Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
4. aug 2008

ahojteeee
jeej lubi pekne rastie brusko a ta oydoba nad postielkou 😀 😀 😀
ozaj nemas foto ako ste ju mali na aute?

ja som dnes ranajkovala sunarku 😀 😀 milujem tie detske kasicky

lubi na antolskej mozes mat aj lepsiu izbu, nadstandard, kde mozes byt aj s manzelom a mas to ako samostatnu izbu s vlastnou kupelko wc fitloptu, jedna znama tam rodila.

katkaajurko
4. aug 2008

lyuby - ale tak je to tusim aj na kramaroch 😖 - ja som si prave myslela ze na antolskej je to najlepsie ...

lyubka
4. aug 2008

no praveze neviem ako to je na kramaroch, zatial viem ze v ruzinove je to normalne oddelene stenami, tak uvidim
dakujem no rastie, rastie kazdy den vidim ako priberam 😀
lubi nemam zrovna tie fotky sa nepodarili 😠 😠 😠
vsak pojdem sa popytat a popozerat po porodniciach a este uvidim co mi odporuci gynekolog

lochneska13
4. aug 2008

Čaute babuľky, po dlhom čase sa vám hlásim 🙂 Dočítať vás určite nemám šancu, tak sa pekne pochváľte, čo máte kto nové 😉

bambulka82
4. aug 2008

kocky..tak to ja mam asi stastie..my mame u nas kraaaaaaaasnu porodnicu 😉 😉

katkaajurko
4. aug 2008

jeej dnes nas tu je 🙂

moni - tak ja raz pojdem rodit k vam...ale zase dovtedy sa to mozno zlepsi aj tu u nas 😉

droby
autor
4. aug 2008

vy ste teda pokrocili 😀 uz aj rodite

my sme volali na jeden byt co ma ocaril a ideme ho v piatok pozriet 😵
blizime sa k hniezdocku lasky, citim sa jak par dni pred svadbou 🙂

sana15
4. aug 2008

hej,vy uz rozoberate porodnice? tak to som pozadu. ja dnes zase sondujem po nete a obzeram zimne overaly. kazdy den ma proste napadne ina somarina a potom cely den hladam len ju. ale vsetko je to este v stadiu pozerania a nie nakupov.akurat sa mozem pochvalit,ze uz mam doma tehotenske rifle. uz zacinam pocitovat ze tie co som nosila doteraz su uz akurat len pri stati, uz ich nosim aj bez opasku. ale ked sadnem,tlaci ma ten pas s gombickov. tak som si kupila tehotenske. do tych mozem este aj priberat - trosicku aj na stehnach,aj na zadku 😅 Dnes mam nastastie saticky,aj ked v praci mam zimu,tak musim vydrzat.

lyubka
4. aug 2008

jani takze uz aj na teba prisla tehotenska moda 🙂 a neboj v tom pozerani na nete sme na tom rovnako mna tiez zaujme nejaka vec a potom hladam a porovnavam

lubi no tak to teda gratulujem a ako su teraz na tom ceny bytov?

sana15
4. aug 2008

Lubka-droby: tiez drzim palceky,aby ten bytik vysiel.potom uz nebude nic stat v ceste zacat pracovat na babatku 😉

katkaajurko
4. aug 2008

droby napis viac o bytiku...kde, za kolko - kolko izbovy - tiez by si rada urobim prehlad..

lyubka
4. aug 2008

pozrite co som si teraz precitala
tak to sa mi zda uz fakt sila
http://spravy.pravda.sk/rodicom-vlada-neprida-b...

droby
autor
4. aug 2008

jani v ceste nam bude stat len obrovska hypoteka a splatky vo vyske celeho mojho platu. 😅

kati poslem ti rovno do IP ten byt 😉
presne ten len o izbu naviac maju nasi, preto ma mozno tak ocaril ze som na taky zvyknuta a paci sa mi tak rieseny.
som zvedava ci to pojde tak lahko, neviem ci nam moze vyst hned prvy byt co pozreme, obzrela som na nete ich uz ale vela ale tento nam vychadza najlepsie normlane by som ho brala aj ked ine sme este n 😉 videli.

lyubka
4. aug 2008

lubi posli aj mne nech sa pokocham 😉

droby
autor
4. aug 2008

no kochat sa moc neda je to starsi byt, co sa mi paci ze ma vsade plavajucu podlahu 😵 o tej som v ramci setrenia ani nedufala. inak nic , mozajkova kupelna 😵

lyubka
4. aug 2008

to poznam taky byt, taky sa mi paci hlavne ze ma balkon pri kuchyni to je super vec, takze ty si vyrastala v takom byte ako aj moj manzelik 🙂

lyubka
4. aug 2008

tak na dnes sa lucim
prajem krasny zbytok pondelka papa 🙂

sana15
4. aug 2008

balkon z kuchyne je moj sen. zial nesplnitelny, jedine si ho postavit

droby
autor
4. aug 2008

lubi to bude tym ze petrzalkse byty su rovnake alebo podobne 😀 papa

jani vy zas mate rodinny domcek a mozte si vyst na zahradku pred domcek, mam podmienku ze byt musi mat balkon, z kuchyne je praktickejsi, teraz mame z obyvacky, ale aj t je super, je to hned vedla kuchyne tak to mame dobre poriesene

bambulka82
4. aug 2008

lyub..to je sila s tym clankom 😖 😠 😠 😲 😲
a potom ti tu nejaky mudrlant bude v telke vypravat, aka je nizka porodnost a ze zeny su karieristky a nechcu rodit deti 😠 😠 😠 😠

bambulka82
4. aug 2008

lubka-droby a kedy idete ten bytik pozriet?

droby
autor
4. aug 2008

moni v piatok 🙂
a dnes volala mam ze ma dalsi este lacnejsi podla foto tiez pekny, tak cakam ci sa ozvu

bambulka82
4. aug 2008

jeeeeeeej lubi tak super, dufam, ze vam to vyjde a najdete to svoje vysnene hniezdocko lasky 😀 😀

droby
autor
4. aug 2008

stiahla som si program na kuchyne tak sa hrajkam a planujem,
mam v albume na streche njake navrhy. 😵

bambulka82
5. aug 2008

lubi pekne 😉 😉 😉

inac dobre ranko prajem 😵

katkaajurko
5. aug 2008

lubi peknee 🙂

dobre ranko inak..doobeda tu urcite nebudem mam vela robotky...

lyubka
5. aug 2008

pekny den prajem 🙂

lubi pekne si si to vymyslela 😉

bambulka82
5. aug 2008

ach jaaaaaaaaj...ja som uz taka hladna ☹ ☹

droby
autor
5. aug 2008

dobre ranko 😅
zas sa zhorsilo pocasie, to nebude uz normalne leto? ved ani nemam povoit ze je leto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre