Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
3. apr 2009

katika no najviac ma bolia krize hrozne to uz asi 3 dni, a mam stale ten zlty kremovy vytok a musim mat intimku lebo je ho dost.....no a prsia ma inokedy bolievaju zboku teraz ma bolia tak zvrchu ked pritlacim na bradavky tak bolia...a to pri pobehnuti ma bolia tiez ale nie tak vela ako minuly mesiac napriklad.....
no a tu divnu chut neviem, lebo zujem zuvacku tak to mam asi preto...

No vidis rano som si mohla strcit teplomer aj pod pazuchu no ale co uz..
ked ja sa strasne bojim ze to bude len dalsi plany poplach... 😅

a podbrusko citim len tak sem tam praveze skoro vôbec teraz ale tak 2 dni dozadu ma bolelo veru dost..

nech uz je nedela rano...lebo tato neistota je hrozna.... 🙄

katika82
3. apr 2009

mojko no intimku nosím aj ja lebo ten výtok to by som si musela meniť nohavičky každé dve hodiny
mna podbruško tiež tak bolelo raz krče raz nič a teplotu telesnú si môžeš aj cez den zmerať mala by byť tiež zvýšená a skús večer v sprche aj ten krčok mal by myť tvrdý ale nieje to zákon schválnosti ja so ho mala raz makký raz tvrdý už som si myslela že mrcha príde a mrcha nikde 😀 😀 😀

katika82
3. apr 2009

nellie odkiaľ si ty vlastne

anjelinka
3. apr 2009

Ahojte babenky krasne,

nellik, velmi sa ospravedlnujem, ale rano bol zhon a vobec som nemala cas na nic.

Test som si nakoniec nerobila, ale skusim bud zajtra rano alebo v nedelu, t. z., ze mrchu este stale nemam.

Vratila som sa domov nedavno, bolo super, az na to, ze mi zomrela rano nevlastna babicka, ale mala som ju rada, ako vlastnu, aj ona mna.

Tak ozvem sa, ako s testikom....

katika82
5. apr 2009

ahojte lásky-
nellie ty potvora jedna tak ja tu letím ako zmyslov zbavená že tu už ráno budeš písať že sú tam // a teba nikde?

anjelinka a ty tiež takto nás tu naťahovať s vierku baby dostanete po zadku

anlek
5. apr 2009

Ahoj,

chtela jsem se zeptat, zda jste mela nektera problem s tim, ze po clostibegytu vam narostl krasne veliky folikul, ale sliznice byla nizka? Jak se to pak resilo?

vierka
5. apr 2009

katka - pridavam sa k tebe, dostanu po zadku obe!!!! 😀

ja sem tiez letim, ze tu nieco noveho najdem a tu nic 😠 😀

anlek - mne sa to pri uzivanu clostilu stalo a doki mi nasadil na jeden cyklus lieky - estrofem - tie su na podporu rastu sliznice a s nimi som mala super vysledky 😉

nellie_
autor
5. apr 2009

ahojte....

takze ja sa nemam cim chvalit, dneska bol brutalny pad teploty, takze som netestovala...nema to zmysel..

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

moje telo sa so mnou nechutne zahrava... ☹ ☹ radsej by som brala anovulaky ako taketo ukazkove grafy, ktore vzdy koncia katastrofalne... 😠 😔 😢

Anjelik to s tou babičkou mi je luto.. 😔 😔 😔

vierka
5. apr 2009

nelie - milacik, tak to ma mrzi ☹ ...
co keby si to meranie nechala tak.. sama si povedala, ze kasles teraz na to, zariadite domcek, pojdete na dovolenku a potom zacnes uvazovat nad centrom... vidis, ze tvoje telo pekne funguje aj bez clostilu a to meranie ta len zbytocne vytaca a nemozes sa poriadne uvolnit a osolobodit sa od toho... podla mna by si mala kaslat na to meranie a proste si nasledujuce mesiace uzivat bez ohladu na to aku mas rano teplotu a pekne sa uvolnit 😀 😝
co ty na to??? 😕

anjelinka
6. apr 2009

Tak dobre ranko....

vcera rano sa mrcha ohlasila na 38DC. Dobre, ze som netestovala, skoda testu.

Nellusik, to mi je luto, ze ta teplota sa tak zrazila nadol 😖 😖 😖 . Boze dievcata, uz chcem, aby sme boli stastne 😔

snecka
6. apr 2009

To je nahovno, všetko, celý život.......... 😠
Už aj ja chcem aby sme boli šťastné Clostilky tak ako Katika, Kati držím palčeky 😵
Nellie ☹, neviem čo dodať, je to všetko posratým navrch.
Sorry babulky za moj slovník ale inak nemozem.
Inak do rána som mala sen , že som z brušiskom behala po obchodoch a nakupovala vecičky pre bábo, už mi inak preskakuje. 😒

vierka
6. apr 2009

dobre ranko babulky 😀

anjelinka - tak to by bola naozaj skoda testu, tak si to asi ta mrcha rozmyslela, ze ti aspon peniaze usetri 😀

nejake je to tu pesimisticke hned z rana... 😅 baby, ja viem, ze ten pocit, ked budeme raz tehotne a budeme mat babo - tka ze tomu sa ani nic na svete nevyrovna, ale preco neskusit byt stastne pre zatial aj bez toho... 😕

anlek
6. apr 2009

Vierka a to ti dala estrofen a clostilbegyt az zas dalsi cyklus? Nebo dohromady?

katika82
6. apr 2009

dobré ránko lásky,

nellie- súhlasím s vierkou prestaň merať a sledovať sa ja viem ľahko sa hovorí ťažko koná ale naozaj to pomáha všetko je to totiž o psychike.ja som sa tiež sledovala ako besná proste aj potom ked som si povedala že sa už nejdem tak v kútiku duše som stále zhruba rátala kedy sú plodné dni a kedy nie.a tento posledný mesiac som povedala kašlem na to ani raz som pred drahým nespomenula že je plodný alebo neplodný proste užívali sme si ako sa to dalo a vidíš výsledok - ak ked ja si to ešte stále v hlave neuvedomujem že som tehu proste do toho tretieho mesiaca sa nejak nechcem radovať ani to nikomu nehovoríme lebo tie tri mesiace sú rizikové

anjelka - je mi lúto že mrcha prišla bolo to priam ukážkové fakt veľmi som verila že ste s nelkou tehu teda nelie ty ešte niesi stratený prípad však 😉

snecka- verím že ťa všetko sere a si naštvaná na celý svet viem sa uplne v žiť do tvojej kože.
inak mne sa asi dva týždne ako som zistila že osm tehu snívali stále malé deti , raz ako som rodila raz že som kojila asi to bola predzvesť

vierka
6. apr 2009

anlek - no pri jednom mesiaci s clostilom, som mala blbu sliznicu, tak dalsi mesiac som mala estrofem aj clostil... clostil som pila len tych 5 dni, ale estrofem som pila tusim az do obdobia ovulky 😉

anlek
6. apr 2009

Diky. Me totiz dr. v CAR rikala, ze sliznici mi nic dat nemuze. Ale me to prislo divne.

nellie_
autor
6. apr 2009

ahojte...

som strateny pripad Kati.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

ale ta mrsina nechce dojst..uz mi to ide na nervy..inokedy po takom poklese vzdy dosla...teraz stale len ten zlty kremovy vytok.... 🙄

no asi sa vyprdnem na to meranie....fakt ma to uz nebavi.... 😒

vierka
6. apr 2009

anlek - no co ja viem, tak baby taketo nieco uzivaju aj ked idu len na KET a potrebuju aby im len dorastla sliznica... skus sa jej na to opytat, ale ja som to na rast sliznice uzivala 😉

nelie - mojenko, kasli na to meranie, zbytocne sa stresujes... ved si si chcela tieto mesiace len uzivat a toto ta podla mna ubija 😉

katika82
6. apr 2009

nellie tá teplota nemusí znamenať naozaj nič mna ani nenapadlo merať teplotu ked som mala ten výtok a príznaky zmerala som len telesnú a ani tej som neprikladala význam.
dnes si 31 DC? a ako si mávala obvykle mrchu??? na ktorý deň?
ja som čakala do 37 DC a potom som testovala lebo už mi to bolo fakt divné ja som ale mávala 30-32 dnový cyklus ale ak mávaš menej tak ešte počkaj a ak nepríde tak testu.ale nemyslím si že to že si nemala hormony by mali ovplyvniť príchod mrchy práve naopak mala by byť presná.
ten žltý výtok sa mi páči pravdu povediac uvidíš ako sa budeš cítiť, ale na meranie sa vykašli vidíš iba ťa to deptá.
ja som tiež merala a bolo to o hovne kedže som ovu nemavala a hlavne že som sa vytešovala že ju teplota ukázala.
každé telo sa správa inak.

nellie_
autor
6. apr 2009

katika no mavala som lutealnu fazu tych 13-14 dni, takze vcera som ju uz cakala..uvidim ako dnes... ak nepride ani zajtra tak by som len pre pokoj mojej duse asi skusila test....

a ten vytok mam fakt dost silny...a totalne az kriklavo zlty.... 😒 ale ine priznaky nemam vôbec ani mrchovske ani tehotenske...proste nijake.... 😒

ale keby nebol taky drasticky pokles tak by nadej bola ovela vacsia.. 🙄

ja chcem mrchu, lebo toto cakanie je take deptajuce...

katika82
6. apr 2009

to ti verím zlatko
ten výtok ma aj ja taký už od pravdepodobnej ovulky takže ak si ho predtým nemávala je to dobré znamenie.
a iné príznaky nemusíš mať ja som mala tiež len ten výtok a až neskôr začali bolesti ale také presne ako na mrchu.
a vravím tá teplota nieje dôverihodná

nellie_
autor
6. apr 2009

Kati toto mi nerob 😉
no bodaj by si mala pravdu 😎
ale vravim no zatial je to 50 na 50 lebo mrcha zatial nic...... 😒

katika82
6. apr 2009

no tak netreba strácať nádej naozaj a proste tú teplotu súdim podľa seba lebo sa jej nedá veriť však vieš že mne ukazovala tiež somariny.
dôležité je to že mrcha zatial nikde

nellie_
autor
6. apr 2009

no Kati ved uvidime...ale zajtra uz budem vlastne 15DPO a mam doma test co ukaze 3 dni pred mrchou tak si predsa len urobim test a uvidim a budem vediet na čom som 😉

ale toho vytoku mam kvanta 😅 😅 😅

a ved ty si teraz nemerala Kati, alebo ano????

nellie_
autor
6. apr 2009

a ty si mala viacej priznakov Kati 😉 aj si grckala tak to uz bolo jasne u teba.....

ja zatial veru nic..len sem tam ma pichne vo vajecniku a ten vytok inak vôbec nic..ani unava ani prsia sa nezvecsuju nic....

fakt som nastvana ze ma to tak natahuje.... 😠 😠 😠 ked nic mali dojst kramy a hotovo 😠

nellie_
autor
6. apr 2009

nove info: mrcha sa spusta, uz spinim.... ale aj tak dobre ze uz konecne mi telo funguje ako ma a mam presny cyklus...takze uz to hadam nebude dlho trvat a čoskoro vycikam // 😉

katika82
6. apr 2009

nellie to mi je lúto fakt veľmi ☹ ☹ ☹
ale máš pravdu aspon vieš že telo dokázalo mať ovu aj bez hormonov a teraz treba už len veriť.
hlavne prestať merať a sledovať sa, skúsiť sa sústrediť na ten domček a uvidíš že to vyjde nebojkaj budem ti držať pršteky a myslieť na teba

nellie_
autor
6. apr 2009

dakujem Kati.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ku podivu to zvladam dobre...ale poznam sa depka pride... 😅
ale zatial to je OK...dakujem za podporu.... 😉

uz som mala aj ja take tiky ze odidem z konika na nejaku dobu, ale mne by ste moc moc moc chybali 😵

vierka
6. apr 2009

nelie - mrzi ma, ze sa rozbieha, ale ako hovorim, vidis ze tvoej telo krasne funguje... vykasli sa aspon na to meranie tej teploty, ten konik sa da v pohode zvladnut 😉 🙂 ved ja sem chodim stale a nie je to take strasne, ale to meranie by ma asi riadne vytacalo 😀

katika82
6. apr 2009

nellie súhlasím s vierkou na teplotu sa vykašli a užívaj si sexík s mužíčkom hocikedy ked budete mať chuť. my sme napr. mali skoro stále možno aj preto sme nejak ovu neprešvilhli 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre