Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lenka47
23. júl 2008

no ale ja to predsa len vediem 😀 som pozerala na tu jej fotku a si hovorim ze dake mi je to prostredie zname-tam ma foto co sme boli v avene.lebo je ta fotka taka mala ze nevidno poriadne kto to je 🙂 no ale uz som aspon odhalila tajomstvo janky 🙂
a ty moni ako si spokona s ucesom?

bambulka82
23. júl 2008

leni super..velmi sa mi to paci..aj sestra a jej manzel ma dnes pochvalili 😀 😀
je to taka zmena, ale rychlo som si zvykla na to, ze nedam vlasy do copu 😀 😀 😀

gabika7
23. júl 2008

No baby konečne som vás našla... 😀 😀 😀 😀 po takom dlhom hľadaní... 🙂 🙂 🙂 😝 a to už ste na 19 strane... 😒 😒 😒 😀 😀 😀

droby
autor
23. júl 2008

dobry vecer, som to bez vas nevydrzala hned prvy den volna 😀 tak sa hlasim z domu, ale nemam bohvieake pripojenie tak sa ospravedlnujem ak sa vyparim.
jeeej moni uz mas ucesik, ten zo vcera? 😀 om rada ze si spokojna a potom sa nam ukaz

bambulka82
23. júl 2008

ahoj gabi..to som rada, ze si nas nasla 😀 😀 😀

ano lubi..uz mam ucesik novy a velmi sa mi to paci 😀 😀 😀

droby
autor
23. júl 2008

no to som rada ze sisi tak rychlo zvykla 🙂 si neviem predstavit nedat vlasy do copou vzdy ked mi zavadzaju si ich tak davam
inak som si dnes tiez dopriala boli sme na sedeni mary kay, taka prijemna stariostlivost sa mi to pacilo, doma sa takto nehickam

bambulka82
24. júl 2008

dobre ranko dievcence 😀 😀 😀
ja budem mat toho v praci dnes a asi aj zajtra dost vela 😖 tak sa vam budem moct venovat az poobede, ked pridem domkov 😉

katkaajurko
24. júl 2008

dobre ranko - ja toho mam tiez dnes vela a vcera som prisla domov a taka som bola unavena...a este aj prsalo - ze som si lahla na gauc k telke...dosiel manzel a lahol si ku mne -a sme zaspali 🙂 o stvrt na osem sme sa zobudili sice..ale lenosili dalej 😀 a NIC som nespravila -a treba mi par veci oprat v rukach...a aj zehlit riadnu kopu.ufff - blee 😖 a dnes to opat asi nestihnem - lebo mam cviciaci den 😀

idem makat bo je toho vela ..

gabi - no vitaj stratenec 😀

sana15
24. júl 2008

ahojte. tak dnes uz nemam taku krizu ako vcera,tak uvidim,dokedy ma to bude drzat -ten optimizmus. dnes som zistila,ze moje brusko akosi nepodrastlo. vcera som stahovala konecne fotky z fotaku a bruskom a potom spatne vypocitavala,kedy boli fotene. a dnes pir pohlade do zrkadla som zistila,ze je nejake male. (ale vecer je velke - z toho vsetkeho co pojem)

sana15
24. júl 2008

aaaaaaaaaaa GABIKA!!!!!!!! konecne ta tu vidime
Katka,nic si z toho nerob. ja som vcera akurat stihla navarit puding, stiahnut fotky z oslavy, umyt riad a to vsetko. zase som sa do sprchy dostalo o 22.30 a ked som isla spat bolo uz 23.00. ach,ach. a tom som vcera tak chcela spat. ale zase bola som v praci az do 17.15 😒

katkaajurko
24. júl 2008

jani sak hod nejaku fotku bruska do albumu 🙂

lupienka
24. júl 2008

Ahojte, ked sem pridem ja, akurat vas docitam a je tu vzdy nejako hlucho. Kde ste vsetky? Si to zacnem brat osobne... 🙂

katkaajurko
24. júl 2008

ja som tu - ale mam vela robotky..a teraz si este len idem kupit nieco na obed...

lupienka
24. júl 2008

Ja mam toho tiez vela, ale akurat papam... 🙂

bambulka82
24. júl 2008

ach baby..uz nech je pol tretej a nech idem domov..dnes ma to tu fakt nebavi..
preco pred auditom chce kazdy take debiliny????????????? 😲 😲 😲 😠 😠 😠

katkaajurko
24. júl 2008

ja som si kupila na obed struhany tvarohovy kolac 😀 a urobila som si kavicku 😀 mam sladky den - a poobede budem potom zase cvicit jak diva 😅

lupienka
24. júl 2008

No ja uz som necvicila ani nepamatam..., v pondelok sa chystam, teraz sa mi vobec neda. Ja byvam do vecera v robote, som rada, ze pridem domov...a je to uz na mne patricne vidiet 🙂

katkaajurko
24. júl 2008

aj na mne je to hned vidiet - ked necvicim... a dost... po svadbe som mesiac necvicila a nabalilo sa to riadne 🙄 🙄

gabika7
24. júl 2008

Ahojte babuľky...tak čo,plánujeme všetky prírastok do rodinky...? 😀 😀 😀 či to nechávame na náhodu 😔 😝 😀 😀 😀 ...Baby kto pôjde v najbližšej dobe do obchodáku IKEA?...potrebovala by som pár drobností...už by mohli konečne postaviť aj na východe niečo 😠 😠 😠 cítim sa niekedy úplne ako odrezaná od sveta...ja som akosi prestala cvičiť...ale už by aj trebalo zase pokračovať... 😝 😔 😀 😀 😀

lupienka
24. júl 2008

Len ja viem, ze v lete sa mi nezadari schudnut vzhladom k mojej praci...sa mi neda pravidelne stravovat...ja to na jesen dobehnem 🙂

sana15
24. júl 2008

ach...ja vas takto zanedbavam. dnes som tu malo, a dnes mam temu odsavacka mlieka. uf, ani som netusila,ze je to take zlozite pre nieco sa rozhodnut,zvlast ked kazdy radi nieco ine 😖 a najma to,ze treba pockat az do narodenia a zistit,co mi vyhovuje 😒 To ano,len uz potom sa v porodnici trapit s nejakymi pozicanymi "nastrojmi" z davnych cias si tiez neviem predstavit. a to je len zaciatok

sana15
24. júl 2008

Katka,slubujem,ze zajtra vytvorim album. fotky uz mam stiahnute,uz len ich hodim na USB kluc. no,tento tyzden este fotku nemam,ale zda sa mi,ze brusko dnes nejak kleslo. ale iba do obeda. mala som taky brokolicovy salat s kuracim masom a fajne ma od neho nafuklo a mam aj mierne krce v crevach 🙄 takze brusko zodpoveda aj 6-temu mesiacu 😀

katkaajurko
24. júl 2008

tak ja som dnes necvicila a ani uz asi nebudem...som cakala na kachlickara ale nedosiel ☹ maju vela roboty..tak idem aspon zehlit.... 😒

jani pridaj pridaj

inak to brusko ako opisujes - ja to mavam uuuuplne rovnako a to ani tehotna nie som - ked zjem ovocie alebo zeleninu - tak ma taaaaaaaaak nafukne ze mam vydute a az bolave brusko - vtedy neznasam sa na seba pozerat do zrkadla 😀 😀

lenka47
24. júl 2008

ahojte uz som tu aj ja 🙂

bambulka82
24. júl 2008

babule..to je sila..chcela som si na sobotu rezervovat 2 liskty na tu Bathory a od dnes sa to v kine v BB neda:
http://www.europacinemas.sk/sk/rezervacie.php
tym cervenym je to tam pisane..ach jo..tak asi budem musiet pockat, pokial to za pol roka pride k nam do kina
lebo neverim, ze ked tam pridem v sobotu, tak este budu nejake listky volne ☹ ☹ ☹
ach jaaaaj..ze ja nie som z BB 😢 😢

sana15
25. júl 2008

Monika???????,cozee???????????, neda sa rezervovat? my chceme ist na Bathory akurat v nedelu. tak som v soku. lebo ma upozornila jedna bystricanka,ze byva vypredane,ze si mam rezervovat listky. a ja ze naco,este sa mi nestalo,ze by v BB bolo vypredane. tak som v soku!!! 😲

gabika7
25. júl 2008

Ahojte babuľky...baby o chvíľu sa Bathory bude dať stiahnuť...Môj manžel odtiaľ stahuje filmy ktoré u nás budú až od oktobra... 😀 😀 😀 neviem aká je to stránka ale zistím... 😉

sana15
25. júl 2008

ach,uz som si to precitala. ide ma slak trafit,lebo akurat v stredu som si vypisovala casy predstaveni,ze sa musim dohodnut s manzelom ako bude mat volno.skoda,ze ma to nenapadlo o den skor, v stredu som este mohla rezervovat tu nedelu 🙄

sana15
25. júl 2008

fiha.........tu dnes vazne nikto nie je? 😕 jaj mam dost prace,ale zatial vegetim 😖 neviem sa vynadivat na tie detske vecicky bodinka, overaly........ manzel skoro odpadol,ked som mu povedala,ze som objednala jeden biely kompletik. fakt som sa dusovala,ze do jesene urcite nic nekupim,ale vcera som proste neodolala 😅

lupienka
25. júl 2008

Ahojte, ja som tu na chvilu...Jani objednaj, uvidis, budes rada, ze si zacala takto skoro, postupne 🙂
Ja som po velmi pernej noci...vcera vecer mi volal sef, ze mam v nedelu odist do Pariza a mne to akosi nevyhovovalo, nastastie sa to vyriesilo inak, ale celu noc som nespala, co som mala nervicky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre