Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
7. aug 2008

dobre ranko -druha 😀

katkaajurko
7. aug 2008

babule ja uz sa neviem dockat dovolenky...nam to vychadza tak - ze pred aj po dovolenke su statne sviatky a spolu s vikendami budeme mat volno 18 dni ! ja sa asi zblaznim 🙂))

akurat som si pozerala odlet kedy mame 🙂 jaaj - len aby vsetko dobre dopadlo - klop klop klop 🙂

lyubka
7. aug 2008

ahojte kocky - tretia 😀
joj kati ako ti zavidim, v dobrom aj ja by som brala dovolenku, uz sa neviem dockat aspon tych sviatkov 🙂

katkaajurko
7. aug 2008

lyuby ja tu dovolenku uz zufalo potrebujem... tento rok bol narocny..ja som doteraz studovala a pracovala som na ciastocny uvazok - takze to vyzeralo tak - ze som pracovala len 4 - niekedy len 3 dni v tyzdni - plus skola, skusky...
a tak...ale chodila som si na deviatu do roboty a do pol piatej len 🙂 a cez prazdniny som bola na prazdninach aj s rodinou aj s polovickou - takze aj mesiac volna som mavala..

ale tento rok prvy rok robim uz normalne a to volno mi chyba..doteraz som si nezvykla na vstavanie na osmu.... :(

a o volne nehovorim - tie frcky - vzdy jeden dva dni - je nic 😀 no co uz... ale pracovat sa musi 😀 bohuzial 😀

droby
autor
7. aug 2008

jej kati tak to vam uzasne vyslo to znie na paradny oddych a kam letite vlastne?
jaj manzelik mi kupil pismenka D R O B Y 😀 on si kupikl na auto, take tie j3d strieborne ako je pisana znackaa typ auta vzadu a mne kupil tiez, ale dam si ich radsej na noutbuk krasne sa tam hodia 😀

lyubka
7. aug 2008

no kati tak to si teda mala riaden narocny rok + do toho aj svadba
ale zelam ti to volno 😉
ja sa uz neviem dockat kedy pojdem na matersku, lebo uz sa mi nece vobec chodit do roboty 🙂
ja by som si tiez zobrala dovolenku, len ja uz nemam ani jeden den dovolenky na tento rok, ja som bola na dovolenke este v aprili tak som si ju minula docela rychlo

droby
autor
7. aug 2008

lubi a kedy nastupujes? uz v septembri nie? sak to mas zachvilku a jaak ti bude doma dobre 🙂

lyubka
7. aug 2008

lubi nie az v polovici oktobra 😒 ale brala by som keby som uz teraz mohla ist aj ked budem mat velke brucho, ale predstava, ze nemusim ist do roboty ma velmi laka, aj ked nebude vela peniazkov 😎

katkaajurko
7. aug 2008

my ideme na tu kretu ...

lyuby - neboj o chvilu uz nebudes chodit do prace a mozno ti aj bude chybat casom 🙂 mojej krsnej chybala - len maly bol problemovy a nechceli ho do skolky skorej - tak musela byt s nim doma - ale uz ju mrle zraly... 😀

jej droby - manzelika mas akeho pozorneho

moj je dnes ufrflany -asi vstaval hore zadkom 😀 😀 😀

droby
autor
7. aug 2008

jaj lubi ja som dobry motak ja som dala november hned za septembrom 😅 njak tento rok skracujem 😀
este to chvilku vydrz potom ti to aj chybat bude.

jaj kati zasluzeny odpocinok, jak vam len bude dobre niekde naplazi, ziadna robota, nic len krasa more relax. jaj normalne sa mi zacina snivat ze som tam 😀 musim si dat kavu avratit do reality

droby
autor
7. aug 2008

dnes rano ma osvietilo meno martinka 😵 ani neviem ako preco, ranajkujem si a tak ma napadne ake je to krasne meno 🙂
mne uz vazne sibe

katkaajurko
7. aug 2008

jaj droby -ta amerika ma laka uz straaasne dlho...chcela by som vidiet ten ich zivot v reali -a pritom nemam rada americanov..tu ich stupidnu vychovu,afektovanost a prisprostastych pubertakov -ale velmi by som chcela vidiet miesta ako los angeles, newyork, washington, las vegas a potom nejaky statik taky typicky "dedinsky" ten totalny americky vidiek.... len tak - proste to vidiet - ako ziju aj iny ludia...

my vcelku radi cestujeme ak sa da...napriklad sa nam vyskytlo pozriet kodaň v dansku a poviem ti - bolo tam nenormalne - vedela by som si predstavit tam zit..fantazia - pekne mesto - mily ludia aj mentalita, vsetko tam funguje ako ma...proste pekne no..fakt... tam sa chceme este niekedy vratit... a v porovnani s benatkami (mne sa nepacili vobec - je to komercne preplnene mesto - ktore zije len z minulosti) alebo s parizom (ten je pekny ale vacsie caro mala pre mna ta kodan)... no a tak...

ale ja by som toho este chcela vidiet vela - aj take norske fjordy...miamy....australiu....hongkong 🙂 a tak...no...

bambulka82
7. aug 2008

ahojte babulky..my sme boli dnes rano odviest auto do servisu, menia nam tam to sklo..poobede to bude hotove..dnes ideme popisat nejake inzeraty, sme sa rozhodli, ze predame to auticko..
tak snad sa to rychlo podari, lebo uz obzerame ine 😀 😀

juuuuuj kati, to budes mat riadne vela volna..my mame len posledny augustovy tyzden, to su 4 dni dovolenky, ale zase 10 dni volna 😀 😀 😀 teda ak ratam, ze nam volno zacne 23.8.(v sobotu) a do prace pojdeme az v utorok 2.9. 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
7. aug 2008

ahoj moni 🙂 ano - to je dost volna tam s tymi sviatkami 🙂

droby
autor
7. aug 2008

jaj no to uz hej take cestovanie a spoznavanie je fajn, a fjordy tak to laka aj mna a este novy zeland.
no vidis a mna by ani nenapadloz e kodan moze byt taka uzasna.
ale pekne ste uz pochodili svet 🙂

droby
autor
7. aug 2008

ahoj oni, tak drzim palce ench skoro auticko dobre predate a kupite nove lepsie 🙂
ani neviem co su tam za sviatky 😅

droby
autor
7. aug 2008

jaaj kocky, ☹ ten bytik co sme mali zajtra pozriet co sa nam tak pacil uz je predany 😢
ani realitak o tom nevedel ked sme boli dohodnuty ale majitelia ho vcera len tak predali.
ach jo bude to este veru zaujimave, idem pozret jeden na prvom poschodi od coho ma vsetci odchovaraju ze je tam zima odspodu, ale co si navyebrame ked su lacnejsie byty len na prvom alebo potom na 12 poschodi to radsej znesiem zimu a budem chodit v papuciach ☹

lyubka
7. aug 2008

jaj tak som opat tu 🙂
joj lubi to mi je luto ☹ no ja ti poviem ze by som sa nevedela rozhodnut medzi prvym a dvanastym poschodim, drahy byval na prvom a je pravda ze tam mali v zime zimu, ale na druhej strane v lete tam je prijemne nepotrebuju ani klimu 😉 ale zas na dvanastom zas nepocujes tolko zvukov z vonku a to na prizemi teda pocujes kazde slovo 😒 no ale na dvanastom je zas teplo v zime, ked je strecha prehriata 😒
clovek si proste nenavybera, zalezi ako je orientovany ten byt, ale neboj urcite nieco pekne pre seba najdete 🙂

droby
autor
7. aug 2008

ja by som si vybrat vedela, vysok sa bojim najlepsie je mi na zemi, mne by prve nevadilo, ale presne su tam tie negativa jak pises, najlespie tretie druhe... ale pomozem si?
inak u ans su tera aj byty zospodu zateplene takze nai na prizemnych neni odspodu zima.

lyubka
7. aug 2008

no to je dobre, ale pocula som od viacerych ze zatepluju aj od prizemia, tak ked to bude tak pokracovat, tak to bude dobre a bude lepsie dole ako hore 🙂

katkaajurko
7. aug 2008

droby urob si plusy aj minusy prveho aj dvanasteho..ja by som bola za to prve...lebo tam je ozaj len problem - ze v zime je tam chladnejsie ako inde...ja som totalny zmrzlik a byvala som skoro 20 rokov na prvom a dalo sa to a to sme nemali plastove okna ani zateplenie...s plastovymi oknami je to ovela lepsie a aj zvuky z ulice su males(podla toho zase do akej ulice...) no ale plastove okno a vonkajsia roleta je zarucena na tichucko a klud na spanie... a ked sa pokazi vitah - tak vobec nevadi - na prve aj s kocikom vylezies...na dvanaste by to bola riadna fuska a v lete pod strechou je neznesitelne...ale hluk z ulice nepocujes - to je fakt....

droby
autor
7. aug 2008

nad tymto ja nerozmyslam na 12 ani zadarmo nechem, ja sa vysok bojim anevitim sa dobre ked som tak vysoko nedokazala by som tam byuvat a vytahy sa z casu na cas kazia zasekavaju, tazke v njakym kocikom, to by bolo priserne.
tiez si myslim ze to teplo aj hluk sa daju eliminovat, mne by to nevadilo. o tie byty neni zaujem kedze nikto nechce prve a najvyssie poschodia, preto su v ponuke a aj za lepsie ceny.
caka nas riadny kolotoc telfonovania hladania, zu etraz mam tolko cisel, kde mam volat kto nam ma volat a tak ze sa v tom prestavam vyznat, asi si zalozim bytikovy debilnicek 😀

lyubka
7. aug 2008

no ja by som nemohla na prvom byvat z jedneho dovodu a to je moj pes, lebo ja potrebujem mat skoro stale otvorene okno a ten moj chlpac ked pocuje nejake zvuky z vonku tak zacne stekat, takze ked sme obcas boli u svokri, tak som chodila nevyspata, lebo tomu mojmu stvornohemu stvoreniu bolo jedno kolko je hodin a nedal sa utisit 😒 ale keby nebolo inak tak pes by dostaval stuple do usi aby nic nepocul 😀 😀 😀

droby
autor
7. aug 2008

😀 zlaty havko 😀 tak to bysa nedalo,
nasa mici by asi chodila pekne na vylety oknom 😀 este som nasla jeden fajny aj ked 5 poschodie, mozno bysomto rozdychala, ale na uuplnom konci petrzalky 😒

lyubka
7. aug 2008

lubi a kde?

katkaajurko
7. aug 2008

droby koniec petrzalky neni moc dobry...tam mi pri drazdiaku byval byvaly frajer a do mesta to odtial trvalo o par minut dlhsie ako odomna z devinskej, alebo rovnako...

nasa mici u nasich si tiez labzuje po oknach na prvom - ale von nejde nikdy..

lyubka
7. aug 2008

no ja byvam pri drazdiaku a som spokojna, pokial som chodila busom tak do 15minut som bola v meste, ale ja som tu vyrastala tak mozno aj preto som spokojna

droby
autor
7. aug 2008

lyubi na zehrianskej, to uz je dost od ruky.
no popisala som si zoznam a idem tam volat asi po jednej nebudem teraz rusim pri obede, zavolam uplne vsade a uvidim cio povedia.

ono zalezi aj kde tam, od zvienvsekj je fajne spojenie aj budatinska, ale dalej uz nic moc
zaujimavy som nasla na rovniankovej, ale co ja viem take divne miesto

bambulka82
7. aug 2008

lubi s tym bytikom je mi to luto ☹

jaaaaaaaaaaj ste tu spominali cestovanie..tak aj ja by som sa rada pozrela napr. do japonska a tiez ma laka ako aj lubku novy zeland..mne tam byva sesternica, takze by som to mala jednoduchsie, nemusela by som hladat a platit ubytko, ale cena tej letenky ma stale odradza 😖 😖

lyubka
7. aug 2008

no to je teda tak od ruky naozaj, no ja byvam na znievskej odtial to je v pohode
vsak obvolas a uvidis 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre