Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
12. okt 2008

Droby ozaj - vcera sme nakukli do merkury marketu a vies co som tam videla - motylikove obkladacky do kupelne 🙂 v zelenkavom prevedeni 🙂

kvixa
12. okt 2008

ahojte májovky 🙂

bambulka82
12. okt 2008

ahojte kocky 😉
dnes bolo tiez fajn vonku, ze? 😀 vraj by malo taketo pocasko vydrzat aj buduci tyzden 😀

my sme boli dnes kuknut dalsie auticko, ale nic moc..este aj burane bolo 😒
takze hladame dalej 😉

lenka47
12. okt 2008

cavte zienky, my sme dnes boli s manzelom na nadhernej ture v zapadnych tatrach.je to blizko pri nas. zacalo to nevinne ze ideme na prechadzku, a skoncilo to celkom narocnou turistikou ale bolo nadherne-tie krasne farby jesene a hore sme sa dokonca aj gulovali a vyvalali v snehu!!! 😀 😀 som znicena ale tak prijemne, len skoda ze zajtra treba ist do prace 😒

bambulka82
12. okt 2008

jooooooooooj leni, o praci ani nehovor..ten vikend je strasne kratky 😠

katkaajurko
12. okt 2008

ahojte babulky..ani nevravte - ja som dnes vypratavala a upratovala spajzu a som znicena..a zajtra do roboty..ach jo... potrebujem dovolenku 😀

droby
autor
13. okt 2008

🙂 dobre ranko

kati tie zelene som videla, pacia sa mi ale nie v zelenej a v tej oranzovej ich ani neobjednavaju, pri tom na nete su aj v takom prevedeni. ☹ nevadi mam take oranzove ine vybrate asi aj krajsie, modernejsie.

my sme vcera boli na hodoch a uzivala som si moje dcve neterky 😵
tiez by som ten vikend predlzila, ale zas sa nemzoem stazovat ked som si ho spravila v tyzdni a a cakaju ma 3 dni volna 😀

katkaajurko
13. okt 2008

droby no tie zelene sa ani mne nepacili ale jedny sa mi tam pacili neskutocne..take hnede s bezovymi + s takymi kde boli take jemne naznacene tvary kvetin... uplne neskutocne sa mi pacili..take stylove a lacnejsie ako tie co mame doma..skoda,ze sme v merkury markete neboli predtym (ja som ani nevedela ze existuje do tejto soboty 😅 ) a urcite by to tieto vyhrali u mna na plnej ciare..aj manzelovi sa pacili co sa normalne aj divim - lebo on nie je "kvetinkovy" typ.. ale tieto boli take decentne ze sa aj jemu pacili...

droby
autor
13. okt 2008

aj my amme decentne kvetinove, teda dam len jeden kvetinovy dekor...
mne dosiel letak odtiasl tak sme boli pozret a nakupila som si doplnky do kupelne
a ozaj objednali sme umyvacku a kuupili plynak aj svetlo do kupelne 😵
ja uz som na tu vasu velmi zvedava 😵

katkaajurko
13. okt 2008

juu no teda, vy ste mali nakupovaci vikend 🙂

sana15
13. okt 2008

ahojte, doplnila som do albumu vecicky co uz mame - v sobotu som robila opat reorganizaciu v skrini a tak som nieco aj pofotila - tak ak budete mat chut a cas...

katkaajurko
13. okt 2008

prave som sa dozvedela ze staremu kamosovi sa narodil syn 🙂 a ani som nevedela ze je tehotny 🙂 ale krasne i tak 😉 🙂

sana15
13. okt 2008

droby - vdaka za linky. ten digestor vysuvny je super,aj pekny, ale zaberie jednu srkinku - ale mozno by som ju "obetovala" musim si to rozmysliet nez dame urobit linku a to uz bude kazdu chvilu

sana15
13. okt 2008

ja som chcela tuto umyvacku, ale je presne taka ista ako si davala link Ty,len vyssia cena, musim porovnat parametre
http://www.elektroexpert.sk/vstavane-umyvacky-4...
a ruru tuto - presne to pasuje k umyvacke tym prednym panelom. Hlavne uz chcem tie zastrkovacie ovladacie gombiky
http://www.elektroexpert.sk/vstavane-rury-na-pe...
Tu varnu platnu co si mi posielala link z Datardu - co sa mi na obrazku pacila - tu sme videli v piatok v Nay a poviem, vyzerala dost lacno, mriezky dobre nedrzali - boli velmi labilne 😒 Mali tam potom este iny typ tiez Elektrolux a nebol ani masivny,ani labilny -taka zlata stredna cesta a cena cca 4500.
Ale digestory Electrolux nemali ziadne,resp. mali tam dva hrozne velke a biele - tiez co zrovna nechcem 😒

droby
autor
13. okt 2008

aj nad tym vysuvnym digestorom mozes mat srinku 😉 akurat ti zaberie 12cm z nej a nad tym moze byt policka takze akurat tak jednu policku obetujes.
ake davas horne skrinky? mna vsetci odhovaraju od nizkych ze nech dam 90tky tak rozmyslam ci necham 70alebo dam vysoke. dnes mam volat stolarovi a potvrdit linku.
v nay sme boli v sobotu a mali ceklom pekny nenapadny elektrolux digestor za dobru cenu, ten klasicky. len sa nam tam ani nemal kto venovat a boli sme tam kvoli doske tak sme kaslali na to pokukam na nete a dosku sme nakoniec kupili candy, co som chcekla tu electrolux tak na nete makli cenu o 1500 lacnejsie ako na predajni tak ma nahnevali ze sme nakoniec kupili taku co sme mali uplne prvu vyhliadnutu sa nam najviac pozdavala tak tu uz mame doma.
umyvacku som nechcela drahu netreba nic extra, ma vsetko podstatne este aj siesty zmysel a teraz ma na vybrane vyrobky od electrolux elektroexpert zlavy tak je za super cenu, zajtra ideme po nu, dnes mi volali ze uz ju maju pripravenu 😵

droby
autor
13. okt 2008

a pekne vecicky mas 😵 chutne malinke, tie overalceky su super aj zavinovacky sa mi velmi pacia, joooj aj ja ccheeem

kati ak si to pekne naspisala ze bol tehotny 😀

bambulka82
13. okt 2008

ahojte 😉

Jani krasne vecicky mate pokupovane 😉

ja som pred chvilou prisla domov z prace, drahy ide kamaratovi pomahat na garaz a ja ostanem asi domka, aj ked je vonku kraaaaaaaasne a teplucko, mam dost prania a zehlenia 😒

lenka47
13. okt 2008

ahoj zienky, dnes zas len tak na skok vas pozdravit 🙂
Jani naozaj krasne drobucke vecicky 🙂 🙂 je to take zlatunke take malicke 🙂
tak vam prajem este pekny vecer a zajtra uspesny den 😉

zabka
14. okt 2008

Ahojte, az teraz som kukla na mojasvadba a vidim ze ste sa presunuli sem... Ja sem uz sice patrim 😉 , ale vas som nasla az teraz majovky 😵 😵

lupienka
14. okt 2008

Ahoj zabka tehulka! 🙂
Kocky nejako nestiham, ale zahliadla som, ze ste sa bavili o digestoroch, mame na ne nejake linky? Lebo aj ja budem surne potrebovat a nemozeme nejako zohnat... 🙂

katkaajurko
14. okt 2008

caute babule..ja dnes nestiham, a tu nikto 😕 teda vlastne ziadna rozbehnuta debata 🙂

ahoj zabka,tak vitaj opat 🙂

lupi - to droby s jankou rozoberali a asi jednu,dve stranky do zadu najdes aj linky...

zabka
15. okt 2008

Ahojte 😵 ... Ako ide manzelsky zivot? My dobre dva tyzdne po svadbe sme zistili ze cakame babetko takze vlastne od svadby si uzivame rastuce brusko... 🙂 A vy ako, snazilkujete?

katkaajurko
15. okt 2008

ahoj zabka 🙂 my sa nesnazilkujeme...trochu prerabame a este chceme pockat chvilu 😉 potom sa uvidi...

katkaajurko
15. okt 2008

Majovky - kde ste??? mam fotky zachodiku noveho..aj ked s kupelnou sa este trapime..zle nam namontovali umyvadlo.... vytieklo..odula sa krinka...no co vam budem hovorit ☹ ☹ ☹ 🙄

zachod musime este docistit od takeho jemneho prachu ale uz som ho "naaranzovala pre vas"..

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

sana15
15. okt 2008

ahojte. dakujem za pochvaly, ked sami uvidite -tym drobnym veciam sa neda odolat. uz ich mam asi aj dost,aj navyse a stale by som cosi kupovala 😅
Zabka: vitaj 😵 ty si vlastne na MK januarovka - obcas ta tam zahliadnem. takze ste na tom presne tak ako my. my sme tiez 2-3 tyzdne po svadbe zistili ze sa rozrastieme

sana15
15. okt 2008

Droby: takze ste kupili umyvacku Whirpool? ja som vcera pozistovala ponuky z elektroexpertu,naj a datartu a dnes by som urobili uzsi vyber. ten electrolux ma stale laka - ci uz sporak,ci umyvacka. ale ak sa rozhodnem pre plne zabudovanu bez panela,tak je to jedno aka znacka to bude,nie? ja som zial nenasla ziadny vkusny digestor Electrolux,tak nakoniec budeme musiet kupit aj tak inu znacku....

sana15
15. okt 2008

Katka: Wc vyzera vyborne a super sedatko 🙂 jaj,my este od kupelky mame daleko.manzel by mal dnes ist objednat sprchovy kut,ostatnu sanitu kupime hned v predajni - nechceme nic extra. Zavesne Wc sa mi paci,ale budem sa musiet uspokojit s klasickym

katkaajurko
15. okt 2008

my sme zavesne museli dat - lebo sme mali take starodavne kde trcala velka trubka a napajanie vody bolo na priamo bez zasobnika (benkizer) sa to tusim vola a netusim ci som to spravne napisala... a pri splachnuti to hucalo ako vodopad 😀 tak odhlucnit to a vyhnut sa velkemu zasobniku bola moznost len zamurovat geberit wc so zavesnym a som spokojna aj ked som sa prve dni bala si sadnut 😅 ale da sa pod nim fajn po umyvat a to tichucko pri splachovani je super... 🙂

jani ja ti verim,ze by si nakupovala a nakupovala - ja ani tehula nie som - ale z tych veciciek sa idem roztopit 😵 😵 tiez by som nakupovala o sto sest 😀

lupienka
15. okt 2008

Caute, tak som tu na chvilu aj ja...vidim, ze zariadujete o 106 🙂 !
No my budeme mat umyvacku Bosh, drahy ju objednal pocas mojej sluzobky ako prekvapenie, ale nevadi mi to, mne sa pacila a je vstavana...teraz sa pojdem trapit so sporakom a digestorom...

bambulka82
15. okt 2008

ahojte kocky 😉

katka pekny zachodik..super postupujete 😉

mne ide drahy za chvilu na basketbal, takze sa hodim asi do vane a pojdem spat 😅
dnes som nejako mooooc unavena 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre