Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

pipi1211
25. apr 2008

jeeeeeej super 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
25. apr 2008

ikka http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alena22
autor
25. apr 2008

dnes sme boli na kontrole v bratislave a sme ok adrionka ma dychanie ciste uz len troska hlieniky vykasliava takze pohoda a mozme ked je pekne aj von ist 😵 😵 😵 tak sa vytesujeme stavili sme sa aj v avione som tajne dufala ze niekho z vas uvidim a nic 😒 ale boli sme len na otoc tak som nikoho nealarmovala 😅
konecne som si na seba daco kupila v Hm lebo chodim uz ako zobracka 🙄

Laurinke a simnkovi zelame aj my vsetko naj naj naj k 11 mesiacikom 😵

a jupiiiiiii v nedelu mame zahajanie grilovacej sezony u sestry na humencoch to bude paradicka 😵 😵 😵

pipi1211
25. apr 2008

joj alenka no skoda a kedy pridete do ba? ja ta chcem vidieeeet 😀 😀 😀 😀 ked sme boli tehu a pisali si tak z teba som niekedy od smiechu kapala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alena22
autor
25. apr 2008

pipi o 2 tyzdne mame kontrolu ale poviem ti na rovinu ja mam momentalne tahanice s prednym zubom a objednana som az na 15.5. k zubarovi a pokym mi to nespravi sa mi dva krat nechce do stretiek vies stale si hubu drzat je to take neprijemne ale potom v pohode by sme dali scuka aj ja by som rada videla teba aj malu momo 😉

alena22
autor
25. apr 2008

boze ake ma byt pocko v nedelu?

lubi pytala som sa primarky dnes a mozeme uz davat ten imunal co si radila tu echinaceu tak dakuejme moc moc moc snad to pomoze aspon dve tri choroby zahnat 🙂

pipi1211
25. apr 2008

☹ ☹ ☹ ☹ prekliaty zub 😠 😠 😠 😠 😠 😠

alena22
autor
25. apr 2008

no to sa mi v detsve zlomilo na kolotooch na autickach nejaky pako do mna nabural a ja som zahryzla do volantu 🙄 😠
a teraz to uz povolilo ja ze plomba ale to je ta nadstavba ☹

alena22
autor
25. apr 2008

pipi ale neboj ved ja chodim kazde dva mesiace do blavy na krv na endokrinologiu so stitnou a smalym tam behame pod chvilku na kontroly cize sa nemusis bat ze by som teraz pol roka nesla ci co 😀
my sa tam jedneho dna mozme prestahovat vsak taketo jazdenie hore dole je o ..... 🙄

alena22
autor
25. apr 2008

pipi pocuj kde to budes mat tu svadbu? myslim sobas

pipi1211
25. apr 2008

na bojnickom zamku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alena22
autor
25. apr 2008

jaj bojnickom ja som sa stale mylila ze smolenickom 😅
no to budete mat kraaaaaasne 😵

zajtra je vstup do zoo v blave zadara moj muz tvrdi ze to pocul v radiu 😅

pipi1211
25. apr 2008

no ja som tak pred dvoma rokmi bola takto zadara v zoo a fakt ze sa tam nedalo hybat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pipi1211
25. apr 2008

no zvazovali sme aj smolenice aby sme to mali blizsie ale muzik chce v bojniciach a mne je to jedno 😀

alena22
autor
25. apr 2008

jaj no to bude parada ty si jak princezna a take prostredie super sa tesim na fotecky a momo bude druzicka 😵
jaj no to sa asi neopalti teda ist,neva spravime si iny vylet 🙂

alena22
autor
25. apr 2008

jej susy dobre foto ze anca pagacka ja mam dost 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀 😀
a aku kuchynku no adko ze sa hlasi na kavu aj to kuriatko v rure co sa pecie 😀

lubi22
25. apr 2008

Ahojte 🙂

Vsetko naj Laurinke a Simonkovi k 11 mesiacikom 😵 😵 😵

Alenka, znamej syncekovi ta echinacea pomohla, tiez bol casto chory, snad pomoze aj Adriankovi 🙂

monika1
25. apr 2008

Ahojte 🙂

oslavencom vsetko najlepsie 🙂 🙂

my sme sa len pred chvilou vratili domov,cely den sme sa tulali v meste,bolo supeeer 😎 strasne teplucko,maly chodil len v dlhom tricku,no parada 😎 a stretli sme aj cake s adelkou 🙂

ali super ze je Adko v poriadku,uzite si krasne pocko a sup vonku 🙂

dada21
25. apr 2008

aj Laurinke zelame vsetko naj, naj , naj 😵 😵 😵

alena22
autor
25. apr 2008

monika krasne fotky si pridala u nas tak nebolo pekne iba do obeda potom sa zatiahlo a prsi este aj teraz ale zajtra ma byt pekne uz a v nedelu ked ideme na gril party tak ma byt uplne suprovo sa tesime 😵

monika1
25. apr 2008

ali dakujeme 🙂

sisa07
25. apr 2008

Pekny vecer!
AJ my prajeme Laurinke a Simonkovi vsetko NAJ, NAJ, NAJ, hlavne zdravie a pohodu s rodicmi!!! 😵
Alenka, tak sa uz konecne dostanete s Adikom aj Vy von, super, uzite si vikend a grilovacku 😵 .
U nas dnes doobeda bolo fajn, ale poobede fukal studeny vietor a poprchalo. Boli sme sice vonku, ale nie dlho. A mame novinku, uz bezkame sami aj vonku !!! Len pridrzam Adelku za kapucnu, ale uz sa neboji pustit aj vonku. Obcas sa jej zamocu nozicky, ale je to stale lepsie.
No a maly kocik pre babiky sme uz kupili, nedalo sa odolat, tak sme dnes vozili uz babiku,no to bol pohlad 😵 . Adelka si pri tom pripadala byt taka dolezita, bolo to velmi zlate 🙂 . Neviem, ci som sa viac vytesovala ja alebo Adelka 😉 🙂 .
Majte sa pekne a zelam prijemny vikend s rodinkami vsetkym!!! 😵

sisa07
25. apr 2008

Alenka, super video s Adikom, je podareny 🙂 . Aj Adelka ma velmi rada hudbu, odmalicka jej pustam Podhradsku a Canakyho - ide nam to denne 🙂 . Ked sa jej spytam, ci chce tani- tani-lalala, tak zvyskne, ziaria jej ocka a pozera na vezu, ci jej to pustim a kruti si rucickami. Tak ju potom chytim a spolu tancujeme. Ked bola malicka, tak to bola casto jedina moznost,ako ju na chvilu upokojit, hlavne vecer -spievali sme jej / chuda dieta 😀 / a tancovali sme spolu vsetci traja aj s tatikom . 😵
A ozaj, Riuska, gratulujem k dalsiemu syncekovi! 😵 😵 😵 Ved je jedno, co to bude, naozaj plati, ze hlavne nech je zdrave!!! Tomasko bude mat partaka na lotrovinky 😉 . A kde je napisane, ze tretie nebude dievcatko 😝 😵 . Hlavne nech Ti tie posledne tyzdne rychlo ubehnu a nech uz mas v naruci zdravy batoztek 😵 .
papa

alena22
autor
25. apr 2008

sisa dakujeme 😵

najjulinka ty uz ani neprides tusim, nemas casu? 😕
juli to drobci tak spia hoc kde na dlazke 😅 je to milene ale adko by mi veru takto asi nezaspal on sa pyta do postielky

riuska
26. apr 2008

dobre ranko 🙂
siska no jasne nech je len babatko zdrave 😵
pipi budes nadherna nevevsticka 🙂 a kde date momo ked budete mat obrat? a hostinu budete mat kde? ak by si potrebovala s malinkou pomoct neni problem, rada pomozem 😉
ali super ze vam je uz zase lepsie 😵 adik je proste super 😵 😵 😵 a zubky vyjdu a bude zase pokoj 😵

kajka6
26. apr 2008

Ahojte holky!
Vsetky vas pozdravujem a detickom kt.uz oslavovali 1 rocik prajem vsetko najlepsie 😵 😵 😵 .... deticky ,kt.uz chodia,tak vela stastnych krocikov bez padov 😉

kajka6
26. apr 2008

nepotrebujete niektora DM kuponiky?... mam este nejake kase,sunar,bebu,spiralu a ine....ja ich uz nepotrebujem...mozem vam poslat ked mate o niektory kuponik zaujem napiste mi na kajka6@pobox.sk a poslem vam

riuska
27. apr 2008

dobre ranko 🙂
no vcera ste toho popisali 😀 😀 😀 vidno ze bolo krasne pocasie
vcera oslava dopadla perfektne, dnes nas caka dalsia, ale uz s detickami tak sa tesiiiiiiiiiim, snad to bude OK 🙂 fotocky pridam az vecer
zatial pa

ikka
27. apr 2008

Ahojte 🙂 tak kukam, ze sa tu nedopisuje 😀 ale ked je tak krasne, niet sa co cudovat...tak dufam, ze po vikende budeme kukat fotocky z vyletov 😉
Ja idem zajtra ku kadernicke...huraaaaa 😉

alena22
autor
27. apr 2008

ahojte tak my sme boli vcera cely den mimo domov a dnes sa chystame uz o chvilku vyrazit len si musim postahovat fotky z fotaku do pc lebo uz je zas plana karta 😀
no veru pekne pocasie tak tu nikoho tak to ma byt vsetci sup do prirody 😀