Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
22. júl 2008

nie ja som to myslela aj tak ze nechame aj dvierka, problem my robi cast kde mame umyvadlo s odkvapkavacom vedla sporaka. a to je take nerezove bez pracovnej dosky cely taky dielnad dvojskrinku no otras, toho sa musim zbavit a dat normalne len umyvadlo vyrezane do dosky, tyym padom skrinku s umyvadlom supnem do opacneho rohu, nova prac doska sa da tu chcem tmavu k podlahe nie biely to je hrozna.
prace zvladne aj manzelik vyuceny stolar a nam staci kupit novu dosku.
dvierka zatial menit netreba su nove v super stave a akzda korunka dobra usetrena, takze to je posledne v poradovniku co sa bude prerabat, v prvom rade musia est okna podlahy, dvere, spalna a obyvacka, je toho v celku dost, este vstavane skrine do chodby, tazke na vysnenu kuchynu sa zatial vykaslem, len uzivime tu co mame, to bude v pohode aj som si zvykla na nu celkom

lyubka
22. júl 2008

takisto to je aj u nas moj dedko uz ma 4 vnucky a tak mu chyba vnuk, ked som povedala ze bude mat vnuka tak povedal ze sa konecne dozil 🙂 no a moj oco tiez povedal ze po 3 vnuckach potrebuje nejakeho toho vnuka 😉

droby
autor
22. júl 2008

aj my sme si naplanovali chlapceka, ja meliem o samkovia manzelik o Milankovi, ale asi by som mu pre radost dala meno milanko, ked tak rozmyslam milanovia su uzasni ludia, kazdeho Milana co poznam je perfektny clovek.
tiez amme v rodine same kocky, ja same seternice a svokra uz dve vnucky, tak bysa vsetkym hodil chlapcek
jaaj uz nech je ta kupa bytu za nami

lyubka
22. júl 2008

lubbi vy idete kupovat novy byt, alebo len kupite ten co v nom byvate som nejak pozadu 😅

bambulka82
22. júl 2008

no u nas to bude s menom tazke..drahy chce len nejakeho Petka, Palka, Majka...vsetko mena hokejistov 😠
ale Petko je aj on, takze to nepripada do uvahy..nechcem mena po rodicoch..ale ani Palko, alebo Majko to teda tiez nie je ziadna vyhra 🙄 🙄

lyubka
22. júl 2008

preco Mario je pekne meno to je moj brat 😅

bambulka82
22. júl 2008

to mal byt Marian 🙄

lyubka
22. júl 2008

aha tak to tiez ja moc nemusim
tak na dnes sa s vami lucim idem uz domov 😀
tak prajem kraaasny zvysok dna papa

droby
autor
22. júl 2008

lubi asi ten kde sme teraz zatial vsetko vizera ze klapne ale este to neni iste na 100percent ale robime si zalusk.
papa apkeny zvysok dna.
hmm tak njake pekne meno hokejistu? ma ani nenapada teraz,vsetkych poznam len poppriezvisku 😅 😀 ale petko je pekne, aj marek to je tiez hokejista nie? marek uram 😅

ani ja nechcem meno po rodicoch a bolo by aj po starych rodicoch moja mam sa vola ako ja a manzelov otec aj dedko su milanovia, ale mojmu vsetci hovoria prezivkou tak by to bolo trocha ine, ale skor by som davala ine meno ved je tolko krasnych mien na co mat take dedicne

bambulka82
22. júl 2008

lubi..tak zrovna urama moc nemusim 😀 😀 😀 😀
no ved uvidime, hlavne, aby ste nejake to babo splodili a potom mozme rozmyslat nad menami 😉

lubi papa 😉

beru ma nejake hlady 😨 😨

katkaajurko
22. júl 2008

no veru - najprv splodit potom aj mena budu 🙂

mna doma caka pred cvicenim margotka 😀 robim si na nu veru zalusk 😀

droby
autor
22. júl 2008

budes mat dlhych par mesiacov na rozmyslanie a potom zistis ze je to aj tak dievcatko 😀
ale mne sa chce uz teraz rozmyslat a vyberat a nie len mena 😀 😅 jaj uz aby to bolo
tak najvyssi cas na olovrant 🙂 dobru chut

bambulka82
22. júl 2008

no ja si robim hranolky 😅
ale ako mi drahy povedal, mam si uzit jedlo, pokial on nie je doma..toto by mi nedovolil 😅 😔 😀 😀 😀

ale katka..necham sa inspirovat..okolo 18,00 budem tiez cvicit..aspon trosku 😉

bambulka82
22. júl 2008

lubi..ja uz by som tiez vsetko mozne najradsej vyberala..ale bohuzial az po prerabke.
ale bola som sa vytesit aspon u sestry v praci a tam som nieco pokupovala..a drahy nenamietal, ked som to vsetko domov dotrepala 😀 😀

droby
autor
22. júl 2008

drahy ta tajkto strazi s jedlom? mile 😀

ta tvoja sestra , tam rusia obchod? ze tak dobre nakupujes, aka je ta postielka a co stala?
ked sa to tak opllati mozes aj nam pokupit njake veci 😀 😀 😀

sana15
22. júl 2008

ahojte kocky.vidim,ze je tu rusno a mam co dohanat. prerabate? alebo o com sa toci debata? 😕

bambulka82
22. júl 2008

firmu im nerusia..len uz nebudu mat sklad aj na slovensku, ale len v cechach..na slovensku budu uz len ako administrativa..budu prijimat a vybavovat objednavky, ale vsetko sa bude vozit z ciech..
tak preto maju vypredaje, lebo do konca juna sa rusi sklad..a co sa nepreda, tak odvezu do ciech..

no ono je to taka mala postielka..nie taka ta klasicka cestovna..nic taketo..
http://www.ricobaby.sk/?p=productsList&iCategor...

ale vyzera to skor ako vanicka z kocika 😀 😀 😀
pockaj, pohladam ten obrazok..vytvorim si tu na chvilu album, ok?

katkaajurko
22. júl 2008

ozaj a ani gabika sa neobjavila moc od svadby..snad raz...

bambulka82
22. júl 2008

lubi..mas to v albume..

bambulka82
22. júl 2008

a k nej si dam mojmu tatovi spravit taketo nozicky..
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.bro...

na tej stranke je su to tie, na ktorych je ten velky pruteny kos
s kolieskami je to prakticke..mozem to lahko prenasat z izby do izby

droby
autor
22. júl 2008

jeej moni tu postielku poznama zalubila som sa do nej je uplne bozska, za kolko ju mas?
ked som videla cenu tak ma po nej presla chut 😅
je perfektna a pekne ju vyuzijes uplne sa hodi na dovolenku pri mori 🙂

bambulka82
22. júl 2008

lubi..stala ma 350,- 😅 😅

droby
autor
22. júl 2008

coze??? tak to su fakt smiesne ceny, neda sa este jedna kupit? 😵 😉 😎
som ju vide tusim za 4000 🤐

je taka pevna ze ti bude drzat na tej konstrukcii? to by bolo super sa mi pacia tie kose co sa daju prenasat, ale nemozme mat vsetko my amme slubenu kolisku v ktorej som este ja spavala, mazel ju upravoval pre neterku a teraz caka na nas 🙂

bambulka82
22. júl 2008

ak chces, mozem sa opytat, ci ich este maju..mali ich dost, tak snad este budu..
je to dost pevne..a vnutri je aj taky madrac 😉
mne sa na nej paci ta sietka proti hmyzu..je to super cez leto, nemusim mat tieda v kociku, alebo v autosedacke, ked budeme u sestry na zahrade..

droby
autor
22. júl 2008

jano a dneska bvacsinou o menacha detoch 🙂
tak sup pridaj album a ukaz nam malinke 😵

droby
autor
22. júl 2008

moni ak by sa dalo nepopytas sa? to je uzasna cena, my dost chodime na chatu raz za mesiac sa vzdy podari a urcite budeme aj s babatkom chodit na vzduch tak by sme ju poriadne vyuzili 😵
strasne sa mi paci 😵
lebo ja som najprv myslela ze takuto cestovnu postielku myslis
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2488895

paci sa mi ze ma aj prebalovak a je vhodna na dlho pre babatko, sopm rozmyslala ze namiesto drevenej takuto mat a moze aj ako ohradka sluzit aj sa da zbalit a moze ist k babke ajk s drobcom 😉

bambulka82
22. júl 2008

lubi..opytam sa a zajtra dam vediet..ak bude, tak ti jednu zoberiem a ak nebudeme mat cestu do BA, tak ti ju poslem postou 😉

inac, zajtra idem ku kadernicka, tak rozmyslam, ako sa dam ostrihat..
toto sa mi paci, len je to dost kraaaaaaaaatke 😅
zatial som nenasla obrazok, tak aspon klip 😀
http://videoalbumy.azet.sk/kate-ryan-ella-elle-...

droby
autor
22. júl 2008

moni spytaj sa a ak bude este zober mi jednu. mne to neponahla, mozno by som si vedela po nu aj prist 😵 alebo postou.
posles mi prosim ta sms? uz nerobim tak nevie kedy sa sem z domu dostanem a som taka zvedava na to 😅

ten strih je uzasny, velmi sa mi paci, ale podla mna moc kratky ja am p0dmienku ze sa mi vlasy musia zmestit do copu nech ma neotravuju, tak sa planujem nechat este skratit, zajtra idem len tak na blind kadernicke ci nebude mat volno lebos a neviem dopredu objednat a potrebujem len o kusocek skratit, lebo rozpustene sa mi zdaju este dlhe, ale sama si to uz nedociahnem, teraz ich mam polopatky najdlhsie a staci mi par cm uz len nech je to presne to co chcem a vcera som si bachla podzimni cerven na vlasy 🙂

bambulka82
22. júl 2008

jasne, poslem sms 😉

no mne sa to tiez zda dost kratke, ale asi vyskusam 😀 😀 ved vlasky dorastu a som zvedava, co povie drahy..ci nebude mat sok 😀 😅 😅

droby
autor
22. júl 2008

jaj on o tom este nevie? to bude pekvapko, ale na leto genialne.a vlasy rychlo dorastu a ak ich mas vzlom stave tak im to len prospeje odlahcia sa a pekne zregeneruju 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre