Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
31. okt 2008

katio pekna bude ked uz bude aj hotova 😵 strasne sa na nu tesim tak snad o mesiac v nej varim 😀

katkaajurko
31. okt 2008

Droby vo "vianociach " si pisanala ze si robila kalendare ako darcek - ako? daj tip - tiez chcem vymysliet tieto vianoce aj nieco "osobne" ako darcek 🙂

droby
autor
31. okt 2008

kati napr tento bol pre muzika v drevenom ramiku, stale ho mame vedla postele zaveseny 😵
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=180492

robila som ich 5 kazdy iny.

je to formou digiscrapu, comu sa venujem, tazke treba photoshop a stiahnut si sablunu na kalendar, njake obrazocky na doplnenie a uz len to poskladat dokopy a vytlacit.
vrelo odporucam, malo to obrovsky uspech
a kludne ti s tym pomozem, poradim krok za krokom
alebo aj vyrobim 😉

katkaajurko
31. okt 2008

no tak to skusim potom,ked bude trolinkuviacej casu 🙂 🙂 🙂 🙂 to je super napad

a ako velke je to v skutocnosti ?

droby
autor
31. okt 2008

ake si to spravis 😉 ja som robila na a4 ale kocky robia aj na 43
a este som robila male kalendariky do penazenky cca vo velkosti obcianskeho
staco program chvilka casu naopad darcek mas hotovy,a aj kalendare pozvanky oznamenia, pohladnice...cokolvek tak spravis 😉

mata24
31. okt 2008

droby tak kuchyna je super, mne sa tiez paci takato kombinova, ja by som chcela tiez vanilkovu ale s tmavo hnedou 🙂

inac ja som rozmyslala ze dam urobit tie kalendare na vianoce, teraz ja aj na happyfote akcia, stoja polovicu z ceny a je tam aj ten program kde sa to dá urobiť.

droby
autor
31. okt 2008

inak pre porovnanie, neviem teraz presne co stoja vo fotolaboch tie kalendare mari sa mi nieco okolo 300sk mozno si to z niecim inym pletiem
ale mna vysiel jeden na 15sk 😅

droby
autor
31. okt 2008

teda ta tlac

a dik mati som rada ze sa paci, ale verim ze nazivo to bude ovela lepsie... mne sa paci ta kombinacuias tmavou hnedou, ale zas sa aj bojim kontrastov a aby nebola potm kuchyna prilis tmava, preto som zvolila ceresnu sa mi to drevo velmi paci a je to teple a presvetlene a pri tej vanilke je tmavsia tak to dobre dokopi vizera 🙂

mata24
31. okt 2008

hej lubi stoja tak okolo 300 ale zas to su take tie nastenne kalendare, kde je vlastne 12 obrazkov.

ja zas mam veľmi rada tmavohnedú farbu na nábytku. ja som najprv chcela čisto len tmavohnedu kuchynu ale potom som raz videla aj s kombinaciou tej vanilkovej a to sa mi veľmi zapacilo. ale zas kym ja budem davat robit kuchynu tak bude dovtedy aj dalsich 20 napadov 😀

katkaajurko
31. okt 2008

a mne sa paci zase orechova-vanilkova 🙂 kazdy mame to svoje 🙂 naj...

mata24
31. okt 2008

no aspon to nebudeme mat všetky rovnake 😀

droby
autor
31. okt 2008

ale an vanilke sa zhodneme 😀
mati vy pomali zacnete prerabat?

vcera som inak vybrala cerveny televizor 😀 tak uzasny ze ho proste musim mat, kedze po nom tuzim mozno ho kupim drahemu k sviatku alebo vianociam 😀

sana15
31. okt 2008

ahojte kocky,tak sa nachvilku dostanem aj k vam. ked mam chvilku tak som v januarovkach - predsa len teraz mam plnu hlavu maleho. drzime sa,sice to nie je na 100%, od utorka som mala byt na PN,ale krava som isla do prace. chcela som si tu PN odlozit o tyzden a teraz to vyzera tak,ze odmakam este cely mesiac az do normalneho nastupu na PN. viem,ze riskujem,ale mam viac dovodov,preco to tak komplikujem a od vcera sa k tomu pridali aj peniaze. za tu 7 az 10 dnovu PN pridem presne o tolko ako mi prisiel vcera sek na zaplatenie skoly. tak sa posnazim este vydrzat, hlavne nech to vydrzi drobec.

sana15
31. okt 2008

inak ked vidim,ze rozoberate linky,tak ja budem mat tiez inu - ja mam rada klasiku,takze farba bude medena jelsa a bez kombinacie. linku by nam mali doviest tak do 3 tyzdnov a potom budeme musiet kupit este tie spotrebice. nakoniec sme sa rozhodli pre plne integrovanu umyvacku - bude to jednoduchsie aj pre stolara,kedze sme ju pri zadavani zakazky este nemali

sana15
31. okt 2008

spatne docitavam-tak si ma nevsimajte ze hadzem komentare o tyzden neskor 😅
my si chceme na vianoce kupit pekarnicku - je to moj vymysel,ak ja chlieb jedavam 1 x do tyzdna aj to cierny alebo lepsie povedane len cierne pecivo. chcem Moulinex tu nerezovej farby. ma podla mna najkrajsi dizajn zo vsetkych pekarniciek. aj som ju teraz videla niekde v akcii (neviem ci Kaufland, ci Metro) ale skusim to pozriet aj na nete - pravedepodobne aj tie vstavane spotrebice budem kupovat (po prvy krat) cez net - ceny su podstatne nizsie nez v elektropredajniach a k niektorym je aj doprava zadarmo - takze ziadne starosti ako to dopravit

sana15
31. okt 2008

ozaj a co je s Lyubkou? jej sa to uz fakt krati....

droby
autor
31. okt 2008

jeej ahoj jani a uz vidim ze mate chlapceka 😵 tak zatial teda majovku budu mat chlapcov, nedbam 😀
jani to ma rzi ze si nutena este makat urcite by bolo lepsie na pn, tak sa drzte s drobcom

droby
autor
31. okt 2008

lubka zu je an materskej a poctivo nakupuje 😀 asi uz z domu nema tolko cas na nas ☹

mata24
31. okt 2008

ahoj jani...
no mala by si veru radsej ostat doma, ale zas chapem ked clovek musi tak musi... len dufam ze to vsetko pekne zvladnes 😉

lubi - no my chceme zacat prerabat hned od jari ak sa nam dovtedy podari vybavit papiere, lebo sa nam to stale len a len komplikuje 😠 preto teraz nic nerobime, my sme uz chceli zacat teraz ale nemozeme...

droby
autor
31. okt 2008

mati aj to bude lepsie zacat na jar, takto k sviatkom by to bolo zbytocne aspon si vsetko vybavite co treba (tomu ze sa to komplikuje predlzuje uplne rozumiem, poznam to 😠 )
zatial si to vsetko zariadte naplanujte tak aby vsetky prace sedeli, mozem si povyberat co ako chces mat popripade aj nieco poobjednavat pokupovat po troche... a ked zu pride spravny cas tak budete pripraveni a pustite sa do prace 😵

mata24
31. okt 2008

ved to. uz aspon projekt bude cochvila urobeny, a vymyslel to ten architekt super, takze uz viem rozloženie izieb tak ja sa zameram na vnutro a drahy nech riesi strechu a tieto veci. tomu fakt ja nerozumiem, akurat som mu povedala ze si vyberiem farbu vonkajsej omietky 😀

droby
autor
31. okt 2008

vy teda robite cely dom nanovo? nechces si spravit a streche album ze by sme mohli okukovat ako to planujete? ja take strasne rada sledujem a som zvedava ako to spravite zariadite 🙂
najnovsiu maniu mam v serialoch o byvani 😀

mata24
31. okt 2008

no ideme ho prerabat. je to stary dom, takze treba zhodit strechu, zdvihnut, urobime tam vykier, vnútri nanovo podlahy omietky a tak...
velmi vela roboty....

ked zacneme na ostro tak potom spravim aj album ako pokracujeme 🙂

dobre babulky lucim sa ja na dnes s vami, idem skor, chcem ist do mesta. tak krasny vikendik.papa 😉

droby
autor
31. okt 2008

no to vazne vela roboty, az na tu strechu tak ako my 😀 nam staci omalovat strop 😀 tak nech sa dari a pekny zvysok piatku a valstne aj krasny vikend

lupienka
31. okt 2008

Kocky kraaasny vikendik...ja som tu az buduci tyzden zrejme v utorok, tak zatial papa 🙂

katkaajurko
31. okt 2008

no coo je tu niekto 😕 my sme sa vratili z nakupov, darceky nakupene uz len oslavovat 😀

teraz premyslam,ze urobim tu vianocku v pekarnicke 🙂 idem mrknut na recept

droby
autor
31. okt 2008

jaaa len som sa zabudla pri sledovani jak se stavi sen 😅 kukam diel za dielom a inspirujem sa a pokazde preratavam rozpocet 😀

mnaam vianocka super, este som neskusala 😅 ja som toho okrem chleba vlastne moc neskusala 😀
recept na vianocku mam z mimibazaru tam su fajn recepty

katkaajurko
31. okt 2008

aj ja mam z mimibazaru - ale chcem urobit len polovicnu davku - lebo sa bojim ze pre dvoch bude zbytocne velka

co hovoris - tu je :http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3581

myslis,ze mozem vsetky suroviny proste dat na polovicku??? aj kvasok???

droby
autor
31. okt 2008

vizera dobre... ked urobis celu a je va, vela mozes odniest rodicom 😉 alebo pozvat navstevu na babovku
no ked to das napolovoci tak vsetky suroviny ale sleduj pecenie, tym ze toho bude malinko nech sa nepripecie
inak ved pekaren ma aj polovicny program. moja teda ma na 1 alebo 2 libry, ja robim na polovicny a aj tak mam ten chlebik velky takmer po vrch nadoby

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre