Liečivo Femigard. Pomohol vám k otehotneniu?

petra2505
12. sep 2008

prosim chcela by som vediet ci vam pomohol k otehotneniu? 🙂

nikebauerka
23. nov 2012

Ahojte 🙂 .. Ja som si Femigard kúpila-Akáša ezoterika nachádza sa na vajnorskej 5,BA. Majú tam toho vela....
Má niekto skúsenosti s malinnikom obecným?? Že vraj je tiež dobry na otehotnenie.. 🙂

demonche
28. nov 2012

@mistrall Ahoj, ja som mala rovnaký problém.. pravidelný cyklus, ale odkedy sme si povedali, že budeme pracovať na bábätku, tak sa mi nejako vytratil ten "plodný hlien" v čase ovulky.. bola som z toho nešťastná, kedže pol roka sme sa snažili a nič.. tak som začala hladať niečo na prírodnej báze na podporu otehotnenia a našla som na fórach femigard.. tak som ho objednala z netu a začala ho brať, ako antikoncepciu (v prvý deň ako mi začali krámy) a tie ďalšie už neprišli 🙂
bohužiaľ sme v 8. tt prišli o bábo, missed ab. :( a doktorka mi povedala, že máme sa snažiť radšej cez leto (kedže toto bol už môj druhý missed) a tak sme čakali na leto (menej viróz, chorôb,...).. a tiež som si kúpila femigard, aj priateľ ho musel piť 😅 nasadila som si ho ako predtým a čuduj sa svete, opäť ďalšie krámy neprišli :D a teraz sme už 25tt+3 a čakáme malú slečnu 🙂 hoci som od začiatku na rizikovom, lebo sme 3 krát krvácali, ale ťuk, ťuk od 18. tt sa držíme 🙂
myslím, že ti cyklus nerozhádže, je to práve na jeho úpravu a celkovú regeneráciu..myslím, že ti uškodiť nemôže.. len pomôcť.. aj kamarátke som ho odporučila a po dvoch mesiacoch ostala aj ona tehu, teraz je v 7 tt.. 🙂
držím palce 🙂

mistrall
28. nov 2012

@demonche paradam, si ma motivovala, teda celkovo co si prekonala a nakoniec to vyzera na stastny koniec 🙂)

demonche
28. nov 2012

@mistrall pevne verím, že sa tam úspešne dokotúlame 🙂 prežili sme si toho veľa, cez krvácania a pozitívny skríning na ráštepy, ale nakoniec sa nič nepotvrdilo na 3 morfologických a boli sme aj na dvoch 3D ultrazvukoch a ešte nás čaká jeden, kedže malinká sa ani na jednom zatiaľ dobre neukázala, skováva sa :D ale štruktúrne vyzerá na zdravé bábo, čomu aj veríme 🙂
držím palce, aby ti zabral tak rýchlo ako mne 🙂 ja som objednávala z www.biocare.sk. Myslím, že tam mali najlepšiu cenu, čo som našla, treba to popozerať, lebo som ho videla aj raz tak drahý na jednom e-shope.. 🙂

marryand
12. feb 2013

ahojte chcem sa opytat ci vazne vam pomohol ten femigard s manzelom sa uz snazime o dieta4roky a uz som z toho zufala lekarka nam povedala ze vsetko je ok. poradili by ste mi ak tak aj nieco ine co vam pomohlo prosim

evinahomolova
30. máj 2013

ahojte§prosim vas mohol by my tento femigard pomoct aj na nefunkcne vajecniky§my sa snazime uz 4roky a moj gynekolog somnou nic nerobi!az teraz ze aby som vyskusala inofolic!dakujem!

jasminka34
30. máj 2013

na otehotnenie je dobre jest vitamin E v tabletkach a pit dlhodobo caj Kotvičník,Mame to odskusane...viď dcerka je na svete 🙂

jasminka34
30. máj 2013
jasminka34
30. máj 2013
alchemilkazltozelena
31. máj 2013

mne nepomohol akurat mi dodrbal pekny pravidelny cyklus

mimika1973
31. máj 2013

ahojte, no ja som brala tento mesiac 1x tie Femi kvapky od Valovica, ale len do tej ovulky akoze.
Tiez som zistila, ze ovulka prisla skor, podla ovul testov taky 10 ci 11.den cyklu. Tak sme sa pekne snazilkovali!
No a dnes som 23.den cyklu a prisla mrska!? Tak som sklamana! Tak veru neviem, ci mi to tiez len nezbabralo moj pravidelny cyklus, ktory mavam cca 30dni! Nie je to teda cudne? Asi to uz nebudem brat veru!
Mrska si pride skor o tyzden a clovek nemoze ani len dufat, ze to vyslo, kedze ani ziadne to meskanie ako sa hovori, pfff!
Chcem sa este spytat, ten Femigrad je to iste ako Femi kvapky, ci ani nie?

mimika1973
31. máj 2013

@alchemilkazltozelena mne tiez! ale zas Femi kvapky! ☹

alchemilkazltozelena
31. máj 2013

@mimika1973 nie je to to iste, ma to len podobny nazov...ale zrejme oba produkty su tak akurat blud, tahac penazi....nikdy viac to nechcem, ja som dnes 26DC, cakam co bude, mavam 29 dnove cykly, neberiem nic len kys.listovu a vit. E, femigard som brala len par tyzdnov, chvalabohu... a kvoli nemu som mala min.cyklus 26 dnovy, skrateny..

mauerka
31. máj 2013

skusali ste aj inositol? mam zvysne, kludne sa ozvite

enatn
14. jan 2015

JMy sme sa snazili asi 5 mesiacov a zacalo som uzivat Femigard a cca za mesiac a pol som bola tehotna...uplne bez problemov dnes som v 5 mesiaci tehotenstva. Nacatu flastisku som dopila este aj na zaciatku tehotenstva a citila som sa super ani nevolnosti som nemala🙂

delfinusik
22. mar 2015

@alchemilkazltozelena mne pomohol k uprave cyklu a k otehotneniu

kuriatko84
22. máj 2015

mne pomohol a aj mojej sesternici 😉

1lulu1988
2. júl 2015

Baby a je dostat kupit ten zazrak aj v lekarni ? Alebo len na internete?

aksbif
10. aug 2015

Ahojte, mám na predaj ešte zapečatenú nepoužívanú fľaštičku femigardu 300ml, dátum spotreby 31/12/2015. Predám za polovičnú cenu ako v obchode, jedna fľaštička je na 3 mesačnú kúru. V prípade záujmu píšte IP

aiculnitram
10. sep 2015

@aksbif Dobrý deň ešte máte femigard či už asi nie?.. 🙂

aksbif
11. sep 2015

@aiculnitram Dobrý deň, áno ešte je k dispozícií viď môj bazar https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...

ikaa76
15. okt 2017

Ahojte, najde sa tu niekto este kto by mi poradil?

sonik231
6. sep 2018

Ahojte. Tiež by som chcela vedieť či je tu niektorá ktorá ho užíva teraz. Ja ho užívam druhý cyklus.

ikaa76
7. sep 2018

@sonik231 ahoj uz tu asi nikto z tejto skupiny nieje, ale mne femigard nepomohol, medzicasom som otehotnela myslim vdaka onofolicu v kombinacii sypanej alchemilky ( kazdy den som pila 0,5l vyluhu )

sonik231
7. sep 2018

@ikaa76 . Ďakujem.

monikangel
2. jan 2020

Aj ja som zacala uzivat femigard, tak uvidime, aky bude vysledok. Zatial ho mam len tyzden 😁 Ja som uz o 1 babo prisla, tak som si ho kupila cez internet na posilnenie zenskych veci 😉

darles26
18. mar 2021

@monikangel Ahoj,pomohol ti k otehotneniu?? a ako sa ma uzivat?? Chcem si ho kupit,nedari sa nam 2 roky..

karolinka82
21. mar 2021

@darles26 Ahoj, my sa snažíme už 4,5 roka a máme za sebou už aj IVF (3x neúspešne) a akurát teraz aj IUI neúspešne. Objednala som si Femigard asi pred týždnom. Zatiaľ neprišiel, ale som zvedavá, lebo tu čítam na neho väčšinou samé chvály...

darles26
22. mar 2021

@karolinka82 Ahoj,my 2,5 roka.. Ale zatial som bola len na vysetrenie hyfosy,teraz ideme skusit stimulaciu,a uvidime..Ak by nevysla,tak IUI vyskusam.. Tak daj vediet ci ti pomohol ked ho zacnes brat.. 🙂

ena25
14. apr 2021

zdravim, chcela by som sa poradiť ohladom femigardusnažíme sa o 3 roky...mám 25r. a mám PCOS- mám vysoké hodnoty AMH hormonuno okrem toho mám úplne všetko v poriadku a manžel tiež cyklus mám stále 26-31dní-no vdaka inofolicu pravidelne 28,29 dní a naraástol každy mesiac krásny folikul ...no IUI 2x neúspešné a tak som chcela skúsiť aj femigard...lebo ho chvália prišiel mi akurát v čase ovulácie mala som pozitívny ovulačný test a začala som brať femigard hneď no začala som špiniť dnes je to už 8 dní čo krvácam a je to úplne mimo cyklu dnes je 19DC....máte prosím niektorá skúsenosť že by to spôsoboval femigard? zmenila som aj stravu nechcem to s ním vzdať aspoň zatial no neviem či to je v poriadku trošku ma to stresuje
dakujem za odpoved

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre