Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
14. aug 2008

ahojte zenusky 😀 😀
ja som doteraz spinkala 😅 😅 😅

katkaajurko
15. aug 2008

no tak opat otvaram rano temu! dobre ranko - asi zasnem tize trpiet samomluvou 😀

takze - aj ja by som chcela vediet co je to ta servitkova technika 🙂

a mam zavaznu otazku :

co to znamena ked je na pozvanke napisane: formal dress:black tie ? to je - ze pani si daju obleky s kravatou a damy???

lyubka
15. aug 2008

ahojte tak to tu vcera bolo nejake tiche🙂

servitkova technika je popisana tu http://www.servitky.sk/navod-servitkova-technik... najdolezitejsie veci ktore potrebujete su servitky a lepidlo na decoupage 😉

a neviem co to moze znamenat pre damy

sana15
15. aug 2008

Katka mna napadlo hned ako prve: male cierne - ako sa hovori. take tie kokteilove cierne satocky. ako tak uvazujem,nemala by som s tym problem 😅 mam dvoje takych siat,jedne s kratkym rukavom s bielymi malinkymi bodkami a jedne s dlhym rukavom. Uz len to,ze ma nikto nikde nepozyva 😀

sana15
15. aug 2008

inak ahojte,podarilo sa mi po dlhej dobe nakuknut aj doobeda.dufam,ze dnes tu nikto nemusi trpiet samomluvou 😉

sana15
15. aug 2008

este sa s vami vykecam,lebo budem vyse tyzdna mimo netu,tak nech to stoji za to,aby ste na mna nezabudli 😀

katkaajurko
15. aug 2008

jaj teraz nemam cas kuknut tu servitkovu ale potom si precitam

a uz som zistila co to znamena...je to panksky oblek a damy si mozu obliect koktejlky - resp. "male cierne", dlhe saty, alebo "modne vecerne kusky oblecenia" - doslovny preklad :D :D - ja vlastnim nie moc pekne nohy - takze male cierne nemam 🙂)) ale dlhe cierno-ruzove mam - tak si ich obleciem 🙂))))

lyubka
15. aug 2008

neboj nezabudneme na teba 😉
ale asi aj ja by som to riesila koktelovkami

lyubka
15. aug 2008

kati a kam sa chystate som zvedava 😅 😀

katkaajurko
15. aug 2008

na svadbu 🙂

katkaajurko
15. aug 2008

tyzden na to ako sa vratime z dovolenky... to bude supis - lebo budem este opalena a vytahany melir este aj od slnka 🙂 a budem mat take satocky - ze ruzovy vrch (bez ramienok, jednoduchy len s nariasenim cez prsia) s kratuckym bolerkom a cierna dlha sukna taka volna - len ten vrch si idem dat usit - lebo to zuzitkujem tento rok - lebo este nas cakaju dalsie dve svadby - ale kedze su to kamarati - kazdy uplne z inej "oblasti" - tak mozem mat na vsetky tri svadby v podstate to iste 😀

lyubka
15. aug 2008

kati ty mas tento rok nejaky svadbovy 🙂

katkaajurko
15. aug 2008

no to hej... aj buduci rok uz mam predbezne info o svadbe 🙂

ja mam sice uz skoro 27rokov ale v nasom okoli rovesnikov sa to svadbovat este len pomalicky zacina...ja som fakticky medzi prvymi vydata 🙂 takze nas caka este moooooore svadieb 😀

lyubka
15. aug 2008

zas kopa prace a to som si myslela ze dnes bude klud 😠
takze vy ste takto nakazili okolie svadbovat 🙂

katkaajurko
15. aug 2008

ale ani nie my..ono to tak samo...pred nami uz boli tusim cca 3 svadby... ale nas je vela 😀

sana15
15. aug 2008

Katka,tak tomu sa povie rok svadieb. ja sa idem pozriet o dva tyzdne kamoske a kamosovi,ale na hostinu nie. takze ja uz ani moje popolnocne saty ani nevyuzijem a k tomu mam doma uplne novucicke vecerne. tak uz snad len po tehotenstve ak bude prilezitost ist na ples. a teda,ak sa do nich este nervem 😅

sana15
15. aug 2008

na margo tej pozvanky co ste dostali: ja by som to tam nedavala,u nas v rodine by to aj tak nikto nepochopil.mozno tak z celej stovky akurat kamosky a potencionalna svagrina. teda ti,co by si to vedeli aspon prelozit

katkaajurko
15. aug 2008

to je v poho - ja sa tesim ze to tam dali... oni su taka trosku viac "nobl" rodina 🙂 a u nich to myslim pochopi kazdy, len si kazdy bude musiet na nete najst - co konkretne sa pod tymto nazvom skryva..ja len som vedela ze ked su oficialne plesy alebo tak - tak to tam byva napisane a podla spolocenskeho protokolu by to malo byt na kazdej pozvanke 😀 ale kto to dnes dodrzuje, ze ano 😀 - ale ja som rada - lebo som si prave tieto dlhe saty chcela obliect - a keby to tam nedali - mohli by niektori kamarati dojst aj dost "beznejsie" obleceni... a potom by som sa pri nich zase citila ja moc vyfintena 😀 😀 ale takto zapadnem 😀 😀 😀 tak sa tesim 😀

my ideme na obrad o 16,00 a potom na 20,30 vecernu oslavu...u nas v partii to takto mame zauzivane - aj my sme to takto mali..aj pred nami kamarati... 🙂

lochneska13
15. aug 2008

Čaute babule, nejako vás zanedbávam, musím sa napraviť 🙂 Ale vidím, že to tu aj napriek letu a dovolenkám žije 😉
Kati vy kedy idete na tú Krétu?

katkaajurko
15. aug 2008

ahoj Tinka no vitaaaaaaaaj teba som tunevidela ani napamatam!!!!§

my ideme 1.9.2008

lochneska13
15. aug 2008

Jeeej Kati, to už sa tešiiiite 🙂 Veď to už je čo nevidieť. Dovolenkové veci nakúpené?

sana15
15. aug 2008

aj ja chcem Kretu...skoda,ze tu nie je smajlik so slinkami 😀 by som ho sem supla...

to si nevsimajte,mne prave zacalo mierne sibat. bude to asi tym dusnom a k tomu kopa papierov,co mi tu ako bezne pred odchodom domov pribudne 🙄 ale uz som si zvykla,ze vsetci vypadnu domov a vsetko nahadzu mne a som tu ako Popoluska................
tak sa tesim,ze tyzden tu nebudem

lochneska13
15. aug 2008

Popoluška kašli na papiere a utekaj za princom 🙂 Veď už je skoro víkend 😉

katkaajurko
15. aug 2008

no tesime - hlavne na to -ze si oddychnem, klop klop klop...lebo pred dovolenkou aj po dovolenke su volna - takze mi to vychadza na 18 dni vkuse bez praaaaace!!!!!!!!!!!!!!! jaaaaaaj uz to potrebujem ako sol!!!

dovolenkove veci - vies co? ani nic take nepotrebujem nove... vsetko mam..teda plavky jedny nove som si dokupila 😀 a uz len opalovacie kremy nam asi chybaju... nooo a mozno jedny slapocky by sa zisli ale zatial som nic co by som prijala nenasla... a inak nic take nepotrebujem...uteraky pekne nove sme dostali od mojej babinky 🙂 a ostatne mame - a co bude chybat si kupim tam...sak je to svadobna cesta - si doprajem 😀 😀 😀 lebo na taku dovolenku tak skoro uz nepojdeme - budeme natvrdo setrit 😀

u nas lialo pred chvilou ....

lyubka
15. aug 2008

no ja co som bola teraz v july na svagrovej svadbe tak som sa tam citila moc vyfintena a pri tom som mala jednoduche dlhe saty, ale ostatny boli obleceny az moc obycajne niektori mali rifle a tricko, jedine moj manzelik mal oblek(teda okrem zenicha) a ja saty ostatny prisli ako keby si len odskocili od toho co robili pred tym

joj kreta zavidm v dobrom 😀 hned by som menila skoda ja uz si budem musiet odychnut az ked nastupim na matersku no ale s tym bruchom neviem neviem ci si odychnem 😔

katkaajurko
15. aug 2008

lyuby sak prave - aspon budu chlapi v oblekoch - zeny v satickach a pekne zapadnem 😉 🙂

lochneska13
15. aug 2008

Podľa mňa je to fajn, keď vieš, čo si máš obliecť. Nemusíš sa stresovať, že budeš úplne mimo a potom to budeš celý večer riešiť 🙂

lupienka
15. aug 2008

Hello hello, tak som vas konecne "nacapala" 🙂 🙂
Ako sa mate kocky???
Ja letim na Kretu 21.8. a odlietame az 2.9. skoro rano...Kati uz vies, o kolkej letite? Mozno sa uvidime na letisku 😀

katkaajurko
15. aug 2008

lupi orientacne by sme mali priliet na kretu niekedy v noci...letime 19,20 - tam by sme mali byt 22,30 - cize ich casu 23,30 - tak to sa asi neuvidime ....

lochneska13
15. aug 2008

Jeeej Kréťanky, vy sa máte 🙂 Aj ja by som ešte niekam išla, jún bol tak dávno, že som už aj zabudla, že som bola na dovolenke ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre