Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

petra282
27. jan 2009

Jeej baby, kde ste zmizli, ja teraz neviem co sa u nas v majovkach deje. Droby zasvatis ma do facebooku, vezmete ma k sebe?

sana15
4. feb 2009

kocky ahojte. ja som po porode uplne mimo, este som zabudla aj to heslo co som akoze zadavala pri tom fore na ktore sa neviem dostat ☹ neviem vobec ako na to, v mailoch mam kadejake vase mailiky - pozvanky,ale neviem co s tymi odkazmi. pytami mi meno a heslo a neviem co tam dat.... Inak nestiham na net vobec chodit,tak som sa chcela aspon ozvat. ale vidim,ze tu je pusto a mrtvo uz poriadne dlho

droby
autor
5. feb 2009

ahoj jani no vitaj spet uz sme ta ocakavali, tak ako to ide s malym? neboj to sa ustrasie a bude dobre.
no veru uz to tu nefunguje ked sme sa tam udomacnili, klikni na zabudla som heslo a to ta navedie;)
tak sa drz a uzivaj si maminkovske povinnosti. vela sil prajem

zirafka105
9. máj 2009

Kdyby sem cirou nahodou nekdo zavital - preju nam krasna prvni vyroci 🙂
My se prave vratili z restaurace, kde jsme meli pred rokem hostinu... servirka si nas porad pamatuje 😵 ... a pak jsme se i byli podivat na nasem svatebnim mista... Bomba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre