Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
18. jan 2009

jeeeeeeeej Jani, no uz mas fakt pekne brusko 😉

sana15
18. jan 2009

Monika: dakujem,sice ako slon,ale bude mi aj chybat. nie brucho ako take, ale tie pohyby v nom. sice su uz teraz obcas aj bolestive,ale je to take zvlastne krasne. a ked ma maly stikutku - ako keby som ju mala ja v bruchu...

droby
autor
19. jan 2009

pekny pondelok, janka stale nic? 😲 na vyvolavacku ta este dr neposiela?

jej lubka am nove foto, jaky je samko fesak a strasne tito pristane s kocikom 😵 tak ukaz sa ako sa dari?

lyubka
19. jan 2009

Ahojte kocky dlho som tu nebola, ale vidim ze Janka je stale 2v1 🙂 Jani drzim palce nech ti porod dopadne dobre a rychlo🙂
a este sa nikto nepridal k Janke a Matke? ziadna nova tehulka nepribudla v novom roku 😉
A co mate nove? mi rastieme ako z vody uz som musela nejake veci vyradit co uz z nich vyrastol akurat dnes ideme do poradne tak som zveda kolko vazi a meria, pridala som par fotiek maleho
majte sa dobre a ja sa zas ozvem a teraz uz aj castejsie, doteraz mal drahy dovolenku tak sme si uzivali spolocne chvile 😀

lyubka
19. jan 2009

dakujem lubi citim sa velmi dobre v ulohe matky 😀 a dari sa dobre
som si pozerala fotky pekne ste zmenili ten bytik kedy sa stahujete?

katkaajurko
19. jan 2009

Janka krasne brusko gulate 🙂 tebe vazne len brusko narastlo.. to zavidim v dobrom 🙂

Ahoj lyubka, no teda, aka mamicka s kocikom, dufam,ze teraz uz castejsie prides 🙂

droby
autor
19. jan 2009

vdaka lubi, este sa enstahujeme, ako vzdy sa nam zase nieco skomplikovalom, padla omietka, tak to musime opravit a povedali sme si ze na to teraz kasleme a ideme si oddychnut na chatu a prestahujeme sa az potom...
no mala by si sa ukazat castejsie aporozpravat mna zaujima vsetko🙂

lenka47
19. jan 2009

ahojte babulky, aj ja sa hlasim po dlhsom case, ale sledujem vas tak po ocku ze co mate nove 😉
jani, drzim prsty nech vsetko dopadne v pohode 😉
lyubka, maly je zlatucky a ako mamicke ti to velmi pristane 🙂
a droby vasa kupelka nema chybu aj ja by som take nieco brala, hadam sa uz coskoro prestahujete do noveho
kati a tebe v dobrom zavidim lyzovacku 😉 my mame cely januar zakaz dovoleniek, ale uz som na prvy februar. vikend objednala romanticky pobyt v raj. tepliciach, potrebujem oddych ako sol po tomto blazinci okolo eura 😀

lyubka
19. jan 2009

dakujem no uz by som sa tu mala castejsie ukazat, teda ked mi maly dovoli 😀 ale on mi rad dovoli 🙂

sana15
19. jan 2009

ahojte.tak ziadna zmena. stale doma.

sana15
19. jan 2009

Lyubka: krasne rastiete! ta ocurana stena ma pobavila - akurat dnes som nad tym rozmyslala,ci sa nam nemoze stat nejake "nehoda" lebo rozmyslam kde ulozit prebalovaciu podlozku. no, a kedze som v "prenajatej" izbe docasne a je este necely rok na novo vymalovana 😀 tak ze by sme ju pokrstili???? 😀

sana15
19. jan 2009

Katka: neboj, aj zadok narastol! 🙄 ale ono sa to strati pri tom velkom bruchu. kil nie je navyse az tak hrozne vela +11,5 co som chcela mat max. plus 10,ale vzhladom na sviatky a teraz ked som uz len zavreta doma. ale ked si predstavim co ma caka este po prerabke,dat to vsetko do poriadku a lietat s malym hore-dole,tak myslim,ze nebude ani casu jest ani rozmyslat nad vahou.

sana15
19. jan 2009

Zienky,dakujem,ze na mna myslite. este zajtra sem nakuknem a v stredu uz pojdem do nemocky. a snad uz sa vratim len s malickym. Mame v porodnici natresk - je oblubena,tak chodia sem rodid zovsadial aj z BB,takze suu plne izby. kamaratku dnes nemali ani kde ubytovat, tiez prenasa,tak som zvedava ci ma neposlu cakat domov.

katkaajurko
19. jan 2009

Janka, myslim,ze pri tej hyperaktivite tvojej - budes ako tintitko za chvilku, ale uz ti prajem, nech si neni kinderko ale pekne dvaja aj s babatkom 🙂

inak klobuk dole,co si ty zvladla pocas tehotenstva..aspon polku tvojej energie mat 🙂

lyuby ta ocurana stena pobavila aj mna 🙂 hold chlapec sa nezaprie 🙂

mata24
20. jan 2009

ahojte babulky...

no Janka tak to brusko ti teda riadne narastlo, ja si ani neviem predtavit ze budem take brusko, lebo zatial este moc nerastie...
lubka maly je krasny, a z teba je pekna maminka 🙂

veru babule kto sa ku mne prida az nie som o chvilu len sama tehulka... 😉

katkaajurko
20. jan 2009

Halo halo,dobre rano

matka,veru neviem kto sa prida,vam trom sa to tak pekne podarilo na prvy sup 🙂

a Janka je este kinderko?

mata24
20. jan 2009

ahoj Kati, no viem ze vy sa zacnete snažiť asi az na jesen, ked ti tie mandle vyberu, ze?
ale ved sa mozno aj vam vsetkym tak rychlo zadari 🙂

no Janka je este stale asi kinderko, lebo nepise nic...

droby
autor
20. jan 2009

no hadam s tym ze sa podarilo a prvy sup as pridame vsetky...otazne je kedy ☹
hmm takze janka stale nic? ved uz tyzden prenasa....

lyubka
20. jan 2009

Ahojte na chvilku som vas prisla pozriet pokial maly spinka 🙂
Jani a neboj nehody sa s chlapcami stavaju, co uz ale nastastie na stene nie je nic vidiet nastastie 😀 mna uz tolko krat ocural, ale nastastie ma neokakal ked som ho prebalovala ale tatina ano a zrovna ked sme boli na navsteve, to mu maly vratil to ze sa mi vysmieval ked ma ocural 😀 😀 😀

katkaajurko
20. jan 2009

Droby mam na teba otazocku...

co to znamena - ked si mi na poslala to Strawbery na FB?

a nevies od coho zavisi v akom poradi sa mi zobrazuju priatelia tam naboku pri profile? (vzdy je niekto prvy,druhy..niekto vzadu, a nechapem podla coho sa to meni)

a ked ti napisem sukromnu spravu,nikto ju neuvidi,ze?

som ako tlk este 😀

mata24
20. jan 2009

baby a vy este cez co kecate?

katkaajurko
20. jan 2009

matka my tam velmi nekecame,len sme tam a ja sa moc nevyznam 😀 na facebooku

mata24
20. jan 2009

no to ani nepoznam... 😀

droby
autor
20. jan 2009

matka 😀 ficime na facebuku... chvilku som aj rozmyslala ci sa enchcem vsetky dat tam... sa mi tam paci to sukromie ze to nemusi citat kazdy ako tu, predsalen su veci co by som povedala len vam a tak....a zas na mna dolahlo to ze sem ani nepatrim...daleka buducnost 😔

katka fakt neviem ze som, ti njake strawbery posielala 😅 ale iank su to aplikacie musis ju potvrdit aby si to videla, potom mas moznost kliknut nech sa ti ukaze v profile, to je to co tam mam ja, mam tam objatia co mi priatelia poslali...

priatelia v profile su cisto nahodne, sa to stale meni...
ano sukriomnu spravu vidim len ja
ak napises na zed vidia to vsetci ak napises na zed a das mezi nami vidim to len ja 😉
a nechces si asoptovat zvieratko? superpets? na to strasne ficim 😀

droby
autor
20. jan 2009

lubim, veru s chklapcami to je asi horsie ako s dievcatkami v tomto 😀 ale sranda musi byt treba na nieco spomynat..
ma uz maly njaky rezim? spava v pohode aj vonku sa mu paci?

matka ty ako nevolnosti ziadne? zachvilku zu aj pohyby asi ucitis, joj no zavidim 🙂 v dobrom samozrejme

droby
autor
20. jan 2009

a este vyhoda mozes si dat do albumu vsetko co len chces a am to tam pokope takze kto chce kukne aj svadobne aj hoc ake fotky a aj z bytu mozem dat a mam to vsetko na jednom mieste bez obmedzenia 😉

katkaajurko
20. jan 2009

chcem si adoptovat zvieratkooo! ako?

uz som sa pridala k detom 90tych rokov

ja som tiez rozmyslala - ze ci to neprelozime na facebook - aale tam mam kopu inych znamych a zatahovat ich do detickovskych tem - ee , to ne... to nemusia zase citat..v tomto mam tu ja vacsie sukromnie...

droby a ked ti klikam na profil a prezeram si ta..alebo niekoho ineho - to sa nezaznamenava nikde,ze?

Matka, neboj - ja mam stale otvorene aj toto aj facebook - ja tu zostanem urcite 🙂

droby
autor
20. jan 2009

kati ja som myslela tak ze si tam spravime uzavretu skupinu nasu, co budeme vidiet len my 😉 a do nej sa daju vkladat fotky co uvidia len ti co su clenmi skupini, je to tam podla mna dobre vymyslene.

nie ak kukas na profili to nikto nevidi, aj napises na stenu, okomentujes stav fotku, tak to vidno.
a vidis u mna v profile to zvieratko? ak na to kliknes malo by ta to naviest aby si mala vlastne, bez toho aby si ty mala zvieratko nemozes navstivit to moje. alebo vpravo hore mas niekolko aplikacii tam kde su poznamky skupiny a tam mas moznost ze viac a medzi nimi najdes aj super pets 😉

ja sa tiez odtialto nechystam prec, to urcite nie, 🙂

katkaajurko
20. jan 2009

aha...no zvieratko kuknem vecer.

a to som nevedela,ze sa da mat uzavretu skupinu -ktoru vidis len ty..hm to je super 🙂

mata24
20. jan 2009

lubka dakujem za tu pozvanku, ale nechce mi zaregistrovat moj mail, neviem preco ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre