Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
21. dec 2008

Peknu nedelu prajem, zeny jedny nepodarene - kde ste vsetky? 😲 😀

Moni...asi to tak ma byt.... ze teraz babo nie... ani my nemozeme kym mi mandle nedaju von 😔 a terminy su dva - februar,marec (ktory neprichadza do uvahy koli robote) alebo az po sezone - teda oktober,november,december..teda dalsia zima - lebo teraz december januar su plne uz ..... - asi budem musiet behat s nimi do oktobra a dovtedy sa budem setrit a davat doporiadku..a behat s hnusnymi mandlami... takze -hore hlavu - nie si v tom sama....hm....takze asi tolko.... o snazeni nemoze byt vobec rec...a aby som to vysvetlila - imunolog nedovolil aby sa zakrok robil ked sa zacne alergicka sezona - lebo to mam hrdlo rozdrasane aj bez toho - a nehojilo by sa to dobre.... ale kazdopadne bol za vyber mandli ...co som aj bola prekvapena....

a chcem sa spytat - bral tu niekto injekcie na alergiu? mam si to premysliet - ci chcem ci nie.... ze sa to berie tri roky vkuse a potom je alergia ovela miernejsia..a nevadilo by ani tehotenstvo, ani dojcenie ani nic...

inak aj ja mam medovnicky hotove a teraz idem na grilazkove rezy..a to je asi vsetko,viac piect nebudem...

bambulka82
21. dec 2008

katka..moja kolegyna zacala chodit teraz na tie injekcie..aj jeden nas kamarat 😉

katkaajurko
21. dec 2008

myslela som skorej niekoho - kto to absolvoval uz cele a ci to malo uspesnost 😀

inak som totaal znicena...jedna varka grilaziek sa mi skazila 😠 uplne.... ale uz mam dalsie dve urobene....som zvedava,ci ich pokrajam....lebo dnes sa mi velmi nedarilo 😀

a som oprala a ozdobila stromcek, no a variiime kapustnicu...som sa rozhodla ze tento rok skor...ked musim ist zajtra a pozajtra do roboty...

bambulka82
21. dec 2008

jooooooooooj katka, tak to ti asi neporadim..nepoznam nikoho, kto to absolvoval uz cele 😒
tato moja kolegyna a kamarat maju za sebou tusim este len 2 injekcie a maju ist na dalsiu v nedelu 28.12.

no ja si idem zamiesit este na take pardubicke perniky, to budem az zajtra robit, no ale kedze to musi byt aspon 12hodin v chladnicke, tak to cesto spravim teraz a pernicky potom zajtra.

lenka47
21. dec 2008

ahojte babule tak ja mam uz po pracovnom vikende konecne a mam tyzden volnooo 😀
kati ja som chodila na tie injekcie, sice uz davno, a neviem ci teraz su take iste ale chodila som asi kazdy mesiac uz presne neviem a vzdy mi strasne opuchla ruka ale neviem ci pomohi injekcie alebo lieky, v kazdom pripade alergia sa mi uz prejavi len obcas ked je naozaj kriticke obdobie a ked som vyslovene v styku s alergenom. inak som uz ok, tak myslim ze ak ti to lekar odporucal tak to kludne skus.aj moja sestra chodila na injekcie a tiez je uz v podsate na tom dobre co sa tyka alergie.
ja som uz mala nabeh na astmu, a teraz nemam v podstate ziadne problemy vacsinu roka

mata24
22. dec 2008

ahojte babulky,

no tak ja dnes este zarezavam v robote, ale skoro nikto tu nie je tak sa mi aspon dobre robi a pekne to odsypa 🙂
Kati uz som aj danove dala do obalky 😀

no inac mne uz pekne zacina brusko vytrcat, dnes uz sedim s rozopnutymi riflami lebo ma tlacia 😀
pritom som pribrala len 1 kg, aj ked mama mi povedala ze vyzeram ako keby som uz aj 4 pribrala 😀

bambulka82
22. dec 2008

dobre ranko 😉

ja cakam na draheho, isiel po auto, lebo sme boli vcera u znamych a trosku sa popilo, tak sme auto nechali tam 😅 ideme este na nejake posledne nakupy

katkaajurko
22. dec 2008

ahojte baby..tak ja vam taak zavidim to volno

ja som vcera este darceky balila - a dnes ma cakaju draheho darceky - lebo jemu to nejako nejde 😀

bambulka82
22. dec 2008

katka, ja som povodne tiez nemala mat dnes, ani zajtra volno..mame v praci audit (no inac chapete baby, co je to za clovaka, co pride az z Ciech na Slovensko a ide tu robit 2 dni pred Vianocami audit????) 🙄
ale v piatok mi kolega povedal, ze nebude nutne, aby som tu bola..ze potom az vo februari, ked pride znova.
no tak ma strasne potesil 😀
a sucitim s vami, co ste este v praci..viem, ze to musi byt hrozne 😔

mata24
22. dec 2008

Kati aspon nie som v tom sama 😀

ja som chcela ist dnes skor domov, ale riaditelka nam dala este o 14.00 poradu, ako asi budem na nej sama, lebo vsetci su na inventurach, mna nastastie usetrili az neprechladnem...

ale uz sa mi vobec nechce robit, to najnutnejsie som urobila a do noveho sa mi vobec nechce pustat...

katkaajurko
22. dec 2008

mati to verim...

len mne doniesli faktury do novembra aj dnes...u nas je to tak...

😒

a ani mne sa nechce..radsej by som si domka robkala co treba...

droby
autor
23. dec 2008

dobre ranko prajem... dlllho som vas nevidela, konecnesom si prisla oddychnut od stahovania do prace...a definitivne sme opustili byvaly bytik ☹ bude mi za nim smutno

mata24
23. dec 2008

ahojte babulky,

no tak ja som uz dnes nastastie doma, akurat balim posledne darceky.

no Lubi aj tak super ze ste sa stihli prestahovat. no ti verim ze ti bude smutno, ale tak uz ten novy bytik je len vas 😉

droby
autor
23. dec 2008

ahoj mati, , balenie darcekov som este nestihla klasika ostava mi to na poslednu chvilku, este vcera sme do 22.00 stahovali 😖 niekolko dni vkuse, sme zniceni...
akurat este nie s me v novom ale u nasich, este sa tam byvat neda ani voda plyn nie su spravene
ale stihla som este kuopit manzelsku postel 😵 presadila som si ze nech netahame stare valandy docasne, aby neboli len starosti tak sa tesim aspon z toho.

len to bol zvlastny pocit odchadzat z toho bytu kde sme vela prezili

mata24
23. dec 2008

aha tak to vas caka estejedno stahovanie o chvilku...

no to ti verim ze ste unavení ved cely byt vystahovat nie je sranda.
inac ja zvyčajne balim darceky na stedry den, ale tento rok som to akosi stihla skor.

bambulka82
23. dec 2008

ahojte babulky 😉

ja mam uz vacsinu darcekov pobalenych, ale este nie vsetky..este pre draheho mi jeden ostava a pre deti mojej sesternice..prisli minuly tyzden z Noveho Zelandu a budu tu az do polovice januara, tak take drobnosti sme im kupili 😉

drahy ide za chvilu povysavat auto, tak som mu napisala este kratucky zoznam, co treba kupit 😅
ja sa idem pomaly pustit do kapustnice, salat sme zmakli este vcera o 23,00hod. 😀 😀 😀

mata24
23. dec 2008

ahoj Moni,
no ty si niako v predstihu salat aj kapustnica 🙂 🙂

inac dakujem za krasnu vianocnu pohladnicu, ste tam strasne zlatí 🙂

no ja idem tiez cosi porobit, este doupratovat a poobede este cosi upiect.

tak ak sa mi uz nepodari prihlasit tak vam všetkym prajem kraaasne vianoce, bohateho jeziska a hlavne si oddychnite vkruhu rodinky 😉

bambulka82
23. dec 2008

ja mam este zamiesene cesto na pardubicke medovnicky a este by som chcela spravit zltkove rezy..to drahy strasne lubi 😵

no a potom poobede tiez uz len doupratujeme a budeme si vychutnavat vianocne rozpravky 😀 😀 😀

droby
autor
23. dec 2008

ahoj moni, pohladnica je uzasna dakujem velmi pekne..
tento rok je njaky nevianocny pre mna, absolutne nemam ten pocit, nic nenapecene, ledva mam darceky, dnes do polnoci makam, takze len zajtra mam cas
a to nmevravim ako to vizera, kedze sme stahoval;i veci z bytu aj k nasim takze aj ten je zapratany, stromcek este na balkone, ale apson podkovicky kapra uz v chladnicke 😀

matka aj vam krasne vianoce plne lasky a pohody.. mate hadam najkrajsie darcek co nosis pod srdcom 😵

katkaajurko
23. dec 2008

ahojte kocky..ja este sedim v robote..ale dufam,ze coskoro uz pojdem...

doma mam totalny vybuch..poroztahovane nezabalene darceky...kolace.... brajgel.... hroooza....

moni pohladnica je super 😵

lubka - to stahovanie ti vobec nazavidim, mate to velmi tazke teraz,to mi je jasne...sak o stahovani sa nie nadarmo hovori - "radsej vyhoriet" ako sa stahovat... 😒 a ked este nemate dokoncene...ja viem... potom ani ta vianocna nalada nie je bohvieaka...

ja ju zatial tiez este nemam uplne - ale snad to pride...

😅

bambulka82
23. dec 2008

lubi..tak taku tu vianocnu atmosferu nemam tento rok veru ani ja..si predstavte, u nas doobeda svietilo slnko 😠 😠 som myslela, ze uz bude vonku sneh..to by tu predvianocnu atmosferu nabudilo, ale takto..
varim kapustnicu a pride mi to, ako keby bola sobota..normalny vikend a nie den pred vianocami 🙄

droby
autor
23. dec 2008

o snehu mozme len snivat 😔 ale aspon neni skaredo sa celkom tesim zachvilku sa pojdem prejst na vzduch aspon do obchodu, otec ma dnes narodky ani som nemala cas mu nieco kupit. aspon muzik ma volno, isiel nahanat darceky.. fakt som zvedava ako to u nas(nasich) bude zajtra vizerat
najviac sa zo stahovania tesi nasa Micka, ta sa uplne vyziva v tolkych veciach co sme povlacili a byva teraz s kamoskou - lebo aj nasi maju macku tak sa maju dobre, som zvedava c i sa vobec bude chciet prestahovat do noveho - budeme jej musiet zadovazit maciatko 😀

lupienka
23. dec 2008

Ahojte kocky prajem vam kraaasne prve manzelske Vianoce 🙂
Mala som toho v poslednej dobe strasne vela, aj v praci, aj doma, ale konecne mame kuchynu!!! Dufam, ze buduci rok tu budem castejsie, aby som s vami pokecala.
Tehulkam prajem vela zdravicka a co najmenej komplikacii a nech sme buduci rok uz vsetky minimalne v trojiciach 🙂 .
PS: ako Lubka? Co mame? 🙂

bambulka82
23. dec 2008

no veru lubi, o snehu mozeme asi fakt len snivat 😖

my pojdeme s drahym este na postu..konecne nam prisiel kalendar..dali sme si robit cez happy foto, mali akciu na foto 30x45cm za 29,90,- 😉
kamaratka nam spravila kraaaaaaaasny kalendar s nasimi svadobnymi fotkami, tak som na ne zvedava..potom ukazem 😉

bambulka82
23. dec 2008

lubi dakujeme za kraaaaaaaaaasnu pohladnicu 😀 😀 😀 😀

droby
autor
23. dec 2008

moni opakujeeeem 😀 😀 😀 ja len tak narychlo, tento rok sme nestihli ani pohladnice pisat, tak som dnes vsetkych meilom vybavila 🙂

kocky tak krasne a stedre vianoce , pod stromcekom, vela radosti, lasky a a hojnosti.....

a samozrejme bohateho jeziskaa 😵

katkaajurko
24. dec 2008

Tak majovky moje : Krasne, stastne, vesele, pozehnane a spokojne prve manzelske vianoce vam prajem 😵 😵 😵

sana15
24. dec 2008

Ahojt majovky. nestiham ani registrovat co sa tu deje. taky je zivot bez netu,ale verte mi,ze kazde rano vstavam pred siestou 😝 a chodim spat o polnoci 🙄 Uz som z toho na mraky a dnes som dlhsie spala a zajtra ak to bude mozne pred desiatou rano nevstanem z postele. predvcerom nam dokoncili obklad kupelne. nemala som cas velmi spekulovat nad vyberom obkladaciek, kedze sme ich kupovali na poslednu chvilu - v den,ked sa uz zacalo obkladat 😔 Pekne su,len skoda,ze "majster" sa s tym nevyhral tak,ako mal a 3/4 kupelne odflakol kym som ja musela varit. druhy den som si uz dala namahu a presne mu poukladala obkladacky na zem,ako chcem,aby ich dal na stenu. a ked na dalsi den zapytal tu zavratnu sumu- este ze som tam nebola,inak by ma hned viezli do nemocnice 😠 Bola som vytocena cely den, ale co uz narobim. Inak sa medzi sviatkami stahujem spat do svojho,kedze v dome nie je dokoncena ani jedna jedina vec a este dobre 2-3 mesiace tam bude denno-denne bordel, prach atd.... Nuz co, aby som nahodou to tehotenstvo nemala ani v 9.mesiaci jednoduche. Cele dni upratujem, zmyvam podlahy, varim, umyvam riady a posledne dni narychlo piekla na sviatky... Fakt si to tehotenstvo nemam ani kedy uzit 😖 😖 😖 a preto mi je luto,ze uz zachvilku bude po vsetkom

sana15
24. dec 2008

fuha,ale som sa riadne vyzalovala 😨

sana15
24. dec 2008

a pritom som chcela pisat uplne nieco ine 😅
Zienky, prajem vam, vasim manzelom a celym rodinkam krasne, stedre a pokojne Vianoce. Uzite si ich s tymi, ktorych mate najradsej, zabudnite na problemy a stresy, uzivajte si jeden druheho a svoje prve Vianoce ako manzelky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre