Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
31. okt 2008

ja mozem robit tri velkosti a dala by som to na ten najmensii - to je 500gramovy

lebo niekto tam pisal v komentaroch- ze sa mu to zdalo velmi velke a ze to "kypelo von" z pekarne - preto sa bojim to dat na cele mnozstvo..radsej na prvy krat polovicne...

droby
autor
31. okt 2008

aku mas pekarnicku?

ja mam tych 500ako polovicnu a je to dost, tak to potom daj na polovicu niekto to tak tusim skusal, alebo len chcel? 😅
myslim ze to bude v pohode
spravis cesto a potom ju zapleties?

katkaajurko
31. okt 2008

ja mam Moulinex home bread - a mozem robit 500g, 750g, 1000g chlebik

a nebudem ju zapletat 😀 😀 😀 to sa mi nexce sak chutit bude snad aj nezapletena..len neviem ci ju pred pecenim potriet vajickom alebo nie...

droby
autor
31. okt 2008

ta vizera dobre 🙂 je to presne ta o ktorej pisala janka ze si ju chce kupit, teda mas tiez nerezovu? teraz ju maju v akcii v kauflande, nemat tu nasu hned ju beriem

jasne chutit bude a urcite by som ju pred pecenim potrela, lahko odsledujes kedy zacne piect tak ju predtym potri, len neviem ci je pri kysnuti vhodne otvarat pekaren aby nesplasla 😒

inak kupila som si taku tu vyhrievaciu deku, bola som zvyknuta na vankus ale ten nemali tak som vzala deku a vcera som ju po narocnom dni testovala a to bolo nieco uzasne ze som okamzite zaspala este prii telke na nej 😀 som sa zobudila a muzik uz drichmal v posteli. tak sa z nej vytesujem

katkaajurko
31. okt 2008

hej a kde si ju kupila..to sme nikdy nemali ale v zime by sa hodila 😵 😵 😵

nie ja nemam nerezovu ale bielu..my mame vsetky spotrebice biele nie nerezove...

droby
autor
31. okt 2008

v lidli este ju maju, dokonca teraz som uz aj vankuse nasla, ale nejdem kupovataj ten staci zas deka.
ja som v poslednej dobe maniak na lidl 😀 tolko dobrych veci mam odtial a mam to kusok medzi robotou a domom tak si tam odbieham aj cez pauzu aj poobede som bola nakupit si veceru
my mame bielu ale vsetko mame nerezove, ale mam ju aj tak v skrinke iba ked pecim ju vytiahnem

katkaajurko
31. okt 2008

aj ja ju mam schovanu, vytahujem len ked peciem 🙂 ale je to fakt super - teda uvidim ako sa podari vianocka - lebo uz sa pecieeeeee 🙂

u nas nakupuje muzik - tak ja nechodim do obchodov - ale tie zmiesane muky su z lidla a su super 🙂

idem kuki panelak - som nepozerala sto rokov 😀

droby
autor
31. okt 2008

ja uz sledujem 😀
no na vianocku som potom zvedava, pekne zreferuj, a bude to isto super vecera 🙂

katkaajurko
31. okt 2008

noo vecera niee - ranajky na zajtra 😀 mnam, snad vyde dobrunka

cesto sa zmiesilo velmi pekne

droby to co je - preco kordiak bali sestru agi 😨 😨 😨 sak to je na grc.. v reali by podla mna dobra sestra nerandila s byvalym svojej sestry... ze ich tam hamba nefackuje..pritiahnute za vlasy...

droby
autor
31. okt 2008

ono kordiak bali kazdu suknu, ale preco ona jeho?????? a potom okato klame agate skor od nej mi to pride blbe...kordiak je taky od zaciatku. po agate chodikl s dvoma naraz od nerho uz mozes cakat vsetko.
teraz sledujes kazdy diel???
serie am tam betka 😠 scanda z tretieho ako ju vola ivanka 😀

katkaajurko
31. okt 2008

nie praveze som uz dlho nepozerala - ale betku som zaregistrovala... scanda z tretieho - to to vystihuje fakt dobre 😀

droby
autor
31. okt 2008

jaj len mi tam lezu na nervy neskryte reklamy, furt maju v kuchyni milkywai minute, alebo sevendays bake rols a ja si to musim ist hned cer reklamu kupit 😀 dneska som s nimi vybabrala a kupila si bakerols v lidli este perd panelakom a bastim o dusu 😀

katkaajurko
31. okt 2008

fakt? ja som si to nevsimla...to preto lebo to pozeram len jednym ockom a robim tisic inych veci 😝 😀

droby
autor
31. okt 2008

no ja sledujem pozorne ako prava zavislacka, ale momentalne uz neviem pozerat ani jednym ockom, strasne unavena som, ale este dve hodky musim vydrzat...
a uz som znicena len z predstavy ze v stredu robim od 6 rana do polnoci 😖

katkaajurko
31. okt 2008

no uz len hodinku nie?

ja som pozerala straasne sladku romanticku komediu 😀 a cakam kym sa dopecie vianocka...voni dobre ale zatial je dost bleda 😅

droby
autor
31. okt 2008

kde davali komedie ja kukam jojku ale o nicom vraj fil tyzdna... no tri hodiny traja ludia prenasleduju njakych indianov co uniesli par dievcat...zaspavam, no veru uz len hodinu ale spat budem zajtra az doobeda 😀

potrela si ju tym vajickom? uz by mala byt nie?

katkaajurko
31. okt 2008

to som mala DVD

nepotrela som ju - nechcela som ju otvarat..a tak zostala zhora dost bleda ale boky ma tmavsie.. co s nou teraz neviem..zatial som ju nevybrala z pekarne.. uvidim ako bude chutit no...

droby
autor
31. okt 2008

podla mna bude ok, ved nevadi ze hore nestmavla asi by boblo lepsie ju potret, neviem necitala som ci ju niekto robil takto celu v mikrovlnke, pokial sa nepripiekla, podla mna bude dobra urcite nie surova.

a aku sladku komediu?

katkaajurko
31. okt 2008

no uz som ju vybrala a voni uplne fantasticky...jediny rozdiel je ze vrchna cast nie je tak klasicky tmava - ale bledsia...ale myslim ze bude ok - uvidime..akurat ze ju musim nechat vychladnut ale uz sa mi oci zatvaraju tak neviem ci ju nechat len tak vonku..asi ju aspon prikryjem..nechcem aby vyschla ale nevydrzim byt hore kym nevychladne 😒

katkaajurko
31. okt 2008

volalo sa to "princ a ja" alebo tak nejako...to mi manzel pripravil ze ked budem sama doma ako dnes - i ked uz medzi tym prisiel 🙂

droby
autor
31. okt 2008

kludne ju zakry, ale nie do sacku radsej utierkou, ja pouzivam take lanove utierky nedavam cerstvy chleba do sacku a kludne chod spat.
aj mans auz oci zatvaraju 😔
tak dobru noc a pekny vikend, ja pridem az v pondelok

katkaajurko
31. okt 2008

inak dobre ze som dala polovicnu davku - lebo fakt je celkom velka -keby som urobila z celej tak sa podla mna do pekarne nezmesti..

prikryla som ju utierkou a idem haji

tak dobru papaa

lyubka
1. nov 2008

Dobre ranko na chvilku vas idem pozdravit pokial sa drahy nezobudi, lebo teraz je na PN a nemam sancu sa dostat k PC 😠 tak preto vas zanedbavam ☹
tak uz som zacala rozmyslat ze co si mam zobrat do porodnice, lebo som si uvedomila ze to na mna moze prist kazdu chvilku, tak nech som pripravena 😎
co sa tyka vybavicky uz mame vsetko, teda este budem musiet zbehnut do par obchodov, pokial mozem ci mi nahodou nieco nepadne do oka 😀 nech si este uzijem behanie po nakupoch
a vy ako sa mate a co mate nove? vsak snad vas aj docitam, nech viem o co prichadzam 😉
tak prajem krasny vikend a ja sa zas ukazem 🙂

katkaajurko
1. nov 2008

ahoj lyuby, takze uz pripravena? ozaj - kde budes rodit? mas dohodnuteho dr? a epiduralku?

manzel by ta k nam mohol obcas pustit 😉

lupienka
1. nov 2008

Ahojte, aj ja som tu len na skok, drahy mi frfle, ze som sa vyhrazala, ze budem upratovat a som na nete 🙂
Tak vas len zdravim a idem sa pustit do varenia a upratovanie...zienka domaca 🙂 🙂

katkaajurko
1. nov 2008

ja som vcera navarila aj upratala - dnes uz len povysavame - ale to nemozem momentalne kedze drahy spi este 😀

dnes ideme kamoske nakolaudaciu tak som zvedava 🙂

lupienka
1. nov 2008

Jej Kati, tak to mas super, nechces prist teraz pomoct mne??? 🙂
Co si varila? Inspiruj ma! Ja idem akurat robit brokolicovu polievku, ale druhe neviem...

katkaajurko
1. nov 2008

ja som vcera ryzu a cinu - masko na koreni a tak... jednoduche, rychle, a piekla som vecer vianocku - ta bude na ranajky 😀

lupienka
1. nov 2008

To na ktore ranajky? Hadam nie tie dnesne? 🙂
Tak nakoniec som sa rozhodla pre sampionove sote, drahy nechce nic masove, tak to bude s ryzou a tiez nieco na styl ciny... Tak kocky dobru chut a peknu sobotu!

katkaajurko
1. nov 2008

ano na dnesne 😀 ja viem..ale ked juraj fuurt drichme 😀 tak bude ranajkovat na obed a na veceru obedovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre