Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
2. jan 2009

jaaj no konecne som dorobila robotu 😖

moni a to robite taku velku prerabku ze vam to musia schvalovat?

katkaajurko
2. jan 2009

ej moni nestraasss... neboj - kym bude 27 tak sa ti bude zdat ze uz je opat ta 30tka predsalen daleko - teda u mna to tak bolo 😀 😀 😀

ale sak si dostala od draheho predplatne mama a ja - som myslela - ze to je znamenie ze uz s tym pocita...

my nezacneme skor ako mi vyberu mandle - to je iste..a tie mi vyberu na jesen..takze este min.rok u nas bude tato tema uzavreta 🤐

droby
autor
2. jan 2009

kati tak na tuto temu budeme spolu trpezlivo rok 2009 mlcat 🤐 😔

a nevim ci tych par dni volna co ma caka neprelezim v posteli, normalne mije zle z unavy... priserna zima a nic ne-omaha len sa trasiem a cela som zababusena a ma ze poslednych 5 hodin nikdy neskonci 😢

katkaajurko
2. jan 2009

droby asi si prepracovana.... mala by si vazne zmiernit tempo..... 😔 😔

droby
autor
2. jan 2009

kati som, normalne si dnes leziem na nervy, idem zosaliet mam chut sa poriadne vyzalovat, este ze tu mam svoj kutik inak by si to niekto zlizol 😀 takto si ma vypocuje manzelik a bude dobre.

a tempo zmiernim, tento mesiac kaslem na zarabanie, zbavim sa sluzieb kolko sa len bude dat a idem sa regenerovat tato jesen zima je paradne narocna, uz sa pojdem venovat njakej dietke cviceniu a bytiku, konecne by mal byt vo faze ze sa mozem aj tesit, az na to ze plyn nemame, tak este nenavarim

bambulka82
2. jan 2009

kati jasne, uz s tym mimcom pocitame, len to bol taky sok pre draheho, ked som 1.1. zahlasila, ze tento rok...lebo doteraz sme sa stale bavili len o tom, ze buduci rok 😅

a k tej prerabke..my chceme vrtat do panelov, takze budeme potrebovat, aby nam to prisiel pozriet statik a vypracoval posudok, ze ci mozme, alebo nie..

droby
autor
2. jan 2009

kvoly comu vrtat? som dnes njak nechapava asi 😅

moni ale jak to hned supoer znie ze tento rok, nie? 🙂 sa mozes tesit

bambulka82
2. jan 2009

chceme zvacsit kupelnu na ukor malej chodbycky, ktora vedie zo spalne do kuchyne..takze musime zamurovat vchod do kuchyne z chodby a vyburat novy otvor z obyvacky..a este aj novy otvor do kupelne..a neviem, ci jeden z tych panelov, kde sa bude robit otvor nie je nahodou nosny, takze koli tomu budeme potrebovat povolenie statika

no veru lubi, znie to fajn, ze uz tento rok 😀 😀 😀

bambulka82
2. jan 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejda..ze chodbycka 😀 😀 ospravedlnujem sa za to y 😅 😅 😅 😅

droby
autor
2. jan 2009

jaaaj uz mi je to jasne, pootm chapem, no bude to trocha behania a starosti ale za zvecsenu kupelnu to stoji, tak drzim palce nech to pekne schvali aby to vyslo ako chcete...
pekne u vas vizera ten novy rok veru, urcite bude stastny 🙂

bambulka82
2. jan 2009

no ja dufam, ze nam to schvalia..ved nebyvame ani na prizemi a nad nami su uz len 3 poschodia..tak snad s tym nebude problem..ja by som sa velmi tesila, keby to vyslo, lebo za tu vacsiu kupelnu mi aj tie vybavovacky fakt stoja 😉

katkaajurko
3. jan 2009

dobre ranko vikendove prajem

ja sa liecim,sice som upratala kupelnu - inak sa nedalo 😀 ale uz poslusne lezim

bambulka82
3. jan 2009

dobre ranko 😉
ja som pred 15minutami vstala 😅 😅 😅

katkaajurko
3. jan 2009

ja stale lezim 😀 😀 😀 ale mam aspon antibioticke kvapky do nosa - tak duuuufam,ze mi tobude stacit...

droby
autor
4. jan 2009

ahojte, ja sa tesim ze mam volno, este si ho chcem predlzit lebo sa mame asi o tyzden stahovat domov 😵 tak kazdy den makame, a tesim sa lebo konecne vidno vysledok, kupelna je uz uplne super, tam uz chybaju len detaily ako zrkadlo, davkovac policka, vesiacik, uz som si aj svietniky nainstalovala 😀
teraz omietame velku halu tak to da zabrat

kati dufam ze uz budes fit

mata24
5. jan 2009

krasne ranko prajem,

tak ja uz dnes zarezavam v robotke, ale sa mi teda moc nechce 🙂

lenka47
5. jan 2009

ahojte babule, ja som konecne doma tri dni som bola teraz v robote a bolo to dost strasne kvoli tomu euru... no skoda reci, ludi na raty a kopec roboty
teraz som okupala psika a ostrihala manzela a idem oddychovat 😀

mata24
5. jan 2009

ahoj leni, no zavidim ze si domka, ale zas tie frmoly tie tri dni veru nie, viem si zivo predstavavit co sa dialo v bankach...

katkaajurko
5. jan 2009

Ahojte,

ja zarezavam v praci - ale esteze je zajtra volno 😀 😵

mata24
5. jan 2009

veru kati este ze je zajtra volno,normalne ma hlava boli, sa mi zda ze na prvy den toho bolo dnes az az 😝

bambulka82
5. jan 2009

ahojte babulky 😉

ja idem aj zajtra do prace 😝 😝 😝

bambulka82
6. jan 2009

ahojky 😵

dnes nikto? 😕

ja som dnes bola v praci 😝
ale aspon som si porobila, co som potrebovala a hlavne musela

draheho mam tiez este v praci, ale uz by mal kazdu chvilu prist 😀 😀

katkaajurko
7. jan 2009

dobre raano,

tak ako sa mame? co nove? ja pracujem..opat...

mata24
7. jan 2009

ahojte babule,

tak ja som sa akurat vratila od doktora, takze vsetko je OK, uz mame 6,2 cm 🙂 ale babo spinkalo tak som nevidela ziadne pohyby akurat ako bije srdiecko 🙂
no 28. idem na geneticke testy, z toho mam trosku strach, ale dufam ze to bude vsetko OK.

katkaajurko
7. jan 2009

Ahoj Matka,

tak to je super ze vam krasne bije srdiecko... 🙂

ako sa ma nasa Janka, v kolkom je vlastne tyzdni?

a co Lyubka - ako sa ma - haloooo mamina - kde si?

a droby chudatko urcite maka na byte...

a Monika vybera kupelku tak ani nepride,coo?

bambulka82
7. jan 2009

haloooooooooo kati..som tu 😀

v praci som mala vela, takze sa mi ani podarilo nakuknut..

kupelnu uz mame vybratu, este nam chyba nabytok 😝 to som zatial nic nenasla..nic take ma neoslovilo
momentalne zhaname statika, tak snad do konca januara niekoho zozenieme 😅 a najlepsie takeho, co nam to aj schvali 😉 😉 😉

ale uz sa zacinam zameriavat aj na obyvacku..okrem sedacky bude vsetko nove 😀
a sme sa rozhodli, ze ju budeme ladit do takeho japonskeho stylu 😉 a toto by sa mi strasne pacilo..oddelila by som tym v obyvacke cast, kde mame pocitac:

http://cgi.ebay.de/Paravent-Raumteiler-Trennwan...

http://cgi.ebay.de/Paravent-Raumteiler-Trennwan...

sana15
7. jan 2009

ahojte. trocha vas zanedbavam - viem 😔 Ale vzdy napisem,ked sa dostanem k netu. aj teraz narychlo pozeram temy - januarovky, zvolencanky a vas, aby som precitala aspon posledne prispevky po tyzdni. este stale sme 2v1, ale predvcerom v noci som uz dostala prvy krat bolesti a teda uz som myslela,ze sa pondelka rana a kontrole po 3 tyzdnoch a dovolenkach ani nedostanem. nastastie to po troch hodinach preslo, ale veru,nebolo mi vsetko jedno. hlavne preto,ze este nie som prestahovana, ani k rodicom, ani do domu a stale len prenasam veci hore dole a stale mam plny byt. dnes som uz robila zo vsetkeho kopky na ktore som pisala co kde bude treba preniest. Termin mam presne o tyzden a uz to moze byt kazdu chvilku. a kedze manzel tvrdi,ze ma prestahuju pocas pobytu v porodnici, tak neviem ako a kde by som zhanala vsetky potrebne veci

sana15
7. jan 2009

ja nateraz prerabku uz vobec neriesim. kupelna je uz hotova - nie som 100% spokojna, dalo sa to urobit z tych obkladciek aj krajsie,ale co uz 🙄 Kuchynsku linku uz mame 2 mesiace, uz aj interirerove dvere, zarubne, sprch. kut, parkety uz cakaju na svoj den, ale ktovie kedy to bude. este nam treba vymurovat priecku,osadit vchodove zarubne, ostierkovat vymurovane a uz sa mozu klast parkety a potom malovat. Vobec netusim aku farbu zvolime do tej nasej mega obyvacky. strasne tuzim po svetlej sedacke - bud biela kava,alebo slabulinko zlta, ale viem,ze pri detoch je to riesenie pre samovrraha 😒 tak fakt neviem, nemate nejake typy, zvlast, ked ja zelenu a hnedu fakt nemusim

sana15
7. jan 2009

Matka, na ake geneticke testy to ides??? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre