Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

mata24
8. dec 2008

ahoj lubi, veru dlho si tu nebola 🙂

lyubka stale nic... ale tak hadam je uz aj pomaly doma z porodnice.

droby
autor
8. dec 2008

no bolo kopec roboty, mala som z prace volno, ale travila som ho pracovne zas na byte
a aby toho malo nebolo, ked nam tera nic nevychadza tak sme este aj nehodu mali a auto je do srotu 😔

urcite to ma uz stastne za sebou len sa tak skoro na internet asi nedostane, sama sa musi zotavit a venovat drobcovi.
a aty ako? njake zmeny?

mata24
8. dec 2008

joj lubi ale dufam ze sa nikomu nic nestalo.
auta je tiez skoda, ale tak dolezitejsie aby ste vy boli OK.

a do vianoc stihate v byte ci ani nie?

ja sa mam v podstate stale rovnako nijake zmeny 🙂

katkaajurko
8. dec 2008

ahojte kocky

droby - to ma mrzi s autickom 😒 ale dufam,ze sa nikomu nic nestalo...

ja mam vela roboty,ako obvykle... a zajta ma caka skolenie - tak tu vobec nebudem ....

inak mame konecne dvere na kupelni - len som zabudla pridat fotky...

a ostatne dvere co nam mali do dvoch tyzdnov (max.troch) renovovat - tak uz je to sest aj viac - a furt nemaju cas a vyhovaraju sa 😠 😠 😠 predpokladam,ze do vianoc to ani neurobia... 😠

ale v baumaxe som kupila "gluegun" a uz som si urobila aj vyzdobu na dvere -vianocnu 😵

mata24
8. dec 2008

kati ja mam zajtra tiez skolenie tak tu cely den nie som. Na ake skolenie ides?
ja na uctovnu zavierku za rok 2008.

inac to je sila s tymi robotnikmi. tiez kamoska preraba byt a vravela na vsetko kolko musia cakat, kazdemu sa doprosovat aby im to urobil, fakt hrooozne...

droby
autor
8. dec 2008

ahoj kati tak prosim foto, uz som hladala na streche ale marne...
nikomu sa nic enstalo len auticko utrpelo smrtelne zranenia, srabnda je to ze presne na rok den hodinu od prvej jazdy malo aj poslednu...
bez au ta sa neda tak uz sa nam njake nove rysuje...

ci stihame v novom? skor nie ako ano... uz am yen systen "vsetko sa zide" riadne stve, preto mame z bytu skladisko odpadu 😠
nastvana som na fajciarov, nenmavidim fajcenie v byte, reci typu ze ved toto je stavba na stavbe sa fajci 😠 je to byt aj ked nevizera nemaju mi tam co behat s cigaretou....
ale zas klobuk dole pred murarmi, boli u nas raz komplet vymurovali a dnes idu dorabat podhlad, sietkovat a uz zacinaju obkladatm, ti su sikovni vazne

aa uz mam aj kuchynu vymalovanu, som sa vcera cinila a som z nej nadsena 😵

katkaajurko
8. dec 2008

mati ja idem na DPH & euro...

ale super je - ze az na deviatu 😵 😵 😵

ja nic nevladzem..ja som cez vikend len poupratovala...navarila..pozehlila a to je tak asi vsetko..uplne som bola off...prisla na mna zimna unava....

droby ja neznasam symstem "vsetko sa raz zide" ..ja som "vyhadzovaci typ" neznasam zbytocnosti 😀

lenka47
8. dec 2008

ahojte babule, ja mam dnes volno tak som si bola rano zacvicit a teraz cakam kym mi donesu tu lavicku pre draheho 😀

katkaajurko
8. dec 2008

leni tebe je dobre 😉

droby
autor
8. dec 2008

kati, to mas prakticke skolenie a este si aj pospis 🙂
ja tiez lubim odkladat vecicky sak sa zide nieco z toho urobiom, ale teraz ma to preslo ked sa stahujem od nasich - lebo som nikdy uplne neodisla stale tam mam kopec veci aj z doterajsieho bytu, tak vyhadzujem hlava nehlava... my to zbieranie veci mame asi v rodine a novy byt uz nemienim zapratat ja by som najradsje vsetko vyhodila hned, nie ze mame plnu obyvacku dosiek trubiek, podla mna odpadu... s tym ze ved obyvacku tak skoro robit nebudeme, moze byt zatial skladiskom... nechapem preco by mala byt skladiskom, ked ju staci omalovat a dat podlahu a je aj obyvacka obyvatelna...
musim byt dnes ticho lebo som njak z toho nastvana

mata24
8. dec 2008

no to by sa veru aj mne siklo take skolenie, ale v ZA som no nikde nevidela...

lubi, s tym skladiskom si nic nerob , moj oco je taky isty, tiez vsetko zbiera, krabicky a debiliny, pritom to aj tak nikdy nepouzije.
tak ked nie je doma tak to smamou sem tam riadne pretriedime a vyhadzujeme 🙂

leni ahoj, normalne ti zavidim ze si dnes doma, hned by som aj brala. mne sa v poslednej dobe tak strasne nechce robit v robote... by som najradsej len spala 😀

katkaajurko
8. dec 2008

mati cim to bude - tusim spanok a unava je uplne najcastejsi tehotensky priznak 🙂

mata24
8. dec 2008

😀 no asi tym... ale to je hrozne fakt, pol dna tu sedim na stolicke, zivam kym sa ako tak preberiem...este ked mam taku robotu ze ju musim v ten den dokonciť tak sa prinutim, ale inac je to so mnou biedne 😀

lenka47
8. dec 2008

mati ved to je normalne ze si unavena, ved teraz sa nemozes neviem ako presilovat, musis sa predsa setrit kvoli babu 😉

lenka47
8. dec 2008

no doviezli mi lavicku, som ju vytrepala na pojd-skoro ma porazilo-take hovado tazke 😀 som ju pozakryvala a tam bude cakat az do vianoc, snad ju tam neobjavi drahy 🙂

mata24
8. dec 2008

no len ja som k tomu este aj strasne leniva 😀
hlavne rano kym sa ako tak preberiem. ale tak to vsetko patri k tomu 🙂

droby
autor
8. dec 2008

leni aka je to lavicka?

mata24
8. dec 2008

leni to je len taka klasicka lavicka, ci su tam aj niake cinky?

lenka47
8. dec 2008

drobik, posilnovacia lavicka taka vacsia, je tam aj taka opierka na biceps a daju sa aj nohy posilovat na nej-proste taka lepsi 😀 on o tom sniva uz rok, chcela som mu to uz dat na 25.-ku ale vtedy neboli peniazky, tak hadam teraz bude rad 😀

mata24
8. dec 2008

no tak to je super leni, urcite sa tomu potesi 🙂

lenka47
8. dec 2008

toto je ona, a toto som trepala hore schodmi az na pojd 😝

lenka47
8. dec 2008

on uz cinky ma tak uz chcel len lavicku, tak som teda zvedava akeho budem mat doma namakaneho chlapa 😀 😀

mata24
8. dec 2008

no tak to si sa leni riadne narobila.
inac vyzera fakt super ta lavicka, no ak ju bude poctivo na nej makat tak za chvilu ma riadne svaly 😀

sana15
8. dec 2008

ahojte babenky 🙂 tak som tu na skok,aspon pozdravit. musim ist domov,som strasne hladna a este predtym nakupit - idem robit tiramisu.
Matka- tie stavy v praci poznam - ku koncu tehotenstva je to brutal - vsetko mi trvalo aj dva krat tak dlho. nastastie to nebolo unavou - ta bola nejake tri tyzdne na zaciatku - to prejde. Ale ku koncu je to uz to zhorsene dychanie a tym asi aj neprekrvenie mozgu 😀 lebo ako ja zabudam v poslednej dobe a som strasne nemotorna....a nechcite vidiet moje vstvanie z postele v noci,alebo neskoro vecer - jak parik dochodcov - ked sa vam neda ani otocit. Ono to brucho nie je az take obrovske, ale urobi to svoje. Nikdy by som tomu neverila. Uz teraz chapem ked hovoria ake problemy so vsetkym maju velmi obezny ludia - ja tym myslim nad 100 kil...

mata24
8. dec 2008

ahoj Jani... no tak potom posli kustik toho tiramisu 😀 😀
no ja tiez dufam ze zachvilku ta unava prejde.
no to ti verim ze s tym bruskom musim byt nemotorna, ved to je nezvyk. ja som hlavne rada ze budem mat najvacsie brucho cez leto aspon si nebudem musiet obuvat cizmy, budu stacit slapky. aj ked v tom teple to zas asi nebude az tak vyhra...

sana15
8. dec 2008

vy ma odradzate od okien - na tie v panelaku sa asi vykaslem. aj ked ich z vnutra musim utierat kazde rano - strasne sa mi rosia 😖 ale ked vidim,kolko je v tych zaclonach prachu - fuj,neviem kde sa to berie,ked som ich prala na jesen 😲
na tie v dome - v tych obytnych miestnostiach- by som sa tiez mozno vykaslala, ale tie zaclony vyprat musim. tiez v nich bude prachu a prachu -teraz ked sa preraba tak ten prach vlezie uplne vsade. no ja by som to este prezila,ale nechcem doviest maleho do izieb kde bude celucky den a bude dychat ten prach. to viete, je to predsa len silny alergen a nechat ho v tom uz uplne od narodenia ? 😕 nejak to zvladnem,urcite to nebude ziadne precizne upratovanie ako robievam. uz nie je ani kondicka stverat sa po stolickach a natahovat....

mata24
8. dec 2008

jani a nema ti prist kto pomoct? keby som byvala blizsie tak ti ich pridem poumyvat. alebo zapriahni draheho 😀
ak budes upratovať tak fakt len troschu zas to tak moc neprehanaj. 😉

lenka47
8. dec 2008

ahoj jani, matka ma pravdu s tymi oknami a upratovanim, naozaj to neprehanaj, ved prvorade je zdravie tvoje aj baba, poriadok bude neskor 😉 aj ked si viem predstavit ze ta to stve, pamatam si ako si nam rozpravala este ked sme sa stretli v ziline, ako mas rada poriadok 😉 😀

mata24
8. dec 2008

no na to si pamatam aj ja Leni 😀

inac jani v niakej knihe som citala ze to je niaky tehotensky syndrom, ze mamicku tak mesiac pred porodom chyti potreba vsetko poupratovat nachystat pre male a bola tam rada ze sa to ma obmedzit na kontrolu pripadne zbalenie veci do porodnice 😀
takze sa pekne podla toho riad. ozaj uz mas vsetko nachystane do porodnice?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre