Liečivo Femigard. Pomohol vám k otehotneniu?

petra2505
12. sep 2008

prosim chcela by som vediet ci vam pomohol k otehotneniu? 🙂

gretul
12. mar 2010

tinkapn: myslíš, že je to tým ranným potratom? lebo takto silno som nikdy nekrvacala. 😖

tinkapn
12. mar 2010

Gretul, moze to byt aj tym, ale podla mna isto nie z Femigardu 😉

mandy29
27. mar 2010

ahojky kočky, ja som tiež siahla po tých kvapkách a po prvom mesiaci som pocítila účinky...žiadne bolestivé prsia pred mrchou...bábo zatiaľ nie, ale pevne verím že už bude konečne ovulka. A čo ma prekvapilo dostala som menštruáciu presne na 28-ty deň...

dzula
17. jan 2011

ahojte..obnovujem túto tému... beriem femigard už skoro mesiac... aaa mala som pravidelný cyklus ale tento mesiac som mrchu dostala skôr asi 5 dní aaa trvala tak 2 dni...pričom bežne ju mám tak 3-4 dni... stalo sa to niektorej? môže to byť kvôli femigardu?

sue77
28. feb 2011

ahojte. niekto nejake nove skusenosti? idem vyskusat. 5mesiacov snazenia, tak uvidime ci bude nejaka zmena 😵

lea1333
28. mar 2011

ja by som sa chcela opytat kto ma skusenosti ja som ostala tehu po gynexe len som bohuzial potratila a teraz pozeram to to tak by som chcela vediet v com je lepsi!!!dakujem

2kacenka
7. apr 2011

@lea1333 ahojte, no my sme tiez mali problem s otehotnenim, dokonca sme absolvovali rocny cyklus IVF bezuspesne, nakoniec sme sa na to vykaslali, hodili sa do pohody, a pol roka potom a asi po dvoch mesiacoch uzivania femigardu som otehotnela. Teraz uz je maly 6 tyzdnov na svete 🙂
maju ho aj na http://www.zdravime.sk/produkty/femigard ten obchod je z Bratislavy a maju aj osobny odber

lea1333
12. apr 2011

@2kacenka jej tak gratulujem k babetku!!!ja somm brala gynex a na druhy mes som bola uz tehu!!!ale bohuzial som potratila ☹ teraz som ho zase zacala brat tak uvidime ako bude!!!snad do leta nam to uz vyde

2kacenka
12. apr 2011

@lea1333 drzim palce, hlavne treba mysliet pozitivne - sama viem, ze je to tazke 🙂

lea1333
13. apr 2011

@2kacenka presne tak ale ja myslim pozitivne a aj sa tesim uz na druhe tehu mozno to je krute ale ja som sa s tym uz vysporiadala ze som potratila a teraz sa sustredim len na to druhe tehu....boli to ale cas nevratim a musim ist do predu!!! 😉

mariynka
15. júl 2011

@lea1333 ahoj,stavila si na gynex,alebo femigard? ja by som chcela vediet,ako sa femigard uziva a ci po nom nebyva zle.. aj ked mne nebyvalo zle ani od gynexu.. a MS mi prisla presne.. 😉 ale skusila by som aj femigard, vydrzi jedno balenie aspon na mesiac? 😉

lea1333
16. júl 2011

@mariynka ahoj no ja som brala gynex a teraz beriem femi kvapky nie femigard ci ako sa to vola ale ,mam pocit ze gynex bol lepsi aj hlien som mala z neho pekny z femi som ani nemala pekny hlien a ani necitim ziadne zmeny!tak ze asi ti neporadim z femi mi nie je zle ani nic...ja uvazujem ze sa vratim ku gynexu

mariynka
23. júl 2011

no ja od dnes beriem femigard, skusim, uvidim.. chcem spravidelnit cyklus..
ale,baby,je tam pisane, ze tehulky ho nemaju pit.. a praveze on pomaha k otehotneniu,.. tak co ak zena pije femigard v prvych dnoch tehulkovania,ked este nevie,ze je tehul? 😕 😉

zitaje
17. nov 2011

@mariynka to podla mna nevadi, lebo par dni potrva kym sa babo uhniezdi, hcg sa tvori az po uhniezdeni tusim, cize tehotenstvo zistis par dni po uhniezdeni, tak budes femigard pit len niekolko dni od uhniezdenia a ked si najdes II hned prestanes 😉
Viete mi niekto povedaat, treba zacat uzivat v zaciatku cyklu, alebo je to jedno kedy?

aduskatt
17. nov 2011

@mariynka mne bolo pri femigarde dost zle☹( a pomohol mi akurat tak od penazi.......nijak inak

janine6623
18. nov 2011

Mojej známej, ktorá ho brala dlhodobejšie, cca 3 mesiace pomohol.

katarina1984
14. feb 2012

Ahojte babenky,viete mi poradit?Volala som cca do 5 lekarni o Femigard a iba v jednej vedeli o co ide,inak o nom nepoculi a nedrzia ho,len na objednavku ,ale ze momentalne nie je na skladoch.Chcela by som si ho kupit cez net,lekarnami som sa chcela len uistit ,ze sa jedna o liek, ktory je znamy no ako som zistila,zial nie a bojim sa ,aby som si nenarobila nieco.S manzelom sa snazime o babatko uz rok.

jarabica123
15. feb 2012

@katarina1984 Ja som Femigard uzivala, a mozem ti povedat, ze som sa citila ovela lepsie, pred tym som totiz uzivala HAK, a mala som pocit ze mi po jej vysadeni vymizla ovulacia, a mala som nepravidelnu MS, ako som to zacala brat tak sa to zlepsilo a tiez sme dokonca otehotneli. A mne to dokonca pomohlo aj na neprijemne vytoky, ktore som dlho mala. Podla mna, to uskodit urcite nemoze, len musis dodrziavat pokyny ako a kolko toho mas uzit, a to vsetko mas napisane na zadnom obale flasticky. Je to len na rastlinnej baze, a podla mna je to urcite lepsie ako do seba pchat zbytocne nejake umele hormony, za pokus nic nedas. Najdes tu o tom vela popisane, a myslim, ze vela zien ma na to dobre ohlasy, tak vela stastia🙂

figurka1985
31. júl 2012

Ahojte dievcence. Cez jednu uz tehulku aj vdaka femigardu som sa dostala k tomu produktu. Kupila som ho ned v prvej lekarni, a hned zacala uzivat. beriem ho uz cca 5.den. ucinky este nepozorujem, akurat, ze mam lepsie prekrvene koncatiny. Nohy som mvala stale studene, teraz citim, ako mi v ich prudi krv.....
Celkom aj chuti, da sa uzit v nudzi aj bez "zapivky" 🙂 a bylinky su podla mna ucinnejsie, ako chemia.
Ked uvidim dalsie zmeny, napisem. mozno ze aj mne sa postasti🙂))

figurka1985
13. aug 2012

dievcata, zistila som, ze pocas uzivania Femigardu mam akosi viac energie🙂))) Predtym som dosla z prace ako vybluta spageta, a teraz dojdem, pri umyvani riadov sialene vyspevujem, muz sa nestaci cudovat :D este aj na prechadzky mam energiu aj na ine vecicky :D.... Predtym som bola ako maslo, stale unavena.... 🙂

eva278
21. aug 2012

@figurka1985 to je super, dnes som si ho aj ja objednala, tak dúfam, ze pomôže.

orgovan
16. okt 2012

@eva278
@figurka1985
baby, obnovujem tuto temu 🙂
Ako ste na tom?, ja som si ho dnes tiez objednala, tak snad zaberie 😉

figurka1985
16. okt 2012

@orgovan ahoj 🙂 ja som ho brala len mesiac. trosku mi posunul ovulku- o nejake 2-3 dni, co nie je nic strasne🙂 citila som sa super, ked som ho brala. ale prestala som, a odvtedy mam divne grafy... teplota vystupila na povodne hodnoty az 3. cyklus po femigarde, a po ovulke citim bolave prsia... neviem, ci to je femigardom, ci nie. nemozem ani chvalit, ani hanit 🙂 Dufam, ze tebe zaberie! 🙂

orgovan
16. okt 2012

@figurka1985 a prečo si prestala? ma sa brat 3mesiace v kuse...

eva278
16. okt 2012

@orgovan Ahoj. Ja som ho brala mesiac, ale potom som sla na laparoskopiu. Mám problem s cyklom, mam ho velmi nepravidelny az takmer ziadny, takze teraz cakam, ci pomohla operacia, ale ak nie, opat sa vratim k femigardu a aj k inym bylinkam.

figurka1985
17. okt 2012

@orgovan je dost drahy... a citala som aj o kvapkach- Femi- tie vraj maju podobne zlozenie, ucinky... a su omnoho lacnejsie- stoja cca 7-8 eur a vydrzia dlhsie. Tak som chcela "presedlat" na tie kvapky, ale nakoniec som z toho upustila... neviem preco...mohla som brat🙂

zoescott
28. okt 2012

@eva278 ahoj Evi, na akej operacii si to bola? Ja mam tiez velmi nepravidelny cyklus, takmer ziadny (tento rok som mala iba raz ☹ ).

uhnakova
7. nov 2012

Ja som brala Femigard 3 mesiace a v tom tretom som otehotnela 🙂. A to sme sa predtym snazili niekolko mesiacov a nic. Brala som ho potom este aj pocas 1. trimestra. Myslim si, ze mi pomohol, zacala som z neho mat pravidelny cyklus a citila som ovulaciu, co predtym nikdy. Femigard obsahuje rozne bylinky na upravu cyklu, ktore sa samozrejme daju brat aj inak (napr. ako caj), ale vyhodou Femigardu je, ze si clovek da vzdy priblizne rovnake mnozstvo v rovnakej koncentracii. Ked sa budeme snazit o druhe babo, kupim ho zas.

eva278
8. nov 2012

@zoescott Ahoj, ja som na tom podobne. Bola som na diagnostickej laparoskopii. Doktor mal podozrenie, ze mam polycystické vajecniky, to sa nastastie nepotvrdilo. Zistili ale, ze mam zhrubnuty povrch vajecnikov, co branilo uvolneniu vajicka. Neviem to presne vysvetlit - ale laicky - popalili povrch vajecnikov, aby sa spravili drobne otvory a vajicko sa mohlo uvolnit. Zrejme to pomohlo, lebo 30 dni po operacii som dostala konecne menstruaciu (prvu tento rok bez vyvolavacky). Skus sa poradit s lekarom, cim skor sa problem odstrani tym lepsie.

mistrall
12. nov 2012

ahojte, chcela by som sa opytat ci femigard uzivate len baby, ktore mate problem s menstruaciou - nepravidelna atd, alebo to mozem uzivat aj na podporu otehotnenia, ked mam pravidelne cykly, problemova je skor ovulacia. Nenabura mi to pravidelnost mentruacie??
Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre