Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
14. júl 2008

katka..tak my ked sme sa sem stahovali, tiez to zo zaciatku nebolo boh vie co 😅 najhorsia bola asi tiez linka..uplne prasive drevo 😲 😲
a skoro som padla na rit, ked som videla, ze cely byt je vymalovany jednou farbou..ruzovou 😅 🙄 😀 😀

droby
autor
14. júl 2008

katka preto si treba vybrat to morene, zas mam muza vyuceneho stolara hadam sa o to postara 🙂
len co pocuvam vacsinou su vsetko maniaci na ikeu na modrej streche, tak to asi bude v pohode, mne sa to tam paci.

jezisi moni cely ruzovy? no keby je cely rovnaky ale biely to je v pohode ale zrovna ruzova 😀
no my mame kuchynu ok az na to ze je biela a zosedievim pri cisteni

droby
autor
14. júl 2008

tyjo ved to vobec nie je maly byt vizera veliky a super porieseny vy sa fakt nemate coho bat kludne aj s dietatkom a aj na tom gauci sa pomestite ked sa uskromnite 😵
ta "stena" ako predel nema chybu na tych prvych foto som si to vobec nevsimla.
pekne to mate velmi a take prijemne.

bambulka82
14. júl 2008

no veru lubi..cely ruzovy bol 😀 😀 😀

bambulka82
14. júl 2008

jaaaaaaaaaaaj babulky..kraaaaaaasnu zaclonu som nasla 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1965241

droby
autor
14. júl 2008

jeej moni bohovska 😵 mimibazar je super, som tam nakupovala obrazky do kuchyne 🙂
ja sa dnes staram o album na streche a fiktivne zariadujem 😀
obyvaka taka oranzovo cervena
a ikazcka spalna.

bambulka82
14. júl 2008

no pockam este na ten nas jarmok..tam mavaju dost lacne zavesy aj zaclony..minuly rok tam boli aj poliaci..a su fakt kraaaaaaaaaaaasne..kamaratka si vtedy pokupila do celeho bytu 😉

katkaajurko
14. júl 2008

jeej moni to je zlata zaclona 🙂

no ja mam ikeu rada - len ked sme zhanali veci tak sme si museli dat vsetko skoro urobit namieru a to vychadzalo u kamarat ocinovho - stolara cenovo prijatelnejsie - ale keby zariadujem normalny klasicky velky byt tak si ikeacku kuchynu urcite kupim - kamosky maju take a su cacaneeee 🙂

nam vela ludi - co bolo na navsteve hovorilo - ze sa u nas citia tak prijemne - to tie teple farby... posobia tak utulne 🙂

inak my ked sme sa nastahovali tak steny mali vsetky odtiene sivo bielo kremovej...otras a juraj to maloval sam s kamosmi...malovali secko -aj okna a dvere (omylom) potom ked som to umyvala som skoro zosedivela 😲

no myslim, ze sa pomestime... len na ako dlho.... sukromnie je sukromnie...

bambulka82
14. júl 2008

ja tiez lubim veci z Ikey..len keby to nebolo tak daleko ☹
teraz nakecavam draheho na stolicky a stol na balkon..u nas nikde v okoli nemaju take sklapacie..len take tie klasicke plastove..boli sme aj v baumaxe, tam mali kraaaaaaaasne drevene, ale zase za jednu stolicku, ktora ma byt na balkone 2tis. nedam 😠
a v Ikey mali take lacne..tusim drevo so zelezom v kombinacii..este aj stol sa dal tusim zlozit..take male sikovne..

droby
autor
14. júl 2008

jarmoky su super milujem tu atmosku a da sa pekne nakupit skoda ze mesto ak ba take nema 😒
ked nenajdes tam potom lahko pohladas taku peknu mackopu zaclonu niekde 🙂

katkaajurko
14. júl 2008

ja mam rada aj doplnky a niektore veci z kiky - viem si tam vybrat 🙂 aj tu farebnu zaclonu v kuchyni mame od tial 🙂

ja mam hrooozne rada bezovu a broskynovu a prirodne farby a myslim,ze v nasom bytiku to aj vidno 😀

babule som sa inak vratila z jazdy..pomalicky tieto prazdniny sa ucim po veceroch a po vikendoch vybehnut do ulic a sofeerovat..najcastejsie si trenujem trasu do roboty a spat 😀 tak droby po veceroch nevychadzaj v ruzinove do ulic 😀 😝 😔 😅 no ale nie ...🙂

droby
autor
14. júl 2008

sklapaci sikovny stolik amme odtial na chate a presne ten isty som si potom aj inde kupila a mam ho pri posteli. nahovor draheho nech to pridete sem kupit, janka sa chsyat na nakupy pre malinke a do bytu do ba tak sa vsetci stretneme na nakupoch 🙂

kiku tiezs mozem - chodim sa hrat skocikmi 😀 😀 😅 ale dost draho maju a to iste alebo podobne maju aj inde lacnejsie.
ale mam odtial njake veci, skor doplnky

ja som mala este ju tam mam detsku izbu u nasich peknu zlte steny svetly nabytok a marhulova sedacka doplnky, ta asedacka by amla ist potom do tej nasej pracovne-detskej buducej, tiez am rada take farby a myslela som ze taka bude opbyvacka, ale zapacila sa mi cervena sedacka, tak teraz by som to trocha ozivila cervenou, ale bohvie co nakoniec bude

bambulka82
14. júl 2008

katka..to je fajn, mna tiez drahy ucil hlavne vecer..ked nebolo tolko aut na cestach..ale uz ma nutil aj rano do prace a teraz sa uz fakt nebojim..hocikedy si dokazem zobrat auto a ist si nieco vybavit 😉

no my mame asi az 3 jarmoky do roka..najskor v maji Urbansky (ten bol teraz cez nasu svadbu), potom zaciatkom septembra Banicky a potom Katarinsky..to je tusim v novembri..

bambulka82
14. júl 2008

ja som v Kike este nebola..nejako sme vzdy skoncili len v Ikey 😀 😀

katkaajurko
14. júl 2008

jaaaj take stretko by bolo super 🙂 🙂 🙂 len nech to nie je prve dva septembrove tyzdne - to sme na krete...ale pred alebo po som ready v skoro kazdu dennu i nocnu hodinu 😀

katkaajurko
14. júl 2008

moni ja sa tusim prestahujem tam k vam..byty stoja menej - jarmoky mate a prirodu tiez krajsiu !

droby - naco my tu trcime v tejto BA?

bambulka82
14. júl 2008

jaaaaaaaaaaaj babule...vasi chlapi su tiez vzdy taki nadceni, ked sa im snazite nieco ukazat???? 🙄
ako ja teraz..ten stol a stolicky na balkon...ze hmmmm..moze byt..a ani sa len na to nepozrel
ach jaaaaaaaaaaaj..ti chlapi 🙄 🙄

bambulka82
14. júl 2008

juuuuuuuj kocky..pridite 😀 😀 😀 aj pracu vam najdem 😉

droby
autor
14. júl 2008

kati pre istotu vychadzam rano a vraciam sa popolnoci 😀 ty mas vodicak ale nejazdila si? ja sa stale bojim uz ma aj presdiel chvilkovy osial ze ci sa bojim ci nie podjem od septembra do autoskoly... my amme velke auticko s tym sa velmi zle jazdi po meste a parkovanie ani nevravim, to je problem v tychto miniulickach kde vsetci stoja ze sa ani enda prejst, tak asi by som aj tak nejazdila takymto ale potrebovala by sommalinke auticko, sak z nasho ani nevidim pred nos 😀

bambulka82
14. júl 2008

lubi..my mame octaviu a poviem ti, ze sa na nej jazdi lepsie, ako v malom aute..

bambulka82
14. júl 2008

babule..poradte..co sa dava chlapcom pri krste?
pre dievcatko ma napadaju nausnicky, ale pre chlapca?? 😕

droby
autor
14. júl 2008

moni predchvilou som nadsene ukazovala nabytok a rozpraval a len kukal ze hmmm 😀
chlapi ale rano dosiel nateseny a ukazoval mi auticko ake by si kupil dvadsat foto detailov mi ukazal a zas som ja kukala ze co s tym chce 😀 a som sa mu vyhjrazala ze za to mu ukazem ja volake veci a bude sa musiet tiez tvarit nadsene 😀

kati ja ti fakt neviem, blava jedna potvorska, ono je to fakt ze inde je krajsie ale asi si to uz neviem predstavit, neviem.. keby tam mam aj najblizsich a rodinu a nemusim dochadzat za pracou a mam ju tam dobre platenu tak nevaham, ale realita je ina.....

katkaajurko
14. júl 2008

droby ja mam vodicak 6,5 roka 😀 😀 😀 😀 ale 4 r. som nejazdila voobec...1,5 roka dozadu som pomalicky aj zacala a nejako som prestala :( a zas sa zacala bat... no a teraz cez pradzniny som si uz dala vaazny zavazok - uz sa totiz velakrat stalo ze rodicovci nechali doma auto - alebo bol juraj na sluzobke a mne stalo auto pred domom a ja som isla busom 😅 😅 😅 😠 😠 😠 no jak magor...tak som si povedala ze sa musim naucit dobre jazdit skorej ako budem tehu alebo s dietatom... potom uz cas na ucenie nebude mooc vhodny..tak sa trapim - skoro kazdy vecer... mam na to 2 mesiace prazdnin..to je ovela menej aut

a tiez by som prijala mensie auto - ale leda by som si ho nakreslila 😀 - teda nemame moc velke ale dllllhe... :( no co uz :(

a moni nehovor dva krat - lebo sa prestahujem!!!

a chlapi su rovnaky..my sme mali zase rozhodnut ktoru vanu kupime do kupelne ale pred tym som to musela do naseho nakresu vtesnat a ked som ho volala nech sa ide kuknut na dve varianty tak ohrnal nos ze ma robotu.... a to on ma hnal do toho aby som skusila aj druhu vanu do toho projektu skusit... 🙄 no chlapi no...

katkaajurko
14. júl 2008

moni - chlapcom sa dava tusim retiazka... 😨 kolegyna davala..

no a droby..ved hej -keby tam rodina bola... ja viem... ale ja by som si asi zvykla... my ako vylezeme z BA som nadsena...

bambulka82
14. júl 2008

no aj tem moj je niekedy riadny frflos..vraj ho vzdy vyrusim pri velmi dolezitej cinnosti..pozeranie sportovych novin 😀

bambulka82
14. júl 2008

katka..no tak prirodu mame kraaaaaaaaaaasnu..ja mam z obydvoch stran vyhlad na krasnu prirodu, kopce, hory 😉
ma to aj napadlo, ze asi retiazka..ale asi sa radsej dohodnem so sestrou, aby sme nekupili nejaku debilinu..

droby
autor
14. júl 2008

kati a ako robis projekty? mas njaky program? chcela by som si to skusit 3d co ako bude vizerat a krestlt sa mi to veru neche 😅

no ak nase je dlhe aj sirsie veliky kufot to ma, nasi maju mensie a je to hned citit ze s tym sa lahsie ide, ale jazdila som uz na chate na prazdej lesnej ceste 😅 ale to je asi vsetko na cosi trufam, po meste si ani neviem predstavit

moni neviem , niekori davaju aj chlapciom retiazku aleboskor naramok, ale co ja viem mne sa to na babatkach nepaci.

ides im za krstnu? lebo nausnicky dava krtsna, ked nie tak stacia skromnejsie darceky obom njake supravicky balicek s hrackami.
niekde na mimibazari som videla tortu z plienok s hrackami 😀 taka sranda ako darcek a prakticky originalny

droby
autor
14. júl 2008

aj ja som andsena ked vylesieme prec odtialto to ticho a priroda to ano, ale neviem si predstavit od vsetkych odist, to nie abysom nuiekde ostala sama, jedine tak pobliz...
ale ked idem na to filozoficky tak ked zijem tu asi tu mam zit a je to miesto pre mna a tu mame byt, ked aj drahy prisiel za mnou konecne si tu nasiel dobru robotku, tam u nich by nemal sancu.

bambulka82
14. júl 2008

hej hej..ideme za krstnych..som dufala, ze to bude babulka..ze by sme kupili pekne nausnicky..ale chlapcek, no fakt neviem..uvidim, co povie segra, lebo mne osobne sa tie naramky a retiazky tiez moc nepacia..ale niektorym detickam to pristane 😉

droby
autor
14. júl 2008

niektorym babatkam to fakt pristane a niektori rodicia su na tio zatazeni tak aj podla toho ci by sa im to pacilo, mne asi nei a vela mamiciek som pocula ze frflali ked dostali zlato, ze naco pre malinke babo. a normalne sa popytat rodicov, davaju sa ako krtnyvecne darceky co maju napamiatku tak nech poradia co by chceli pre deticky.
ale take nieco ako nusnicky ma napada len ten naramok alebo retiazka na krk ale aj to sa mi hodi skor k dievcatku.
co tak njaky krizik?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre