀 a este nam zostane namyslena a co potom??? 😀 😀 😀

nellie_
autor
25. mar 2009

ale to hadam nie...nasa anjelinka 😨 😀 😀 😀 😀 😀

no je fakt ze to s tou pracou prehana..mala by si troska aj oddychnut a prist za nami 😎 😎 😎

ja sa tento tyzden tak nenormalne nudim...od buduceho mi zacne pouzavierkovy stres ale teraz mam taky fraaaaaaaj 😎 😀 😀 😀 😀

anjelinka
25. mar 2009

Ahojte kotuhy,

v prvom rade, katuskaaaaa, blahozelam 😉 😉 😉 , ja som ti to hovorila. Tesiiiim sa.

A baby, ze ja a bohata????a na vychode???? 😀 😀 😀

Od pondelka som na skoleni, od rana do piatej vecer, este zajtra, ohladom projektov, pridem domov a prve, co hladam je postel.
Blizi sa mi mrcha, mam hnus bolesti brucha, ale nie a nie sa rozbehnut. Uz som cakala, ze dnes v noci, ale nic.

Ako sa mi mate? A na mna hovorite, ale velmi nepisete ani vy 😠 😠

nellie_
autor
26. mar 2009

Anjelik ahojky 😵 😵 😵 😵 😵
no nepiseme veru ale snazime sa 😝 😀 😀 😀 😀 😀

idem sa vam pochvalit pozrite http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
moja prva bez hormonalna ovulka je potvrdenaaaaaaaa 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dneska idem na sono kôli tej cyste o 10,00 tak dufam ze zmizla 😔 😔 😔

vierka
26. mar 2009

anjelinka - no ahojcek,.... nam nehovor ze na vychode nie su bohaty ludia 😀 😀 😀 za chvilu budes chodit v norkovom kozuchu 😀

nelie - velkaaaaaaaaa gratulacia ku nehormonalnej ovulke 😀 😀 😀 😵 sa tesim s tebou a neboj sa, dneska ti doki povie, ze tvoje vajecniky vyzeraju tak, ako keby tam ziadna cysta nikde nebola 😀

nellie_
autor
26. mar 2009

vieri no som fakt zvedava co mi povie..normalne mam z toho brucha bôle.. 😅 😒 😒 😒
som nejaka nervozna...

vierka
26. mar 2009

nelie - a kedy tam mas ist??? o kolkej???
neboj sa, bude to vsetko v poriadku 😉

nellie_
autor
26. mar 2009

o 10 som objednana...no dufam ze to bude v poriadku..lebo tento tyzden mam nejake divne bolesti na pravej strane a tam ta cysta bola...neviem ci to bolo z ovulky alebo co... 🙄
a som zvedava na moju tetu sliznicu 😀 😀 😀 😀 dufam ze bude mat aspon 9mm lebo ma z nej porazi uz...stale jej dohovaram nech rastie ale furt strajkuje svinucha 😀 😀 😀

ozaj a co ta nasa Katika??? ona sa tu neukazala odkedy bola u doktora.. 😕 😕

vierka
26. mar 2009

nelie - tak budem na teba silno moc mysliet a podla mna to bude dobre... 😉 mozno si mala tie bolesti prave kvoli tomu, ze si mala taku prirodnu nefalsovanu ovulku a telo na to nebolo zvyknute a natrapilo sa s nou 🙂
podla mna by si ju mala vytrieskat po zadku ked neposlucha 😀

no neviem co je s nou, ja na nu myslim stale, ze ako dopadla, ale podla jej je len zle a radsej odpociva nez by mala za pocitacom sediet 😵

nellie_
autor
26. mar 2009

ano vieri asi to tak bude...ked uz babo dava o sebe vediet grckanim 😉 😵 😵 😵

no ak to bude ovu tak ja ju taaaaaaaak vytrieskam co sa do nej zmesti 😀 😀 😀
za chvilu idem potom vam dam vediet ako som dopadla...

nellie_
autor
26. mar 2009

No takze som tu

pravy vajencik mam zvacseny meria 37x33 a lavy 27x29 a v tom pravom je folikularna štrbina co ale neviem co znamena a ze ta bolest co mam to je preto ze je ten pravy v činnosti a ovuloval a za jeho zvacsenie môze clostil....takze o mesiac zas na kontrolu...
a mam sliznicu 9 mm co je u mna rekord 😎 😎

vierka
27. mar 2009

dobre ranko babulky...
vcera som uz nestihla...

nelie - no ja si tu strbinu vysvetlujem tak, ze to asi znamena, ze bola ovulka, folikul praskol, vypadlo vajko a v nom zostala len strbina 😀
a ku sliznici gratulujeeeeeeeeeem, taku som tusim nikdy ani ja nemala 😀 ty budes tento mesiac vyhlasena za neclostilku tohto mesiaca.... si nasa Miss marec 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre