Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
16. nov 2008

droby na vyrobu vianocnej ozdobky na dvere 🙂 fuuu uz je veela hodin...nejako som si predlzila vecierku co som chora...a potom rano neviem vstat..mala by som si to poposuvat...lebo pri vstavani do prace to bude zlee... ☹

droby
autor
17. nov 2008

no kati ty teda ponocujes..
inak dobre ranko, som tu zas 🙂
hej tak na taku vyrobu sa ti zide, obyc lepidlo nenahradi

bambulka82
17. nov 2008

dobre ranko sa tu praje 😉

katkaajurko
17. nov 2008

dobre ranko,pridavam sa...

ja dnes musim zehliiiiiiit 😒

droby
autor
17. nov 2008

tak pekny sviatocny pondelok,
kati mna uz caka obrovska hora a vobec sa mi nehcce 😅 cakam az kym nebudeme mat co na seba 😀

bambulka82
17. nov 2008

no baby, tak s tym zehlenim som na tom asi rovnako 😅
len ja mam este aj kooooopu pradla, ktore treba oprat..tak som dala prvu varku 😉

droby
autor
17. nov 2008

o prani ani nehovorte, aj vy tak castio periete? jamam pocit ze u nas bezi vkuse pracka a to mam stale plny kos a este neoprate obliecky... potrebovala by som susiaren a nie jeden susiak, lebo to nestiham susit, v lete to bolo este fajn som bachla susiak na balkona na slniecku mi stihlo vyschnut, ale takto.....

bambulka82
17. nov 2008

lubi presne..cez leto sa pradlo na balkoniku vysusi rychlo, ale takto...ja mam tiez len jeden susiak, ktory mam v detskej a to niekedy dost trva, pokial vsetko to pradlo uschne..
inac, som zvedava, kde budem susit pradlo, ked budu deti potrebovat detsku izbu 😕

katkaajurko
17. nov 2008

s pranim a susenim je to aj u nas problem..tiez mam pocit ze kazdu chvilu sa perie...a potom zehli...a tiez musim dat obliecky prat... a vysusit to v jednoizbovom byte ☹ akoze konec...ja mozem prat vzdy max jednu varku... a susiak davam do chodby vacsinou -lebo len tam ako tak nezavadzia...k dveram ...samozrejme ak neplanujem ist von... potom zavadzia..tak hopresuniem do obyvackovej casti..v lete mozem susit na zahradke pred domom ale v zime je to na figu....

droby
autor
17. nov 2008

moni v obyvacke, chodbe sa miesto nenajde? a ked sa bude zmestit tak to bude prirodzeny zvlhcovac vzduchu 😀
ja si asi zriadim susiaren ked v novom na to mame miesta dost 😀
no ked je pekne leto tak neni problem.
my nastastie budeme mat zasklennu logiu, este musim vyriesit ako tam poriesim snury, ci na njake vytahovanie, ci budu napevno natiahnute a tam sa bude aj v zime dobre susit, hlavne velke veci co mi zaberaju susiak;)

bambulka82
17. nov 2008

my logiu zatial zakrytu nemame..ale uvazujem nad tym, ked budu deticky..to by bolo fajn, dat im na balkon maly bazenik nafukovaci cez leto a mohli by sa tam clapkat..
len neviem, ci sa to da spravit aj tak nejako, ze by sa aspon ta predna cast dala otvarat..nechcem tam okna, to sa mi moc nepaci, skor len take skla..a to by snad mohlo ist, ze by sa to dalo len nejako odtahovat..

katka..to verim, my sme tiez byvali v 1-izbovom v podnajme..a susit tam pradlo, to bola hroza..ani balkon sme nemali 😒 tiez len tak na chodbe, ale bol problem, kde sme chceli ist von..tiez sa to muselo stale len prehadzovat..

droby
autor
17. nov 2008

moni my ju uz zasklemu mame tak sme byt kupili a su to vlastne 4 sklene tabule a da sa to otvarat tak ze sa odsunu, len sa to neda uplne otvorit lebo tie stredne dve sa zasunu za tie krajne dva ale to uplne staci
inak ak mate logiua nie balkon tak uz to je super, my sme tak v pohode ako decka boli v bazeniku aj v nezasklenej logii 😉
my ked sme mali psolubyvajuceho tak sme susili pradlo v spalni, nemali sme na vyber ak som nechcela vystavovat anse spodne pradlo v obyvacke a v pohode sa dalo

si pamtam kedysy sa tak robili byty ze v kupelni boli snury natiahnute nad vanou a tam sme susuevali - to sa este nerobili taketo susiaky

bambulka82
17. nov 2008

lubi..tie snury nad vanou si pamatam 😅

ja uz som sa aj napapala..teraz by som mala nejake darceky na nete popozerat 😉

katkaajurko
17. nov 2008

ja uz studujem 🙂 zehlit sa mi zatial nechce...ale za chvilu sa do toho dam..

ja som hladala dobre knihy... chcela by som nieco duchaplne..vtipne...poucne...zo zivota...take fakt zaujimave citanie najma pre tu strednu generaciu... take to citanie - ze si clovek uvedomi ten svoj zivot a rodinu...ake je to dolezite.... neviete nieco poradit?

bambulka82
17. nov 2008

juuuuuuuuj katka...ja sice dost citam, ale v tomto ti asi moc neporadim...pre mna je niekedy tiez problem najst dobru knihu 🙄

katkaajurko
17. nov 2008

☹ sak toto...

bambulka82
17. nov 2008

no ja mam napr. pre draheho aj pre seba vybrate..ale problem by bol, keby som mala niekomu inemu kupovat knihu..vies, to je tazko, ked ti niekto povie, ze chce dobru knihu..kazdemu sa nieco ine paci
mozno najlepsie zajst do knihkupectva a tam si nechat poradit..povies, co od knihy ocakavas a uvidis, urcite ti poradia..

droby
autor
17. nov 2008

kati mozno v ezotetike najdes nieco dobre 😉 alebo take tie pribehy ako som ti raz pisala, zivotne skutocne pribehy, co ja viem moslimskeho dievcata.... a clovek si zrazu uvedomi ake su nase problemi banalne 😔
pozri trebars stranku mediaklubu, poznas to? mi sme odtial objednavali a super knizku, ale skor letne odpocinkove citanie pre mladych 😀 som tam kupila za 29sk 😀 maju take sialene akcie a vypredaje,
to som v lete objednavala amju aj hodnote knihy vsetkych zamerani, som vtedy aj voanocny darcek vianocneho anjelika ako dekoraciu, a kyblikove kochlicky objednala 🙂

katkaajurko
17. nov 2008

uz mam pozehlene vsetko a aj opranu postelnu bielizen 🙂

pozerala som intenrnetove knihkupectvo martinus....

idem pozriet media klub....

len ja to chcem skor pre muza .. v strednych rokoch...ale take...no ozajstne...zivotne...poucne....s pointou... o beznom zivote.... s hlbokym zmyslom....

droby
autor
17. nov 2008

no kati ty si teda sikovna, nechces prist aj k nam? 😀

no ja neviem, ja si lubim precitat uplne oddychovky co zhltnem ala vasilkova 😀 alebo momentalne studujem knihy feng suej a autoskolu 😀

my sme objednavli taku seriu knih akle to su skor historicke, take zamotane, pyramidove a pod pre dedka..
tot tazko poradit precitat si o kazdej knizke 😒

bambulka82
17. nov 2008

no kati...sikulka si 😉

ja sa musim priznat, ze okrem prania som dnes nic nespravila..nejako sa mi nechce 😔

katka..z martinusu objednavam aj ja..maju tam velky vyber knih

droby
autor
17. nov 2008

my sme odtial objednavali 3D puzzle 🙂

droby
autor
17. nov 2008

jedna kniha ma napadla - doslova o zivote, len neviem ci zrovna tak ako myslis.
velmi dobre sa citala, prijemnym sposobom podavane informacie s dejom zamotana s necakanym koncom...
Je to vlastne o jednom cloveku, zomrel pri zachranovani dievcatka a je to o tom ako sa po smrti stretava s ludmi ktorych poznal, alebo nepoznal ale njakym sposobom sa ich cesty prepojili, oni nanho cakali aby mu pomohli pochopit jeho zivot, pripomenuli mi skutocne udalosti a to ako ich on vlastne ovplivnil a co to sposobilo...
putave citanie s hlbokou myslienkou..
objednavala som ju z mediaklubu, nazov nepamatam presne, ale lahko zistim

droby
autor
17. nov 2008
katkaajurko
17. nov 2008

luby to co si opisala vyssie sa mi pozdava..ako sa to volalo??

droby
autor
17. nov 2008

kati toto je ta kniha nasla som ju aj na ich stranke, pri cene sa asi zasmejes 😀
ale oni davaju proste brutalne vyperdaje a pri tom dobre knihy.
http://www.martinus.sk/?uItem=19847

bambulka82
17. nov 2008

lubi..to znie zaujimavo..k mojim 3 zatial vybratym kniham pribudne asi dalsia 😉

droby
autor
17. nov 2008

teraz som si vsimla aj hodnotenia ze su tam, tie vravia tiez za vsetko, hned som aj ja pridala svoje s plnym poctom hviezdiciek 🙂

droby
autor
17. nov 2008

moni lutovat nebudes... my sme tak pri objednavke len tak vybrali z vypredaja dve knihy, tuto a este jednu za 19sk a obe dobre. niekedy mavaju aj pekne dekoracie a doplnky myslim ze tiez vo vypredaji 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre