Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
12. nov 2008

tie si zas postahujes tu
http://shabbyprincess.com/downloads.asp
mas tam nahlady co ktory KIT obsahuje a uz si len vyberies a stahujes, stiahnes si cely KIT-balicek s freebie - ramikmi kvietkami papiermi, ozdobami.....
a mozes vyrabat kalendar 🙂

katkaajurko
12. nov 2008

ten druhy link si pyta heslo....tak sa musim registrovat asi ze?

droby
autor
12. nov 2008

tak s tym heslom teda neviem 😒
skus tu ale je anglicky
http://schaarka.blogspot.com/2008/10/calendar-2...

alebo cesky 😒
http://sita77.blogspot.com/2008/04/kalend-2009....

ono zas prepisat mesiac nie je taky problem, pouzijes len ciselnik a mesiac ci napises sama 😉

droby
autor
12. nov 2008

slovensky kalendar sablony na kazdy mesiac aj s bonusom njakymi pozadiami 😉
http://www.4shared.com/file/61991814/b324707a/S...

katkaajurko
12. nov 2008

dakujem dakujem...mrknem sa na to a porozmyslam ako najlespie to zmaknut... 🙂

droby
autor
12. nov 2008

kludne sa potom popytaj, ked bude treba 😉

bambulka82
12. nov 2008

ahojte babulky 😉
ja sa hlasim uz z domu...

Matka - drzim palceky, aby to dnes dobre dopadlo 😵 dufam, ze ti tu radostnu spravu doktor potvrdi 😉

Katka - poriadne sa liec!!! 😉

Lubi - a ty si sa nam kde tak dlho flakala? nebola si v robotke? co nove, ako bytik?

Ja som bola dnes u tej koznej..dala mi tie tabletky 😒 ale zatial na 2 mesiace..a zobrala mi aj krv, ze da spravit taky podrobny rozbor, za mesiac si mam zavolat na vysledky a podla toho uvidi, ci bude stacit liecba len na tie 2 mesiace, alebo az na 6 az 9 mesiacov
Potom som zbehla este zenskej na preventivnu..tam si mam tiez zavolat na vysledky a este ma v ramci preventivnej objednala na sono prsnikov..tam mam ist taz za 3 tyzdne..

Za chvilu pride aj drahy domov, chystame sa ist do Vrutok..je tam jedna predajna obkladaciek a vsetkeho ineho tovaru do kupelne..tak si tam ideme pozriet obkladacky

droby
autor
12. nov 2008

ahoj moni.
no dufam ze tiez dva mesiace ti postacia na liecbu,
auticko uz mate a dobre sluzi???
ja som mala tyzden volno, tak mi to pekne vyslo ze som mala robit len cez vikend a to som nemohla kvoli rodinnej oslave tak som male pekne volno, kludne by som nechodila do prace vobec takto sa mi pacilo a aj tak bolo stale co robit, okolo bytu - kupila som krasnme nerezove vypinace a zasuvky do kuchyne 😵
mame bezpecnostne dvere, upravene steny takze pekne sa nam dari.

no som zvedava ake obkloadacky vyberiete
my sme objednali a este nam dali 9 percentnu zlavu tak sa vytesujem 😵

bambulka82
12. nov 2008

jaaaaaaj..tak tyzden volna by som brala aj ja 😀 😀 😀 😀 😀
ja som si tiez celkom dobre zvykla na to, ked som bola skoro 3 tyzdne doma na pn-ke..len keby som chora nebola..ale aj dnes mi to dobre padlo, u koznej som bola objednana na 09,00 tak som si skoro do osmej pospala 😅
no ja tiez dufam, ze 2 mesiace budu stacit..hlavne po tom, co som sa rozpravala s mojou zenskou doktorkou..ta ma uz nahovarala na baby 😀 😀 😀 ale aj ona mi potvrdila, ze pokial by som mala v tele nejaky zapal a z toho sa mi stale robi ten herpes, tak by bolo lepsie to vyliecit..

auticko zatial sluzi..musim zaklopat, ale zatial sme spokojni..zajtra by som mala mat skusobnu jazdu, este som na nom nesoferovala..

droby
autor
12. nov 2008

fiha to ta uz dr nahovara na babo? ze je najlepsi cas?
no ale zas radsej poriadner preliecit tych par mesiacov uz bude ok. dufam ze sa toho zbavis raz a navdy tazke radsej poriadne.

no tak drzim palce nech vam auticko dlho a pekne sluzi 🙂

bambulka82
12. nov 2008

ona ma nahovara stale, ked k nej pridem 😀 😀 😀 😀
ale teraz sme sa bavili o tom, ze co mozem pre seba spravit, ked by som uz buduci rok chcela ostat tehotna

este stale som doma..mali sme ist uz o 12,00 ale draheho zdrzali v praci, tak ani neviem, ci tam stihneme ist 😒

mata24
12. nov 2008

ahojte babulky, takze uz som spat od doktora, potvrdil tehotenstvo,
som v piatok tyzdni, a ten drobec ma 8 mm, aj mi to ukazal na sone, tak gulicka cierna 🙂
zatial to vyzera OK. a 1.12. mam prist znova uz na poradnu, spravia mi aj odbery a neviem co este 🙂
taka som rada...

droby
autor
12. nov 2008

matkaaaaa🙂))))))
moc bgratulujem teda takto oficialne k uz potvrdenemu tehu, pekne striedas lyubku z tej uz bude mamina🙂
tak ti zelam krasne pohodove bezproblemove tehu
joj tesim sa, chytro nakupovat 😀

nezmenis si to aj v pase?

droby
autor
12. nov 2008

moni to je tak daleko ci nemaju otvorene dlho, ked nestihate?
a nakedy planujete zacat s prerabkou? nam sa majstri slubili o dva tyzdne tak dufam ze to uz plati

mata24
12. nov 2008

dakujem lubi, no pomenim si to hadam. dufam aj ja ze to bude bezproblemove 🙂

no ja zas moc toho na zaciatok kupovat nebudem, lebo uz mame dve male deti v rodine aj chlapca aj dievca tak cosi po nich urcite podedime a zbytok potom dokupime...

katkaajurko
12. nov 2008

matkaa - tak teda potvrdene 🙂 🙂 pekne rychlo vam to vyslo 🙂)...

Moni - presne koli vnutornemu zapalu ( v mojom pripade mandliam) a tehotenstvu rozmyslam nad tym ozaj dat tie mandle von... alergia nealergia 😒

som si aj podriemala trosku dneska, rano ma inak bolelohrdlo viac ako vcera 😒 otrasne ☹

a teraz popijam kavicku

droby inak vam to pekne "odsypa" 🙂)) v bytiku

mata24
12. nov 2008

ja tiez pijem kavicku, uz bezkofeinovu 🙂 ale celkom mi chuti aj ta...

kati tak to radsej veru dat vybrat, budes asi aj ty spokojnejsia...

katkaajurko
12. nov 2008

mati a na ten tlak a tep ti nic nepovedali?

mata24
12. nov 2008

povedal ze mam ist ku svojej doktorke, 1.12 som objednana znovu u neho tak dovtedy tam mam ist, takze pojdem asi buduci tyzdne,

droby
autor
12. nov 2008

to je sranda ako to vsetkym vyslo na prvy sup, snad je to nakazlive pre vsetky majovky 😀
kati veru odsypa, uz mame bvraj rozvrhnute aj zastrcky a vypinace, na ci zas nadavam lebo to dvaja "veduci" muzik a tatko rozhodli bezo mna a natrepali mi do kupelne zastrcku tam kde sa nezmesti 😠
ale zphnal mi konzoly pelikan tak sa tesim tie som chcela a nezohnala, tak zajtra ideme po ne aj po komplet vsetky zastrcky a vypinace, tazke zas velky nakup hned rano a potom makat

katkaajurko
12. nov 2008

droby... vsetkym ako vsetkym... no hlavne nech to vychadza..aj ked nie hned... ale nech vychadza..nech sa aspon "prestriedame" 🙂 v tehulkovani... potom pridme na rad - my problemovejsie...chorlave...ako lupi, ja... mozno moni..tiez ma ten herpes... sak vies 😅 tak nech sa to nezakrikne 😉

droby
autor
12. nov 2008

no to ze ste chorlavjesi neznamena ze hned neotehotniete, nemyslela som hned ako teraz hned ale hned ako sa rozhodnete snazit 😉
ja nepatrim tiez k nazdravsim ☹ ja mam nieco v tele asi stale momentalne som si vcera vsimla ze sa mi zas vracaju biele fliaciky - cize zas kvasinky - a s tym otehotniet je asi zazrak.
ja som dlho citila ze musim zacat s ocistou ale nee ja si davam nacas, lebo sa mi enchce nakupit si co treba a v tom zmatku ako teraz zijeme sa mi ani nechce 😅
vsetkym drzim palce nech sa najprv doriesia tieto chorobky aby to bolo cim skor zazehnane a mozeme plodit 😀
sak preto planujeme teraz dopredu aby sme sa dovtedy zbavili vsetkeho zleho 😉

katkaajurko
12. nov 2008

droby ja som mavala casto zenske potiaze...aj kvasinky...a pomaha mi jest laktobacily...a z ciech som si vozila taky liecik Fermalac Vaginal..a ten bol super..ale stahuju ho z predaja aj tam (tu ho uz nedostat davno) a tak som sa minule pytala gyndy na alternativu... a odporucila mi Lactovag..kedze som este mala fermalacy tak som nezhanala - ale teraz zistujem ze ten Lactovag neni take lahke zohnat co dost dobre nechapem.... resp. na nete v lekarnach ho vobec nemaju 😠

sana15
12. nov 2008

Matka gratulujem 😵 😵 😵 som tu len na skok precitat co a ako ,tak som len letmo citala tvoje prispevky. zajtra vas poctivo docitam. uz chcem ist domov a lahnut si,nie je mi dobre,tvrdne mi brucho kazdu chvilu ☹
inak ti este poviem,ze mala skvrnka je uz teraz poriadne velka, ja som bola na sone ovela neskor ked nas merali a to sme mali 12 mm a druhy mesiac aj viac uz za sebou.... Tak len pekne raste a dufam,ze tie priznaky ako nevolnost sa ti vyhnu tak ako mne.

droby
autor
12. nov 2008

kati ja to musim poriadne vnutorne preliecit uz som to mala, a pomohla mi jedine nakepsie antimikoticka dieta, aloe a tiez som njakemtie bacily jedla nazov uz presne nepamatam... vtedy mi to krasne rychlo preslo este som aj schudla a dober sa citila...
som samvyplasila tym ze mne sa tie fliaciky prejavuju na hrudi a vraj ak sa to dosdtane na srdce je to aj smertelne 😔 ale asi je to niecim inym ze to mam zvonka v oblasti srdca lebo u dr som bola na vysetreniach sice uz po prelieceni a povedala ze uz je to v poriadku 🙂

ahoj jani, ako sa bude volat chlabcek? bude alexander?

katkaajurko
12. nov 2008

janka tak domov a odpocivat!!!

droby
autor
12. nov 2008

veru jani len pekne odpocivaj a opovaz sa namahat

katkaajurko
12. nov 2008

joj droby,tak to preliec!!!

droby
autor
12. nov 2008

jaj musim len ked ja uz ani nemam cas na take dietovanie 😒 ja uz chcem mat po vsetkom a vklude byvat a naradsej byt doma a nechodit do prace 😠

katkaajurko
12. nov 2008

droby cas na zdravie si musis najst..lebo cas na choroby je drahsi 😅

mas toho vela teraz..ale i tak na seba mysli,lebo zdravie mame len jedno...

inak s tou robotou...ja som zase tak trosku "na prasky" ze ma musia teraz kolegyne zastupit v nejakych veciach ☹ kym nie som na umretie neviem byt doma na PN.. ale teraz som sa tomu nevyhla...hnis na mandliach je jednoducho hnis.a teplota je teplota...jednak mozem nakazit ludi okolo seba a jednak prechodenie by mohlo niekde sadnut...ale i tak mam v duchu nervy ze som doma...ja som cvok 😒

droby ty mas skusenosti s takymi tymi fixkami z "davinciho" - co sa da kreslit na rozne povrchy a zostane vlasne taky trojrozmerny vypukly povrch? mam taku fixku a chcela som si dozdobit takto svadobny album ale napadlo ma - ze aj tricko by sa dalo.. alebo tak... lebo je tam napisane ze aj na textilie sa da a da sa prat aj zehlit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre