Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
9. sep 2008

jaj no tak aspon vikendik oddychu. my ideme teraz na vikend do cr, sa tesim ze si oddychneme za tu chvilku co som v praci z dovolenky mam uz dost. ale zas nic neporiesime k bytu...

lyubka
9. sep 2008

no ja tiez uz toho mam dost a odratavam dni kedy konecne pojdem na matersku, ale este ich je vela 😅 este 14 pracovnych dni 😖
ale aspon si oddychnete a budete plny sil vybavovat okolo bytu 😉

droby
autor
9. sep 2008

no 14 dni ujde ako voda ani sa nenazdas to mas uz zachvilicku.
tak treba na to nabrat silu tak sa aj tesim

lyubka
9. sep 2008

no len skoda ze su to pracovne dni s vikendami a volnom to je 21 dni 😒 ale aj to ubehne ako nic, teda dufam 🙂 ale len teraz si zacinam uvedomovat ze este kolko veci musim dokoncit a vybavit pokial odidem, ale snad vdaka nim mi to ubehne este rychlejsie
a silu naberiete a kam do cr idete?

droby
autor
9. sep 2008

no persne tym co vsetko este musis urobit nez na taak dlho odides sa ani nenazdas a budes sediet domaa cakat na samkov prichod 🙂

no ja ani neviem kam presne ideme, co viem ze ideme dialnicov do niakej dedinky a odtial krizom krazom na njaku chatu, v podstate je to zraz majitelov aut ako mame aj my 😀
muzik tak ako ja tu s vami, cez net keca s chalanmi co maju rovnake auto a organizuju chatu kde sa vsetci stretnu a budu si ocumovat auta 😀 😀

lyubka
9. sep 2008

tak to budete mat veru zaujimavy vikend 😉 a zeny budu co ocumovat? 😀

droby
autor
9. sep 2008

no prave ze tam idu vsetci aj so znemai a detmi, tak ja budem ocumovat zeny abudeme svorne krotit muzov v krcme. ale chysta sa zaujimava vec a to spolocna jazda, to som teda zvedava asi an 60 rovnakych aut za sebou 😀

lyubka
9. sep 2008

tak to bude teda dost zaujimave 🙂 to by som chcela vidiet 😉 a to vas tam teda bude riadne vela 60 aut je dost 🙂

droby
autor
9. sep 2008

no to bude, ale vsetko su to fajn ludia s niektorymi sme sa uz stretli. no ved akokeby sme sa my majovky stretli na vikend na chate 🙂
najprv sa mi to nepozdavala ale bude to zas nieco nove...

lubi vy mate taku klasa petrzalsky byt kde oproti vchody je na konci kupelna a wc a na jednu strany sa ide do kuchyne na druhu do izby?
rozmyslam ako v takom priestore idealne navrhnut kuchynu 😒

lyubka
9. sep 2008

no my mame taku zvlastnu kuchynu uzku a dlhu tak tam sa neda nic vymysliet a este k tomu v strede mame komin 😠 takze uplne neforemnu kuchynu mame, vy mate super kuchynu taku stvorcovu s balkonom ze?

droby
autor
9. sep 2008

ano stvrocvova a a pekna logia, smerom na zeleny travnik, to sa mi paci tam sa bude dobre vysedavat a popijat kavicka 😎
k dispozici mam vlastne elko kde moze byt cela linka...

jaj neviem preco som myslela ze to mate tak isto rieseny byt

lyubka
9. sep 2008

skoda ze nemame, lebo ta nasa kuchyna je fakt dost na nervy ked su tam uz dvaja ludia tak si zavadzaju 😠
ale teraz si sesternica robila taku kuchynu a dala ju do elka a do rohu si dala umyvadlo a na kazdej strana ma pracovnu plochu a nema spajzku, ale namiesto nej dala do vysky vrchnych skriniek vysuvny suflik ktory si vysunie a ma vsetko pekne poruke

droby
autor
9. sep 2008

aj ja som dala v navrhu umyvadlo do rohu a na kraj kde bola vstavana skrina som ale dala uzsiu skrinku po strop a vedla nej este chladnicku. nasi to tiez spravili tak ze namiesto skrinky spravili vysuv ale asi do vysky oci a potom nad nim druhu cast.
no moznosti je asi neurekom, uz len vybrat to prave pre nas 🙂

lyubka
9. sep 2008

tak tak vybrat si a to je asi to najhorsie
ja som mala co robit ked som si isla kupovat spalnu kazdu chvilu sa mi pacilo nieco ine a nevedela som si vybrat a ked uz som si konecne vybrala tak som stale spekulovala ze ako to rozmietnim, lebo ja som typ cloveka ktory ba kazdu chvilku nieco stahoval a premiestnoval 😅 ale teraz uz nemozem 🙂

sana15
10. sep 2008

ahojte kocky. vcera som uz bola v praci,ale po jednom dni dovolenky sa mi toho nakopilo a nakoniec som mala strasne zly den,takze som sa nesurfovala, ani konika som neotvorila. dnes som sa polepsila a vytvorila album. tak sa pozrite 😉 ked nas tu bude viac,tak hodim na chvilku par fotiek z domceku,ale zatial iba interier

bambulka82
10. sep 2008

ahojte babulky,ja som prave u zubara,tak potom sa ozvem

lyubka
10. sep 2008

ahojte kocky 🙂
jej jani tak ty uz mas album 😉 pekne ti rastie brusko a hniezdo mate pekne kde si kupovala? ja neviem najst nejake ktore by sa mi pacilo a to vase je pekne 😉

bambulka82
10. sep 2008

Jani, ty uz mas albumik 😀 😀 😀 😀

bambulka82
11. sep 2008

dobre ranko
dnes som prva 😀 😀 😀

droby
autor
11. sep 2008

dobre ranko
jeej jani albumik, peknee vecicky mas a super brusko 🙂 no pekne vidno ako rastie.

lyubka
11. sep 2008

ahojte dnes to tu nejak stagnuje, ja som konecne polovicu veci dorobila, zajtra druhu a mozem ist s kludom na matersku 😀

droby
autor
11. sep 2008

no v poslednom case som aj ja zavalena pracou
jej lubi tak to mas super 🙂 sikulka.
ozaj a tie hniezda ako ma janka skus pozret na mimibazari tam su aj odkazi na internetove obchody s takymi peknymi 😉

mata24
11. sep 2008

ahojte babulky, tak ja som sa tu uz riadne dlho neukazala, ale konecne sme uz boli na svadbonej ceste 😀 ved na case po 4 mesiacoch...
boli sme v Grecku, bolo super, tak som si uz konecne aj oddychla, ale zas kopec roboty po dovolenke, ale dufam ze uz bude lepsie. a vy co nove?

droby
autor
11. sep 2008

jeej ahoj matka, tak teba som uz poriadne dlho nevidela, tak ty si takto pekne dovolenkovala, no super. ako boplo, pocasie vyslo?

mata24
11. sep 2008

bolo fakt super, vsetko vyslo, pocasie, ubytovanie aj strava bola super.

droby
autor
11. sep 2008

no to som rada ze ste si to poriadne uzili, jo jtake grecko muselo byt perfisne. ale ten navrat do pracovnej reality byva zlyyyyy, ja ma pocit ze po navrate z dovolenky mam dvojnasobok prace, njak sa to nakopilo

lyubka
11. sep 2008

jej ahoj matka tak to je super ze dovolenka vysla podla predstav 😉

ja som si urobila dalsiu cast roboty, tak mozno zajtra uz toho nebude vela 🙂
a vidis to ma nenapadlo sa pozriet na mimbazr hned to tam idem omrknut

bambulka82
11. sep 2008

tak ja som uz doma z prace 🙂

boli ma hrdlo a nemam hlas 😢

droby
autor
11. sep 2008

joj moni, sa pekne doma poliec a oddychni. velmi dobry je coldrex, mne super pomaha.

a ozaj nieco nove s autickom?

droby
autor
11. sep 2008

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre