Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
3. okt 2008

to mate wc spojene s kupelnou takze stacia jedny dvere? no dost ale zas budu isto kvalitne tazke si myslim ze posluzia.
my sme totizto nedavno boli v cR na vikedn a tam sme byvali v takom "rozpadakove" a tam mali wc na zasuvacie dvere ale tak ze na jednu miestnost dve wcka a kazde zvlast dvere take malinkate , to nebolo bohvieco 😀 ale zas normalne by tam ani nemohli byt lebo by sa nezmestili takze idealne vyrieseny priestor len to ocividne boli najlacnejsie dvere ako mozu byt

droby
autor
3. okt 2008

to ti verim mne sa tram tiez nechce chodit je to od ruky, kym sme nemali auto tak sme chodili peso a nosili v rukach nakup 😒 teraz sme uz spohodlneli

katkaajurko
3. okt 2008

nie mame to oddelene..ale na wc su dvere nove..tie sme davali nove uz davnejsie .tie su take ako ostatne..ale na kupelni bol atypicky rozmer - takze by sme ich museli dat urobit na mieru vtedy ..takze tie sme si nechali ze zmenime az pri prerabke... na wc ani nezavadzaju - tam s nimi nie je problem..

droby
autor
3. okt 2008

jaj no ja som uz vazne zvedava ako to teda mate, ta vasa slzickova vana je perfisna taksom zvedava ako to bude cele zladene 🙂
ja nemam rada spojene wc s kupelnou, som rada ze to mame oddelene a keby si staviam dom tak to vz iadnom pripade nedam spolu, trochen nechapem preco sa to tak robi 😅

katkaajurko
3. okt 2008

ani ja..neni to moc dobre... ale ked neni miesta viacej-tak asi preto 😖

droby
autor
3. okt 2008

no ked neni miesto jasne, ale co som pozerala mnohe domy teraz stavaju tak ze maju jednu velku kupelnu a wc v jendom kde naozaj problem s miestom nie je, je to njaky trebd alebo co 😅
prave som dostala nacenenu nasu kuchynu na 65tis, tajne som dufala ze to bude menej 😔 😅

sana15
3. okt 2008

ahojte kocky.este tvrdnem v praci, aj ked som uz hodku mala byt doma 😠 ale po tohto tyzdnovych stresoch v praci som rada,ze ani PC nebudem vidiet. Skusim vas docitat. Akurat vidim droby-linka za 65 tis? uuufff, dost. ja som mala dobry link na jedneho vyrobcu liniek zo severu a mal na stranke velmi velmi dobre ceny. vcera som mu pisala ale zabudla som pripojit prilohu s mojim navrhom linky,aby mi urobil cenovu ponuku.dnes odpisal,ze uz linky nerobia 🙄 Skoda,preskoda,lebo podla mojho odhadu by to bolo do 45 a linka by bola dost velka

droby
autor
3. okt 2008

ahoj jani, no uz aby bokla materska aklud od prace, ze 😀 😀
no tiez sa mi to zda vela, este predsalen skusim decodom a nie stolara a idem okresat vsetko co nam to predrazovalo, lebo takto s ostatnymi vecami do kuchyne nam to vychadzalo 140tis 😲 😲
musim si kupit farbu lebo sediviem z toho 😝

jaj jani to je skoda, asi je nemozne za normalnu cenu spravit kuchynu ☹

katkaajurko
3. okt 2008

drobik ale to sa mi nezda az tak vela - naozaj... zavisi kolko skriniek mate..ake uchytky..aky material..aby rohy boli urobene tak - ze sa neazcnu hned "drat"..ale fakt to nie je tak strasne vela... teda -vy ju nemate najmensiu..ale taku rohovu - nie? no kazdopadne daj si nacenit na viacerych miestach a uvidis...
😉

droby
autor
3. okt 2008

ten stolar ma naozaj kvalitne materialy aj pracu, zbytrocne som nedava njake predrazujuce systemy akurat kvalitnejsi prvy suflik co sa najviac pozuiva a opotrebuvava to nam sam poradil ze ten nam odporuca ostatne stacia obyc system,a hcekla som jednu vysuvnu skrinku na ktoru je navysenie 2000, to viem este odpustit ale zas sa mi to nezda tak vela naviac.
uchytky este v cene nie su
hej je rohova chcela som ju velku v ramci moznosti, na hornych skrinkach som setrila nechcem ich vela len 3inak policky akurat ze som dala jednu az po strop potravinovu a este nad hcladnickou zastavanu az po strop uz aj na tom pracujem ze ich nedam

ono je to asi normalna cena ale chcela som proste za menej 😅

asi mi to dost predrazuje diagonalny a vyvyseny roh na pracovnej doske, takze aj to idem prerobit

katkaajurko
3. okt 2008

no skus to trochu skresat - ale nieco si nechaj - aspon jednu vec -taku srdcovu co si chcela... ak si nic nenechas - budes potom smutna,nie? 😅

droby
autor
3. okt 2008

smutna budem ked to bude drahe, to ma hned upozornil ze ten diegonalny roh je drahsi a to som chcela, cenu som si radsej nechala urobit teda s tym nech mam radsej z coho zhadzovat, ale zas njak srdcovka to nie je aj tak ma od toho mnohy odhovarali ze je to neprakticke a zbytocne zabera vela miesta
takze smutna nebudem
som tak trocha spoliehala na tohot stolara robil uz sirokej dalekej rodine vsetko lebo to vychadzalo najlepsie, ale ja som isla rovno za nim a neskusila nikde inde mozno mi vsade povedia aj tak viac a budem spokojna s touto cenou 😀
kati a ty dokedy dnes pracujes?

katkaajurko
3. okt 2008

dlho 🙂 ale nie...aj ked mam tu co robit..ale som uz unavena..a uz prescasujem hodinu... uz asi pojdem... do tej kiky...

droby
autor
3. okt 2008

no pocasie neni zrovna vabne na prechadzku.
a valstne ani enviem odkedy ta akcia plati to som nasla na letaku na nete, hadam ked to tam je tak je to aktualne
no na to ze je piatok tak si podla mna dlho 😀

katkaajurko
3. okt 2008

nevadi, aj ked este nebude akcia...aspon sa popozeram...a vezmem si taxi - takze ziadna prechazdzka nebude... dnes nie..je fakt skaredo.... 😀

ja sa este vecer ozvem... 🙂 papa zatial

droby
autor
3. okt 2008

😀 este ze su tie taxiky
tak som zvedava co pokupis, ja inak v kike milum ich ladovu kavu kremovu, mnaaaam
pa zatial

ja som sa zabudla na nete pri hladani lacnejsej alternativy kuchyne, uz mi staci aj obycajna zostava za 10tis 😀 😀 😀

katkaajurko
3. okt 2008

tak som tu 🙂 nooo taxiky boli obsadene a kedze prsalo nezostavalo mi nic ine ako ist do auparku 😀 tak som pokukala co nove... hladam biely kabatik na zimu - ale nemali 😒 nevadi

ale uz mame hotovy zaaaaaaaaaaaaaaaachodiiiiiiiik - teda este ho umyt a drobne malokove upravy a je to - ale aj tak uz je teraz krasnucky juuuuuuuj uz by som ho aj najradsej pofotila - ale nechcem - az ked bude tiptop 🙂 akurat kupelka ide nejako pomalicky ale nevadi no... ratam ze kachlickovanie este zaberie pondelok,utorok... no a potom dojde maliar - zoskrabane uz je - aj vycistene - takze on to "len" vystierkuje a namaluje - ale uz teraz si hovorim pri tom pohlade na zachodik -ze juj - stalo to za to...a do kiky pojdeme spolu s manzelom cez vikend asi...

droby - aj take zostavy su ? 😕

droby
autor
3. okt 2008

😀 vidis biele kabatiky som ani nevidela njak vela idu teraz farebne brutalny zeleny som videla 🙂

jeej super nahodu vam to pekne ide v kupelke je to zlozitejsie a viacej tak to trva,
davate dlazbu do koso?

ozaj davate cele steny obklad?
ja chcem wc len do polsteny asi a hore malovku a v kupelni znizit strop.

hej aj take su 😀 uplne najminimalnejsie dve horne skrinky a dve sopdne plus jedna policka a sufliky 😀
taka sa klasika davala do tychto bytov, vlastne tam je taka povodna 25rocna 😀

katkaajurko
3. okt 2008

noo taky brutalny cyklamenovy som tiez videla - ale ja ceeeem biely, alebo bielu kavu! aj mali pekny v orsay - ale tusim mi nie uplne dobre sadol strihovo.. 😠

dlazbu na koso? myslis do kosostvorca? asi nie... u naj je to tak maly priestor ze to sme fakt neriesili - klasicky..teda ako murar da - tak bude.. 😀

steny davame obklad tak - ze na zachod len do pol steny - vrch vymalovany.. a kupelka obklad do vysky cca 2metre a zvysok malovka - my mame vysoke stropy a keby sme davali az po strop tak sa nedoplatime za kachlicky 😀 a takto sme to mali aj pred tym - a nikdy sme vyssie ako boli kachlicky "nezaspliechali" vodou...a to nam aj poradili - ze zbytocne vysoko nam netreba nech ta kupelna "dycha"... a tak aj krasne vychadza obklad 🙂)) aj s listelkami.. juuuuj sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm

droby
autor
3. okt 2008

jak murar da, to je dobre bude prekvapko 😀
som dnes citala na streche sa hadali co je lepsie a jendoduchsie, mne je to njak jedno aj tak aj tak je to pekne a asi to aj tak prikryjem kobercekom 😀 chcem biely maly, podlaha bude terakota

orsay lubi mat dobre veci, som marne zhanala saty a tam som zohnala take o akych som ani nesnivala, hnede platene nadherne strihnute a sedeli 😵 skoda ze az na konci leta, teraz uz len aby som sa do nich bud leto zmestila 😀

mne sa to tak aj paci ze nejdu az po strop je to vzdusnejsie 🙂
joj ma napinas a ja tak zvedava na vasu origos kupelnu

katkaajurko
3. okt 2008

no sak to - jak budu - tak budu - i tak budu pod kobercekom 😀 😀 😀

hej - orsay mava pjekne vecicky - a neboj - zmestis sa !!! 😉 pri tom zariadovani schudnes ani nebudes vediet ako 🙂

ano je to vzdusnejsie

a pockaj - este tyzden a uz by to malo byt finito

inak pozeram panelak a sulam sa jak hovado - inak to nepozeravam,vacsinou to nestiham - ale dnes pozeram a prave sa ide Angie brat s karolom -bola rozlucka so slobodou - sa suuulam 😀

droby
autor
3. okt 2008

😀 ja na panelaku riadne ficim ale malokedy sa na takych serialoch aj zasmejem, ale toto sa mi lubi , jak si chlopi zatancili, inak si aj spomynam na ansu popri tom, ja som etda v piatok vecer nemala cas sedet a plakat pred tv a ze rano osmej pytacky sak ja som o 9 len vstavala 😀
a najpodarenejsie to bolo v pondelok normalne som sa bavila aj na kutilovi aj profesionaloch co je inak suche...

no pockam si uz nech je to finito.

a mam vyhliadnutu aj fitloptu od pondelka je v akcii 😀 mosi byt sucast obyvacku a budem sa sulat na nej vecer pri panelaku 😀

katkaajurko
3. okt 2008

noo ja som rano o osmej sedela u kadernicky 😀

ale angie je pekna...ako nevesta 😀 jaaaaaj ja by som si tu svadbu zopakovalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

katkaajurko
3. okt 2008

ale akoze fakt nechapem preco sa stale kordiak taha s takymi sliepkami...ria...vierka....a ta jeho byvala manzelka..no AMENT ma...

droby
autor
3. okt 2008

no ja som tento ryzden konecne dolepila svadobny album 😀

no mna kadernicka zobudila ked zazvonila ze uz je u nas 😀 a nasi ze ma hceli nechat vyspat a bola som vyspinkana doruzova 😀

endzi to pristalo, jaaj rozmyslam ze bysom aj tak nic nemenila, spokojna som so svadbickou a pekne si stale na to spomynam 😵

no coment co tam stvaraju, ale rada to kukam a smithovcom tiez mozme, vizera to ze dnesny vecer mi pekne ubehne 🙂

katkaajurko
3. okt 2008

ja si idem kuknut film sex v meste 😀 uz som ho raz videla ale tak sa mi lubil -ze som si povedala,ze ako budem sama doma - tak si ho pozriem druhy krat... 😀 a teraz je ten spravny cas 😀

droby
autor
3. okt 2008

film? to neni ako serial?
a muzika mas kde?

tak si uzi pekny vecer niet nad dobry film vecer 🙂

katkaajurko
3. okt 2008

hej film -natocili...,serial som nevidela ale film je super 🙂 muzik je vonku s chalanmi dnes 🙂

dakujem, tak to vydrz este v robotke papaa zatial a pekny vikendik

droby
autor
3. okt 2008

no to moze byt super, stiahnem 😝

aj tebe krasny vikend ja ho mam volny tak sa tesim
papa

bambulka82
3. okt 2008

jaaaaaaaaaaj babule, ste toho dnes popisali..ani sa mi vas nechce citat 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre