Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lupienka
10. okt 2008

Ahojte, zdravim vas po uspesne zvladnutej sluzobnej ceste. Som tu len na skok, ze vas pozdravim...v praci budem az v utorok. Ale stihla som si vsimnut, ze medzi nas zavitala "stratena" Gabika!!!

sana15
10. okt 2008

Gabika a Lubka-lupienka ahojte !!!
Gabi,u nas sa nic nezmenilo. ziadne hadky ani nic. klop-klop,aj ked som sa stihla uz nastvat kvoli prerabke,ale nie na manzela ale na to,ze to ide pomaly. ved chudacik nevie kam skor.... Dufam,ze nam to vydrzi takto aspon najblizsich 50 rokov 😀

sana15
10. okt 2008

Lubik 🙂 ako bolo?

lupienka
10. okt 2008

Bolo super, teplucko, sme sa vyhriali trosku. Aj s babami bolo super, som prisla na ine myslienky. Akurat lety boli unavne...som 2 noci nespala, prvu a poslednu, tak to musim cez vikend dobehnut.

droby
autor
10. okt 2008

Jani ta druha plynova doska je taka co ajja myslim len som ju videla asi nizsiu radu lacnejsiu 😉
a digestor ten klasa sa mi nepaci taky hranaty velky
toto je ten vysuvny zabudovany v spodnej skrinke
http://www.hej.sk/biela-technika/obchod/593719/...
takze ty z neho vidis len tych prednych 1,5cm pod linkou a potom sa vysunie kusok pred linku, horna cast je zabudovana v skrinke bud v slepej co sa neotvara len to zakryva ale ja to hcem tak ze sa ta skrinka otvori ako normalna a nad tou zabudovanou castou bude policka kam sa este daju dat veci.
ono prave v tom rozmere zabudovanej casti byva rozdiel, tato podla obrazku je dost velka inak byvaju 13cm co absolutne neprekaza.

droby
autor
10. okt 2008

ahoj gabi, ale hadam to neni zle po svadbe ☹ hadam je to len take cerstve, mozno si viac ako manzelik dovoluje a ocakava a ked tomu urcis hranice tak sa to dostane do normalnych kolaji 😉

tak to ti drzim palce na jazdy, na to radsej ani nemyslim, nastastie ale som uz v aute sedela s muzikom som si to skusala na polnej ceste kde som isla len rovno nemalo co ist oproti mne a ani ja som nemala kam vybehnut 😀
som si povedala ze sa chcem cosi naucit skor ako pojdem na jazdy, ale moc mi to nepomaha lebo aj tak teraz neviem ktory pedal na co je, ja mam z toho taky strach ze sa ucim aj tak vzdy odznova
a vyska? ja mam 158 cm 😀 bez vankusika nemam sancu ledva dociahnem a nic nevidim a to nasa krava auto este v autoskole budu fabie tak si myslim ze to bude pohoda 🙂

droby
autor
10. okt 2008

jani takto vizera ten vysuvny ked je vysunuty
http://www.hej.sk/display-photo/989.jpg
ked sa zasunie tak je to naozaj uzky pasik pod skrinkou

droby
autor
10. okt 2008

a ruru my mame tuto uz je doma
http://www.elektroexpert.sk/vstavane-rury-na-pe...
tak k nej hladam ostatne, ak by sa podarilo chcela by som electrolux to co je vidno, ale ked sa nepodari tak mi to zas nevadi ked najdem nieco krajsie za lepsiu cenu, ked to bude vsetko nerez tak to aj tak sedi k sebe

droby
autor
10. okt 2008

jani tu je co som ja myslela plyn dosku o ktorej uvazujem
http://www.datart.sk/katalog/Varna-doska-Electr...

som to potom pozrela to ja to tavoja ale lacnejsia, zajtra idem do datartu 😀

droby
autor
10. okt 2008

jani a tuto som nasla v akcii ma vsetko co chcem, electrolux predny panel, displej a je fakt vyborna za relativne dobru cenu, mam chut objednat 😵 dam poradu s muzikom
http://www.elektroexpert.sk/vstavane-umyvacky-4...

bambulka82
10. okt 2008

no ahojte 😉
babule, ja uz by som chcela ist na matersku ☹

katkaajurko
10. okt 2008

ahojte

Lupi a preco bol zly let? 😕

Moni - co ta to tak chytilo? aj ked som to tusila - ked si tie detske hracky nakupovala o sto sest a macko pu zaclonu 😉

Droby ten uzucky digestor sa mi velmi paci 🙂 aj umyvacka 🙂

droby
autor
10. okt 2008

moni ani nevies kolko krat som totu tuzbou az trpela 😔 moja rada prerabka to zahnala na cas prec a uz sa tym netrapim a radsej ani realne nechcem mysliet na to kedy vobec bude mozne mat dietatko....

som sa zacivala do temy o umyvackach a uz som z toho uplny magor uz si nie som ista nicim 😖
a tie digestory uzucke suuzasne aj nazivo v kuchyni mi to skor pripada ako super doplnok 😀

katkaajurko
10. okt 2008

hej aj mne to tak pripada skor ako doplnok 🙂

a co ta gabi - ukaze sa a zmizne 😨 😅

droby
autor
10. okt 2008

no gabika teeda my sa tesime ze ta vidime a ty nam takto zdrhnes ☹

na dnes uz mam dost bolo toho njak vela na to ze je piatok 😒 chcem ist domov spaaat

gabika7
11. okt 2008

Dobré ránko baby...Drobik aj ja mám 160cm takže žiadna výhra na Š.Oktavii... 😝 😀 😀 😀 😀
No babuľky u nás je to na nervy,no teda u mňa...môj drahý sa začal zaujímať o kamošov a krčmu...kamoši sú bez závezkov takže ich doma nečaká nikto...ked sme začali spolu chodiť tiež bol taký ale postupne to bolo lepšie a lepšie...po čase sa uplne zmenil až do teraz...predminulú noc ani doma nespal ale u kamaráta...lebo ked som išla k nemu do baru tak som mu po mojom odchode povedala,že nech mi nechodí radšej domov,ale to koli tomu,že ked som sa s ním rozprávala otočil sa mi chrbtom a šiel k nejakému puberťákovi a tam sa vykecával a z dobrou náladou,vobec ho netrápilo,že sa mi to proste nepáči...už som mala toho dost...ako má toho dosť na rováši hlavne čo som si kôli nemu musela pretrpieť...nebudem to tu radšej rozpisovať... 😔 😢 ☹

...ale dosť už o mne ...tak čo baby plánujete tehuľkujete...?...ja si ešte počkám radšej...a to by ten môj chcel už bábo ale takto ako sa správa...čo by to bol za otca...asi ako ten jeho... 😝 😔 😅 😕 🙄 ..... 😵 😀 😀

bambulka82
11. okt 2008

no neviem baby..proste som to tak zacala citit..len ma trosku mrzi, ze tento svoj materinsky pud 😀 budem musiet v sebe este chvilku potlacat 😒 ale to mozno bolo vcera preto take silne, lebo som bola poobede s dvoma 2-rocnymi detickami a boli take zlatucke 😵 😵 😵

co dnes planujete kocky? vonku vyzera, ze bude kraaaaasne babie leto 😉
musim nieco vymysliet..

a co ste sa bavili o digestoroch? ja ho ani nemam..pre mna je to zbytocna vec. nikdy som ho nemala zapnuty ani u nasich, ked som tam este byvala..vadilo mi to hucanie 😅

katkaajurko
11. okt 2008

babule ja mam 1,57cm - a sice mam vodicak 7 rokov 😅 jazdit - sem tam som zacala po 5tich - a teraz fakt len obcas -kedze mame len jedno auticko a ja robim kusok..a vsetko mam v podstate kusok ho nepotrebujem..takze strach prekonavam z tazka.ale po veceroch a cez vikend sa uz nebojim....tiez tam sedim tak - ze ledva vidim 😀 tak si vzdy sedadlo pritisnem uplne tesne k volantu a opierku uplne kolmo 😀 😀 😀 ale do BA - spicky sa furt neviem odhodlat ist...to preto-ze ma to este furt nedonutilo ani 😝

Gabi -to nie je dobre co pises..to treba utnut cim skorej... nech si nemysli ze ma na teba "papiere" tak uz moze vsetko...resp. neviem aku frekvenciu ma to jeho chodenie von...aj moj juraj ma kamaratov a chodi s nimi na pivko..aj dlho zvyknu byt... nie do krcmy - ale tie klasicke ba-podniky kde capuju dobre pivo...(novodoba krcma 😀 ) - ale chodi rovnako casto ako chodil aj pocas chodenia so mnou... teda ked ma cas a dohodneme sa a nie na ukor mna alebo spolocneho programu...klop klop klop.... mozno nejaka psychlogicka by ti poradila ako takehoto chlapa "zmaknut" ako sa mas ty chovat - aby si dosiahla co chces.... resp.aby si on uvedomil "kde je sever"....

Moniiii to bude mozno aj tym - ze ide zima - a zime sa toho da menej robit - tak sa clovek viac upriamuje na taketo veci 😅 ale mozno skus si najst nieco - co ta zajima - co si vzdy chcela robit a nebol cas alebo tak...to pomaha...napr. ja som minuly rok znova zacala chodit tancovat 🙂 tancovala som od 6-16 r. potom do 26 zasa nie a minuly rok som si to trosku vynahradila... a teraz v zime sa zase chystam urobit si ten profi vizaz.kurz bud november/december alebo januar/februar.... alebo mas druhu moznost - spracovat manzela a ukecat ho 🙂

my budeme dnes upratovat co sa bude dat...uz sa domalovavat bude cez tyzden...dvere sice neviem kedy..ale snad v pondelok osadia armatury a tak...len nemozem vam to ani teraz "polourobene" odvotit - lebo kachlicky su zabielene od spary - a este k tomu poprikryvane igelitom aby zase malovka ich nezaspinila...

ale ideme ocistit aspon kuchynu,izbu a schodisko... a budem varit a hned den bude v cudu..aj prat som uz dala - nech sa mi vonku pekne ususi 🙂

a inak -ten mini vysuvny digestor sa mi paci - ale tiez sme nedavali ziaden-lebo ani ja som ho u nasich nikdy nemusela pouzivat - lebo som aj jednak mala pocit ze to moc nepomaha a len to aj tak huci 😀 staci mi otvorit okno do koran pri vareni a je to - a my skoro nikdy nevyprazame - tak mozno aj preto.... 😝 😀

gabika7
11. okt 2008

Jéééj ahoooojte...konečne som tu aj ja...tak ako kto je v radostnom očakávaní...ja si radšej počkám ako sa to vivinie...takže ja zatiaľ nečakám... 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
11. okt 2008

Gabi cakaju len janka a lyubka 🙂 my ostatne len zhruba planujeme a skor prerabame a vykecavame tu v vsetkom inom 😀 my este ani "nesnazilkujeme" ani nebudeme este dost dlho 😀

bambulka82
11. okt 2008

no ja by som najradsej snazilkovala uz teraz, ale este toho mame dost co robit..hlavne teda na byte.
najskor kupit konecne to auticko a potom huraaaaaaaaa do prerabania..
snazilkovat budeme asi az koncom buduceho roka, alebo zaciatkom toho dalsieho..ale chceli by sme, aby sa babo narodilo v roku 2010...takze este take 2 rocky budeme sami dvaja 😀

katkaajurko
11. okt 2008

moni my rovnako 🙂

gabika7
11. okt 2008

Tak tak...najprv by malo byť upravené a postavené nové hniezdočko...aby sa potom venovalo už len malému bábu... 😀

bambulka82
11. okt 2008

sa mi zda, ze aj ostatne kocky tak spominali, ze do 2 rokov by chceli babatko..potom to tu vypukne hromadne 😀 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
11. okt 2008

no ved uvidime 🙂 aby sme to nezakrikli ... KLOP KLOP KLOP ...

bambulka82
11. okt 2008

no my ideme von..trosku sa prejst 😉 ked je dnes tak pekne 😵

gabika7
11. okt 2008

Aj tu je pekne slnečno ale zima... 😝 😀 😀

lenka47
11. okt 2008

ahojte babule, pekny vikendovy vecer prajem🙂 u nas bolo dnes od obeda krasne teplucko, super mohol by takto vydrzat este dlho 🙂 zajtra by sme chceli ist na nejaku turistiku uz sa tesim.
gabika ahoj, dlho si tu nebola 🙂
moni-aj mna velmi potesilo to DVD bol raz jeden zivot, ja som to mala strasne rada, uz sa tesim na dalsie pokracovanie, my si to po veceroch pustame s manzelikom v postielke a bavim sa na tom-je to podla mna super urobene pre deti, a pre nas je to pekna spomienka 🙂

bambulka82
11. okt 2008

leni presne tak, aspon nebudem musiet detom nic vysvetlovat 😀 😀 pustime dvd a hotovo 😀 😀 😀

my sme sa boli s drahym prejst po takej lesnej cesticke..nazbierala som si sipky a listy - spravim nejaku jesennu dekoraciu a este sme s drahym aj kvietky zbierali do vazy 😀 no hotova romantika 😅

katkaajurko
11. okt 2008

fiha moni aka romantika 🙂 my sme neromanticky vydrhli kuchynu 😀 normalne pradvianocne upratovanie vsetkeho 😀

ahoj Leni 🙂 aj u nas bolo krasne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre