Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

sana15
8. aug 2008

pracujeme,pracujeme??? 😕

katkaajurko
8. aug 2008

ja som za stanovanie tiez - vsetky vyhody ktore janka spomenula sa mi paaaaaaaaaaaaacia 🙂 😉

bambulka82
8. aug 2008

hej jani, mas pravdu..je to aj vo forme bicyklovania..taky ako steper (orbitrack) ale ten je vraj narocnejsi..
u nas maju dva..tento kde ja chodim, tak tam je beziaci pas, ale nebezis, je to len taka rychla chodza, no a hned vedla je tento na sposob stepera..

jaaaaaaaaaaaaaj kocky, zajtra ideme na svadbu..som vam aj zabudla povedat, ale az vecer, okolo 21,00
tak sa tesim, ze opat uvidim kraaaaaaaasnu nevestu 😵 😵 😵

katkaajurko
8. aug 2008

chcela som napisat stahovat sa a nie stanovat 😀 😀 😀

lenka47
8. aug 2008

ahoj kocky, tak dnes ste toho vela nepôrebrali 🙂 ja som bola vcera a dnes na skoleni v PP, bolo to zaujimave o falosnch bankovkach a podvodoch a tak... len dufam ze sa s takymi podvodnikmi velmi ebudem stretavat lebo to maju vsetko dobre premakane 🙂
moni tak si uzi svadbu, zas po dlhom case 😀 joj a dnes je magicky datum, aj dnes bolo vela svadieb 😉 8.8.2008 🙂

droby
autor
9. aug 2008

peknu sobotu prajem 🙂

bambulka82
9. aug 2008

ahojte 😵

droby
autor
9. aug 2008

jeej ahoj moni, somsa bala ze sa nikto neozve ked je sobota 🙂

lenka47
9. aug 2008

ahoj zienky, toto pocasie co je u nas je na porazenie, cely den leje ☹ snad sa to zlepsi aspon do zajtra

droby
autor
9. aug 2008

ahoj leni, no dnes mi ani nevadi to pocko a ani neviem ako je, som tu pekne zavreta, snad sa zajtra umudri, chcem ist konecne niekam von do prirody

katkaajurko
10. aug 2008

krasnu nedelu prajem babulky

ja mam taky narvaty vikend...vcera sme riesili veci okolo kupelky a dnes musim upratovat a idem k babine 🙂 a potom zehlit ☹ ☹ ☹ ☹

bambulka82
10. aug 2008

dobre ranko..my sme teraz vstali 😅 😅 😅

vcera sme boli na tej svadbe, prisli sme okolo 04,00hod. domov
bolo super, nevesta straaaaaaasne kraaaaaaaaaaasna a zenich velky velky velky sypmatak 😉 😉
aj zabava bola fajn, mali toho isteho starejsieho aj DJ, co my 😀 😀

idem uvarit nejaky obedik a okolo 17,00hod. ideme este k nasim gratulovat

lenka47
10. aug 2008

ahoj zienky, my sme si dnes dali s manzelikom cykloturu, presli sme nieco cez 40 km po fajne kopcovitom terene, no a teraz neviem ako budem zajtra v robote sediet, kedze mam taku otlacenu ritku ze az ☹ 😀 ale bolo super pocasie krasne, priroda krasna, aj ma opalilo-samozrejme podla tricka 😀
joj moni sla by som sa aj ja dakde zabavit na svadbu, len dako v nasom okoli sa do nej nikomu nechce 🙂

bambulka82
10. aug 2008

no leni, u nas tak lahko v rodine svadby uz asi tiez nebudu..to skor takto kamarati..ako aj vcera 😉
ale bolo fakt super, velmi dobre sme sa bavili 🙂

lyubka
11. aug 2008

Dobré ránko 🙂
Dnes som prvá?

droby
autor
11. aug 2008

no vcera ste tomu moc nedali.
pekne ranko pondelkove, aa druhaa 😀

katkaajurko
11. aug 2008

tretia 🙂 dobre ranko

droby
autor
11. aug 2008

ako sa mate po vikende? my sme vcera po dlhej dobe boli trocha vonku na prechadzek pri dunaji, super bolo

lyubka
11. aug 2008

ja sa mam fajn v sobotu sa nam narodil synovec, tak sme boli v nemocnici 🙂 taky je maly a straaasne zlatucky

droby
autor
11. aug 2008

jeej gratulujem k synivcovi, musi byt zlatucky 😵 z nich budu super kamosi bratranci s takym malym rozdielom vekovym 🙂

katkaajurko
11. aug 2008

pridavam sa ku gratulaciam 🙂

ja mam stale vela roboty..a este len budem mat...kolegyne budu mat dovolenku 😒

mata24
11. aug 2008

ahojte babulky, no tak som mala nie moc dobry vikend, ale hadam sa to zlepsi 😉

droby
autor
11. aug 2008

juj kati to mam rmzi, toto dovolenkove obdobie je hruza 😒
ja robim dnes a pozajtra a potom az v septembri 😅 😀
dnes je vonku uplne uzasne, tusim sa tam prestahujem s PC 😀

mata24
11. aug 2008

no ja co sa tyka roboty radsej ani nic nehovorim 😀
ale od 25. mam dovolenku dva tyzdne tak sa uz hrozne tesim 🙂

droby
autor
11. aug 2008

ahoj amti, teba tu vazne malo vidiet. to uz ams nastalo tak viacej roboty?

lyubka
11. aug 2008

dakujem dakujem som sa vinadivat nevedela 🙂

droby
autor
11. aug 2008

lubi a vies co ta o chvilku caka 😵 mas nieco nove vo vybavicke? ja sa neviem vynadivat na nosenie deti v satke, vcera som o tom nadsene rozpravala muzikovi 😵

lyubka
11. aug 2008

zatial nic nove nemam
no to hej aspon sa budem mat koho pytat a sledovat postupnost rastu 😀

droby
autor
11. aug 2008

ozajmlubi mozem pouzit tu fotku dke mas tu ozdobu nad postielkou na svoejj stranke?
davam tam taku sekciu ze fotky od zakaznikov 🙂

to mas velky vyhodu a vsetky iinfo hned po ruke cerstve 🙂 teraz zistis co tato vlastne caka 😀 aj vecicky podedite ked tie dietky tak rychlo rastu.
my sme vcera kupovali tenisky a ked som videla tie mrnave adidasky no nieco naadherne ale tak boli malinke ze vtedy babo este ani boticky nenosi 😲 tak naparadu do kocika. no kto na to ma nech ma, mojim detom tam znacku maximalne dokreslim 😀

lyubka
11. aug 2008

mozes pouzit bez problemov 🙂
no to ma svoje vyhody mat maly rozdiel medzi bratrancami 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre