Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

mata24
16. jan 2009

no posnazim sa hadam cez vikend nieco urobit 🙂

my mame doma tiez malu kupelku ale presne umyt sa tam da a to staci, aj ked co mame naplanovanu kupelku v dome tak ta bude vacsia, ale tak v dome je to ine tak sa do, v panelaku su asi vsetky kupelne taka mini.

droby
autor
16. jan 2009

tak sa tesim a budem pekne sledovat, ja som spravila album s prerabkou, foto postupne pridavam ako to pokracuje, ale kedze robime cely byt na styrechu sa mi to nezmeni, tak to mam na picase, mozte kuknut 😉
http://picasaweb.google.sk/lubka.talianova/Prer...

do domu sa ziada vacsia kupelnicka a byva tam viac moznosti ako v byte tam to proste byva vsetko malicke, ale myslim ze staci

mata24
16. jan 2009

lubka pozerala som ten album, no ste to teda riadne prerobili, uplne na nepoznanie a krasne...
😉

akurat som pisala Janke, tak uvidim co odpise ... 🙂

droby
autor
16. jan 2009

no som zvedava, dufam ze je v pohodicke. inak lyubka tu uz dlllho nebola 😕

sana15
16. jan 2009

ahojte zienky. Matka,vdaka za sms. prave ma zastihla u nasich,tak hned pisem....este stale sme doma. dnes som mala poslednu poradnu a zaroven druhy temin. tak ak sa nic neudeje, v stredu mam nastupit do nemocnice. myslela som,ze ma posle hned v pondelok, nastupila by som rovnako s kamoskou co mala presne rovnaky termin. ale kazdy doktor ma ine sposoby

sana15
16. jan 2009

zatial je vsetko ok,aj sa tak citim,az na tie akrobaticke kusky maleho. aj prave teraz - a to stale ked som za PC alebo notebookom tak mi ide bok vykopnut. uz to fakt nie je srandovne, uz to aj boli a to som neverila,ze to boliet moze. cakala som ze posledne tyzdne bude tych pohybov menej a menej,ale nas sa prave naopak cim dalej tym viac hmyri

sana15
16. jan 2009

pravidelne fotim brusko, aj uz mam aktualne fotky na kluci, akurat ho teraz zase nemam pri sebe 😖 Ja uz nad prerabkou vobec nerozmyslam. v nedelu prestahujem posledne kusky z bytu a uz som z neho nacisto prec 😔 aj smutno mi bude ☹
tak idem pozriet aspon fotky od Droby

droby
autor
16. jan 2009

jej ahoj jani, mo maly aky sportovec, len skoda ze sa mu nehce von, uz aby si to mala za sbeou... kasli teraz na prerabku to pride ani sa nenazdas a bude dobre, teraz ta caka nieco krajsie, uzasnejsie, byt mamou 😵

mata24
16. jan 2009

Jani ahoj... tak este stale nic? sa mu akosi nechce ist vonku, mu je dobre u teba v brusku... 🙂 takze najneskôr v stredu by si uz hadam mohla mať potom.
tak este oddychuj tych par poslednych dni, potom sa uz asi nezastaviš 🙂

sana15
16. jan 2009

Droby: prerabka vam dopadla na jednotku s hviezdickou. mate to naozaj prekrasne 🙂 Veru,ja uz teraz neriesim v dome nic, iba co najpodstatnejsie odniest spat so sebou. manzel vsak bude chodit pracovat vzdy ked sa bude dat - takze popri robote a skole. budem mu musiet aspon pomoct s diplomovkou,ak si urobim aky-taky obraz o tej teme co ma robit - mne to zatial nic nehovori.

sana15
16. jan 2009

najnovsie zacal murovat priecku na oddelenie,ale zatial su to len 4 rady,takze to tazko zhodnotit, cez vikend chce zacat davat nove zarubne - pre samostatne vchody. tiez mam uz pripravene fotky povodnych stavov, postup prac,len tie vysledne efekty si budu musiet este pockat,tak snad na jar uz vytvorim album aj ja

sana15
16. jan 2009

Matka, neviem ci v stredu uz bude isto po tom. ak budem musiet ist do nemocky,tak najskor by mozno porod vyvolali vo stvrtok alebo v piatok. uvidime. ja som sa bala,ze sa nedockame zaciatku roka a vidis ho...ako sa mu v brusku zapacilo 🙂 Este stale robim vsetko- prezliekam oblecko z perin, periem a zehlim vsetko co sa este da, vysavam,zmyvam, skacem po stolickach hore-dole, vlacim tasky a stale nic. sestricka sa ma dnes pytala ci som uz skusila aj koberce tepovat 😀 (ziadne nemam) a ze na to treba sex! 😀 takze hned som to zreferovala manzelovi,ze to mam uz lekarsky potvrdnene, ze nie ze mozem, ale musim 😀

mata24
16. jan 2009

no vidiš Jani, manzel musi byt rad 😀
inac ja som to tiez niekde čitala, ze sex v posledných dňoch tehotenstva je spúšťač kontrakciií, tak to treba vyskúšať.

takže sa radšej šetri a tú energiu využite s manželíkom lepšie 😀

droby
autor
16. jan 2009

jani my to este nemame vo finalnej podobe ale aspon sa to zu zacina podobat tomu co ma, tiez si este pockam az to bdue definitivne ako ma byt.

hej to som tiez pocula ze sex pomaha vyvolat porod, aj schody a malinovy caj 🙂

sana15
16. jan 2009

malinikovi caj pijem. dnes akurat som este nestihla,ale od utorka pijem uz liter denne. schoda- hm...byvam na osmom poschodi,ale nejdem to riskovat. manzel ma zajtra este jednu akciu -zurku dost daleko od Zvolena,tak by som zajtra este nechcela rodit,aby ma mal kto odviest do porodnice. tak uz zostava len ta posledna alternativa 😀

droby
autor
16. jan 2009

ale hadam nebudes sama zajtra? v takychto dnoch
no treba ho nahovori t nech to stihnete este dnes 😀 a na zurke zajtra moze zapijat syna. ozaj bude sa volat alex? alebo ake meno ste vybrali? nemas v pase

sana15
16. jan 2009

Droby: Alex to nebude. este stale nie sme rozhodnuti. v hre su uz namiesto dvoch mien , dokonca styri. takze manzelov vyber: 1. Tomas 2. Adrian, moj vyber: 1. Matus 2. Marek. V mojom pripade som najskor mala postupnost: Tomas, Marek, Matus, ale vzhladom na to,ze Tomasa mam krstneho syna,tak mi to pride take cudne.neviem,ci by to bolo vhodne v takomto pripade,zvast,ked chceme za krstnych rodicov prave rodicov Tomaska,ktoremu som krstna ja. Takze sa nemame ani kedy dohodnut na mene,tak to bude zalezitost priamo na porodnici 😔

sana15
16. jan 2009

Lubka: prave v tychto poslednych dnoch som viac sama ako s manzelom. vcera odcestoval este aj ocino a dnes brat,takze nakoniec mi hrozi odvoz taxikom. manzel ma stale sluzby, dovolenky na cely januar vsetkym zrusili, pomedzi to ma este kopec skusok v Nitre, a teraz este aj ta oslava. no,nebyt toho,ze je to jeho velmi dobry kamarat,tak by som mu to odhovorila.... Ale 40 km, je 40 km a v tomto pocasi ho zalarmovat, aby rychlo sadol do auta a letel domov....mam vacsi strach o neho

sana15
16. jan 2009

ok majovecky, na dnes koncim,idem domov do bytiku,uzit si ho este posledne dva dni. ak stihnem tak sa prihlasim opat zajtra, najneskor v nedelu. Neohlasim sa len v pripade mimoriadnej udalosti - ale to vam uz da Matka vediet. ahojte

droby
autor
16. jan 2009

no to si teda davate nacas s menom... v takomto pripade by som tomaska nedavala, ale marek alebo matus su uzasne mena. no hadam sa stihente rozhodnut
no asi ti nic ine neostane len pockat, alebo v kazodm pripade sa bat nemusis myslim ze sa mzoe volat sanitka nie? alebo teda taxi.som rada ze si sa ukazala
tak sa drzte🙂

bambulka82
17. jan 2009

ahojky 😉

Janka, ved ty uz aj prenasas..teraz pozeram do tvojho pasu a ze termin 13.1. 😅
no dufam, ze to uz budes mat coskoro za sebou 😉

no tu kupelnu nebudeme rozsirovat, sme sa dohodli s drahym, ze to nechceme na ukor toho, ze budeme chodit cez kupelnu do spalne
takze teraz doma kreslim a rozmyslam, ako do malej kupelnicky narvat vsetky veci 😀

katkaajurko
17. jan 2009

Ahojte majovecky

tak som spaat 🙂 na lyzovacke bolo FANTASTICKY!! taku skvelu dovolenku som nezazila dlho... svah genialny. vylyzovali sme sa do nemotyyy 🙂)) pocasie na 90% tiez vyborne , hotel..krasa... a skvela partia k tomu... no proste vracat sa mi nechcelo ani trosku... 😀 😀 😀 normalne lepsia dovolenka ako Kreta v lete ..a to je uz volaco 🙂

Droby - albumik som si pozrela a zavidim v dobrom... skvelo to zvladate a je to fakt krasne... uplny sen... a vies co sa mi velmi paci? - ta podlaha v kuchyni..viem ze je to lino - ale vyzera to vynikajuce..a vydrzi... fakt super!!!! a kupelka samozrejme nadherna - velmi pekne rozvrhnute kachlicky 😵

Jani - takze este si kindervajko? 😨 tak sup sup uz 🙂 😉 nech to dobre zvladnete

Matka...15tt - to uz to leti..teeeda....

Moni - to s prerabkou ma mrzi 😒 ,ze to nejde zvacsit - ale pozri - bude s tym menej starosti - ked nebudete burat 🙂 hm?

ozaj - ked budu fotoze z lyzovacky - tak vam ukazem ako tam bolo krasne 😵

mata24
18. jan 2009

ahojte babulky,

no ja dnes zarezavam v robote... co uz ked je toho tak vela,

Kati joj ako ti zavidim tu lyzovacku, manzelik chodi teraz kazdy tyzden lyzovat a ja len ticho zavidim, aj ked by som mohla ale bojim sa ze nahodou niako spadnem alebo do mna niekto nabura. no nestoji to za to...

akurat aj vcera bol drahy lyzovat a vravel ze do neho naburala taka baba, ze mu poskodila lyze aj nove lyziarky ale ze si to vsimol aj neskor, no nastastie sa ani jednemu nic nestalo, akurat si drahy narazil rameno...

Jani, tak Tomaska by som nedala v tomto pripade ani ja, ale Matus a Marek su super. u nas zatial chlapcenske vedie Matej, aj ked ja by som chcela chlapca Samka ale to sa Michalovi nepaci...takze asi to bude zatial Matej ak to bude chlapec 🙂

katkaajurko
18. jan 2009

Ahoj Matka...tak to ozaj - tehulkovat a lyzovat - to nejde k sebe...lebo teraz sa jazdi ozaj rychlo a spadnes,alebo nabura do teba kazdy lahko.. ja som mala aj helmu tento rok...sice 20 rokov som lyzovala bez nej..ale uz neriskujeme... ale hlasim -ze ja som ani raz nespadla! 😵 😀 akurat raz - co chalani sa blaznili a brzdili flekovanim tak - ze sneh lietal vsade - aj mne do oci a tak som zabrzdila rovno do nich a zhodila ich 😀 😀 😀 jaaaaj ale dobre bolo 😵

a Marek a Matus - ale aj Matej sa aj mne veeelmi paci - ale aj Samko a este aj Andrejko a Adamko 😵 😵 😵 😵

sana15
18. jan 2009

ahojte.este stale sa vam hlasim za dvoch. dnes uz spim u rodicov. definitivne som opustila moj bytik. aj smutno mi bolo po obede. manzel isiel do prace a zostala som s maminou. tak mi bolo tak divne, clivo, hoci som vo svojom casto sama,ale toto je uplne ine....fnuk ☹

sana15
18. jan 2009

dakujem za vase nazory na toho Tomaska. este by sa to dalo,nebyt toho,ze chceme za krstnych prave tych, ktorych synom som krstna ja. takze uz staci manzela prehovorit na Matusa alebo Mareka. On chce stale toho Tomasa pripadne Adriana. aj Adamka by sme brali, ale chudatko, meniny na Vianoce a po troch tyzdnoch narodeniny...to nieee...

sana15
18. jan 2009

Katka: super sa to citalo o tej lyzovacke. ja som uz nelyzovala ani vlani a tento rok nehrozilo... vlani som si kupila aj nove lyziarky,takze su este "fungace" a prave pred tyzdnom som ich posielala z pivnice do domu spolu s korculami a kolieskovymi korculami. ale zase si nemyslite aky som ja sportovec. na in-linoch som bola asi 5x..... 😀

sana15
18. jan 2009

MOnika: kupelku nejak poriesis. urcite na nieco pridete. v kazdom pripade by to nebolo vobec prakticke chodit cez kupelku do spalne. ak mate prilis malu dispoziciu,skuste radsej obetovat vanu a nahradit sprchovym kutom. ja by som uz sprcovy kut za vanu nevymenila - mam ho v byte a budem mat coskoro aj v dome. ale zase vana ma svoje pozitivum pri detickach.

bambulka82
18. jan 2009

Janka, ja som za toho Matuska 😉 😉 😉

sana15
18. jan 2009

Matka: fuha, uz je to 15tyzdnov? fakt to leti. ani sa nenazdas a zachvilku bude polka tehotenstva, potom posledny trimester... Jajaj,... aj mne to straaasne rychlo ubehlo. Fakt,konecne tu mam notebook aj USB kluc, tak idem pridat nejake aktualnejsie fotky. nech vidite aky je zo mna slon 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre