Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

mata24
12. jan 2009

veru leti to, aj ked sa mi zda ze este pol roka je tak strasne daleko.
a este to vobec ani nie je na mne vidieť. sice mi trosicku brusko narastlo, ale to vyzera ako keby som bola len viac najedena 😀 ale dufam ze do mesiaca uz hadam cosi bude aj na mne vidno 🙂
Janka stale nic, hned ako mi napise tak ja vam dam vedieť. hadam to uz bude mat coskoro za sebou...

nova spalna? a foto mas na streche?

bambulka82
12. jan 2009

ahojky, ja som uz doma z prace 😵

bambulka82
12. jan 2009

lubi..obzrela som na streche kupelnu..super kraaaaaaaaaasny 😉
ako sa vola prosim ta ta vana, alebo kde ste ju kupovali? ja mam tiez takuto predstavu o vani..

mata24
12. jan 2009

lubi aj ja som kukla kupelna, fakt kraaaaaasna, no fakt bytik bude celkovo perfektny, zavidim v dobrom 😉

bambulka82
12. jan 2009

matka..ty este nemas "tehotensky" albumik? 😵

kikushikx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka82
13. jan 2009

dnes nikto? 😕 😕 😕

sana15
13. jan 2009

ahojte, ja sa este hlasim - som doma a cakame kedy to pride. samozrejme cakam aktivne - este idem vyprat jednu davku pradla a urobit do skoly prezentaciu. som tu len na skok,tak nestihnem precitat spatne. kocky,myslite na mna, zajtra prvy termin

mata24
13. jan 2009

ahojte babulky... no dnes je tu riadne mrtvo, katka asi lyzuje, lubka asi upratuje na bytiku...

no ja este musim cosi dorobit do roboty ale sa mi vobec nechce....

Jani zajtra na teba budem moooooc mysliet, dufam ze to uz budes mat coskoro za sebou. a zajtra cakam na krasu babatkovsku sms 😀

droby
autor
13. jan 2009

jani myslim na teda, tu ti pise ze mas rodit dnes, ja reku ze pises ze padas do nemocnice.
len polav trocha vsetko pocka, ak bude babo take ako ty v tehu tak bude hyperaktivne 😀 drz sa a hlavne bezproblemovy pohodovy porod a malicke coskoro pri sebe a rychlo fotecku 😵

my sme ndes zlozili postel a mame nocne stoliky a objednanu skrinu tak sa vytesujem 😵

mata24
13. jan 2009

ahoj lubi... tak to je super, pekne pokracujete, to veru uz aj o chvilku byvate 🙂

mata24
14. jan 2009

ahojte 🙂

a dnes zase nikoho? ☹

droby
autor
14. jan 2009

ahojte, somtu len mam robotu...
nak to tu flakame 😔 katka je asik na lyzovacke?
a janka sa chysta do porodnice urcite 🙂

mata24
14. jan 2009

veru, veru niako to tu flakame...

hej Katka je na lyzovacke. no som zvedava kedy sa Janka ozve ci uz je drobcek na svete. 😉

droby
autor
14. jan 2009

prave mi dosla lampa do kuchyne 😵 tak sa tesim a so zvedava ako tam bude vizerat zu sme zacali s rekonstrukcoi stoliciek a stol uz je nameiste, tak to zacien vizerat uplne 😵
no bezim sa najes niecoho dobreho, mam chut na pizzu 😀

mata24
14. jan 2009

lubi tak dobru chut, ja som mala tiez pizzu na obed 😀

a kedy sa idete vlastne stahovat? uz asi aj za par dni, nie?

droby
autor
14. jan 2009

pizzu ja mozem asi stale a robimto tak niekedy ze si zbehnemkupit do lidla take tie pizza bagety a ked sa prezieramze mam dve tak mam obed za 84centov 😀 a este to mam aj s prechadzkou, dnes som premrzla aj ma zasnezilo riadne o to viac chuti 😀

termin nemame, zalezi kedy dokoncime obyvacku, ta sa dnes zacala omietat, ale zajtra uz manzelovy konci volno tak ze robit moze len vo volnych dnoch tak to bude asi dlhzie trvat, potom omalovat a polozit parkety a mozme byvat, uz si to ani netrufam odhadnut, ratam radzej ze od februara a snad do buducich vianoc to bdue komplet dokoncene 😅

mata24
14. jan 2009

no tak to mas dobre vymyslene, my tu na okoli nemame ziaden obchod tak len vsetko objednavame...

ale neboj toho uz nemate az tak vela na tom byte to uz spravite rychlo, no a zvysok si postupne dozariadujete. hlavne ze mate kuchynu a bez ostatneho sa da v pohode fungovat.

droby
autor
14. jan 2009

a este som si kupila cez pauzu vysnivany waflovac 😵 co robi srdieckove wafle, rovno je aj s receptami, tak sa velmi tesim 😵
tiez sme najprv len objednavali do obchodu som to mala daleko a aj to nebol dobry a teraz nam kusok cez cestu otvorili lidl a som tam kazdy den 😀 uz len kvoly prechadzke a vzdy si tam za par korun nieco poriesim na jedeni aj maskrtenie

no akuratze v kuchyni nemame spojazdneny plyn 😒

mata24
14. jan 2009

lubi to ten z Lidla? ja som nad nim tiez rozmyslala, lebo je aj za super cenu, mozno ho kupime aj my, ak u nas este bude 🙂

no Lubi len treba dufat ze este vobec niaky plyn zapajat budete ...
ale to by mal plynar urobit rychlo ak ma panelak pripojku.

droby
autor
14. jan 2009

ano z lidla za super cenu. mne to niekto spomynal ze ho ma a ze je super aj s tymi receptami a teraz som ho objavila este v lidli, vacsinou u nas mavaju aj tovar z minulych akcii co sa nepopreda.

sak sa smejem ze kvoli rusku nemame plyn 😀 ono to zapojit nie je problem, problem bol ze nam nedali njkau pripojku k doske alebo k comu uz neviem a sme ro robili cez sviatky to mala firma ktora to ma av ktorej na to nas plynar ma zlavu dovolenku do min tyzdna a terz ma zial plno inych starosti, co zas chapeme, ale dufame ze uz coskoro to budeme mat zapojene, tiez akzdym dnom.

bambulka82
14. jan 2009

ahojte 😉

my sme dnes boli u statika a tu nasu prerabku nam nepovolia ☹ vraj je to vela burania a kedze mame nad sebou este 3 poschodia, s nosnou prieckou nemozeme nic robit 😒
ze ine by bolo, keby sme byvali na samom vrchu..ze to by sme mohli rozbuchat komplet cely byt..
ach jaaaaj..som zufala, tak som to mala premyslene a teraz mozem rozmyslat odznova..ale blbe je to, ze ja som chcela zvacsit kupelnu a to sa proste neda 😝 😝 takze sa budem musiet uspokojit s tym malym priestorom, co mame aj teraz 😖

droby
autor
14. jan 2009

ahoj moni to je mi luto ☹ zial nosny panel je nosny tam si nepomozes, neda sa ti inym sposobom zvacsit ta kupelna? popripade inym riesenim, dat pracku inde, namiesto vane sprchovy kut, alebo existuje sprchovy kut s vanickou, alebo taka suprava vana ponad ktoru ide umyvadloa je to pri tom tak moderne riesene.
ako mate velku tu kupelnu? my mame tiez malinku a tym ze som dala rohovu vanu tak som sa vzdala priestoru na kos na pradlo.

mata24
15. jan 2009

ahojte...

lubi ja som nad tym vaflovačom uvazovala tiez ale uz som ho v lidli nestihla ☹

moni no to ma mrzi...ale neboj urcite to niako vyriesite aby ste boli spokojni. ved presne teraz je mnoho rieseni ako sa da maly priestor využiť co najefektivnejsie...

bambulka82
15. jan 2009

priestor sa nam da zvacsit est tak, ze by sme vyuzili malu chodbicku, ktora je pri kupelni, lenze v takom pripade by sme museli do spalne chodit cez kupelnu..a to ja moc nechcem 😒

droby
autor
16. jan 2009

do splane cez kupelnu by som radsej neriesila 😒 mate ju spolu s wc?ozno keby ste zmensili wc na ukor kupelne, alebo ich spojili a tak ziskali miesto v kupelni

droby
autor
16. jan 2009

kde sa flakate? 😔 janka stale nic? uz by podla mna mohla mat babatko, matka cakam spravu 🙂

mata24
16. jan 2009

ahojte babulky,

no ja mam dnes toho dost tak makam bez prestavky 🙂

no ale stale sledujem telefon, ci Janka nepise ale stale nic. hned ako mi napise tak vam to oznamim, dnes ma druhy termin tak hadam uz coskoro bude mat potom.

mata24
16. jan 2009

moni, ani ja by som asi vchod do spalne nerada riesila cez kupelnu...
no asi sa budes musieť zmieriť s malou kupelkou ☹

droby
autor
16. jan 2009

ahoj, matka a ty kedy budes mat tehu albumik? my amme tiez malu kupelku aj ked sme ku zvacili ale nedalio sa ovela njakych 15cm, ale nevadi, ved v kupelni sa len kupe a umyva a toko miesta tam je 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre