Liečivo Femigard. Pomohol vám k otehotneniu?

petra2505
12. sep 2008

prosim chcela by som vediet ci vam pomohol k otehotneniu? 🙂

petra2505
autor
13. sep 2008

babule to ziadna nemate s tym "zazrakom"skusenost?

petra2505
autor
14. sep 2008

taella vdaka, ale baby maju v tej teme skor sukromnu konverzaciu ako o femigarde🙂ale aj tak vdaka za radu 🙂

taella
15. sep 2008

neviem či ti to pomôže , ale ja som užívala 3 mesiace pred IVF Femigard a podarilo sa na prvý pokus a teraz čakáme dvojičky , a ja verím , že aj on bol príčínou toho , že sa to podarilo 😉

mucilienka
15. okt 2008

presne o mesiac oprasujem temu - aj mna by veru zaujimalo, ci niekomu tieto kvapky pomohli....?
aka je ich cena? a daju sa dostat bezne v lekarni?

petrzalkaa
21. okt 2008

mucilienka,
taktiež som zvedavá na Femigard, čítala som o nom samé chvály a pomoc k otehotneniu... 😵
Ja ho beriem len prvy cyklus a hned od začiatku som pocítila jeho účinky, nakolko som mala krásny ovu hlien, čo som predtým skoro vôbec nemala....ovu som sice dostala skôr, už na 10ty DC, ale sme snažilkovali a tak dúfam, že pomôže... 🙂 a dávam ho aj milému,vraj je to dobré aj pre mužov,podporuje spermie...

Ja som ho objednala na internete : http://www.ohm.sk/femigard.htm stojí 420.-sk + nejakých 89.-sk poštovné,prišiel mi asi o týžden.

anikoad
19. nov 2008

Ahojte, chcela by som sa aj spýtat, či niekomu ten Femigard pomohol. Objednala som si ho aj ja. Dakujem , pa

hiva
5. dec 2008

ahojte.....tak aj ja ho mam uz doma....neviete, kedy ho mam zacat brat?....mozem aj uprostred cyklu alebo mam pockat az na novy cyklus?....a berie sa to kazdy den? ako casto? ...dik za rady....ked s nim budem mat uz osobne skusenosti, urcite sa o ne podelim....a inak ja som ho kupila v Bratislave v jednom specializovanom obchode....v lekarnach ho nemaju....na tej stranke, co pisala petrzalkaa je aj zoznam predajni, kde sa da kupit.

anikoad
6. dec 2008

Užívam FEMIGARD prvý mesiac, 2x denne 1 čajovu lyžičku v 1dcl vody, pred jedlom. musím ho pochválit, lebo dnes na 15DC mám krárny ovu hlien, niečo ako huspenina,hustejšie ako bielok. Predtým som ho do takej mieri nevidela. Davam ho užívat aj polovičke, vraj má dobrý vplyv aj na spermijky.

stelicita
17. dec 2008

ahojte chcela by som sa opytat ci od femigaru naozaj rastu prsia stensi sa pas a rast boky dakujem pa

pikino
3. jan 2009

ahojte ja som zacala uzivat femigard a necely mesiac na to som otehotnela. takze si myslim,ze to bolo tym. a poznam dalsie dve baby z mojej temy ktore po nom otehotneli, jedna sice potratila ale to je uz druha vec.

skybaby
3. jan 2009

pikino gratulacia 🙂 ja si idem v pondelok tiez pre femigard a dufam ze pomoze ... mam teraz po porode brutalne rozhadzany cyklus a tiez by sme chceli byt rychlo znovu tehu 🙂

miroslava33
5. jan 2009

a v lekarni Femigard nemávaju???

skybaby
5. jan 2009

ja sa priznam ze som v lekarni nehladala, ale cez tu ich stranku sa to v pohode obnjedna a rychlo to pride a maju tam uvedenych len par distributorov.

miroslava33
5. jan 2009

aha, ja sa skusim spytať v lekarni , možno sa to da aj tam u nich objednať - ušetrila by som na poštovnom 😀
alebo ma prekvapia vyššou cenou ako na nete

tigri
5. jan 2009

ja som femigard kupovala v lekarni oproti Zimnemu stadionu na Bajzovej ul....pri dcerke sme sa snazili cca 6 mesiacov, posledne 2 mesiace som uzivala femigard a ked som otehotnela, posunula som to kamoske, ta s tym tiez hned otehotnela....urcite od toho netreba cakat zazraky, ak ma niekto vazne problemy, musi to riesit s lekarom, ale podla mna nejaky ucinok to urcite ma 😉

druhe tehotenstvo sa zadarilo na prvy sup, takze bylinky sme uz nepotrebovali...

skybaby
5. jan 2009

tigri gratulujem k tehu. je mile ked niekto napise pozitivnu skusenost, ja mam potom hned viac optimizmu 🙂

hiva
8. jan 2009

baby, viete poradit? femigard sa nema brat pocas tehotenstva....znamena to, ze ho mam po ovulke radsej vysadit, keby sa nahodou zadarilo?

skybaby
8. jan 2009

je tam ale napisane ze sa ma brat aspon tri mesiace. ja budem brat asi aj po ovulke 🙂 ale mozno napisu baby ktore maju aj viac skusenosti

hiva
9. jan 2009

tigri, kde presne je ta lekaren, kde si to kupovala???? oproti Zimaku v Blave?....niekde ako ides smerom k trhovisku, ci k NTC-cku?

tigri
13. jan 2009

Hiva, podlla mna staci vysadit po pozitivnom teste....

ta lekaren je cez tu hlavnu cestu (Trnavska) oproti zimaku v Blave...

kuk sem:
http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-57...

skybaby
21. feb 2009

ahojte babulky 🙂 tie ktore uzivate femigard ... predlzil sa niekomu cyklus? ak ano o kolko dni asi? dakujeeeem 😉

vevoncek
22. feb 2009

ahojte

ahoj skybaby aj pikino

ja som sa snažila s mužom 4 mesiace a potom som sa dozvedela od pikino o femigarde kúpila som si ho a začala som ho užívať ešte cez mrchu a celý cyklus som ho brala až kým nemala prísť ďalšia mrcha ktorú som už nedostala, takže mne pomohol a brala som ho 3x za deň pred jedlom a neriedila som ho s vodou dala som si ho na malú lyžičku a rup ho do seba chutí skoro ako becherovka. Ale ako písala pikino tak som potretila ale teraz mám znovu mrchu a beriem ho zase a ideme sa znovu snažiť takže verím že mi femigard pomôže znovu 😉 🙂

riana12
9. mar 2009

Ahojte 🙂

Uzivala niektora z vas Femigard len kvoli uprave cyklu resp. na zmiernenie tazkosti pocas menstruacie? Ak ano, pomohol? Nechcem sa stale napchavat ibalginom.

A zohnali ste ho zatial iba na Bajzovej, ci sa da zohnat aj niekde inde?

Dakujem.

riana12
9. mar 2009

Iba hlasim, zavolala som si do lekarne na Bajzovej, Femigardu tam maju este dost, po praci zbehnem a uvidime, co to so mnou zrobi.

tigi
9. mar 2009

ahojte 🙂 ja som femigard zacala brat na upravu cyklu, kedze mi cyklus lieta tyzden hore dole. beriem ho druhy mesiac a jedine "ine" je, ze v obdobi ovulky ma pichaju vajecniky, hlien nebadam. som teraz pred menstruaciou, takze uvidim ako nacas pride. inak beriem ho aj po ovulke, 2x denne 1 cajovu lyzicku. myslim ze staci vysadit po pozitivnom teste. 😉

janush
16. feb 2010

Ja beriem Femigard uz druhy mesiac, no zatial mi vobec nepomohol ☹ Prvy mesiac som mala 3 dni strasne krce, a ani ovulaciu po nom nemavam ... takze asi nezabera na kazdeho rovnako ....

gretul
10. mar 2010

ahojte, dnes som si kúpila femigard, taktiež mi dnes začal menzes, chcem sa spýtať ako to užívať....snažíme sa 5 mesiacov o bábätko, MC mám cca 33 dní, ale niektoré MC aj aovulačné, minulý mesiac som absolvovala folikumetriu, bola v poho, ale nezadarilo sa, resp. som prekonala tzv. ranný potrat. Vie sa niekto podeliť s účinkami Femigardu...ďakujem

gretul
11. mar 2010

tak som ho začala užívať hneď prvý deň menzesu a nenormálne silno krvácam...stalo sa to niektorej?

tinkapn
11. mar 2010

Gretul, nemyslim, ze silno krvacas z Femigardu... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre