Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
15. júl 2008

no uz som doma a idem sa donutit cvicit...neviem cim to je - ale aj ked cvicim 3x do tyzdna nechudnem..skor som za teno rok pribrala 2 kila ☹ hnusna sedava robota...

droby
autor
15. júl 2008

kati a za vsetko moze sedava robota 😒
najhorsie je ze aj ked mam volno tak som unavena z predosleho dna a enchce sa mi este njak natriasat.
ozaj na fiti mate tusim bicykel? ake to je? som chcela ze kupit njaku srandu na cvicenie ale neviem ci je to dobry napad ci by to malo njaky efetk

katkaajurko
15. júl 2008

no ja cvicim s cinkani a potom kardio na bicykli a je to fajn..aj ked po roku mam pocit ze nezabera uz ako na zaciatku..alebo je to tou robotou a keby som vobec necvicila asi by som pribrala bohuzial este viacej.... a to mam light ranajky...a aj obed...akurat u mna to sladke - to zhresim...no ale aj plavam v stvrtky a figa borova z toho...mozno cvicim malo - mozno hodina tri krat tyzdenne nestaci..mozno by bol efekt dve...no ale to nevladzem a ani tolko casu nemam aby som 3 krat v tyzdne nic ine po robote nerobila len cvicila ... 😖

droby
autor
15. júl 2008

mne sa zda ze to zabera vela mioesta preto som nechcela bicykel, ale nieco spratnejsie, ale jak sa poznam tak raz za cas by som to skusila a rychlo by ma to omrzelo.
ale nie zas o ciceni prosiiim 😅
to sa zas neda po praci len cvicit, mozno njaka uprava stravy spravme delenie.....no ale so sladkostami to nepojde...

to mam co hovorit ked popijam kaficko a bastyim velku margotku 😀

katkaajurko
15. júl 2008

mnaaaam margotku lubiiiim ! idem na to cvicenie....

a prave pocuvam pesnicky co sme mali na svadbe...ako prvy tanec..po odcepceni a tak 🙂 jaaj 🙂

droby
autor
15. júl 2008

jooj normalne nostalgia 😵 este som sa poriadne nespamatala ze je to za nami.
tak pekne cvic, ja ta budem povzbudzovat tu z dialky s margotkou 😀
som si vymyslela ze dam do rohu nad sedackou cerveny pas na stenu v ktorom budu obrazky pekne v rade pozdlz celej sedacky.
vymyslam, ale to by sa mi pacilo mam radsej ako jeden velky obraz
uz mam predstavu o serii obrazkov... a co dat inde neviem zas asi len jeden alebo dva vacsie obrazky z tej istej serie nech to cele ladi

droby
autor
15. júl 2008

ale am sto chuti planovat detsku izbu, kociky postielky a tak 😵
odolavam nepozerat teraz take veci, nech mi vas drahy nezatrhne

katkaajurko
15. júl 2008

uz mam po - uff..idem si oddychnut -lebo ma caka este zehlenie dnes a to nestiham ist jazdit a touz moj manzel nevie pochopit - ze vsetko sa proste neda a uz sa ofucuje ze zaase nejdem jazdit... 😠 😠 😠 chlapi

droby
autor
15. júl 2008

jaaj chlapi, nech navariozehli uprace a ty si mozes ist jazdit 😀
ja ma dneska roboty jak nikdy, so doteraz bola zahrabana ani na monitor som nevidela, ale konecne free, aspon mi to rychlo ubieha 🙂

lenka47
15. júl 2008

ahojte zienky, pekny den vam prajem, teda uz vecer. 🙂
citam ze bola debata o cviceni, ja som si dnes bola zabehat-beh mam strasne rada, hlavne takto u nas v prirode po kopcekoch aj ked je to makacka riadna, a este si chcem trochu zaskakat na svihadle, to tiez da zabrat. ja strasne rada hodim aj cvicit aj plavat a tak, len nemam rada ked tam mam ist sama, radsej ked mam este niekoho so sebou 🙂
a tiez by som brala strasne nejaky bicykel alebo take daco, ked je skaredo ako tieto dva dni ze prsi aby som si mohla na tom a ani nemusim nikam chodit... no chcela by som ale zas drahy chce lavicku na posilovanie...je to tazke 🙄

lenka47
15. júl 2008

kati a ty chodis jazdit na aute ci nieco ine?

droby
autor
15. júl 2008

ahoj leni, jaj tak v takej prirode je to o inom tu nevybehnem si zabehat pomedzi cesty a panelaky ale napriklad na chate kde je nic len priroda lesny chodnicek potok luky tam si zabeham na kopci zacvicim a je tam taky mosticek cez potom a na zabradli cvicim ze sa pridrzama vykopavam nohy 😅 😀

katkaajurko
15. júl 2008

leni hej na aute...uz sa mi zhavi zehlicka...

no moj muz si mysli - ze radsej nemam cvicit ale ist jazdit - o to islo. 😒 ale to potom budem ako buchta..cely den sediet v robote a potom sediet v aute.. ked uz rok cvicim skoro pravidelne - to sa neda necvicit..to si potom za par dni clovek pripada ako spuchnuta buchta..teda ja urcite... 😖

katkaajurko
15. júl 2008

ale medzi tym ako som bola vo vani a susia sa mi vlasy...som kupila od dr.etkera taky prasok - ze celozrnne pecivo sa to vola a da sa to upiect v trube...tak skusam - uz sa pecu...som zvedava...budu zajtra na ranajky...

lenka47
15. júl 2008

kati presne viem o com hovoris, ze ked necvicim sa citim az cudne a som potom aj nervozna.
ja som aj kvoli tej prirode chcela sa vratit zo ziliny do demanovej, ze tam som nemala kde vybehnut 🙂
a ja mam skor opacny problem s tym jazdenim, u nas soferujem ja a manzela musim len nutit k tomu 😀 stale sa vyhovara ze nema so sebou vodicak 🙂 teraz si vybavoval novy lebo si daval sem do LM trvale bydlisko, tak tiez vybavoval vsetky doklady, aspon vie ake som to mala ja po svadbe-sa stazoval ze tolko vybavovania, no ved nech je to spravodlive 😀

droby
autor
15. júl 2008

no podla mna lepsie zacvicit ako jazdit treba aku taku pravidelnost dodrazt.
jej kati coze to je? to prvykrat pocujem.

katkaajurko
15. júl 2008

no uz to chutnam a neni to nist moc..take nevyrazne ...co ja viem...a to sa mohli dnu zapiect olivy..aj som ich tam dala a to jedine tomu dodava akutaku chut 😀

droby je to take ako su aj palacinky v prasku - tak je take aj "celozrnne pecivo"..pridas vodu, olej - potries vajickom a das piest do truby...

bambulka82
15. júl 2008

no babule..vy ste toho popisali 😀
idem docitat..

droby
autor
15. júl 2008

jaj to neznam ked tak sme kupovali take croisanty, ktore sa dali zapiectabtie su vyborne 😵
ale s pekarnickou uz pomali len take papame.

no moni a ty kde si nam dnes bola, to bdues mat teda robotu 😀

bambulka82
15. júl 2008

kocky..vy tu o diete a cviceni..sa to normalne hanbim aj povedat..mna drahy zavolal na pizzu 😔

a odtial sme isli k tym nasim kamaratom..jaaaaaaaaj...ja sa toho malickeho neviem nabazit..toto je on:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

katkaajurko
15. júl 2008

a do pekarnicky kde kupujes naplne?

droby
autor
15. júl 2008

jaj to je fesacik, maly elegan 😵

kati v lidli, ale raz sme kupili aj inde neviem lebo to kupoval muzik, ink este sa daju aj cez net nakupovat ale este som to neskusala.

bambulka82
15. júl 2008

je to riadny fesak 😉

mna to s tymi detickami nejako moc chyta..to bude asi tym, ze sme na konikovi, ze? 😅

katkaajurko
15. júl 2008

jej ten maly je teda velky fesacik 🙂))

moni aj mne su deti coraz blizsie..som z nich tak namakko ako nikdy este doteraz.. sama som prekvapena - lebo boli casy - ked som si myslela - ze nebudem chciet deti nikdy...

tu je nejake "konikovske" fluidum alebo co....

droby
autor
15. júl 2008

zxe by to ze sme sa sem prestahovali? neviem mna chytilo zariadovanie, hlavne aj ze sa uz enchcem sustredit na dietatko a planovat dufat, ardsej sa tesim z toho co bude teraz a to sa mam na co tesit okem hladovky a starosti 😀

bambulka82
15. júl 2008

to som si myslela aj ja..este tak 2 roky dozadu som o detoch nechcela ani pocut a teraz sa neviem dockat, kedy budem mat vlastne..by som si na tu prerabku kupelne najradsej zobrala aj pozicku, aby bola este tento rok hotova a mohli sme plodit 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka82
15. júl 2008

no ja si tiez robim planiky, ako budeme prerabat buduci rok..to ma bavi 😉

katkaajurko
15. júl 2008

babulky na dnes sa lucim..idem si kuknut telocku ...papa zajtra...

bambulka82
15. júl 2008

katka tak papa 😉

droby
autor
15. júl 2008

papa katia dobru noc, uvidime sa az o tyzden ja zajtra odchadzam na dofcu na chatu 🙂
viem ze vam budem chybat 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre