Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
2. okt 2008

ja nemozem mat na stenu..lebo umyvadlo je v celku aj s velkym zrkadlom a skrinkou - nebude tam predel ...takze to nie je kam na stenu dat..ale mam tam na to policku.. a ked sa mi zunuje - vyhodim a kupim novy ... a tie na stenu..no mame ich u rodicov - ale tam vacsinou vyrabaju sklenene priesvitne nadobky...lenze na nich je dost vidno vodny kamen a vode sa vyhnut neda..takze po vycisteni to vyzera len kratko pekne.. ☹ tak preto chcem radsej nepriesvitne... ale uvidim este...

ty si sikovna - uz mate aj svetla - este tu linku k tomu 😉 🙂

droby
autor
2. okt 2008

krasne farebne flakoniky maju v kike na ten davkovac, teraz su v letaku v akcii ale uz neviem za kolko...
ja mam sklenenu nadobku ale to mliecne sklo nepriesvitne, myslis take ze aj to sa bude spinit? to ma vobec nenapadlo, ja som sa toho chcela zbavit z umyvadlo a strasne sa mi to na stene lubi, no dufam ze to bude v pohode a nebude s tym problem.

cez obednu pauzu sme kupili v lidli 😀 som si chcela kupit veceru do prace a takto to dopadlo este ze som od samej radosti na tu veceru nezabudla lebo by som kvoli svetlam bola ohlade 😀
ja som presne tie uz mala vyhliadnute v svietidlach ale o 200sk boli drahsie tak sme usetrili a dobre ich vymakli
taketo pekne nastavitelne
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

katkaajurko
2. okt 2008

no mliecne sklo by malo byt urcite o dost lepsie na udrziavanie.... 🙂

tak fajn,ze ste ich takto lacnejsie kupili... 🙂

droby
autor
2. okt 2008

no hadam teda bude uz ked ich mam.

co hovoris na hlineny drez? njak sa mi taku biely zapacil, pripada mi to lepsie ako nerez ale neviem ci do toho ist, este som sa s tym nestretla ze by ho niekto mal 😒

bambulka82
2. okt 2008

ahojky 😀

droby
autor
2. okt 2008

🙂 ahoj, moni som na teba myslela v baumace maju vela lampiciek macka pu 😀

bambulka82
2. okt 2008

jeeeeeeeej lubi super, len teraz nam je tazko ist do baumaxu bez auticka..
ja som uz zufala, zatial sme stale nic nenasli ☹

droby
autor
2. okt 2008

este stale nic? a na to vyhliadnute ste sa s pocitacom teda pozret neboli?
joj neboj musi sa uz nieco najst, ja dufam ze to uz nebude dlho trvat

bambulka82
2. okt 2008

s pocitacom sme tam neboli, lebo tam stale nema kto s nami ist..nikto nema cas 😒
vcera aj sme nasli jedno..18km od nas, tak sme tam rano volali, ale uz vcera ho predali..skoda
tak hladame dalej, ale je to fakt tazke 😠

katkaajurko
3. okt 2008

dobre ranko prajem

droby hlineny dres - to fakt neviem..nemam ziadne skusenosti... ale si pamatam ze kedysi boli biele - ale neviem ci boli z takeho materialu ako myslis ty teraz..ale tie co boli volakedy biele neboli moc dobre..lahko sa oskreli tusim..no neviem... to asi nerez potom..ale vravim...nepamatam si aky to bol material..teraz su zase urcite uz kvalitnejsie... 😅 neviem fakt...

moni dufam,ze uz coskoro nejake dobre auticko najdete 😵

droby
autor
3. okt 2008

dobre ranko.
kati tie klasicke biele "starodavne" boli smaltovane a take sa uz asi ani nerobia...
som potom bludila netoma nasla som na jednej stranke v akcii jednodrez nerezovy blanco a to uz je zaruka kvality 🙂 presne taky ako by som chcela takze si ho asi rovno objednam

moni drzim paste nech uz najdete to vase auticko, dufam ze to nebude dlho trvat

katkaajurko
3. okt 2008

aha jasne - to boli smaltovane ako vane uz si spominam 🙂

baby mam otazku dna ...a ako v manzelstve? zmenilo sa nieco ? lebo nas sa to casto ludia pytaju a ja hovorim,ze nic sa nezmenilo..lebo mam ten pocit... mozno sa meni - ked prichadzaju deti..to ale neviem posudit 😅

droby
autor
3. okt 2008

nooo dobra otazka na ktoru ani neviem jednoznacne odpovedat, ono sa v podstate nic nezmenilo ale citim sa inak... ale zas u nas to hned zacalo tym bytom, myslim ze potom sa to zmeni, konecne vlastna domacnost.

no teba sa pytaju ake je to v manzelstve a mna sa dnes rano kolegina opytala ci uz sme mali tu svadbu 😀 😀

katkaajurko
3. okt 2008

mozno sa to ukaze po dlhsom case...

lupienka
3. okt 2008

Caute baby... 🙂 no u mna sa teda okrem priezviska nezmenilo nic...akurat to, ze uz sa ma nepytaju a co, kedy sa budes vydavat? Teraz pada otazka...kedy budete mat babo? Ja takych ludi neznasam!

lupienka
3. okt 2008

A inak minule mi kamoka vyhlasila, ze podla nej je svadba uplna zbytocnost a ze jej mam povedat nejake argumenty, preco sa vydat. Podla mna sme sa vydavali preto, ze mame svojho partnera rady a chceme byt jeho...ja este aj kvoli tomu, aby nase deti mali spolocne priezvisko, podla mna to nie je zbytocnost...

katkaajurko
3. okt 2008

to sa pytavaju aj mna ludia lupi..tiez mi to lezie na nervy.... 😠 to s detmi.... a aj vela sa stretavam s nazorom -ze svadba je zbytocne vyhadzovanie penazi... 😒

droby
autor
3. okt 2008

😔 to lezie na nervy

kupila som si casopis o kuchyniach tak zas vymyslam a menim 😀 😀

katkaajurko
3. okt 2008

droby no uz aby ste mali tie kluce a mohli sa tam realizovat 🙂 ale vy budete asi najskorej robit podlahy,elektriku a tieto veci? uplne od zakladov?

droby
autor
3. okt 2008

uplne od zakladu najprv vyburat, okna elektrika voda plyn, podlaha v kuchyni najskor ostatne si pokladame sami asi parkety zatiak do chodby obyvacky a spalne, do ostatnych izieb to pocka, bo rozpocet skrti. as to zvladneme sami aj potom ako urobia kuchynu a kupelnu

ja by som sa hned realizovala, som v tv nasla inspiraciu na malovanie spravit gulickovu stenu, neda sa to pekne opisat ale dve steny proti sebe farebne a dalsie dve gulickove takze vacsie pospajane gulicky jednej farby viac menej vacsiu cast steny prekryli a vizeralo to vazne zaujimavo a prijemne veselo, lakaju ma take veci ale asi som malo odvazna to hned riskovat potrebovala by som cvicnu stenu kde si poskusam vsetky moznosti 😀

katkaajurko
3. okt 2008

nooo droby to si odvazna..ja by som sa neodvazila mat take steny 🙂 mna by lakalo mozno len na jednej mat taku nejaku peknu tapetu farebnu so vzorom..to sa mi teraz paci..ale s tymito modernymi vecami je to aj tom..ze rychlo to moderne nie je ...a malovat kazdych par rokov by sa mi nechcelo... mne sa najnovsie pacia velmi opat biele steny... max s tou tapetou... uz by som si asi farebne nedala...

aj ta kupelka ma lakala - aby bola fialova - a nakoniec bude hneda/biela kava
😀 jaaj - starnem - som konzervativna az moc tusim...aspon fialove koberceky skusim zohnat 😉

droby
autor
3. okt 2008

😀 zatial mam odvahu na vsetko kym nejde do tuheho, ale zas ja som ten typ co by maloval kludne aj kazdy druhy den nieco ine takze ak ma to omrzi v tom problem nevidim.
zas ale odtial potial, paci sa mi to ked je jedna stena taka niecim zaujimava ostatne biele jednofarebne...
aj ked konkretne ta gulkovana posobila cela izba uzasne..
tie tapety na jednu stenu sa mi pacia a normalne je uz super vyber, ale tam uz to tak lahko nepremalujes ked ta to omrzi...

tyen odkaz si pozerala? v letaku v kike pisi ze maju koberceky do kupelne v akcii za 150sk aj fialove, podla mna sa budu uzasne hodit k takej kupelni a troska dodaju farby.

mne sa hnede a take jemne odtiene strasne pacia aj tak ladene byvanie ale zaziadalo sa mi farby, mozno aj preto ze mam rovnaky vkus s mamou a teda cely byut bol taky "naprirodno" a teraz nas to obe omrzelo tak farbime co sa len da 😀
teraz soms a pustile do renovacie starych jedalenskych stoliciek ktore chcem do kuchyne, smirglujem kazdu volnu chvilku o dusu, len mi smirgle nestacia, a este neviem na aku farbu ich dam aby pekne sekli do kuchyne - no a najnovsie zas fantazirujem aj o farbe linky 😀 😀

a ako sa vam dari s kupelkou? uz to bude? potom chcem pekne foto nech mozme zavidiet ze to uz mate peknucke 🙂

katkaajurko
3. okt 2008

heej smirglujes? teeeda ty si sikovnica!!!!!

tusim sa pojdem pozriet do kiky - mozno aj dnes po robote...do toho bordelu sa mi nechce, a manzel pracuje..tak co budem doma...nonie?

nooo - zachod je komplet vykachlickovany a co sa dnes s nim deje este neviem - ale asi sa sparuje... a kupelka sa zacala dnes asi obkladat kachlickami... ale cez weekend sa nepracuje - takze dotahovacky az buduci tyzden..este sa bude aj malovat -takze to kym bud schnut..noo cely buduci tyzden to urcite potrva.. ja potom na streche urobim album - od povodneho stavu az po dokoncenie..ale este toho treba dost..to sa nezda... ale to neni prerabka ale komplet nova kupelna aj wc...

a to upratovanie potom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

katkaajurko
3. okt 2008

Hm, do kiky sa da nejako schopne dostat autobusom?

lupienka
3. okt 2008

No babenky ja sa lucim, budem tu az vo stvrtok, idem na sluzobku, trosku sa vyhriat do Grecka 🙂 Ale pracovne, takze moc oddychu nebudem mat, ale aspon nieco 🙂
Tak sa tu zatial mavajte pekne.

droby
autor
3. okt 2008

keby len smirglujem ja sa to potom chystam aj nanovo ocalunit 😀 mam v zalohe bud ciernu kozu alebo peknu zltu pastelovu latku (chcem zlte steny)

no do kiky jedine autom alebo k hypernove a prejst kusom, tusim 67 stoji kusok odtiaL, 61 a ten bus zadarmo co chodi.

verim ze toho je vela ale bude to stat za to zu sa tesim na tie premeny a upraces raz bude pokoj, dvere ste ako vyriesili?

droby
autor
3. okt 2008

jeeej ze sluzobka do grecka 😎 no aj ja cchem ist do grecka este to mat platene 😀 tak si to uzi ako sa bdue dat, paaaa

droby
autor
3. okt 2008

kati inak ked prejdes kusok za martinsky cintorin na zastavku 67 (napravo od cintorina) chodim tam krizom cez tu novu modernu unoverzitu)
a vystupis bud pri jutexe a odtial peso alebo az pri hypernove a prejdes cez cestu 😉

katkaajurko
3. okt 2008

no budu predsalen zhrnovacie aby sa usetrilo miesto...s nepriesvitnym sklom...z hornbachu a vyberali sme take z tych najkvalitnejsich...stali skoro 7500,- .... ale furt o polku menej ako profi zasuvacie do steny..tie by nas vysli 15 😒 kedze vela sa tam dvere nikdy nezatvarali-tak verim -ze sa ani moc tieto nebudu nicit -kedze tam budu takmer len "na okrasu"...a keby sa niekto chcel zavriet...

katkaajurko
3. okt 2008

do kelu nechce sa mi tam ist ,ked tam nejde bus..som leniva 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre