Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
31. dec 2008

ziraf jej mile od teba aj tebe a uspesny rok 2009 🙂
kocky o polhodku 😉

droby
autor
31. dec 2008

no tak stastny novy rok uz vam prajem,
len nech neplati ze ako na novy rok tak po cely rok 😖 este jeden a polhodiny pracovne a potom sa ledva vyspim na dalsi pracovny den 😖

taak kocky pripijam na majovky a nase planovanie 😀

droby
autor
1. jan 2009

dobre ranko ranecko novorocne 🙂

bambulka82
1. jan 2009

dobre ranko prajem aj ja 😉
teda skor uz obed 😀 😀 😀 😀

lenka47
1. jan 2009

ahojte majovky prajem vam stastny novy rok hlavne vela zdravia stastia a splnenie vsetkych snov! 😀

katkaajurko
1. jan 2009

Prajem krasne vykrocenie do roku 2009, nech je minimalne taky zdravy,laskavy,stastny a plodny ako ten predchadzajuci 😵 😵 😵

droby
autor
2. jan 2009

dobre ranko, uz asi pracovne mate aj vy? ja chcem minimalne tyzden volno 😔

katkaajurko
2. jan 2009

dobre ranko, ja pracovne 😔 a kycham a tecie mi z nosa ☹ a stipe ma hrdlo... najlepsie takto pred lyzovackou,ze?

😠 ☹ ☹ ☹

droby
autor
2. jan 2009

joj kati to ma mrzi, kedy idete lyzovat? hadam ti to rychlo prejde a budes fit...
svinske toto pocasie, este vcera boli cesty a chodniky ako ladova plocha.. a ta zima je riadna.
ja som uz chora z unavy, zajtra planujem prespat cely den, maximalne naobed sa zobudim najem a spat zas az do vecera 😅

katkaajurko
2. jan 2009

droby ideme o tyzden v sobotu..ak to cez vikend nevylezim - pojdem si pre lieky... do roboty chodit musim buduci tyzden aj keby co bolo

ale dnes ako pridem z roboty az do nedele lezim iba...

droby
autor
2. jan 2009

esteze ide zrovna vikend, tak sa pekne zababus ani nevychadzaj z postele, muzik ta bude obskakovat, cajiky vitaminky, mozno si radsej supni aj paralen nech sa toho rychlo zbavis 😉
ja buduci tyzden zas do prace nehcem prist ani keby co bolo, za tieto tri dni (18+16+16) mi riadne staci a nariadujem si volno 😀

katkaajurko
2. jan 2009

no to si teda riadne zamakala v praci...

ja uz som si suplna acylpirin - ine tu po ruke nebolo...

droby
autor
2. jan 2009

ved acylpirin by mal dobre zabrat.. verim ze budes fit..
no veru zamakala, uz viac tolko nehcem robit, ale za to sa mi podarilo spravit si 5 dni volna... volno ako volno, ideme tvrdo makat na byt aby sme mohli ist cim skor byvat, ale to uz je ina robotka 🙂

katkaajurko
2. jan 2009

uz mam v sebe liter caju...uz len chodim na WC 😀

jaj no droby, fakt ti nezavidim... ale pekne si potiahla..teraz si to zase vystriedas s robotou na vlastnom hniezdocku...je to narocne - ale tie pocity vo svojom su potom super 😉 budes sa tesit...

bambulka82
2. jan 2009

ahojky 😉

my sme s drahym este doma..ale ja uz nastupujem do prace v pondelok a aj cez sviatok budem musiet ist, drahy ide az v stredu..
mali sme tu do rana navstevu..nasi kamarati mi prisli gratulovat a ostali aj cez noc..xi..maju 2 rocneho drobca, ten spal ako zarezany 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
2. jan 2009

ahoj Moni - no teda, to sa vam navsteva riadne predlzila 😀

droby
autor
2. jan 2009

ahoj moni no pekna navsteva 😀
ako ste posilvestrovali?

mnam uz kazdu chvilku ocakavam obedik, kacicku z ciny 🙂

mata24
2. jan 2009

ahojte babulky,

trosku oneskorene ale prajem vsetko dobre do noveho roka, hlavne vela zdravicka a nech nech sa ku mne prida co najviac tehuliek 🙂

no my sme boli na silvestra na plese, bolo fajn a teda vydrzali sme riadne dlho, domov sme dorazili cosi pred siestou rano, takze vcera som skoro cely den spala.
nastastie este dnes mam dovolenku ale od pondelka uz zacnem tiez zarezavat ☹

droby
autor
2. jan 2009

ahoj matka, tak to ste velmi prijemne stravili siilvester 🙂 a ak osa ti dari v druhom trimestri?

mata24
2. jan 2009

ale zatial celkom fajn, v stredu idem na poradnu tak dufam ze bude vsetko OK, akurat vcera mi nebolo vecer moc dobre asi z tej unavy az som mala teplotu. no uz asi nesmiem tak moc ponocovat 🙂

katkaajurko
2. jan 2009

uz som domaaa aj naobedovana - sef nas pustil skorej 😵 😵 😵 a lezim

droby
autor
2. jan 2009

kati ty mas ale protekciu 😀 to je super aspon sa lepsie preliecis
ja som poobede s kavickou

jaaj matka z tolkeho zurovania sa ani necudujem 😀 musis sa viac setrit, takto 2v1 🙂 nevolnosti si vpebc mala njake?

katkaajurko
2. jan 2009

droby to nebude protekciu - ale v celej firme sme boli traja..ja kolegyna a riaditel... a vratnik 😀 ale dobre mi to padlo uz totiz lezim a odpocivam..akurat ma hlava zacina boliet :((((

droby
autor
2. jan 2009

no pekne 😀 a tabletka nepomohla na hlavu? noa si len poriadny oddych zavriet oci.... vylezat a vyspat sa z toho, jaj to by aj mne dobre padlo..
inak ako znasate euro? ja ako necestovatel som sa s nim vlastne este nestratla, tak mam senzaciu.
aj som biola v obchode platila som v sk a tesila som sa ze mi vydaju v eurach, ale dokelu som nakupila akurat za stovku nebolo co vydavat 😀

katkaajurko
2. jan 2009

neviem, nepomohla...resp.hlava ma pred tym nebolela....az teraz zacala... 😒

ja sa snazim sa preorientovat, dnes som si prepocitavala kolko eur kam poslat (setrenie,ucty a tak)..aby som vedela...no a my cestujeme celkom dost - ALE i tak na dovolenke moc neprepocitavam - co kolko stoji - a tak ak to zjednudusim - ak bola cena za kabelku cojaviem 900 Sk - vedela som si v hlave utriedit ci je to vela alebo malo 😀 ale teraz ked vidim na veciach ceny v eurach - nejako sa mi to zhodnocuje tazsie...(pozerala som novy katalog neckermannu -a ceny su v eurach -tak este ze su prepocitane - lebo by ma nebavilo vsetko prepocitavat a robit si "obrazok" ci je 25 eur za tricko malo alebo vela... )

droby
autor
2. jan 2009

no este ze v katalogoch a letakoch je este dualne zobrazovanie, snazim sa si to njka ulozit do pamate tie ceny. aj ja som precenovala sperky teraz, tak hadam si pri tom na to njak zvyknem..
len neviem dokedy to dualne zobrazovanie plati. mohlo by ostat co najdlhsie...

katkaajurko
2. jan 2009

myslim, ze rok sa to musi uvadzat aj v SK

droby
autor
2. jan 2009

no tak to sa mi uz pozdava, to si uz hadam njak zafixujeme, tie ceny a priradim eci sa oplati ci nie,
treba veeeeeeeeeeeela nakupovat aby sme sa to poriadne naucili 😀 😀
vizera to tak ze bud tyzden uz budeme mat konecne aj auticko nase 😵

katkaajurko
2. jan 2009

to je super 😵 😵 😵

bambulka82
2. jan 2009

este ste tu? 😕

my sme mali navstevu..bola u nas moja sesternica s dcerami..ona zije na Novom Zelande a prisla v polovici decembra na Slovensko a odchadzaju tusim v polovici januara..no baby zlate 😵 sice uz take vacsie..9 a 6 rokov, ale zlate 🙂

juuuuj babule, tak ja som si dnes uvedomila, ze ked uz som mala tych 26r., ze to uz je blizsie k tej 30-tke 😅 😅 doteraz ma to nikdy nenapadlo, ale teraz, ako som mala tie narodeniny, to tak mi to nejak prislo, ze teda uz asi aj pomaly najvyssi cas zacat nad tym babom rozmyslat..len drahy sa pri tom, ked som mu vcera povedala, ze tento rok uz ideme plodit dietatko 😀 trosku zlakol 😅 ze to uz????????? 😅 😅 😕 😕
no ale mame na to skoro cely rok 😉

my by sme po novom roku chceli zacat obiehat obchody, popozerat, kde dostat ake stierky a vsetok material, co budeme potrebovat na prerabku..celkom sa na to uz aj tesim.
ale najskor musime zohnat nejakeho statika, co nam to pride popozerat..dufam, ze nam tu nasu prerabku aj niekto schvali 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre