Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
29. máj 2009

katika - ze napadnuty sneh to je uz akoze fakt sila.. 😝 😀 😀 😀
dobre extremy, jeden den sa opalujes a o dalsi gulujes 😀 😀 😀

vierka
29. máj 2009

nelie - ostali... chceeeeeeeeeeees (smajlos dvihajuci obe obocia) 😀 😀 😀
mojka, tak to nie je bohvie co, ked sa necitis dobre... to je tym hnusnym pockom... konecne bolo teplo a zase ochladenie minimalne o 10 stupnov a s ludmi to potom len mava... ale som rada, ze je uz trochu lepsie...

nellie_
autor
29. máj 2009

no vcera som myslela ze zomrem...som mala aj vysoku teplotu a hrozne mi bolo na vracanie a nechcelo to prejst...uz som sa obavala ci drahy nedovliekol nejaku prasaciu chripku z portugalska.. 😀 😀 😀
(ale to snad nie - klop, klop, klop na drevo)

vieri tak ja si ich od teba odkupim... 🙂 🙂 🙂

vierka
29. máj 2009

nelie - zeby sa tam valal s nejakym prasatom???? 😀 a robil prasacinky???? 😀 😀 😀 len si pekne odpocin mojenko, ved ja som dnes tiez zalomila ked som prisla z prace a to som prisla velmi skoro 😀

ved by sme sa dohodli na nejakej protisluzbe 😝 😀

inak som vymyslela novu pesnicku:

killing me softly with utroš, kiliiiiiing meee softly with utroš... tellin me hole life, with utroš, killing me softly, with utrooooooš 😀 😀 😀

nellie_
autor
29. máj 2009

vieri ty si exooooooot 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale je to fest vystizne... mna utros nenormalne zabijal..teda ked som ho jedla, ked som si davala do anicky bolo to lepsie 😀 😀

ty ho asi papas ze??? ja som vzdy spomalene rozpravala, mala som tocenice a bala som sa ze v robote zaspim nad klavesnicou 😀 😀
chuda babenko ktovie ako to vplyva nan 😅 😅

nellie_
autor
29. máj 2009

a prave ma napadlo, co ked ta nezabija utros, ale prave babenko???
ved tehule byvaju priserne unavene 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
29. máj 2009

a zistila som, ze ma boli aj mihalnice pri zmurkani 😅 😅
vsetky svaly a klby citim sa jak zbity pes 🙄 🙄 🙄
som si teraz nakopirovala par filmov na kluc a idem ho vopchat do DVD prehravaca a vylezat tu pliagu 😅

vierka
29. máj 2009

no mna unavovalo aj babenko a v spolupraci s utrosom su na mna dvaja a to uz je mooooooooc 😀
ja si ho tiez vkladam 2 x 2 denne... keby som ho jedla, tak asi prespim 12 tt vkuse 😀 😀 😀
tak ale prve dve hodinky ako som hore sa to este da a potom uz nie 😀

a ake filmiky si si postahovala??? daj nejake info, ved uz som dlho nic dobre nevidela 😀
no tak to pekne vylez pri filmikoch a moc nezmurkaj 😉

alex
29. máj 2009

ja som si tak pozerala začiatok tejto témy a som sa začítala...

nellie pekne sa vyzdrav 😔

vierka ja som teraz na chate pozerala viac filmov, Milionár z chatrče, Eagle eye, Butterfly efect 3 ale vraj jednotka je najlepšia a potom aj nejaký horor, ale na tie ja nie som.

vierka
30. máj 2009

alexik - ja horory tiez moc nemusim... brrrrr...ja potom aj tri dni nespim co sa mi hluposti snivaju 😅

katika82
30. máj 2009

alex - no ja robím v Jasnej vieš a tu je fakt kosa ked nasnežilo sme tu 1500 m nm.takže dosť zima hore na chopku ani nehovorím.

vierka tak ja som už teda zvedavá čo ti povie juj je to také milé fak

vierka
1. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

nelie - ratam teda s tebou na tie chilli tabletky, lebo uz je o ne zaujem, takze ich mas iste ked teda chces... ked nechces tak povedz a ked tak ich posuniem teda dalej 😉

katika - aj ja sa velmi tesim k dokimu, len este musime tyzden a pol pockat 😀

nellie_
autor
1. jún 2009

ahojte 😉
hlasim sa uz v plnej forme a sile 😀 😀 😀 😀 ziadna prasacia chripka to nastastie nebola 😀 😀
inak by som bola medialna hviezda aspon ....bola by som treti pripad na slovensku 😀 😀 😀

No ja si niekedy horory pozriem to mavame take ritualy ja, moj drahy a moja segra...ale ja vacsinou horor pozeram tak, ze mam vankus cez ksicht a pri naznaku napinavej hudby ho nezlozim kym inkriminovana scena neprestane 😀 😀 😀 takymto stylom som odsledovala Saw 1-3 na stvorku som uz radsej si netrufla a teraz mame doma uz aj saw 5 😀 😀

ja som si pozrela Marely a ja - odporucam krasny film a Podivuhodny pripad Benjamina buttona ten je tiez super-aj ked smutny ☹ ☹ a pozerala som tiez Milionara z chatrce dokonca 2x lebo sa mi to strasne pacilo 😵 😵
a v sobotu vecer ma ukecali na horror Pitevna ale mala som nocne mory z neho 😅 😅

Vieri tak teda posun tabletky babam co idu na IVF - viem ze tam to viacej treba a 70 by som asi aj tak nezvladla 😅 😅 ja si potom niekde zozeniem ale 20 na skusku 😀 😀 😀
ale dakujem za prednostne pravo na ne to si cenim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
1. jún 2009

nelie - no v TT je taky eroticky klub ze Pitevna 😀 😀 😀
No ja som na ten film Podivny pripad chcela ist s manzom do kina, ale ked sa dozvedel ze tam hra BP tak mi ten film raaaazne odmietol... no co, chlap - nevie co je pekne 😝 😀 tak si to asi niekedy pozriem na DVD uz dabovane, ked bude manzo niekde na tyzdnovke a budem mat pokoj 😀
tak ti kludne poslem aspon tych 20 ked chces, este stale ich potom ostane 50 pre ostatne baby.. takze ked chces, tak ti tych 20 velmi rada poslem, nemam problem 😵 😀

nellie_
autor
1. jún 2009

vieri - odporucamBradik Pittovie tam vypada super.. v pubertalnych casoch som bola do neho zamilovana 😀 😀 😀
ale 1 hod a 40 minut si pockas, kym bude vypadat tak ako ho pozname 😀 😀 😀
moj drahy to so mnou pozrel v pohode a dokonca sa mu to pacilo... 😀 😀 😀

jeeeeeeeeeeeej to by si mi fakt tych 20 poslala (zasa by som dala smajlosa co dviha obidve obocia) 😀 😀
chcela by som to otestovat aspon jeden cyklus ked to je teda na to prekrvenie sliznice a ja viem ze mi ju moc nedokrvuje 😅 😅

ozaj a ako tehulienka??? aj mas nejake priznaky??? 😵 😵 😵

polesuvka
1. jún 2009

Ahoj holky můžu se přidat?
Já s Clostíkem jsem teprve druhý měsíc, ale myslím že mi vůbec nezabírá. dám Vám sem i moje grafy a myslím že mám anovuleční cykly.
Teď momentálně čekám na vásledky hormonálního profilua štítné žlázy a uvidíme co se bude dít.
Holky moc se bomlouvám jestli Vám sem lezu, ale chtěla jsem se ještě zaptat co se bude dít po těch výsledcích. Co mi tam vůbec zjistí???
Moc dík

nellie_
autor
1. jún 2009

Ahoj polesuvka - no vypada to na anovulaky... 😕

v akej davke beries clostil??? lebo doktor by mohol zvysit jeho davkovanie ked nan nereagujes...aj ti robi folikulometriu? alebo len podla grafov sudis ze mas anovulaky????

Hormonalny profil ti mal urobit skôr ako ti nasadil clostil...a stitnu zlazu mne osobne nevysetrovali este...

Neviem, ako mas clostil davkovany, takze teraz ti môzu navysit jeho davkovanie...niekedy baby beru az 3x denne a az potom im zaberie 😉

polesuvka
1. jún 2009

nellie---moc děkuji
Beru Clostil- 1 ráno a 1 večér a na folikuometrii nechodím.
Přesně Dr. mi jen řekla že mám měřit BT a podle toho uvidíme.

nellie_
autor
1. jún 2009

a merias presne v rovnaky cas??? lebo niekedy to nie je presne 😉

skoda ze ti nerobi aj folikulometriu to by najlepsie zistila ako nan reagujes.....a beries aj nejaky duphaston alebo utrogestan??

alex
1. jún 2009

ahojte cicky,
ja mám nové správičky, takže ma zobudila telefonátom teta z genetiky. Má už výsledky, ale...to by sme neboli my, keby tam nejaké ale nebolo... ideme si po ne v stredu o 11:00 osobne, pretože tam niečo je a teta nám to chce vysvetliť. Vraj nič hrozné s čím sa nedá robiť, ale aj tak sa bojím a manžel ešte viac.

polesuvka
1. jún 2009

jo měřím ve stejný čas na stejném místě. No abych ti pravdu řekla tak chci počkat na ty výsledky a jak budu s Dr. mluvit tak se jí chci zeptat na tu folikulometrii. Nic jiného krom Lystovky. Clostilbegyti a baby planu Calibrum neberu

nellie_
autor
1. jún 2009

ahoj alex....a to preco vas tak napina...? ☹ ☹ ☹
ved to takato neistota je hrozna...a ze do stredy.... zabila by som ju 😠 😠 😠 😠 😠
to vas bud mala hned zavolat alebo povedat to narovinu...

ale tak urcite to nebude nic zle... 😉 ked povedala ze sa s tym da daco urobit... 😉 😉

a to co vlastne zistuju pri tej genetike??? to vam robili krvne testy alebo ako??? a to v bratislave????

alex
1. jún 2009

polesuvka naozaj tie grafy nevyzerajú dobre. Nechápem ale načo ti dali clostyl, keď ťa ani nesledujú. Veď sú to hormóny, ktorými ťa možno zbytočne ládujú a zvyknú sa z neho robiť aj cysty, na to nemysleli? 😠
Podľa grafov to s clostylom u teba nepôjde. Držím palce aby sa našlo to správne pre teba 🙂

alex
1. jún 2009

nellie no čo ti poviem... 😖
hej brali nám krv, tu v BA na Kramároch. Presne neviem čo sa zisťuje, ale viem že choroby, ktoré hrozia nášmu dieťaťu. Cystická fibróza, Downov syndróm... a aká je pravdepodobnosť, že to bude mať.
Porazí ma.

polesuvka
1. jún 2009

Holky moc dík

nellie_
autor
1. jún 2009

alex diky za ozrejmenie....
no verim, ze isto to nebude nic vazne potom nas hned informuj, ze co vam povedala....
ale takto vas natahovat to je take nefer... ☹ ☹ ☹

alex
1. jún 2009

nellie no aj ja dúfam, že to nebude nič vážne. Jasné, že hneď dám vedieť. Akurát si idem hľadať k tomu nejaké info.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre