Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
12. sep 2008

no tak som uz spat od lekarky..nadopovali ma antibiotikami ☹

sana15
12. sep 2008

Lubka,tak to asi bude normalne.lebo v januarovkach su s tvrdnutim brusku na PN 😕 Ja neviem,co s tymi krizami budem robit dalej. najhorsie je to vecer,ked si uz lahnem a potom mam vstat,napriklad napist sa,na wc,alebo do sprchy.uz zacinam zneuzivat manzela, ze nech mi poda,ale zase nie casto. masirovat sa mu nechce, aj ked som mu prave vcera hovorila,ze nech trenuje,ze pri porode to budem potrebovat. a on,ze ako,ked budem lezat. on je v tom,ze ked dojdem do nemocnici,polozia ma na stol a do polhodiny bude na svete babo 😅 no,bodaj by mal pravdu

sana15
12. sep 2008

Monika a si aj na PN? nasla som s motivom macka Pooh detske obliecky a deky, pripadne detske prestieranie k jedlu

bambulka82
12. sep 2008

Jani nie som PN..teda aspon zatial nie..na dnes som si dala paragraf a teraz bude aj dost volna, tak uvidim do utorka..ak by mi nebolo dobre, tak pojdem k doktorke a dam si vypisat PN-ku
ale snad to teraz vylezim..

katkaajurko
12. sep 2008

ahojte dievcence nestiham vas docitat - co mate nove? ja periem a bola u nas moja mamina tak sme kecali 🙂 o dovolenke a tak no a chystam si veci na zajtra - zajtra malujem tie moje dve nevesty.. 🙂

sana15
12. sep 2008

dosla som sa aspon rozlucit pred predlzenym vikendom. Katka,tak som zvedava na dojmy z dovolenky,nepridas nejake fotky? Zajtra nech Ti rucicky pevne drzia,nepochybujem o tom,ze nevesty budu krasne.

sana15
12. sep 2008

Monika,veru,radsej zostat doma. vsak praca pocka,zdravie vsak nie. dufam,ze v utorok sa uz budes citit lepsie. aj ked ATB,ale nech zaberu a ked pominie liecba,aj ked dlhodoba, mozes planovat 😉

katkaajurko
12. sep 2008

no jani dovolenka bola vyborna...hlavne sme si oddychli a tak 🙂))) nechcelo sa mi domov veru, a fakt je tam krasne...ale jedna vec co sme sa zhodli aj s inymi ludmi je ta - ze grecko vychadza podstatne drahsie ako napriklad chorvatsko - ale je to to iste 😀 podla mna teda...fakt som co sa okolia,mesta nevidela rozdiel...iba cenovy 😀 😀 asi som cakala ze grecko ked je dvojnasobne drahsie tak ponukne "dvojnasobne dojmy" ale nejako sa tak nestalo...ale musim povedat - ze sme boli na vylete na Santoriny a bola to neskutocna krasa a romantika... pridam aj fotky ale este som ich ani ja nevidela..mame ich velmi vela a musime vytriedit a potom nejake pozmensovat...

Moni si chorucka? tak sa pekne liec! a odpocivaj...inak som zachytila ze mavas vzdy pri prechladnuti herpes v nose - aj ja !!! a dokonca ani prechladnuta byt nemusim...ja neviem ale kazdu chvilu mavam take chrasticky - neviem ci je to urcite herpes.... potom to zmizne - ale len na chvilu..a potom to mam zase.... 😒

bambulka82
14. sep 2008

dobre ranko vsetkym vydatym majovkam 😀

katkaajurko
14. sep 2008

a ja prajem dobry vecer tohoto super predlzeneho vikendiku 😀 😀 🙂

bambulka82
14. sep 2008

jaaaaaaaaaj babule, ja mam pocit, ze v utorok pekne nacupkam naspat k doktorke, nech mi vypise PN-ku ☹
boli ma cely hrudnik, tak len dufam, ze nebudem mat nejaky zapal pluc, alebo priedusiek..lebo aj kaslem ako taky stary tuberak 😔

katkaajurko
14. sep 2008

Moni to to pocasie...mna asi vcera ofuklo alebo co ☹ a som prechladnuta...mam sopel a tak...ale da sa to klop klop klop zatial vydrzat...tak cajickujem a vitaminujem...snad do utorka to prejde... moni ale mozno by bolo lepsie zajst k pohotovostnemu lekarovi - nech mas antibiotika cim skor a pre pn az v utorok....

bambulka82
15. sep 2008

katka..ja mam antibiotika od piatku, to som bola u doktorky, ale nenechala som si vypisat PN-ku..na piatok som si dala iba paragraf, som si myslela, ze do utorka to prejde..no ale asi nie 😒
od tych antibiotik ma jedine tak hrdlo prestalo boliet, ale mam strasnu nadchu a hrozny kasel..no a ten hrudnik ma stale boli ☹
no ved uvidime, zajtra nejdem do prace, ale k doktorke, tak som zvedava, co mi povie

katkaajurko
15. sep 2008

aha to som nepostrehla, hm - tak lezkaj a liec sa... aspon si domka oddychnes 😉 mne sa veru po 18tich dnoch volna ani trochu nechce zajtra do prace 😒 😒 ale musim,co narobim 🙄 😅

lenka47
15. sep 2008

ahojte zienky, my sme sa dnes vratli z predlzeneho vikendu, boli sme v dedinke pri banskej staivnici a bolo tam krasne, najma sobota vyslo aj pocasie. dnes sme este boli v bani pozriet ale to pocasie je hrozne

katkaajurko
16. sep 2008

Dobre ranko pracovne sa praje 🙂 kde ste vsetky?

lyubka
16. sep 2008

dobre ranko 🙂
tak ako po predlzenom vikende?
ja fajn my sme mali nakupovaci vikend 🙂 uz sme kupili kocik som pridala do albumu sa tesim 😀

katkaajurko
16. sep 2008

ahoj lyuby pekne ste vybrali...som pozrela albumik a na zaver co mate tam vybrane to oblecenie a doplnky v zelenej farbe na postielku - to je fakt prenadherne 😵 😵 😵 😵 😵 a pekne gulate brusko uz mas 🙂)

lyubka
16. sep 2008

dakujem
ja som tiez uz rada ze konecne som si nieco take vybrala 😵 lebo nic sa mi nepacilo ale toto nam aj s manzelikom padlo do oka
a brusku uz teda mam riadne, vsak som uz pribrala 8 kg 😒 ale nevadi 🙂
takze dojmy s dovolenky su dobre uz sa tesim na fotecky 😉

katkaajurko
16. sep 2008

hej hej dobrunko bolo 🙂 ale to pocasie tu sa teda dost zhorsilo - dosli sme do totalnej jesene..dnes rano som skoro zmrzla 😖

lyubka
16. sep 2008

tak to mas pravdu ze je hrozne to pocasie a ja som zistila ze vsetky moje prechodne bundy nezapnem 😅 ale pocuvala som dnes Ilka a od stvrtka by sa to malo zlepsit tak sa tesim uz nech je babie leto 😉

sana15
16. sep 2008

ahojte. Lubka,tak Ty uz mas vybavicku uz takmer dokoncenu. A super brusenko 🙂 podla mna +8 nie je vobec vela,skor by som povedala,ze na hranici minima. Ja chcem doplnit fotky,ale notebook som nechala u svokrovcov,tak darmo mam fotak doma

sana15
16. sep 2008

tento cas je priserny. chcela som vcera umyvat okna,no, zda sa,ze dazd "umyje" za mna. musim to prelozit o tyzden neskor 😠

sana15
16. sep 2008

Katka: ako dopadlo licenie? Grecko vychadza drahsie nez Egypt s all inclusive,ale myslim,ze to ciste more stoji za to,nie?

katkaajurko
16. sep 2008

Jani - zase si chcela tie nestastne okna umyvat? ty si nedas pokoj? 😠

Licenie dopadlo z mojho pohladu vyborne...cakam ze dostanem aj fotky..pytala som si....tak uvidime... 🙂

Jani no more cistucke - to ano..ale v chorvatsku je tiez cistucke... a ked sme boli v bulharsku tak tiez bolo... a prostredie - Kreta - versus napriklad chorvatska porec - minimalne rovnake ak nie Porec krajsia...co ja viem... ako bolo nam fakt dobre... hlavne grecke jedlo bolo vynikajuce - tomu sa nic nevyrovna - to nie... ale ostatne sa da najst fakt aj blizsie a hlavne o polovicku lacnejsie...to je to... asi sme cakali - ze ked zajazd stoji cez 30tisic na osobotu - tak to uz bude uplne deluxe - ale faktom zostava ze ta cena je ozaj len za "grecko" - ale palmy aj okolie maju rovnake ako inde.... ja som uz bola v grecku pred 10timi rokmi - a na pevnine a sa mi to vtedy zdalo krajsie....take menej dotknute tym turistickym ruchom - take "ozajstnejsie"...alebo ako to nazvat... asi to bude tym - ze minuly nas rovnaka dovolenka v bulharsku vysla viac ako o polovicu menej a tiez tam bolo krasne - tak som tak v duchu ratala asi s tym - ze teraz to uz musi byt aspon raj na zemi...ale bola to proste klasika...nic nove som nevidela - a to je to co ja potrebujem...no akurat Santoriny bolo prenadherne - to stalo za to...take nieco som este nevidela a to ma tak vnutorne uspokojilo - ze konecne nieco nove a ine...ale ked si v buducnosti budem vyberat a nebudeme zrovna tuzit po nejakej exotike - tak ak len koli moru - tak zoberieme auto a supneme to do chorvatska....

a este Grecke all inclusive prebieha takym stylom - ze to bola vlastne PP plus napoje - lebo mimo ranajok obeda a vecere sme nedostali ani N - to sme raz isli na vylet a nestihali sme obed - tak sme chceli ist do baru na toast alebo nieco (mali mat pre nas toasty, sendice, pizzu a kolaciky stale) a ze oni nic nemaju... ze mame pockat do siestej vecer - ze potom bude mat sendvic...a o siedmej zacinala vecera ...tak juraj bol aj dost nastvany.... dalsia vec bola - ze bar pri plazi zatvarali o piatej - takze ak sme boli do siestej - museli sme si chytro do piatej vypytat pitie.... a potom hlavny bar hotela - tam neplatilo "all inclusiv" vobec - trebalo tam platit cash - pre nas platil len bar pri bazene - a od tial nebol vyhlad na more..takze cele to bolo take ze "tvarime sa ze mame spickove sluzby..usmievame sa a obskakujeme a ostatne zametieme "pod koberec" - ak sa clovek zacal v tom pitvat potrobnejsie - zistil ze tie sluzby nie su zdaleka take super ako sa navonok prezentuju.. takze tolko moje dojmy z Krety...

lyubka
16. sep 2008

jani aj ja som uz docela rada ze vsetko uz bude kupene a potom sa kupia len nejake prkotinky a bude hotovo 🙂 lebo cim dalej tym menej a menej sa mi chce chodit po obchodoch, najradsej by som bola doma a lenosila, ale este asi raz skocim do rakuska a pokupovat somarinky, lebo som zistila ze je to tam o dost lacnejsie ako u nas za vcerajsi nakup som usetrila vyse 3000 ako keby som to kupovala na slovensku, este aj cesta sa mi vratila 🙂

bambulka82
16. sep 2008

babulky ahojte 😉
ja som konecne doma od lekarov..no vraj mam zapal priedusiek ☹ takze do buduceho utorka som doma, potom mam ist na kontrolu..aspon si oddychnem trosku

lupienka
16. sep 2008

Ahojte kocky...este ma poznate??? 🙂
som tu dlho nebola, bola som na dovolenke a potom som toho mala vela. Mame aj nieco nove???
Kati co Kreta? Ja som bola nadsena...

lupienka
16. sep 2008

No tak som si kusok precitala spat a citam, ze Katka nebola tak nadsena ako ja...
No my sme mali 6 dni auto a Kreta je uzasna podla mna...na all inclusive sa nemozem stazovat, lebo sme ho nemali 🙂 ale urcite sme neminuli viac ako na Rodose, dokonca mi pripadalo na Krete lacnejsie ako inde v Grecku. Boli sme na Elafonisi, co je "karibik Krety" a potom na roznych krasnych romantickych plazach.
Kati to mi je luto, ze mas taketo pocity, ja by som Grecko za Chorvatsko nikdy nevymenila...

katkaajurko
16. sep 2008

Moni tak sa liec! ale ako vravis - aspon si oddychnes...my by sme mali zacat tu kupelku robit tento tyzden - ufff

Lupi - tu hore vyssie ten dlhy mailik - som popisala kretu... ja som nadsena nebola... nebola som sklamana.. ale taky normalny priemer... bohuzila ale nadpriemerne drahy a to bol problem...skrz cenu dovolenky som ocakavala viacej...to co som dostala tu - dostanem v chorvatsku za polovicku... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre