Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lyubka
29. júl 2008

no mne to povedali vtedy ked mi aj tu fotku robili myslim ze 18 tt ale ja som predtym nebola asi mesiac na sone, ale ak sa nebude otacat stale chrbatikom, tak by ti to mali bez problemov zistit 😉
ano ja by som kludne cerveny kocik dala chlapcovi, tak ako aj modry dievcatku, vsak aj moj manzel ma rad cervenu a pomaly ho ani v inej farbe nevidim 🙂
a co by si chcela ? neviem ci si to niekde uz spomynala
a baby uz aj vidim ked ma babo kopne, nie len citim, vcera som ho ukecevala nech ma kopne tak aby som to videla 😀

droby
autor
29. júl 2008

ahojte tak to ste sa konecne rozkecali 😀
jaj kati vyborne nam bolo ako vzdy, za jeden den som precitala celu knihu 😀 len som si polehovala na deke.
az ma stve ze zajtra posledny den volna 😒 vobec ale vobec sa mi nechce zas nabehnut na pracovne tempo, bleeee. najradsej by som len doma bola. a samozrejme brala vyplatu 😀 😀 😀

lubi ak cakate chlapca ja by son jednoznacne modry brala aj ked osobne sa mi poacia cervene kociky a podla mna su vhodne aj pre chlapca tak ako pre dievca modry/ takze jani kludne, len ci sa x lander v modrom vyraba to neviem.. ale oba kociky su vlastne dost podobne az na pocet kolies.

poveram neverim, ale zas je fakt ze neviem cim to je ale vekla tehotenstiev nekonci stastne tak potom je to smutne mat doma plno veciciek, ale ja by som si kludne postupne malickosti kupovala a velke veci stacia aj neskor. netreba to zas nechat az po narodeni dietatka, zas sa moze cokolvek stat, ostat na pn, predcasny porod a potom co, tazke v druhej polovici a okolo siedmeho osmeho mesiaca pekne pozhanat vsetko co treba.
uz je aj moznost kocik objednat a vyzdvihnut az po narodeni dietatka

lyubka
29. júl 2008

tak na dnes sa s vami lucim snad zajtra budem mat opat cas kecat s vami
a teraz som si vlastne uvedomila ze ja nemusim kupovat vela veciciek, vsak ked svagrina caka chlapca v auguste tak mi potom mozme dedit vecicky po synovcovi 😀 😀 😀

droby
autor
29. júl 2008

lubi tak mas o starost postarane 🙂 akurat synovec odrastie a vas chlapcek vynosi 🙂
maj sa krasne, pa

katkaajurko
29. júl 2008

babulky ja som doma - idem si zacvicit a este pridem 🙂

droby
autor
29. júl 2008

ja som uz docvicila...s vysavacom 😀 😀 😀 a idem pocvicit s oblieckami 😀 umyvanikm dlazkok...
dnes mam upratovaci den a to poriadne...ked zas nabehnem na pracovne tempo tak nebude tolko casu.

katkaajurko
29. júl 2008

juuuu droby ty si sikulka 🙂

bambulka82
29. júl 2008

ahojte babulky
my sa dnes mame smutne, rano zomrela draheho babka 😢 , tak sme dnes behali a vybavovali
stvrtok je pohreb, tak to bude este horsie..

ale pochvalim sa vam..vcera som bola prvy krat na tom vakuovom cviceni..aj dnes..vlastne tam musim chodit 2 tyzdne stale, okrem vikendov..tak snad to bude aj vidiet. ale je to dost narocne..vcera som lahla a spala 😅

katkaajurko
29. júl 2008

juj moni - uprimnu sustrast 😔

droby
autor
29. júl 2008

kati sikovna veru nie, prave sa mi podarilo omylom zmazat fotky z usb ktore som si tam preniesla z karty, samozrejme predtym om ich zmazala z karty takze su nenavratne prec ☹

joj moni to ma mrzi ☹ tak sa drzte.

fu no namahave asi, ale urcite to bude mat ucinok 🙂

katkaajurko
29. júl 2008

moni a kolko stoji taka kura tam u vas? uz som o tom pocula ale tu v bA to nie je lacny spas 😅

jaj droby tak to je smola 😨

ja som si riadne dnes zacvicila a potom som isla do vane - a potom ma chytil totaaaaaaaaaaaaaaaalny vlci hlad! ale taky ako uz davno nie - spraskala som 2,5 celozrnneho rozka!!! (nastastie bez nicoho) - a dve take mensie dietne keksiky bez cukru - ale ja - zjest 2,5 rozka - tak to si nepamatam kedy naposledy som zjedla... ale cim viacej cvicim - tym vacsi hlad mavam... a to potom vsetko vzdy dozeniem - dokelu 😀 😠 ☹ 🙄

droby
autor
29. júl 2008

ked sa dari tak sa dari, som sa teray preklzkla na mojasvadba a hned ma to zrusilo a vypisalo ze tam je trojsky kon 😠 😠 ani tam nechodte.

dnes proste nemam stastie, chcem este porobit foto aby som zajtra konecne vytlazila svadobne sebe aj rodine, lebo zatial ma foto len mama a svokra 😅

kati ale ked to dohanas celozrnnym rozkom tak to je pohoda..to mas znak ze telo nieco spalilo ak citis hlad 🙂
inak sa vravi ze hodinu pred cvicenima hodinu po nom sa nema jesta by malo cvicenie lepsi ucinok
ja som pazrava na sladke a leniva na pohyb ☹

katkaajurko
29. júl 2008

nooo ved ja som po cviceni isla do vane - a tam som bola asi pol hodinu ...potom mi este takych 5-10 minut trvalo sa dat do pyzama a tak ...ale hodina po to nebola - ale zase som nechcela jest prislis neskoro...kazdopadne som bola hladna ako VLCISKO!!! 😀

droby trojsky kon ? na moja svadba? predchvilkou som tam bola - dufam,ze ho nemam v PC 😨 😨 😨

droby
autor
29. júl 2008

no tak zas nemusi presne hodina to si dobre vyriesila 🙂 booze posli mi trocha chuti do cvicenia bo sa zblaznim, dnes som si dala tricko co som si mi leto kupila a som jak jaternica 😝

mne ho hned antivirus zachytil a dal do karanteny, ze mi ho nepustil .
neviem kay mas antivir, ale tiez by ti to asi ukazal, mozno automaticky osetril, alebo prebehni to pre istotu, mne normalne vypuisalo ze na stranke mojasvadba sa nachadza trojsky kon.

bambulka82
29. júl 2008

kocky dakujem 😔

kati..u nas stoji tych 10 vstupov na pernamentku 1800,- 😒 je to dost, ale drahy mi to zafinancoval
ale poviem pravdu, ze tolkoto penazi som do nejakeho cvicenia, alebo diety este neinvestovala, tak fakt dufam, ze to bude mat aj dobry ucinok 😉

droby
autor
29. júl 2008

moni tak to pekne naplno vyuzi ked takto na teba zainvestoval 🙂

katkaajurko
29. júl 2008

droby: posielam ti energiu -aj ked ja sa musim tiez teda riadne nutit 😠

ja mam antivir Avast..tak neviem...ja to neviem skontrolovat -musim dat manzelovi nech sa mi na to kukne 🙄

moni tak to je veru dost...ale snad to bude mat dobre ucinky..aj u nas to stoji okolo dvoch tisic myslim..

babulky odpajam sa - lebo ma manzel odpojil od elektriky ze sa mam s vami rozclucit - bo baterka mi skape za chvilku...ideme si pozriet film tak papa

droby
autor
29. júl 2008

ja ani neviem ako cvicit, potrebujem zhodit brucho a stehna, neviem si najst cviky alebo stroj, rozmyslam ze kupim fitloptu aj na nej pocvicim, ale hlavne kvoli chrbtici, ma v poslednej dobe strasne boli zo sedenia.

ja som donedavna mala avast ze bol najlepsi ale potom mi dali ze lepsi esetsmartsecurity, lebo avast mi pretiahol viry.

jaj v tv nic zas nedavaju 😒

bambulka82
29. júl 2008

ok kocky, ja sa ozvem zajtra..sice rano budem sediet s auditorom, ale potom okolo obeda uz budem mat klud, tak vas pridem pozdravit 😉
otvorili sme si s drahym vinko, tak ideme "slopat" 😀 😀 😀

droby
autor
29. júl 2008

jeej moni pekny vecer teda si uzite...
ja som sama, muzik pride po polnoci az, idem mu ukuchtit obed na zajtra, sa mi ale nechce.

sana15
30. júl 2008

dobre ranko kocky.tak vcera som zdrhla z prace bez rozlucky.nakoniec sme isli do tej BB,aj do kina. bolo asi volnych este 6 listkov na Bathory, tak sme sa tam dostali.Film sa mi pacil,ale manzelovi velmi nie.

sana15
30. júl 2008

Monika, prijmy sustrast ☹ Dufam,ze to spolu prekonate.
a nech ten audit dobre dopadne

sana15
30. júl 2008

Katka,vlci hlad poznam uz par mesiacov. uz ma to asi pomaly upusta,resp. uz to nie su take navaly hladu,ze mi je na odpadnutie, ale aj napriek tomu som aj vcera o 22-tej vyjedala tortu (dostali sme vysluzku zo svadby) a dva dni predtym detto. takze kym na zaciatku tehu som v nocnych hodinach hladala fakt co najmnej kaloricke jedlo (jogurt, ovocie), teraz mi je to jedno. cestou spat domov z kina sme sa zastavili v Tescu a mala som taku chut na sladke (asi preto,ze moja vecera pozostavala iba z jogurtoveho mlieka), ze som si hned kupila cokoladu s marcipanom. ale ked sme dosli domov a ja som zistila,ze v chladnicke su kolaciky,tak som aspon dojedla kusok torty. torty nemusim,ale tato bola priam fantasticka.

katkaajurko
30. júl 2008

dobre ranko kocky

no ja som teda vcera bola hladna jak hovadko ...normalne sa hambim 🙄 a dnes tu mam na ranajky acidko a na obed tvaroh s cukrom 😀 skusam ist na symsem - v jeden den - jeden druh potravin - cize dnes skusim bielkoviny 😀 😀 😀 som zvedava ako dlho toto ja vydrzim..asi len do poobedia 😀 😀 😀

lyubka
30. júl 2008

pekne ranko sa praje 🙂
Moni uprimnu sustrast ☹

Kati tak to ja by som nedokazala jest jeden den jeden druh potravin, ale budem ti drzat palce 😉
Jani aj ja mam strasne navaly chuti na sladke, ale doteraz som vobec nemusela sladke, ale teraz ked pride chut musi nieco sladke byt

katkaajurko
30. júl 2008

no jeden druh ako jeden druh... dnes mozem bielkoviny,zeleninu , aj ovocie keby som chcela a aj nejake to celozrnne pecivo..to je dovolene 😀 len nie zemiaky,ryzu,cestovinu,pizu a tak..tak mi to moc take katastrofalne nepride - ZATIAL 😀 😀

droby
autor
30. júl 2008

dobre ranko, prave otvaram ocka 😀
jaj to by som nevedela takto triedit stravu a nieco jest ale bez niecoho, dneska mam zapekanu cestovinku, taskze cestovinovy den, ale pekne aj s maskom aj s dezertikom 😀

droby
autor
30. júl 2008

jani lubi vam tusim rovnako dnes nabehli tt, kazdej o jeden viac

lyubka
30. júl 2008

ahoj lubi takze ty si taky spachtosko 🙂 ako ti zavidim ale v dobrom
ja som skoro celu noc nespala mi bolo straaaaasne teplo ☹

droby
autor
30. júl 2008

u nas bolo na noc prijemne chladenkavo, som sa teda poriadne vyspala, zajtra to uz ale nebude.
boozed stale kukam tie nase svadobne fotky,jak keby tobolo taak davno, neuveritelne.

jaj alubi ja ti zas to brusko v dobrom zavidim 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre