Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
27. nov 2008

ahojteeeeeeeeeee 😀 😀 😀

katka, moja kolegyna vie presne, ako sa robi ten cistec..ale musi sa k tomu hovorit aj take zariekadlo, ma to v robote napisane..raz sme to robili, lebo ju cely den strasne bolela hlava a bolo jej zle..
myslim, ze sa daju do misky 3 lyzice vody, potom tou vodou si tusim prechadzas po spankoch a hovoris tu basnicku, ci zariekadlo..potom si to opacnou stranou tricka utries a nasledne lyzickami vyberas vodu z misky..
ak ti ostane viacej ako 3 lyzice, bola si urieknuta..
vyzistim to presne a zajtra ti to poslem..ona vtedy vylyzickovala tusim 4,5 lyzice..

bambulka82
27. nov 2008

teda nie cistec, ale toto neviem, ako sa vola..v tom cistci sa tusim umyva tvar, alebo sa to pije..uz neviem..

toto s tou vodou neviem ako sa vola

katkaajurko
27. nov 2008

no tak cistec v lekarni nemali 😨

moni zisti - sak skusim, a uvidim - viem o par zavistlivych osobkach v okoli...tak istota je istota... boze ale neverim - ze ja pragmatik toto hovorim 😀 😝

katkaajurko
27. nov 2008

som si vas citala az teraz..dnes som toho mala vela...

ale tak pekne sa o tych babatkach rozpravate 😵 juuj

to je krasne -ako sa to tu strieda...lyubka pomalicky bude mat male mimi a matka je tehuliatko cerstve 🙂

bambulka82
27. nov 2008

ok kati..vyzistim to 😉

ja si teraz uzivam male krsniatko..dnes som bola pri sestre skoro 3 hodiny 😅

katkaajurko
27. nov 2008

to je krasne moni.... 🙂 😵 🙂

bambulka82
27. nov 2008

som si ho popestovala 😀 😀 😀 taky drobcek maly je to..krasnucky je.. 😵 😵

droby
autor
27. nov 2008

jej to je krasne, sa mi stale verit nechce, ved teraz nedavno sme preberali svadby a toto tu bude majove babatko a tehulky v presile 😀
dobru noc vam prajem a pekny piatok - ja si pojdem nakupovat veci do bytu 😵

sana15
28. nov 2008

dobre ranko 🙂 tak som stihla precitat co ste tu vcera riesili.
Katka: uuufff. vidim,ze nemas co na zavidenie. mas pocit ze mas v poslednom case smolu,alebo nestastie? ja si myslim,ze take urieknutie moze existovat,aj ked neviem ako to vznikne a preco a ako sa toho zbavit. mne sa raz stalo v autobuse pred rokmi. normalne som isla z prace, nastupila do busu vsetko v pohode, prisla som domov (este som byvala s rodicmi) do 10 minut mi prislo neskutocne zle, bolo mi zatazko aj dychat, nemala som ani sil nadychovat a vydychovat, pot, triaska a nasledne horuco,normalne som si musela lahnut a takto som v stave bdenia musela vydrzat do rana,aby som kontrolovala to,aby som sa nadychla.....Mama mi povedala,ze to mohlo byt "z oci" ale kto a preco.....

sana15
28. nov 2008

Matka: Lubka-droby ti radi dobre: my sme prebalovaci pult s vanickou nekupovali. jednak tomu neverim - je to velmi labilne a dietatko by som sa na to bala polozit a jednak v dome budeme mat kopu miesta - velka detska, velka kupelna,takze taketo riesenie nepotrebujeme (aj ked budeme sa musiet na zaciatok aj mi potlacit,kedze prerabku nestihame a vsetko mame teraz zapratane). Dali sme si urobit klasicku komodu so zasuvkami na mieru (pozri do albumu) jednak v nej mam zatial vecicky a ked bude babo vacsie,tak si ju zoberieme do spalne mi na spodnu bielizen a ponozky. dali sme ju urobit rovno v tom odtieni ako mame vstavane skrine. Vysla nas neviem ci 3500 alebo 4500? a kupila som samostatnu podlozku na prebalovanie a ta stala 400 Sk. Ani som nevedela a presne ta podlozka ma take rozmery ako komoda. Skoda,zisla by sa mozno aj sirsia komoda,aby som si mala kde poukladat aj kozmetiku a vselijake tie olejceky a tak, teraz musim dokupit take policky alebo zasuvky na kolieskach a mat to pri komode... Ale to tiez vyuzijeme neskor napr. v kupelni

sana15
28. nov 2008

holky???? dnes niktora??? 😕 Uz asi vikendujete. ja som uz doma a uz definitivne.... dufam,ze coskoro budem mat zavedeny net aj v novom byvani,aby som si konecne mohla dopriat poriadne surfovanie a citanie vsetkeho co ma zaujima a na co som doteraz nemala cas

bambulka82
28. nov 2008

ahojte 😉

ja som bola aj dnes za sestrou 😀 😀

potom sme isli na nakup s drahym a isli sme sa napapat..taky super zeleninovy salatik som si dala 😵
a skoro pred vchodom som spadla..smykla som sa na lade a padla som na koleno..a teraz ma hrozne boli 😢

bambulka82
29. nov 2008

dobre ranko 😉

koleno stale boli..cele ho mam opuchnute 😒

katkaajurko
29. nov 2008

dobre ranko

moni - chudatko ☹ neskusis si dat vinovy obklad? mne to na udrete vzdy velmi dobre zaberalo.. normalne vinko na velky kus vaty a obmotat a zabalit do niecoho este cele..a nechat cely den aj celu noc...

Jani - tak si uz na MD 🙂

a nasa Lyubka,zeby uz mala po? 😕

my ideme dnes nakupovat darceky trosku 😵

droby
autor
29. nov 2008

dobre ranko sobotne... ja sa mam smutne-zomrel mi dedko 😢 😢 😢 uplne necakane...

joj moni tak to mas dobre buchnute ked to mas stale opuchnute, skusila si nieco proti opuchu? ocot?

bambulka82
29. nov 2008

lubka..to mi je luto..prajem uprimnu sustrast 😔

vcera vecer som si nato davala lad..trosku pomohlo, ale v noci som skoro nic nespala, nevedela som, ako si mam lahnut..ani modrinu nemam, len je to opuchnute a dost to boli ☹
no poskusam nieco..

moja sestra ide dnes domkov z porodnice, zajtra ideme k nim 😉

droby
autor
29. nov 2008

chcem nove spravi od lyubky 😎 som zvedava ci to uz ma za sebou mzno prave rodi a samko pri na svet presne zajtra 🙂

katkaajurko
29. nov 2008

droby..uprimnu sustrast 😢 .... hrozne....

droby
autor
29. nov 2008

dakujem kocky 😔

lenka47
29. nov 2008

ahojte babule
droby aj odo mna uprimnu sustrast ☹

lenka47
29. nov 2008

hrozny den je dnes ani psika vyhnat von...prsi fuka a je zima brr
my tiez ideme do obchodaku nieco popozerat mozno aj nakupit...
ake darceky mate pre vase polovicky? 😉

lucida
30. nov 2008

Ahojte,
mozem sa k Vám pridat?Svadbu sme mali sice 7.juna, ale zda sa mi ze ste tu fajn kolektiv.
A Droby si pamatam este z mojej svadby 😉

lucida
30. nov 2008

A ked sa mi zobudi manzel, dam si aj foto, lebo ja to sama neviem zmensit 😅

bambulka82
30. nov 2008

ahojte kocky..
dnes sme boli u mojej sestry..tak oficialne zagratulovat k narodeniu maleho
a plienkova torta zozala veeeeeeeeeelky uspech 😀 😀

..koleno stale boli a je furt opuchnute 😒

lyubka este nic? 😕

ahoj lucida..vitam ta medzi nami 😀

lenka47
30. nov 2008

ahojte baby, moni gratulujem ku krsniatku 🙂 😉
asi by si s tym kolenom mala zajst k lekarovi, nech sa ti na to pozrie ked to stale boli a neodpucha...dufam ze to nebude nic vazne, ale koleno je dost komplikovane, radsej si ho daj prezriet...
ja som tiez zvedava co lyubka 😕
my sme mali cez vikend dost vaznu debatu s manzelom ohladom potomka 🙂 a myslim ze v blizkej dobe zacneme na nom pracovat 😀 velmi sa tesim, teda nechcem sa dopredu tesit ale neda mi, uz to rozhodnutie ma tesi 🙂
dufam ze nam to vyjde 😉
babky drzte sa zajtra nektore v praci, niektore na materskej 😀 hadam uz nam da lyubka vediet co a ako 🙂
a ozaj,ahoj lucida 😉

katkaajurko
1. dec 2008

dobre ranko prajem

moni - nezajdes s kolienkom radsej k Dr.?
inak na tu plienkovu tortu som uz aj zabudla - ale je to super napad 🙂

leni - no teeeeda - takze vy takto 😉 🙂

lucida - vitaj 🙂

lyubka ako? nic nevieme este,ze?

mata24
1. dec 2008

krasne ranko prajem...

lubka uprimnu sustrast, moc mi je to luto ☹

leni - gratulujem ku krasnemu rozhodnutiu, tak dufam ze sa vám skoro zadari 🙂

lucida - ahoj, vitaj medzi nami

moni- ty radsej veru chod k doktorovi, nech sa ti na to pozrie

no ja som sa pred chvilou vratila od lekara... takze zatial je vsetko OK, uz mam aj prvu fotku toho drobca, ma 10 mm, už mu bije aj srdiečko,
ešte vravím doktorovi že to málo nárastlo, veď minule malo 8 mm. a on že to malo len to okolie babatka 8 mm, vtedy ani babatko nebolo vidno, teda embryo 🙂 a teraz už samotné babo má 10 mm, taká som rada že všetko je OK.
no podľa MS som v 8 týždni ale podľa ultrazvuku v 7, takže je to OK. 🙂

lucida
1. dec 2008

Dakujem za mile privitania 🙂
Matka tebe musi byt teraz uzasne 😉 My sme sa len teraz zacali pracovat na babatku ale ja uz chceem......
Bambulka,Katka a Droby vy kedy planujete zacat?
Vidim, ze Lenka ochvilku 😉

mata24
1. dec 2008

veru je mi super, je to fakt krasny pocit ked si uvedomim že vo mne rastie ten drobec.

no nam sa vlastne zadarilo hned prvy mesiac snaženia, tak držím palce nech sa to podarí aj vám 😉

bambulka82
1. dec 2008

lucida..az vsetko pojde dobre, tak my tak koncom buduceho roka..asi tak od septembra 😉

inac, ahojte kocky 😀

joooooooj som zvedava uz na lyubku..snad dnes to uz bude mat za sebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre