Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
28. dec 2008

matka spravne 😀 😀 😀 toto su sviatky oddychu a obzerstva 😅 😀 😀 😀
no len ja az tam moc nejem, skor len oddychujem 😉

zajtra by sme mali ist s kamaratmi do Bystrice..popozerat nejake vypredaje 😉 tak sa tesim
no drahy mi vymysla darcek k narodeninam..zatial na nic neprisiel 😒

katkaajurko
29. dec 2008

dobre ranko zelam...zarezavam v praci 😖

droby
autor
29. dec 2008

dobre ranko, kati veru aj ja a prvykrat som sla rano z petrzalky, no hruza, ja si na to nezvyknem, musim prestahovat firmu 😅 😀
inak vcera som konecne napiekla 😀 tak sme mali aspon silvestrovske pecenie ked nie vioanocne, a musik poctivo pomahal, lepil a obaloval kolaciky

co planujete na silvestra?

katkaajurko
29. dec 2008

my ideme na chatu s partiou - ale len na jednu noc

a u nas sa minaju kolaciky - asi by som mala nieco upiect 😀 i ked - na liniu nam teda uz vooobec netreba 😀 😀

droby
autor
29. dec 2008

na liniu budem mysliet po sviatkoch, ale to uz s vaznou dietou, ja ma sviatky tiez az do troch kralov, tak sa este mozem nabazit kolacikmi
to mate super taku silvestrovsku chatu aj jedna noc postaci.. my budeme obaka pracovne ☹ ale hlavne ze spolu 😵

katkaajurko
29. dec 2008

a ako to vyzera u vas? kedy to teoreticky vyzera na stahovanie do noveho bytiku?

droby
autor
29. dec 2008

no to vazne neviem odhadnut, sa ozrejme chceme cim skor, ale teraz sa nedalo, vcera sme boli apson nakupit omietky, zajtra maem den volna tak pojdeme nieco porobit, alebo si pripravit na robotu, lebo potom obaja robime 3dni vkuse a muzik ma potom tyzden na to aby sa to spravilo, takze niekedy v polke januara...ale tych nadeji uz bolo ☹

bambulka82
30. dec 2008

dobre ranko, ako sa dnes mame? 😵

katkaajurko
30. dec 2008

ahoj Moni, ja pracovne..ako inak 😒

bambulka82
30. dec 2008

jooooj katka..ty si tieto sviatky teda fakt vobec neuzijes ☹

my sme boli vcera v tej Bystrici v Europe..ze vypredaje..skoro som na rit padla 😠
bud nic nemali, alebo sa mi tie ceny zdali este vyssie, ako ked sme tam boli pred 2 tyzdnami

katkaajurko
30. dec 2008

no my nemozeme si moc brat dovolenku cez sviatky..ale teraz by som mohla v piatok alebo v pondelok - ale kedze mam od 10teho volno cely tyzden na lyzovacku - tak nechcem si aj teraz brat...budu mat volno kolegyne...

no a ja som bola u nas v centre vcera po robote - v auparku a boli vypredaje..nie nejako extra vela ale naslo a aj som minala 😀 😀

bambulka82
30. dec 2008

ja som dnes zacala obzerat letne dovolenky..len sa akosi s drahym nevieme rozhodnut, kam by sme chceli ist 😅
dnes nam prisiel aj prvy katalog..zo saturu 😉 tak to poriadne popozeram

sana15
30. dec 2008

ahojte,tak vidim,ze si sviatky uzivate. my sa priebezne stahujeme - ja uz ani neviem co kam mam balit. ci od seba k rodicom,co z domu k sebe, co z domu k rodicom....vidim to tak,ze este v den porodu budem vlacit nejake tasky. mam uz v tom poriadny chaos a uz ma nebavi stale balit a vybalovat a premyslat co a kam... 🙄 som za netom uz hodinu a stale na koniku,hlavne ze som prisla pozerat nejake materialy na seminarky,co musim do porodu napisat, k tomu prezentacie, priprava pomocok....mam fakt vsetkeho plne zuby. navyse manzela denno-denne v praci na 13 hodin. Akosi nikoho netrapi,ze kazdu chvilku mozem porodit 😔

bambulka82
30. dec 2008

no jani, uz aby ste boli prestahovani 😉
ozaj a kde sa vlastne stahujete? ja som myslela, ze uz byvate vo svojom..

droby
autor
31. dec 2008

dobre ranko vesele ho silvestra vam prajem vsetkym 😵
a do nobveho roku vsetko len to dobre nech je uspesnejsi ako rok minuly a vsetkym krasne zdrave babatka 😵

jani uz aby ste to malio za sebopu s tym stahovanim, ti verim ze je to narocne, my sme to mali podobne, tiez sme stahovali na niekolko miest naraz, narychlo som musela balit tak aby sme mohli byvat u nasich, dopadlo to tak ze som vsaetko mozne pozabudala, tak to chodime doslova lovit zas na nas byt, netusim uz co kde je, snazim sa dopatrat mojej novej capisky co som si k zimnemu kabatu kupila, teraz ked dochadzam rano cez celu blavu riadne premrznem a zimne veci som samozrejme nahadzala do velkej krabice na byt ved som si myslela ze kym bude zima uz budeme pekne byvat vo svojom 😔

ale aspon som vcera bola v ikei dokupit veci njake a doniesli nam wc a umyvadlo tak sa tesim, je to presne ako som chcela

katkaajurko
31. dec 2008

Aj ja prajem krasneho silvestra - dnes mam volno aj ja - tak si to vychutnavam - vcera nas pustili skorej z prace 😵 😵 tak sme boli este aj vcera s manzelom v kine na vybornom filme - odporucam "sirotinec", naozaj vyborny - ale ziadna komedia, ale po dlhom case fakt kvalitne urobeny film 🙂

a chystam sa na chatu (sice len na jeden den ideme,ale aj to je fajn)... 🙂

a zhaname este manzelovi lyziarsku bundu - ale bud nic moc alebo dost drahe, ziadne zlavy - tak asi to do lyzovacky nestihneme a bude musiet mat staru - ale ta sa mne zda tenka - a tam kam ideme je minus 8 permanentne - tak si myslim,ze stacit nebude 😒 😒

droby
autor
31. dec 2008

ahoj kati no budes ho musiet zahriavat 😀 alebo sa zahreje pripijanim na novy roma postaci aj stara.
som msylela ze budu njakepovianocne zlavy na take veci, ja sa chystam si kupit zas nohavice lyziarske, nech mzome ist lyzovat, sme si povedali ze hned jak dokoncime byt davame volno a ide sa lyzovat 🙂

katkaajurko
31. dec 2008

jaj no to by sme museli asi lyzovat v objati a to dost dobre neovladam 😀

droby
autor
31. dec 2008

😀 to idete lyzovat? ja ze vitat novy rok 😀

katkaajurko
31. dec 2008

no lyzovat ideme desiateho - ale zatial sme ziadnu dobru bundu nenasli - tak som to myslela..

dnes nejdeme lyzovat 🙂

droby
autor
31. dec 2008

no ved preto treba oslavovat nie lyzovat, super ja mam rada lyzovacky, ak niekde natrafis na zlavy lyziarskych veci daj vediet.
nam dnes montuju umyvadlo a bateria, konecne takze uz bude aj kupelka hotova, pojdem si ju vyumyvat a zlozit skrinku, vcera som zas stravila den v ikey a nakupovala 🙂

sana15
31. dec 2008

ahojte.Katka,tak ja som sa povodne stahovala so svojho bytu k manzelovi - tam sa aj preraba polka domu,tam sme planovali aj uz prist s babatkom. ale prerabka sa oneskorila o niekolko mesiacov- cize to co sme do konca tohto roka chceli stihnut sa stihne mozno do jari 😒 a tak som sa na poslednu chvilu rozhodla,ze zostanem vo Zvolene,a nie u seba v byte,ale idem k rodicom - namiesto brata a ten pojde do mojho bytu. predsa len my dost pomoze mamina, ci uz len s tym,ze odpadne varenie, ze pozehli, alebo vyjde s kocikom ked uz nebudem moct sama.takze teraz mam veci pre seba,manzela a babatko na 3 roznych miestach a vobe nemam prehlad co kde mam. Tak ako Droby,tak aj ja teraz zhanam rukavice,ciapky a stale nenachadzam....

sana15
31. dec 2008

jej to lyzovanie vam zavidim. ja by som sa dala nahovorit,aj na koruculovanie....ale to uz nehrozi,najskor az za rok 😅 Tak ako idete Silvestrovat? ja po rokoch doma - zostaneme v byte, narobim oblozene taniere, kolaciky, slane a mozme sa prejest az do polnoci pred telkou. Na namestie isto nepojdeme- ten hluk je nenormalny a este viac blbych ludi,co iba skodoradostne hadzu petardy pod nohy, davaju do sklenenych flias,ktore potom vybuchuju....ale ohnostroj by som rada videla

droby
autor
31. dec 2008

ahoj jani , dufam ze coskoro nasjeme ciapky a rukavice nech nepomrzneme a do jary prerobime, tiez sa nam to vsetko natahuje ako sa len da, povodne to vizeralo ze stihneme vianoce v novom a nestihlo sa nic urobit uplne ☹

ale aspon pekne silvestrujes. hadam njaky ohnostroj uvidis cez okno, alebo priamy prenos v tv 😉 ja budem musiet ten pozerat ale asi ako aj min rok to bude len rachot a dym 😀

bambulka82
31. dec 2008

babulky, tak ja vam vsetkym prajem kraaaaaaasneho Silvestra..dobre sa zabavte 😀 😀 😀
a v Novom roku 2009 prajem vsetkym maminkam, babatkam aj este nam nemaminkam 😀 😀 hlavne vela zdravia, lasky od vsetkych blizkych, stastia a aj vela koruniek 😉
a hlavne, aby sa aj nam ostatnym v tom roku 2009 podarilo "spravit" nejake male miminka 😀 😀 😀

droby
autor
31. dec 2008

moni aj tebe 😵 ale korunky uz nebudu uz len eura si mozme priat 😀 😉

sana15
31. dec 2008

droby- dobry postreh s tymi eurami - ja na to ani nemyslim. nejak som nemala ani preco stresovat so zbytocnou hotovostou doma, dokonca som nasla 55 EUR nahodou v kozmetickom kufriku pri stahovani - to bol asi pozostatok este z nejakej dovolenky. takze do polky januara asi prezijem 😀 ktovie,v akej mene uz budem platit poplatky v porodnici 😀 Sa mi smeje,este stale mi to nedochadza,ze budem rodit 😅 Roky dozadu som sa toho hrozila, tej bolesti a vsekeho,dnes vobec nad tym nepremyslam - radsej si to ani nepredstavovat.

sana15
31. dec 2008

a tie babatka vam prajem z celeho srdca - uz len ten pocit,ked sa to vo vas hybe je uzasny 😵 heh,prave sa maly rozkopal a poriadne 🙂 no dobre,posledny mesiac to uz velka sranda nie je,tie kopanceky uz aj zabolia ale stoji to za to

droby
autor
31. dec 2008

no mys me dopstali este teraz svadobny penazny dar od draheho babky tak teraz neviem co rychlo kupit aby sme to minuli, ono by aj bolo kde ich dat ale nie hned... no a pocuvam to v robote stale dokola tak som v obraze a najviac ma dojali cestovne listky budu v eurach a tie najbeznejsie samozrejme rusia 😠

no hadam stihnes do 16teho porodit a mozes este v korunach 😀
teda mas to uz naozaj zachvilku vlastne kazdym dnom mozes rodit uz kazdym dnom 😲

juj tak take kopanceky si ani len neviem predstavit, musi to byt super, zachvilku ta bude kopkat zvonka 😀
ja sa tphto silvestra nudim v praci, sialene 😔

zirafka105
31. dec 2008

Ahojda, preju krasny vstup do noveho roku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre