Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
5. nov 2008

fiha leni vy tiez pokusate osud? no ak si v novej praci v tej trojmesacnej dobe tak by to bol problem ☹ ale zas babatko je radost a kaslat na to co nevide.... no nechame sa prekvapit ako to dopadne

leni ono to teraz nie je taky problem, tych veci co treba a co chcem je vela 😀 len tu vazicku som nekupila ze az ked ostane z rozpoctu preto som sa potesila, no a hned sa mi tych 18 hodin robi lepsie ked sa mam na co tesit 😀

a mati pozor na farbenie, vraj sa v tehotenstve nesmie 🤐
ja sa u kadercnicky rozculujem kolko prachov beru za take strihanie 😠 ze radsej sa ostriham sama alebo to vydrzim stylom nechavam si rast dlhe vlasy 😀

droby
autor
5. nov 2008

mati takuto
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5008...
a do nej na koliecka nakrajany citron limetku a pomaranc ako dekoraciu, strasne sa mi to paci 😵

mati vysvetlovat nemusis nic sak ti nemozu prikazovat ci odides ci nie a hovori sa to vcas aby sa vedeli zariadit tak maju cas najst si nahradu a s tym uctovnictvom popri materskej je to super, lebo len z toho sa veru zit neda 😒
ono ale ak mas novu robotu tak ta v tej 3mesacnej lehote mozu vyhodit aj nezobrat spet po materskej...

mata24
5. nov 2008

to fakt lubi? no mam pocit ze cez to tehotenstvo sa nic nesmie...
no ja mam nastastie kadernicku znamu takze vzdy platim tak max.300 sk, len za material za pracu si neuctuje nic takze to je super.
no ja uz mam dlhe tie vlasy riadne uz su take splasnute ... no hrozne 😀

droby
autor
5. nov 2008

no spytaj sa na to kadernicky ci o tom nieco vie, tu na konikovi som citala tak neviem presne a zas aby vsetky tehulky chodili 9 mesiacov nezafarbene sa mi nezda... radsej by som si to ale zistila, ved naco zbytrocne robit veci co by uskodili tomu nadhernemu zivotu v tebe 😵

droby
autor
5. nov 2008

no a pocas tehotenstva este v pohode ale pocas kojenia to bude dietka co vsetko sa nesmie

mata24
5. nov 2008

no tak pocas kojenia to teda hej, moja kolegyna neuveritelne schudla, lebo maleho bolelo brusko skoro zo vsetkeho tak pomaly nic nejedla.

no len to je ten problem ze ja sa to mojej kadernicky spytat nemôzem lebo ona je z rodiny a to by uz vedeli vsetci, a take ze nikomu to nehovor viem ze u nej neplati...
a zas nechcem nikomu nic hovorit pokial to nie je od lekara potvrdene.
ale tiez si myslim ze to nemoze az tak vadit, ved vsetky moje tehotne kamosky si chodili davat robit vlasy...

mata24
5. nov 2008

lubi ta vaza je krasna, mne sa tiez take velmi pacia, inac ma super cenu, lebo tieto byvaju dost drahe...

no s tou robotou je pravda, ak je to v skusobnej lehote tak moze vyhodit, ale moja svagrina presne otehotnela tiez ked nastupila do novej roboty a pritom slubila ze min. 2 roky nepojde na matersku, ale prve mesiace to aj tak na nej nebolo vidno a povedala to az po 3-mesacnej skusobnej a bolo to OK, ostala az do materskej.

katkaajurko
5. nov 2008

jeej ahojte zienky

no mati - bleda ciarocka uz podla mna je na dobrej ceste 😀 klop klop klop - hlavne nech sa zadari 🙂

droby - podla mna vymaluj aj stenu kde bude zaclona - ak tie ostatne budu farebne -to by divoko vyzerala presvitala by ta biela spod zaclony..ale aj ked ju odtiahnes ze vetras - nech je to radsej jednoliate...

taky pas za telkou len cerveny a do toho napriklad oranzovy ornament a ostane tiez oranzove tiez nie je zly..ale neviem ci to neni moc oranzove ako celok - ked aj cervena sedacka... a nad vanilkovymi stenami si neuvazovala?

podla mna sa vlasy farbit mozu normalne...to uz sa take agresivne farby snad ani nevyrabaju a na farbach by muselo byt napisane - ze nepouzivat pocas gravidity... 😒

droby
autor
5. nov 2008

jaj no to radsej nehovorit ale oplati sa mat taku znamu kadernicku...
ja neviem len ma to nepadlo ze som pocula, ale predstavit si to neviem tak dlho bez farby 😲
najlepsie pokukat pokecat s inymi tehulkami

aj ja cchem taku dietu 😀 by sa mi teraz zislo, len ked tomu zas predchadza velike priberanie 😀

katkaajurko
5. nov 2008

baby ved tehotne sa aj vydavaju a este som nevidela nevestu s odrastenymi korienkami... 😖

droby
autor
5. nov 2008

mati 😵 ja som si ju sice vybrala v inom obchode ale za poodbnu cenu 215sk a tuto som narychlo nasla na ikeackej stranke a dokonca maju viac rozmerov a taku mensiu za 79 😵 myslim ze by mi aj taka stacila pojdem kuknut a tym padom mi este njake korunky ostanu na tie citrony do nej 😀
bezim na obed zatial

mata24
5. nov 2008

ja si tiez myslim ze farba nemoze byt az taka skodliva, presne uz teraz tie farby nie su az take agresivne no a uprimne ako este 9 mesiacov chodit bez zafarbenia tak to by som musela len po kanaloch 😀

no ved to priberanie... ak to budem mat po mame , tak priberiem min. 20 kg, aj moja segra pribrala 25 kg. ale dufam ze to nie, lebo to si neviem predstavit, to by som sa si fakt len gulala... 😀

katkaajurko
5. nov 2008

Mati u vas sa tak pribera? to fakt? asi sa ale hlavne zeny "naliali " vodou,nie?

moja mam vraj takych 13 pribrala - tak ja dufam ze v tomto raz budem po nej..ale zase vtedy nabolo tolko pokusenia a mlsiek a ko teraz 😀

katkaajurko
5. nov 2008

inak, tiez by som musela chodit kanalmi - ak by som sa nemohla farbit ☹ by ma slak trafil 😖

mata24
5. nov 2008

no fakt mala pri kazdom tehotenstve pribralal cez 20 kg, ale z nej to zoslo, segra pribrala 25 ale na nej to ostalo, teraz trosku schudla ale myslim ze na to ako vyzerala pred tehotenstvom sa uz nedostane.
ja len dufam ze ja nebudem ten isty pripad ☹

mata24
5. nov 2008

no ja mam najhorsie s vlasmi to, ze mne uz sediveju, fakt. to mam dedicne po mame a uz v 18 - tich som si musela zacat farbit farbami lebo mi zacali vyrastat tie sedive a sampon to neprekril

mata24
5. nov 2008

takze keby som si 9 mesiacov nefarbila vlasy by som vyzerala skor ako budúca babicka a nie mamicka 😀

lenka47
5. nov 2008

no uz som zase tu, bola som varit obed 🙂
droby ja uz som po skusobnej dobe, len som sa presunula na inu pobocku nasej banky a ta je v obchodnom centre ,preto tie dvanastky.len mne pi nastupe dali taku podmienku, ze dva roky nemozem odist lebo by som si musela zaplatit vsetky skolenia co mi davali... ale neviem ako by to bolo keby som sla na matersk, ved to v podstate neodchadzam 😀

katkaajurko
5. nov 2008

a snazila sa segra dat itie kila dole? lebo sa hovori , ze ked sa motas okolo babatka a domacnosti aj zhodis rychlo..a vela zhodilo tak.ze su o par kil lahsie ako pred tehu..aj tu na konikovi bola taka statistika

mata24
5. nov 2008

jaj Leni tak tie 12-tky ti nezavidim...
no pri takych podmienkach sa ti ani nedivim ze by si az taka rada nebola... ale presne pocas materskej neodchadzas na to by sa to nemala vztahovat 😀

kati no snazila sa ale zas je pravda ze potom zacalo chodit do roboty a mala hlupo smeny ze robila az do vecera a ked prisla tak sa najedla takze kila dole nesli. ale teraz uz robi normalne a aj sa normalne stravuje takze schudla...

droby
autor
5. nov 2008

leni to sa podla mna na matersku nevztahuje, takze kludne 🙂
mati u nas detto z maminej strany cela rodina od 18sediva, ja som pred svadbou zacala ale staci mi nastastie sampon a chcem s nim vydrzat kolko sa len bude dat, zda sa mi lepsi ako farba..
inak fakt ved by bolo napsiane ze sa nesmu a ani neviem vobec preco by sa nemali tie farby ako to moze skodit.
kati je po cervenej stene-muzijk zakazal 😀 , ze inak sa stahujem bez neho 😠 veela vymyslam tak ma musi drzat pri zemi, on b6 najradsej biele steny a basta ja ich mam uz plne zuby chcem prijemny teply bytik.
a co ma stve ze chce dat klasicky syfon s tym ciernym stuplom na vanu 😠 😠 ja chcem tak pekne s tym kovovym koleckom pekne to vizera v podstate je to to iste, jemu sa to nepaci ze sa to zle cisti 😠 nepomaha ani ze by som to stale ja cistila, asi ma moc dobre pozna 😅 😀

katkaajurko
5. nov 2008

no inak tu stenu by mi zatrhol aj moj muzik 😀 on mi vlastne pri zariadovani bytu vela toho zatrhol 😀 ale pri kupelni uz rezignoval a nechal ma to urobit po svojom 😀 😀 😀 a teraz je spokojny 😉 🙂 ani fialove doplnky mu nevadia 🙂

ale klasicky sifon uz je prezitooook - to ho ukecaj - nedaj sa - ten kovovy je omnoho omnoho krajsi! sak to len zvonka je kovovy a na tak peknu rohovu...

matka - strava robi velmi vela..hlavne jedenie vecer a pohyb..aspon vydatne dlhe prechadzky...

droby
autor
5. nov 2008

😀 mne yas nahodou kupelnu schvalil, jemu sa sice viac pacila v modrom aj bola krasna le ja modru odmietam.
no spravime kompromis co sa bude obom pacit nech sa citime prijemne, ja len lubim paradne vymyslat
inak tot
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
cervena sedacka oranz steny to je presne co chcem a straasne sa mi to paci 😵

tazko sa ukecava proste kupim bez neho aj ked ma dorazi.. jaaaj neviem ako ale ja ten stupel odtial vlastnymi rukami vytrham 😠

bambulka82
5. nov 2008

ahojte babulky, co mate nove? 😉

ja tento tyzden nic nestiham..v praci mam toho dost a domov prideme vzdy az vecer
my sme sa dnes s drahym dohodli na tej prerabke..len budeme musiet zavolat statika, aby to prisiel pozriet, ze co vsetko mozeme zburat 😅 😅 😀 😀

droby
autor
5. nov 2008

ahoj moni, tz si tu ako vecerna smena 🙂
takyer yacinate s prerabkou? este teray cvi po novom roku?

katkaajurko
6. nov 2008

dobre ranko kocky

droby ta kombinacia je velmi pekna a utulna 😵 😵 😵 len tie steny su v takej skor "matnej tmavej zltej" ci sa mi to len zda?

moni tak zacinate s prerabkou ? a chcete burat steny a zvacsit tu kupelnu? ci preco?

dneska som vstavala s bolavou hlavickou 😢 furt ma nejake bacily obchadzaju... ale nedala som si ibalgin! ale miesto toho tusim nurofen - len neviem,ci nurofen neobsahuje to iste v podstate 😖

matka ako? testovala si aj rano???? 🙂

sana15
6. nov 2008

ahojt kocky, vidim,ze mam co dohanat,tak idem na to,aby som zase nestriela odveci

sana15
6. nov 2008

Matka: gratulujem 😵
Lyubka: normalne si musim nalistovat kedy mas termin. uz to fakt moze byt kazdu chvilku

sana15
6. nov 2008

inak trosku zabijem od veci, ale tyka sa to prerabania. zajtra nam pride linka. skor o 2 tyzdne,takze sme v soku,lebo ju nemame kde ani docasne ulozit,ale nieco manzel vymysli. ale pokym bude linka stat,tak to budu uz aj vianoce. dosiel nam aj objednavany sprchovy kut,takze staci zacat burat kupelku 😅 hi,hi,keby to islo tak rychlo 😖 A zvlast ked citam,ze by som mala uz cele dni stravit len lezanim s nohami hore. Velmi si prajem,aby to nas malicky vydrzal so mnou a mojou vystresovanou povahou do buduceho roka

lyubka
6. nov 2008

pekny den sa praje idem vas na chvilku kuknut pokial sa zas nepojdeme flakat po obchodoch 😀
a este musime ist vybavit aj lekarku pre maleho 🙂
Matka aj ja gratulujem 😉
Jani no podla ultrazvuku by to malo byt 25.11 taksom zvedava kedy to vlastne vypukne, ale uz sa neviem dockat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre