Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

mata24
3. dec 2008

tiež si myslim že sa lyubka ozve az ked sa vrati, ak je vsetko OK tak by tam mala byt tak 5 dni. takze hadam cez vikend alebo budici tyzden ukaze svojho drobca 🙂

lupienka
3. dec 2008

Ahojte kocky...ja vas vobec nestiham...mam teraz akosi vela prace, ale slubujem, ze ked budem volnejsia, tak vam nielen napisem, ale si vas aj docitam.
Akurat z poslednych stran vidim, ze Lubka uz je asi aj prva majova mamina! 🙂 Tak dufam, ze je vsetko O.K. a ze sa coskoro ozve...

bambulka82
3. dec 2008

ahojky 😉

my sme sa pred chvilou vratili z Polska..bola super, kupili sme kraaaaaaaasny stromcek vysoky 2,20m za 880,- 😀 😀 😀
potom som si kupila zimny kabat, aj drahemu zimny kabat, nasmu malemu krsniatku nieco k vianociam a potom uz len sladkosti 😀 😀

mata24
4. dec 2008

ahojte 🙂

no Moni tak nakupy sa vydarili to je super 🙂

lubi tak teba som tu už teda riadne dlho nevidela 🙂 tak dufam ze sa ti coskoro v robote uvolni až nas prides castejsie pozrieť 😉

lenka47
4. dec 2008

ahojte babule, co je tu dnes tak mrtvo?
ja som bola v meste pozerat darceky, no asi to tento rok vyriesia najma kozmeticke balicky, maju strasne velky vyber a myslim ze tym nic nepokazim 🙂
no a drahemu som sa rozhodla splnit davny sen, chcel posilnovaciu lavicu tak mi ju maju v pondelok doviest len som mala problem s tym kde ju skryt take hebedo, asi pojde na pojd, tam skoro nik nechodi a je tam skoro tma hadam ju tam neobjavi 😀 ale uz sa tesim aku bude mat radost-teda dufam 😀 😀

mata24
4. dec 2008

ahoj leni, veru dnes je tu riadne mrtvo...

no presne kozmetickymi balickami sa nic pokazi...ja uz tiez pomaly nakupujem nieco uz mam, len presne pre Michala nic, ale asi mu kupim nieco na oblecenie a kozmetiku, ako vzdy 😀

no tak ty si dobry darcek vybrala pre draheho, tomu sa urcite potesi.

katkaajurko
4. dec 2008

ahojte babule...

ja som zase polku darcekov objednala cez net - a teraz budem trrpnut ci dojdu..ale vsade bola dodacia lehota max 10 - tak dufam,ze pridu 😒

bambulka82
4. dec 2008

ahojte 😵

ja som uz doma..bola som dnes na sona prsnikov a do prace sa mi uz neoplatilo ist..
cakam na draheho, ideme do mesta a ja potom k sestre..idem sa trosku vytesit z maleho 😀 😀 😀

lenka47
4. dec 2008

ja som tiez rozmyslala nad objednavanim a mozno este aj nieco objednam ale neviem ci budem stihat lebo do vianoc uz vela neostava a zbehne to velmi rychlo...mne treba este pre nasich, pre svokru uz mam, a drahy nech nieco vymysli pre svokra a svoju sestru 🙂
kati, ked pisali taku dodaciu dobu tak hadam pridu, neboj 🙂
moni ty si teraz robis taku predpripavu na vlastne mimi, vsak? 😀 😀

gabika7
4. dec 2008

Ahojte kočky tak čítam,že Lyubka už má drobca...a neviete čo to ešte je?...super až jej ticho závidím ale zároveň prajem...hlavne nech je to zdravé... 😀 😀 😀

lenka47
4. dec 2008

ahoj Gabi, konecne si sa ozvala 🙂 ako sa mas co mas nove? 😉

bambulka82
4. dec 2008

hej leni, ja si to takto nacvicim na sestrinom malom..je to taky trenazer 😀
a potom pri svojom uz budem riadna frajerka 😀 😀 😀

gabi ahoooooj, co nove? 😵

bambulka82
5. dec 2008

halo halo....dnes nikto??? 😕 😕 😕

drahy mi isiel na hokej, tak reku tu s niekym poklabosim a nist... 🙄

katkaajurko
5. dec 2008

matka ja som tu - ale chystam sa do kina..tu v BA bol tento tyzden filmovy festival -tak sme chodili na filmy a dnes ideme na posledny o 22.00 😀

bambulka82
5. dec 2008

tu je monika..nie matka 😀 😀 😀

katkaajurko
5. dec 2008

jezis moni prepac - ale myslela som teba - len som zle napisala 😅

katkaajurko
5. dec 2008

hambiiim sa 😔

bambulka82
5. dec 2008

pohodicka 😀 😀

a na aky film idete?

bambulka82
5. dec 2008

tak Georga Clooneyho mozem 😀 😀

katkaajurko
5. dec 2008

hej aj ja 😉 siiice to nie je bruce willis 😀 😀 ale moze byt aj clooney 🙂

som si musela dat tretiu kavu teraz..lebo na vcerajsom filme som uz pospavala a to sme neboli ani az tak neskoro 🙂 ale ma takto koncom tyzdna uz byvam dost vycerpana..aspon,ze ide weeekend ..si pospim 🙂

oozaj - dnes nam namontovali konecne dvere na kupelnu - zajtra ak nezabudnem tak odfotim a pridam do albumu na streche... 🙂

a vy co nove?

bambulka82
5. dec 2008

my zatial nic..cakame do buduceho roka..snad na jar spravime tu kupelnu, nech mame pokoj..teraz na zimu sa nam do toho fakt nechcelo..ale obklad uz mame vybraty, tak aspon to..uz nezhaname 😉
po novom roku budeme uz len vyberat vanu a umyvadlo..
a tiez by mal prist statik a povedat nam, ci mozme zvacsit kupelnu..to by sme boli fakt radi

bambulka82
6. dec 2008

krasnu sobotu prajem 😵

katkaajurko
6. dec 2008

aj ja prajem krasnu sobotu 🙂

ja som dnes za lemru 😀 dlho sme spali a teraz lenosim... ale musim dat prat, upratat kupelnu a obyvacku 😒 ale sa mi straaaaaaaaaaaaaaasne nechce 😀

sana15
6. dec 2008

ahojte. prajem krasneho Mikulasa! dufam,ze ste si nasli bohate nadielky a plne cizmicky - iste ste boli cely rok dobre 🙂 🙂 🙂
ja som teraz prisla zo skoly. som tam od skoreho rana a od 15-tej sme mali este aj skusky z dvoch predmetov. ucila som sa na poslednu chvilu - vcera, tak do neskorej noci,malemu som rozbila rezim,tak kopal az do rana,tak som nevyspata a nervozna z toho vsetkeho este aj teraz. konecne sa zajtra vyspim po dlhej dobe,tak si snad uz mozem zacat uzivat aj matersku.... Net este doma nemam a snad bude v novom bydlisku do vianoc,aby som tu mohla castejsie prispievat a citat ako sa ostatne drzite

sana15
6. dec 2008

Matka,ako sa mate? ja som mala vo stvrtok poradnu a nic nove - vraj zatial vsetko ok,o dva tyzdne kontrola zase a cakaju ma nejake kultivacie - brrr...tak sa netesim. uz vyberam recepty co idem piect na vianoce, ale este ma cakaju okna a zaclony na dome-aspon v tej obytnej casti - spalna,potencionalna detska izba,kuchynka - najviac sa tesim na tie detske zavesy - uz su vyprate,vyzehlene,len ich uz zavesit. a snad uz okolo vianoc zacneme skladat aj postielku a snad zlozime aj kocik 🙂

katkaajurko
6. dec 2008

Janka, zase tie nestastne okna ? 😠 😠 😠 vykasli sa prosim ta na ne! sak ides na matersku - to sa chces natahovat s oknami v tejto kose??? ja by som ich umyla iba v tom pripade ze su tak spinave,ze sa z nich lupe bahno 😀 😀 😀

no ja som posluchala 😀 u nas sa naakumulovalo zase tolko sladkosti 😒 aaaach jo..a nedaj si potom 😀

lenka47
6. dec 2008

cavte kocky, ja mam tento vikend pracovny:(( nic moc ale nevadi, mikulasa som dostala tak bohateho ako uz davno nie🙂) dufam ze aj vy ved sme vsetky cely rok boli dobre 😀
tak vam prajem pekny zvysok dna a uzite si nedelu 😉 jani a ty sa uz netrap s oknami neboj sa pockaju do dalsieho roku 😀

mata24
8. dec 2008

krasne ranko prajem 🙂

no ja som tiez nasla bohateho mikulasa 🙂
no vcera som skoro cely den prelezala,lebo som zas mala migrenu a bez tabletky to nie je ziadna slava, ale dnes mi je uz nastastie celkom fajn.

Jani, prosim ta ty sa vykasli fakt na tie okna, nestoji to za to aby si v poslednom mesiaci prechladla...
ja sa mam inac celkom fajn, uz mi pomaly aj tie moje nevolnosti prechadzaju, len mi zas zacinaju niektore veci viac smrdiet, ale inac je to celkom OK. v stredu idem na odbery a na kontrolu tak hadam bude vsetko OK:

droby
autor
8. dec 2008

dobre ranko 🙂 aale som vas dlho nevidela... lyubka stale sa nehlasi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre